BESZÉLGETŐS topic

Több
15 éve 9 hónapja #368035 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megvarrtam anno, de vacak volt az anyag és szétgyütt. De a papíralkatrészek még megvannak :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #368031 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli!!

Mi lett a mi jó kis drága Carcaroth-unkal? Él még a drága csapatszörnyünk? :biggrin2:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #368030 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És Morgoth mereven elterült...

:mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #368029 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És Beren csak állt, állt. :mrgreen: :mrgreen:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #368028 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És Melian hallgatott

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #368026 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eldamyn írta: Sziasztok!
Anno a várgesztesi táborban az Orrostar csapat csapatelőadása egy árnyjáték volt. Úgy emlékszem, volt róla valakinek videója. Ha megtennétek, hogy adtok egy linket, ahol fenn van, vagy ilyesmi, akkor nagyon hálás volnék.
Előre is köszönet.
Eldamyn


Na, azért _NAGYON SOKAN_ ölni tudnának szerintem :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #368025 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eldamyn:
Nincsen fenn a neten. Ádámnak van rosszminőségű, vágatlan nyersanyaga róla DVD-n, ha minden igaz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #368024 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Anno a várgesztesi táborban az Orrostar csapat csapatelőadása egy árnyjáték volt. Úgy emlékszem, volt róla valakinek videója. Ha megtennétek, hogy adtok egy linket, ahol fenn van, vagy ilyesmi, akkor nagyon hálás volnék.
Előre is köszönet.
Eldamyn

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367940 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Várjátok meg a Karácsonyt, és akkor megvehetitek a javított, átdolgozott magyar fordítását! :wink:

A GyU angolul egészen könnyű, meglepő, de A Hobbit angol szövege nekem nehezebb volt nála.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367939 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Én meg ismét újraolvasom A gyűrűk urát. Na erre varrjatok gombot :P


Jolteszed, ha hazamegyek, en is tervezem :)
De meg az is lehet, hogy angolul beprobalkozom, bar attol asszem servet fogok kapni, mer tuti nem konnyu :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367938 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg ismét újraolvasom A gyűrűk urát. Na erre varrjatok gombot :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367928 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akiket meg az Óda 2004 érdekel, nézzenek át a Versek topikba. :twisted: :look:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367927 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akit érdekel lunáris prizmacs nyílt minicsapattali, avagy strandolás Agárdon holnap délután, az nézzen át a Találkozások topicba. ;) :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367924 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Válhat? :D

Jacopo Belbo az Óda 2004-ben írta: (...)
végsősoron a transzcendentalisták mindig azt mondták hogy minden ugyanabból
az isteni egységből fakad tehát ekvivalenciarelációban állok a tömeggyilkosokkal
mondjuk ezt néhányan ki is nézik belőlem
(...)

;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367919 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

fqqdk írta:

Idhren írta:

fqqdk írta:

Ery írta: Mellékelem a kalóz verzióját a játéknak:

Szabályok:

0. cheat kód:iallwayswin Ekkor felülíródik a 2-es és 3-as szabály következő módon:
1. Ha ismered a szabályokat, játszol.
2. Ha a játékra gondolsz, nyertél!
3. Ha nyertél!, be kell jelentened (másoknak, lehetőleg hangosan, de írásban is lehet).

tegyük hozzá, hogy igen fejlett létformák további cheateket is találtak, bár ezekhez nincs írásrendszer. ilyen például a telepatikus announcementet lehetővé tevő cheat (ekkor elég erősen koncentrálni, és a környezetedben lévő, erre fogékony személyek megérzik, hogy a játékra gondolsz, és persze vesztenek), illetve lehetséges kisebb zárt tereket leárnyékolni a játék elől will-t, chi-t, egyéb természetfeletti energiákat használva, pl. ezt használtam a szövegkovácsok rendi foglalkozásain is, mert utáltam a közbekiabálást. :P


További cheat, ha elektrosokkot, vagy erős szedálószert alkalmazol a játékra gondolás ellen? :mrgreen: Elvégre ez doppingnak számít. :twisted:

sztem az amigdala kiiktatása hathatós segítség lehet, pl Angwenre ránézve, nem az jutna eszembe, hogy mekkora vesztes vagyok. :D DD


Ezek szerint te nem vagy jól funkcionáló autista :P
Sebaj, homloklebenykiirtást neki :D
(bár akkor meg érzés nélküli sorozatgyilkossá válhatsz. Jól gondold meg :twisted: )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367916 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta:

fqqdk írta:

Ery írta: Mellékelem a kalóz verzióját a játéknak:

Szabályok:

0. cheat kód:iallwayswin Ekkor felülíródik a 2-es és 3-as szabály következő módon:
1. Ha ismered a szabályokat, játszol.
2. Ha a játékra gondolsz, nyertél!
3. Ha nyertél!, be kell jelentened (másoknak, lehetőleg hangosan, de írásban is lehet).

tegyük hozzá, hogy igen fejlett létformák további cheateket is találtak, bár ezekhez nincs írásrendszer. ilyen például a telepatikus announcementet lehetővé tevő cheat (ekkor elég erősen koncentrálni, és a környezetedben lévő, erre fogékony személyek megérzik, hogy a játékra gondolsz, és persze vesztenek), illetve lehetséges kisebb zárt tereket leárnyékolni a játék elől will-t, chi-t, egyéb természetfeletti energiákat használva, pl. ezt használtam a szövegkovácsok rendi foglalkozásain is, mert utáltam a közbekiabálást. :P


További cheat, ha elektrosokkot, vagy erős szedálószert alkalmazol a játékra gondolás ellen? :mrgreen: Elvégre ez doppingnak számít. :twisted:

sztem az amigdala kiiktatása hathatós segítség lehet, pl Angwenre ránézve, nem az jutna eszembe, hogy mekkora vesztes vagyok. :D DD

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367913 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

fqqdk írta:

Ery írta: Mellékelem a kalóz verzióját a játéknak:

Szabályok:

0. cheat kód:iallwayswin Ekkor felülíródik a 2-es és 3-as szabály következő módon:
1. Ha ismered a szabályokat, játszol.
2. Ha a játékra gondolsz, nyertél!
3. Ha nyertél!, be kell jelentened (másoknak, lehetőleg hangosan, de írásban is lehet).

tegyük hozzá, hogy igen fejlett létformák további cheateket is találtak, bár ezekhez nincs írásrendszer. ilyen például a telepatikus announcementet lehetővé tevő cheat (ekkor elég erősen koncentrálni, és a környezetedben lévő, erre fogékony személyek megérzik, hogy a játékra gondolsz, és persze vesztenek), illetve lehetséges kisebb zárt tereket leárnyékolni a játék elől will-t, chi-t, egyéb természetfeletti energiákat használva, pl. ezt használtam a szövegkovácsok rendi foglalkozásain is, mert utáltam a közbekiabálást. :P


További cheat, ha elektrosokkot, vagy erős szedálószert alkalmazol a játékra gondolás ellen? :mrgreen: Elvégre ez doppingnak számít. :twisted:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367912 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Mellékelem a kalóz verzióját a játéknak:

Szabályok:

0. cheat kód:iallwayswin Ekkor felülíródik a 2-es és 3-as szabály következő módon:
1. Ha ismered a szabályokat, játszol.
2. Ha a játékra gondolsz, nyertél!
3. Ha nyertél!, be kell jelentened (másoknak, lehetőleg hangosan, de írásban is lehet).

tegyük hozzá, hogy igen fejlett létformák további cheateket is találtak, bár ezekhez nincs írásrendszer. ilyen például a telepatikus announcementet lehetővé tevő cheat (ekkor elég erősen koncentrálni, és a környezetedben lévő, erre fogékony személyek megérzik, hogy a játékra gondolsz, és persze vesztenek), illetve lehetséges kisebb zárt tereket leárnyékolni a játék elől will-t, chi-t, egyéb természetfeletti energiákat használva, pl. ezt használtam a szövegkovácsok rendi foglalkozásain is, mert utáltam a közbekiabálást. :P

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367910 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Ma voltam szórólapozni, mekkora szívás munka! :D


Ugyan, néha tök vicces.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367905 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja azt elfelejtettem, hogy finom hideg limonádét, teát, esetleg szendvicset tudok cserébe adni:)

Encsi: részvétem

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367904 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma voltam szórólapozni, mekkora szívás munka! :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367891 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mellékelem a kalóz verzióját a játéknak:

Szabályok:

0. cheat kód:iallwayswin Ekkor felülíródik a 2-es és 3-as szabály következő módon:
1. Ha ismered a szabályokat, játszol.
2. Ha a játékra gondolsz, nyertél!
3. Ha nyertél!, be kell jelentened (másoknak, lehetőleg hangosan, de írásban is lehet).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367863 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsánat, hogy idepofátlankodom, de ezt a topikot talán többen nézik.

Holnap Nólival megyünk a Fővárosi Állat- és Növénykertbe. Lenne valakinek kedve jönni? (9-kor nyit, én szeretnék minnél hamarabb ott lenni).

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367858 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akinek lenne kedve szerdán átjönni hozzám albertfalvára tapétát tépkedni meg nehéz bútort huzogatni az jelezze nekem:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367821 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

<b>Ha valaki készített képeket az ELTE-s Tolkien-kurzus ról, vagy tud arról, hogy készültek képek, legyen olyan jó és küldje el nekem őket (OR az elérhetőségüket) a viatores'kukac'gmail'pont'com-ra!</b>

Köszönettel,
Ben

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367780 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy nálunk is van,és egész pontos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367779 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Budapesten ragyogó napsütés és kb.30 fok lehet a házi időjárás jelző szerint eső sem valószínű. (tökjó van két barométer is a lakásban:DDD )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367772 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nasarhon írta: Itt Szeged felé is folyamatosan borús az idő, szörnyű...

Jé, még egy ember Szegedről :) Augusztusban költözöm le újra Budapestről.
De itt nem esik, nem villámlik, semmi vihar, felhő meg egy szál se. Kisütött a nap.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367768 Írta: Nasarhon
Nasarhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt Szeged felé is folyamatosan borús az idő, szörnyű...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 9 hónapja #367733 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: képzeljétek, akkora zuhé volt itt nem rég (Szombathelyen) Egyik pillanatról a másikra jött a vihar, mi meg családdal kint voltunk a parkerdőben. 3 perc volt az út az erdőből a büféig, de úgy megáztunk, mintha beledobtak volna minket egy medencébe... És ráadásul egy szál póló volt csak mindenkin, mert amúgy meg egész nap dög meleg volt. De akkora látvány volt az erdőben hátranézni, mielőtt elért volna az eső. Egyik pillanatban még tök nyugi volt, a következőben mögöttünk szürke vízfüggöny.... csak az volt a gond, hogy még haza kellett bicikliznünk :?


Uhh...szegények...itt Székesfehérváron egész nap süt a Nap, de esőnek szerencsére, még semmi nyoma. Azért szerencsére, mert kb. 3-4 napig folyamatosan szakadt, és most nem igazán kellene.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.397 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére