BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #199878 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Thaur !

és

SOK Boldog Születésnapot LUINE :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199877 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Katasztrófa? Milyen katasztrófa?
Mi tegnap este Sztivájjal az utcánkban tomboltuk végig a legnagyobb felhőszakadást, a hömpölygő vizet és táncoltunk, cucujéztunk és egymás nyakába borultunk...és megállapítottuk, hogy tapad rajtunk minden ruha :lol: :lol:
Nekem nagyon tetszett!!!! Lehet, hogy nem vagyok normális???

Cica drága, nem is Te lennél, ha nem ezt írod be, szinte számítottam rá :D Nem vagy komplett, de pont ezért szeretünk :mrgreen: Amúgy majdnem ugyanezt már egy bizonyos Gene Kelly is eljátszotta egy bizonyos elég híres musicalben, csak ő még énekelt is hozzá: :lol: "I'm just singin' and dancin' in the rain..."

UNGABUNGA ELŐD!!!! :bounce: :bounce:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199876 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: köhike

[size=9:3jh0ojsp]kérhetnék egy icike picike kis ungabungát?? most deltol megyek vizsgázni, de hogyismondjam a tanulas az nemsikerult olyan fenyesen, szal elkéne segitségtek[/size]

[size=9:3jh0ojsp]Kérek legalább akkora unga-bungát Elődnek, amekkora nekem elég volt ahhoz, hogy a mai vizsgámon kábé ugyanennyi tanulás mellett egy szép, görbe elégségessel átmenjek...[/size]
egyébként meg...

Valin Estare Thaurwathiwen! :hello: :cheers:
Eru éltessen sokáig, vimpárlányom! :D ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199866 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Icike picike kis ungabunga Elődnek, hogy jól sikerüljön a vizsgája!! ((: Perme drukkol... meg ungabungázik (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199864 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugri bugri UNGA BUNGA mindenkinek akinek még vizsgája van [size=9:2egaj5we]és nem az uccsó napját tölti a suliban a nyári szünet előtt- piszok mázlisták...[/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199863 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köhike

[size=9:16ws1lnq]kérhetnék egy icike picike kis ungabungát?? most deltol megyek vizsgázni, de hogyismondjam a tanulas az nemsikerult olyan fenyesen, szal elkéne segitségtek[/size]

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199856 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Előd!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199855 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Katasztrófa? Milyen katasztrófa?
...és megállapítottuk, hogy tapad rajtunk minden ruha :lol: :lol:
Nekem nagyon tetszett!!!!


Biztos a járókelőknek is tetszett. :wink:

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199854 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem egyszer a számítógépembe vágott bele a villám, hát kicsit legörbült a szám széle... De végül fizetett a biztosító, csak éppen nem az eredeti számítógépet fizette ki, hanem az új alkatrészeket. Hm, kicsit kétszer olyan jó gépem lett mint a villám előtt, szóval megérte. :D
De azért azóta ha nem vagyok otthon akkor kihúzom a telefonzsinórt a gépből és a dugókat a konnektorokból, esős időben meg akkor is ha otthon vagyok...

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199853 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Katasztrófa? Milyen katasztrófa?
Mi tegnap este Sztivájjal az utcánkban tomboltuk végig a legnagyobb felhőszakadást, a hömpölygő vizet és táncoltunk, cucujéztunk és egymás nyakába borultunk...és megállapítottuk, hogy tapad rajtunk minden ruha :lol: :lol:
Nekem nagyon tetszett!!!! Lehet, hogy nem vagyok normális???

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199850 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, én nekik egy hajuk szála sem görbült meg, pedig benn voltak a házban. Ilyen mázlistákat!! 8)

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199849 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Az érettségizőknek hatalmas kalappal kívánok a szóbelikhez!


Én legalább egy termetes tartálykocsival kívánok!!! :wink:
(s kérnek belöle az egyetePisták is, mert mi meg vizsgázunk!)

A tegnapi vihar és a hozzá kapcsolódó hozzászólások után a Beszélgetős topicot katasztrófa-sújtotta területnek nyilvánítom

Apukám munkatársáék háza mellett van aze gyik villámhárító nálunk. Tavalyi egyik nagy viharban "hárított" is, csak éppen közben a házban minden kiégett. Értsd úgy, hogy a vezetékektől is kifeketedett a fal, ahol futottak, füstölt a tv, számítógép. A biztosító meg alig akart fizetni, hisz végülis a villámhárító szakszerűen működött...

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199848 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Közlemények: :)

Az érettségizőknek hatalmas kalappal kívánok a szóbelikhez! :deal:

Valin Estare Thaurnak és minden Margitnak, Grétának! :hello:

A tegnapi vihar és a hozzá kapcsolódó hozzászólások után a Beszélgetős topicot katasztrófa-sújtotta területnek nyilvánítom :cross:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199847 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hö-hö
AKÁCIÓ! :twisted: :mrgreen:

Holnap kell utoljára bemennem idén... :D

BN THAUR!
BN ELŐD!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199845 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én egy villám után elkezdtem a másodperceket számolni... azaz elkezdtem volna de nullánál sem tartottam amikor fejbevágott a menydörgés. Kicsit beleremegett a ház. Az áram csak egy pillanatra ment el, szerencsére éppen nem dolgoztam.

Gratula az érettségizőknek!

Orsie: alszok, hajnali háromtól-négytől délig, kivéve ha vizsgázom néha.
Cica: olyan mint a tájékozódási futás, csak autóval. Igazából logikai játék.

Ezen a héten már nem leszek netközelben, legyetek jók, pá!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199842 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog nevednapot, drága férjuram! :D

Angwen írta: Ja, hogy most a vágjunk fel az írásbelik eredményével projekt van folyamatban? :P Hát, eddig mindenem ötös...

:mrgreen:

Hehe. Nekem is.

:mrgreen:

[size=9:1jqjr0cg]De én jobb matekot írtam nálad!! :P [/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199833 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Suhi teljesen át tudom érezni a helyzetet, amikor jöttem haza nagypapámtól elkezdett csöpögni az eső aztán mikor beléptem az ajtó és a nappaliba léptem arra lettem figyelmes, hogy a szomszédék kúpcserepei tartanak felénk 8O , ugyhoyg amilyen gyorsan tudtam minden redőny le, ablak becsuk, de igy is minden kertibútorunk a szomszédban landolt, egyik napozóágyas párnán meglépett (aki XXIIkerben kósz párnát lát szóljon), kutyám frászt kapva karmolászta az ajtót és be kellett engedni, pedig nem félős. Ráadásul egy szál cserép nincs a házunkon, mert holnap kezdik visszarakni, ugyhoyg csöppet beáztunk :( áram nem ment el, de 3 fánkat törte derékba a vihar... Eru jól kibabrált velünk :cry: .

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199832 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN, Előd!!! :dance: :bounce: :hello: :cheers:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199829 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köszönöm a köszöntéseket..
megleptetek vele
ugyanis nem is tudtam hogy ma nevnapom van ;)
de nagyon jó megtudni..
különösen a semmiből előbukkanó smsekkel privikkel és hozzászólásokkal
köszönöm szépen
:oops:

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199828 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bóódog névnapot, Előd! :) :D (még 1/4 órát :) ) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199819 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor már én is dicsekszem kicsit... :) Magyar:5-5, matek: 3... eddig tökéletes :P

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199817 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, hogy most a vágjunk fel az írásbelik eredményével projekt van folyamatban? :P Hát, eddig mindenem ötös...
(Húha! Ha ilyen nagyképűen folytatom, ebből is sírfelirat lesz...)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199812 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kep.tar.hu/rabyn/index.phtml?aid=27653561

berakom ide is hátha unatkoztok azt megnézitek:) kb 5-7.es koromban rajzoltam ezeket a uccokat. (sajnos akkoriban nem volt szokásom a dátumozás.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199809 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot holnapra Thaur! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199805 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah, ha már így elkezdték a sort, akkor :D
Nagyon Bóóóódog Névnapot Sátánkáááám!!!!

Egy kis ajándék tőlem neked :sungl:
Höhöhö

ja meg Dín, köszi a tippet, akkor kipróbálom. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199800 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN Thaur, gratula és ungabunga mindannak, aki megérdemli vagy kell neki!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199798 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT THAURCIIIII!!!!!!!!!!! (angyaltárs!:))

Igy előre is. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199795 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah, azt elfelejtettem elmondani: a magyar írásbelim 4-es (irod.) és 5-ös (nyelvtan) lett!!! :D :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199792 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Így előlegbe is, holnapra:

VALIN ESTARE, DRÁGA THAUR-ANYÁM!!!! : )=



[size=9:10xbz1n4]A fizikavizsgám amúgy 2 lett, de legalább túlvagyok! :roll: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199786 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Erda niire (Area) írta: Nálunk 38 fok volt árnyékban. :mrgreen:


Nálunk is, délelött! :wink:
Bár szvsz még vihar közben is, de mondjuk nem erre figyeltem! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.450 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére