BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 1 hónapja #391578 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsánat, hogy egymás után, de külön dolog. :)

Ha szeretsz vmilyen képszerkesztő progival bütykölni, vagy videót szerkeszteni, lesd meg az idei TLV plakátjának és vidójának elkészítésére kiírt felhívásomat, itten e' a TLV topicban.

;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #391570 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha tudtok olyanról, aki szeretne cicát , szóljatok!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #391562 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hátha nem mindenki olvas Verses Topikot, akit a Hagyományőrzés folytán érint a dolog, ezért beállok a hivatalosan spammolók közé:

Mau Rauser és SÚ írta: [center:3hgi3ib2]Hagyományőrző és Versestali Live!

Helyszín: 2010. augusztus 15. 14:00 órától (időben)

--- és ---

a Vigadó Sörözőben* (térben).[/center:3hgi3ib2]

The Matika: eposzok, hősök, szörnyek stb.
Az ürügy: tábori történet megörökítése

*Címe: Markovics Ignác u. 4.
Ez a Batthyány téri csarnok mellett nyíló kis utca, amin, ha háttal állsz a Dunának, bal oldalon, középtájon találod meg a vendéglátóipari üzemegységet. Ha bejössz, balra tarts, és hátra, előbb-utóbb ránk találsz. Ha nem, keress egy GPS-t, vagy hívd fel Attilát, hogy megtudd: "A vízen mégy! A vízen mégy!" ;) Ha minket hívsz fel, akár még oda is találhatsz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #391511 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[center:2co0449t]

Felhívás: Tolkien Live RPG szervezők kerestetnek![/center:2co0449t]

A Magyar Tolkien Társaság a korábbi nagy sikerekre való tekintettel ismét szeretne élő szerepjátékot (Live RPG) rendezni, melyre várjuk szervezőcsapatok jelentkezését!

Feltételek:
- A kerettörténet a J. R. R. Tolkien által megálmodott Ardán játszódjon, a világ mitológiájának, történelmének és törvényszerűségeinek figyelembevételével!
- A rendezvényt a 2010. szeptember elejétől 2011. május végéig terjedő időszakon belül kell megtartani!
- A rendezvénynek legalább háromhétnyi távolságot kell tartania minden más hivatalos MTT-s rendezvény időpontjától!
- A találkozót az MTT eddigi rendezvényeihez hasonlóan 100%-ban a résztvevők befizetéseiből kell finanszírozni, úgy, hogy a költségvetésből az MTT általános működési költségeire is kell biztosítani legalább 10%-ot a költségvetésből, és az MTT tagok és a szervezők számára biztosítani kell az Alapszabályban meghatározott mértékű kedvezményeket!
- A játékot úgy kell megszervezni, hogy ne csak profi szerepjátékosoknak készüljön, hanem a teljesen kezdőket is figyelembe vegyék a szervezők, és biztosítsák mindegyikük bevonódását a cselekménybe!
- Az élő szerepjátéknak legyen egyszerű, könnyen megtanulható, gördülékeny szabályrendszere, mely nem csak a történethez, de a játékosokhoz is igazodik!
- A kijelölt főszervezőnek és a szervezői csoportnak kell előkészíteni a rendezvény logisztikai alapfeltételeit, kidolgoznia és az MTT elnökség elé terjeszteni a költségvetését, megszervezni a jelentkezéseket, a befizetéseket, utaztatást, rendezni a pénzügyeket, lebonyolítani a rendezvényt és gondoskodni a szükséges feltételekről, előkészítő tevékenységekről, reklámról és kommunikációról!
- A jelentkezésnek tartalmaznia kell: a szervezők felsorolását (név, funkció, eddigi szervezési tapasztalatok), vázlatos koncepció- és programismertetést (spoiler-mentesen), logisztikai és pénzügyi elképzeléseket (a várható helyszínnel és körülbelüli árakkal), a rendezvény tervezett időpontját és időtartamát, vázlatos ütemtervet!
- Jelentkezési határidő: A rendezvény pontos időpontja előtt legalább 4 hónappal!

Segítséget, tanácsot lehet kérni bárkitől, aki korábban szervezett hasonló rendezvényt, illetve az elnökségi tagoktól (pl. a Tolkien Live RPG-felelős elnökségi tagtól, Gandalftól)!

Kéréseket, kérdéseket, jelentkezéseket várjuk az MTT címére:
info „ kúkaccz ” tolkien „ phonnt ” hu

:idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #391439 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én majd szerdától megyek :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 1 hónapja - 14 éve 1 hónapja #391438 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jön valaki holnap Szigetre (Kispál koncert)? Mi Gambával mennénk, csak többen jobb... :)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #391434 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Simon Csaba Péter[fqqdk] üzeni minden egykori és mostani rendi és céhes vezetőnek:

"KÖMFTös "rendi" (azaz kreatív foglalkozásokkal kapcsolatos)
koncepciócsiszoláshoz lenne szükségem hétfő vagy kedd este tapasztalt
rendi vezetőkre, lehetőleg széles skálából. Van egy elképzelésem, amely
...megvalósíthatóságáról szeretném kikérni a véleményeteket. Kérlek, ne
hagyjatok cserben. Számítok rátok."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #391264 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok szeretettel:

... re=related

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #391015 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért ezt figyeljétek... :D

Domain tolkien.hu has exceeded the max emails per hour (99) allowed. Message discarded.


Ezt kaptam a kb. fél órája elküldeni próbált levelek után., a saját és a táboros címemről is.
Biztos nem a tábor miatt... :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390412 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ki lett írva a KÖMT-pályázat, lehet szervezőknek jelentkezni jól. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390398 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engedtessék meg, hogy:

ESPAÑA!!!
ESPAÑA!!!
ESPAÑA!!!

ESPAÑA!!!



8-)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #390306 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta:

Zsodoo írta: Náda, Hanna, Ádám: kaptatok egy privit. :)


Ádám esetében egész biztos vagyok benne, hogy egy emaillel hamarabb célt érsz.. . ;)

Ó, szinte rögtön válaszolt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390274 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zsodoo írta: Náda, Hanna, Ádám: kaptatok egy privit. :)


Ádám esetében egész biztos vagyok benne, hogy egy emaillel hamarabb célt érsz.. .;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #390272 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Náda írta: Zsodoo, vettem az adást! :D
Amúgy jó, hogy írtál, mert én elfelejtettem :S
De most én is írtam, így kölcsönös lesz :D

Az jó. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390271 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zsodoo írta: Náda, Hanna, Ádám: kaptatok egy privit. :)


Zsodoo, vettem az adást! :D
Amúgy jó, hogy írtál, mert én elfelejtettem :S
De most én is írtam, így kölcsönös lesz :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #390259 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[center:19n09w02] [/center:19n09w02]
(Ne feledkezzetek meg róla!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
14 éve 2 hónapja #390235 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Náda, Hanna, Ádám: kaptatok egy privit. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #390101 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Gandalf írta: Csak nekem nem jön be a fészbúk, vagy másnak se?


Eddig még csak a FB-n kérdeztük, hogy "csak nekem nem jön be a Tolkien Hu...?" :D


Lájk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #390097 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Csak nekem nem jön be a fészbúk, vagy másnak se?


Eddig még csak a FB-n kérdeztük, hogy "csak nekem nem jön be a Tolkien Hu...?" :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #389968 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem vagyok ellene, de már itt is facebook? Valkai még a táborba is hozza mobilnettel....ehh

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #389962 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No, sokadjára felengedett, de akkor meg írni nem engedett. Utána sokszor kellett újraküldenem, mire egy szem üzit kitett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #389960 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem se nyitja meg.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #389959 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #389925 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az induló jól ment, de a halódó hattyúba (Hattyúk tava) én is majdnem belehaltam. De semmi gond, sikerült továbbvonszolni a döglött madarat és ez a lényeg. :mrgreen:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #389924 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez mind szép és jó, de ugye sikerült?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #389915 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm szépen mindenkinek a szurkokat és az ungabungákat szeretlek benneteket és mindegyikőtöket másért és még azt is, akivel esetleg még nem találkoztam de szurkolt (Köszi Acho, édes vagy! :mrgreen: ).

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #389847 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Missy, csak lazán! Veled vagyunk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #389844 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hajrá Missy, jó vagy :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #389793 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Menni fog Missy! Ügyi vagy! :)

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #389753 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hajrá ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.830 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére