BESZÉLGETŐS topic

Több
15 éve 2 hónapja #380601 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De azért ugye vannak még további céljaid az életedben? :D :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #380600 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még egy kissé megkésett reakció a Tarja-témára:
iwiw.hu/pages/main/imageview.jsp?imageID...392&size=0&type=user
Bíbibíííííí!!! Lehet irigykedni, kinevetni, ignorálni, utálni... én akkor is
:D :D:D:D TALÁLKOZTAM TARJA TURUNENNEL!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D:D:D
Azért is összejött ennyi év kuncsorgás után ^_^

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #380090 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta:

Orsie írta: pls mától emailben táboros és egyéb MTT-s ügyekkel kapcsolatban ide írjatok:
orsolya.alapi'kukac'gmail.com
köszi!

Oké :)
De ha átirányítod a régi fiókodból a leveleket, akkor nem olyan gáz az átállás az új címedre, nem?
Ami meg nemkívánatos, azt meg spammolod :)

nem. a régit ponthogy már csak hírlevelekre meg forwardokra tartogatom, és mivel főleg az MTT miatt volt átirányítva egy harmadik címre, amint az egyéb privát meg fontos dolgokat tartom, semmit nem nyertem vele mert folyton törölnöm kellett az egyebeket :) ezért van új, szóval a régit tessék elfelejteni^^ (illetve forwardolós baromságokat továbbra is oda kérek)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #380086 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta: pls mától emailben táboros és egyéb MTT-s ügyekkel kapcsolatban ide írjatok:
orsolya.alapi'kukac'gmail.com
köszi!

Oké :)
De ha átirányítod a régi fiókodból a leveleket, akkor nem olyan gáz az átállás az új címedre, nem?
Ami meg nemkívánatos, azt meg spammolod :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #380083 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
pls mától emailben táboros és egyéb MTT-s ügyekkel kapcsolatban ide írjatok:
orsolya.alapi'kukac'gmail.com
köszi!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379888 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta:

Nóli i linantea írta: nincsenek táboros topikok. Nem akarom offolni a táboros főtopikot, azért ideírok, ahol nincs OFF, de brühü.

Dehonnem, ott vannak lent. Aki a tavalyit nem becsüli, az ideit nem érdemli. :P :übergonosz:

No ne gonoszkoggyá nekem itten, mert idén családfő vagyok, ééééés a hatalooooom... :D
No meg ugye az új fórumon a moderátorok extra sok dolgot megtehetnek a régihez képest muhhahhaaaa. :twisted:

*pillangó* Szóval gyerekek legyünk kedvesek és aranyosak egymáshoz! *pillangó*

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379887 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta:

Nóli i linantea írta: nincsenek táboros topikok. Nem akarom offolni a táboros főtopikot, azért ideírok, ahol nincs OFF, de brühü.

Dehonnem, ott vannak lent. Aki a tavalyit nem becsüli, az ideit nem érdemli. :P :übergonosz:

Igenis brühü, mert nekem nincsenek ott :P
De már nem sokat kell várni (remélem...)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379885 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: nincsenek táboros topikok. Nem akarom offolni a táboros főtopikot, azért ideírok, ahol nincs OFF, de brühü.

Dehonnem, ott vannak lent. Aki a tavalyit nem becsüli, az ideit nem érdemli. :P :übergonosz:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379876 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, a határidő vészesen közeleg, szóval tessék jelentkezni az MTT Születésnapra :) Nagyon jó lesz, ígérjük. A már leírt módokon attila kukac tolkien pont hu (e-mail és msn cím) vagy a 06-20/381-6675-ös telefonszámon. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379871 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mírrand... wááóóó....

Viszont csúnya dolog hogy miközben én a nagy és okos orvosisok überorvosis könyvtárában belógok a netterembe (ugyibár nekem itt sem szabadna lennem nem hogy a nagy és jó zinternetet foglalni), még mindíg nincsenek táboros topikok. Nem akarom offolni a táboros főtopikot, azért ideírok, ahol nincs OFF, de brühü.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379859 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis SW video... beteg ^_^


Gandalf:
Hétfőn fölhívott egy srác egy vlmilyen metál magazintól, hogy segítsek neki, mert senki nem ér rá a szerkesztőségből, vagy mi, és egy ismerősünk mondta neki, h én ilyen-meg-olyan-Nightwish-és-Tarja-fanatikus vagyok, és beszélek anglosz. És már csak fél órája volt. A kérés: vállalnék-e egy telefonos interjút Tarjával...HUUUUHH! Aztán persze a marketing-manager vagy ki elhabarta a dolgokat. De durva volt, h "akkor kb fél óra múlva felhívnak majd, és lécci csinálj Vele egy interjút..." El tudom képzelni; "Milyen volt a koncertsorozat az dél-amerikai...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ *sikít* ...régióban?" Bakter, télleg nem sok hijja volt, hogy összejött - csak egy órával korábban kellett volna előre lebeszélni a részleteket. Na mind1... Van egy majdnem-felhívott-TarjaTurunen-telefonon-interjúzni sztorim... lesz mit mesélni az unokáknak, ha már elfogytak a majdnem-elmentem-irakb-desszantosnak, és a majdnem-én-lettem-az-első-csomagtartóban-utazó-hülye-az-űrben történeteim... *fejcsóval*
"Jobb híján" holnap megint az első sorból ^_^

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379803 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379604 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ágnes írta: Nem tudom, hova való ez a hír, beteszem ide, hátha itt is feltűnik.

www.hetivalasz.hu/cikk/0906/gyuruk_ura

Be volt már rakva a Középfölde / Tolkien tanulmányok topicba, de itt valóban többen fogják látni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379601 Írta: Ágnes
Ágnes válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, hova való ez a hír, beteszem ide, hátha itt is feltűnik.

www.hetivalasz.hu/cikk/0906/gyuruk_ura

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379553 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsi, hogy így reklámozom dolgot, de szívügyem^^""

araniel.wordpress.com/2009/06/11 ... -keresunk/

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379530 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: A második énekes a kedvencem, a papa :)

Ééééén?????? :o

:D :lol::D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379528 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MTT Születésnap 2009

Idő: 2009. június 20-21.(szombat-vasárnap)
Hely: Katlan (Oroszlánszikla)

Bárki eljöhet, legyen az MTT-s, vagy nem tag, nem fontos, a lényeg, hogy együtt ünnepelhessünk.

Közösen fogunk kajálni, mégpedig úgy, hogy aki szeretne enni, az valamilyen csekély összeget belead, mi megvesszük és elkészítjük belőle a lecsót, mert hogy az lesz. :D
Néhány dolgot kell hozni a hely adottságai miatt:
    legalább 2 l víz, különböző gyümölcsök (mivel desszert gyanánt szeretnénk gyümölcssalátát készíteni), evőeszköz, pohár, tényér, kenyér, az ott alvóknak pedig polifoam vagy hálózsák vagy sátor.

Jelentkezni az attila kukkac tolkien pötty hu e-mail és msn címen, valamint a 06-20/381-6675 telefonszámon lehet.


Gyertek minél többen, mert annál jobb lesz! :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379469 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Embörök, jópár jelmez hiányzik a raktárból, legalábbis tegnap nem találtuk:
Teljesség igénye nélkül:

- A két, Narb által díszített kék tündeköpeny
- Valahány fekete nazgulköpeny - összesen egyet találtunk tegnap, márpedig abból biztosan több volt

Meg gondolom még jópár más dolog.

Bárki bármit tud róluk szóljon!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #379443 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
E!

Engem kirázott a hideg a közepe felé (jó értelemben).
A második énekes a kedvencem, a papa :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379363 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
egyik sem.. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379362 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kristof írta: Igazából semmim sincs, csak készpénzem, és nem tudom, hogy hogyan tudnám beszerezni :)

Hmm. Bankszámla, bankkártya se? Az úgy nehéz lesz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379361 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SZia!

Igazából semmim sincs, csak készpénzem, és nem tudom, hogy hogyan tudnám beszerezni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379347 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kristof írta: szállítási költség, stb.. tud valaki valamit?

Az elsőnél 12 dollár a szállítási költség (alapból 8 + 4/db), a másodiknál nem találom. Paypal-ed van?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379346 Írta: Kristof
Kristof válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!


Szükségem lenne a segítségetekre, be kellene szereznem egy Jézus-t ábrázoló övcsatot/övet, méghozzá külföldröl, internetes rendelés segítségével.. van valakinek valamilyen tapasztalata, segítsége, hogy hogyan is tudnám beszerezni az adott terméket? Az angol tudásom nem valami jó, ezért mindenféle segítséget elfogadok és megköszönök.. szállítási költség, stb.. tud valaki valamit?

Erről a termékről lenne szó: cgi.ebay.com/A69-Jesus-Belt-Buck ... 42005r7802

vagy még itt is:
www.wasteoftalent.com/catalog/it ... 035430.htm


Üdv: Kristóf!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379344 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Köszi az ungabungáat sikerült!:)

:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379340 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Köszi az ungabungáat sikerült!:)

Jaj de jóóó :) Ügyes vagy :D :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379332 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi az ungabungáat sikerült!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379331 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hallottam én azt már PePszi-Szigorlatként is emlegetni, úgyhogy alighanem elegendő a Pszi-t a Pszichológiából eredeztetni... mindenesetre UNGA-BUNGA , mert ugyebár az működni szokott! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379329 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pepszi: Általános Pedagógiai és Pszihológiai összevont Szigorlat

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379328 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[szurok] Rabyn: Arda össztermésével! ;) [/szurok]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.190 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére