BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 8 hónapja #383290 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már csak egy hét van augusztus 25-ig! Utána már 500 Ft-tal drágább lesz a Live, augusztus 30 után pedig általunk gyártott karaktert kaptok!

TESSÉK JELENTKEZNI!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383282 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cellofán írta:

Sil írta: De jelzi, csak nem látszik. Erre való a brdwelcome, aminek a láthatóvá tételéért SÚ is küzd.
:brdwelcome4prezident:

És ezt guglikrómban hogyan teszem láthatóvá?

Úgy, hogy lecseréled Operára ;) :D

vicc vót

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383281 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cellofán írta: És ezt guglikrómban hogyan teszem láthatóvá?

A guglikróm nem szereti túlságosan, ha állítgatni akarják, szóval szvsz sehogy. Legalábbis nem találkoztam benne arra utaló jellel, hogy támogatná a felhasználói stíluslapokat, pedig a profilt is átnéztem.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383279 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: De jelzi, csak nem látszik. Erre való a brdwelcome, aminek a láthatóvá tételéért SÚ is küzd.
:brdwelcome4prezident:

És ezt guglikrómban hogyan teszem láthatóvá?

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383187 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drímőr: jesssz! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383172 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383164 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383162 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Mily fájdalmas a nagyok gyöngesége! Mert hatalmas király Gil-galad, és minden tudományokban járatos Elrond mester, mégsem segítenek a munkámban. Talán nem szeretnék, hogy más országok is úgy viruljanak, mint az övék? De miért maradjon Középfölde mindörökre sötét és puszta, amikor a tündék olyan széppé tehetnék, ami­lyen Eressea vagy maga Valinor? S mivel ti nem tértek oda vissza, fölteszem, hogy éppúgy szeretitek Középföldét, ahogyan én. Nem az-e tehát a dolgunk, hogy közösen munkálkodjunk a gazdagításán, s fölemeljük a tanulat­lanul kóborló tünde nemzetségeket arra a hatalmi és tu­dásszintre, amilyen a tengeren túliaké?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383110 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Jelentkezni-Vágyók-De-Anyagilag-Gondban-Lévők!

Az MTT felkínál Nektek egy olyan lehetőséget, hogy amennyiben anyagi megfontolások miatt nem tudnátok jönni Live-ra, akkor segítsen abban, hogy mégis ott lehessetek! Ehhez semmi mást nem kell csinálni, mint egy egyéni kérelmet szépen megfogalmazni, és elküldeni az info kukac tolkien pont hu címre, és az elnökség (nem pedig a Live szervezők) döntenek annak sorsáról. A kérelem tárgya legyen a fizetési haladék kérése! Az MTT legeslegkésőbb október végig tud egyéni elbírálás alapján fizetési haladékot adni, addig elvileg az ösztöndíj, diákhitel és szoctám is megérkezik, és akkor utólag be tudjátok fizetni a Live-ot.

Arra kérünk mindenkit, hogy tényleg csak azok vegyék igénybe, akik anyagilag rászorulnak, mert az elnökség nem tud minden Lájvozónak fizetési haladékot adni!

Köszönjük!


Továbbá várjuk egy olyan játékos felajánlását, aki nem szeretne annyira belefolyni a játékba, de cserébe IN (tehát a szerepjátékon belül) is hajlandó segíteni a bográcsozásban, és pénteken is, a közösségi bográcsozáson!
A felajánlást előre is köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383085 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Attila, ezek után be kell vallanod: mi volt az a film?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383083 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta: Kár, hogy nem jártam ma arra...megnéztem volna :D
Helyette ma egész nap termőföld értékbecsléseket csinálhattam, amihez nem is értek -___- Tök jó volt így a szabi utáni 1. munkanapon :|
De sikerült megvigasztalnom magam, és nagyjából beszereztem minden lényeges hozzávalót a főzőversenyhez ^__^ Már csak 2 hét...kezdek parázni, mert még semmit nem gyakoroltam ^^"""""

Szerintem nem akartad látni. :D Kb. 4 ember odajött, érdeklődni, hogy mit hol talál. Viszont,amikor csendesen megmondtam nekik, hogy nem itt dolgozom, csak keresek egy filmet ami valamelyik "turkálóban" van, akkor egy kicsit megdöbbentek. Vajon miért? Pedig nem is volt vicces, hogy a bejárat előtti részt telepakoltam DVD-kel. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383079 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hey pípöl!

Gyertek Savaria karneválra, mert tök jó lesz! De gyorsan le kéne foglalni a szállást, és ez a múlt szerdai jelentkezési határidő nem nagyon tartódott be...
Időpont mégegyszer: aug.22-23. szombat-vasárnap!
Eddigi érdeklődők: Cue, én ottalvósan, Lau, Ankalimon, Celebrom hazamenősen. (Utóbbinak könnyű dolga van ugye.)
Mééégmééégmééég :)

Celebrom írta: Lóma Népe!

Idén is lesz Savaria Karnevál Szombathelyen ( savariakarneval.hu/ ), amit minden érdeklődőnek ajánlunk figyelmébe! Az egyhetes karneválból közös szervezéssel valószínűleg csak a hétvégén leszünk ott. A szálláslehetőségek ház vagy sátor, utóbbi esetén nincs előzetes foglalás, a helyszínen be lehet jelentkezni. A ház viszont már majdnem elfogyott, úgyhogy kérünk mindenkit, aki házban szeretne lakni, hogy szerdáig mindenképp jelezzen vissza ezügyben, hogy le tudjuk foglalni.

Szállás: Tópart Kemping Szombathely ( www.utisugo.hu/hotel-apartman-info-2207 )
Házban: 2db 5 fős ház van (a többi már ugye foglalt), fürdőszobával, WC-vel. 11500 Ft/éjszaka, tehát 2300/fő.
2db 3 fős kisház is van, ez fürdő nélküli, ha 3-an lakják 5100 (1700/fő), ha 2-en 4100 (2050/fő).
Sátorban: 1100 Ft/fő+600 Ft/sátorhely.

Aki idő és pénz híján van, és nem akarja itt tölteni az egész hétvégét, az mindenképp keresse meg Ankalimont, aki szombaton korán reggel lejön Bp-ről kocsival, és az egész nap után késő este még visszavezet. A férőhelyek végesek! smile

Visszajelzést tehát mihamarabb várunk (és kedvcsinálónak addig is ajánlott a Róma sorozat)!

Celebromus Maximus /celebromka kukac gmail.com/

U.i.: Terjesszétek az igét annak, akit még érdekelhet!


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383074 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kár, hogy nem jártam ma arra...megnéztem volna :D
Helyette ma egész nap termőföld értékbecsléseket csinálhattam, amihez nem is értek -___- Tök jó volt így a szabi utáni 1. munkanapon :|
De sikerült megvigasztalnom magam, és nagyjából beszereztem minden lényeges hozzávalót a főzőversenyhez ^__^ Már csak 2 hét...kezdek parázni, mert még semmit nem gyakoroltam ^^"""""

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383072 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma voltam a hely Média Márktban, hogy megvegyek egy filmet. Megkérdeztem az ottani eladónőt, hogy hol találom meg, mire ő: Nos, abból a filmből 1 db van és az egyik turkálónkban van (ami egy kb. 1 m3 nagy fém doboz, csak, hogy 5 db van belőle. Szóval el tudjátok képzelni, hogy milyen vicces volt, amikor a fentebb említett bolt kellős közepén elkezdtem kipakolni azt a több 100 DVD-t. :D Természetesen az utolsóban volt, de szerencsére a tetején. Amikor visszatértem, azt mondta a nő, hogy tulajdonképpen nem is annyi amit korábban mondott, mert, hogy holnap fognak árazni, de ezért odaadja az alap (295 Ft-os árért), így pont 700 Ft-ot spóroltam. Megérte? :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #383005 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Tudom, kicsit későn, de társaságot keresek a Szigetre, szerdára vagy vasárnapra!!! Aki jönne vagy megy és csatlakozhatok hozzá az írjon nekem légyszíves, mert nagyon szeretnék menni, csak mindenkinek közbejöttek dolgok! Szóval írjatok légyszíves!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382998 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát most képzeld el... Láttad volna élőben... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382990 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem akartam a tábori topicot floodolni vele, de ez para: picasaweb.google.hu/senebula/MaglorKepei...#5365911315055821746
:D DD komolyan ijesztő :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382984 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
találkoztatok már olyannal, hogy egy behajtó cég 1258 ft-os (egyébként nemlétező, de ez most mindegy) tartozás mellé a számlakövetelésben 9600 ft-os kezelési költséget postáz ki???
Nevetséges, másodszor találkozok ilyennel sajnos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382947 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Van egy elsősorban emtétéseknek kiadó szoba a 11. ker-ben! Ha érdekel, vagy tudsz vkiről, h érdekli, írjál nekem :)

uff
gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382848 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lóma Népe!

Idén is lesz Savaria Karnevál Szombathelyen ( savariakarneval.hu/ ), amit minden érdeklődőnek ajánlunk figyelmébe! Az egyhetes karneválból közös szervezéssel valószínűleg csak a hétvégén leszünk ott. A szálláslehetőségek ház vagy sátor, utóbbi esetén nincs előzetes foglalás, a helyszínen be lehet jelentkezni. A ház viszont már majdnem elfogyott, úgyhogy kérünk mindenkit, aki házban szeretne lakni, hogy szerdáig mindenképp jelezzen vissza ezügyben, hogy le tudjuk foglalni.

Szállás: Tópart Kemping Szombathely ( www.utisugo.hu/hotel-apartman-info-2207 )
Házban: 2db 5 fős ház van (a többi már ugye foglalt), fürdőszobával, WC-vel. 11500 Ft/éjszaka, tehát 2300/fő.
2db 3 fős kisház is van, ez fürdő nélküli, ha 3-an lakják 5100 (1700/fő), ha 2-en 4100 (2050/fő).
Sátorban: 1100 Ft/fő+600 Ft/sátorhely.

Aki idő és pénz híján van, és nem akarja itt tölteni az egész hétvégét, az mindenképp keresse meg Ankalimont, aki szombaton korán reggel lejön Bp-ről kocsival, és az egész nap után késő este még visszavezet. A férőhelyek végesek! smile

Visszajelzést tehát mihamarabb várunk (és kedvcsinálónak addig is ajánlott a Róma sorozat)!

Celebromus Maximus /celebromka kukac gmail.com/

U.i.: Terjesszétek az igét annak, akit még érdekelhet!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382828 Írta: Toma gazdi
Toma gazdi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Ancalima Anarórë írta: LOL, köszi. :D D Jópofa volt nagyon. :) )) Mostmár tök bűntudatom van, hogy nem kerültem be az udvarhölgyek közé, ha már ennyien szavaztak rám. :P

Figyelj, amikor utoljára mutatták meg a szavazás állását, akkor te az 5. helyen álltál.

Anna bál :) Móka Miki... :)

Ancalima te voltál a legszebb, nem az aki nyert. Hidd el. (és most tényleg nem viccelek )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382661 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Hát a fő kérdés az, hogy ha mondjuk 50 emberre akarok főzni, ugyanúgy elég-e az az 500 Ft per fő, mintha csak 20 főre főznénk... Tehát mennyiben és hogyan befolyásolja a végleges létszám az egy főre jutó hozzájárulást?

Nem hiszem, hogy hatalmas különbség lenne közte, de inkább jobb 1-200 Ft rátartással kalkulálni. Azért 20-25000 Ft-ból már elég sok kaját meg lehet venni :)

Éssss....leadtam a szeptemberi cikkemet is ^______________^

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382660 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Araniel írta: Szerintem bőven, de attól függ, hogy hány ember lenne és mit akartok főzni :)

Hát a fő kérdés az, hogy ha mondjuk 50 emberre akarok főzni, ugyanúgy elég-e az az 500 Ft per fő, mintha csak 20 főre főznénk... Tehát mennyiben és hogyan befolyásolja a végleges létszám az egy főre jutó hozzájárulást?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382659 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem bőven, de attól függ, hogy hány ember lenne és mit akartok főzni :)

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382655 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintetek egy bográcsozás kijön 500Ft/kopf-ból úgy, hogy jól is lakjon mindenki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #382586 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ancalima Anarórë írta: LOL, köszi. :D D Jópofa volt nagyon. :) )) Mostmár tök bűntudatom van, hogy nem kerültem be az udvarhölgyek közé, ha már ennyien szavaztak rám. :P

Figyelj, amikor utoljára mutatták meg a szavazás állását, akkor te az 5. helyen álltál.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382578 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
LOL, köszi. :D D Jópofa volt nagyon. :) )) Mostmár tök bűntudatom van, hogy nem kerültem be az udvarhölgyek közé, ha már ennyien szavaztak rám. :P


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382576 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmonak hatalmas nagy köszönet, hogy végre van avatarom!!!! :meghajolnagyságaelőtt:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #382546 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na jó, de hogy kell szavazni? Valami telefonszámokat mutogattak, de mi Ancalima kódja?

Szerk: OK, megvan. unga-bunga!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382539 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek! Emberek! Anca az Anna-bálon indult jelentkezők közül bejutott a legszebb 15-be. Nézzétek a Duna Tv-t és szavazzatok rá!!! :D :D Szurok, Szurok, Szurok!!!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.374 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére