BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #333230 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha jól emlékszem, van egy beállítás, hogy az inaktív bejelentkezett felhasználókat az utolsó művelettől számított 60 perc elteltével kilépteti a rendszer. Ezért lehet az, hogy hiába van betöltve a fórum valakinél, ha hosszú ideig nem csinál semmit, kirúgja a rendszer, de ezt csak a következő oldalfrissítéskor fogja észrevenni.
A felhasználói lista meg kb 5 perces gyakorisággal frissül, nekem is volt már bajom abból, hogy írtam valakinek, vártam a válaszát, erre kiderült, hogy már nincs is fent.
Sebaj, ezek a dolgok hozzátartoznak a mi kis ötéves fórumunkhoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333227 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: Nem, sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, ha megnyitva hagyod, attól a fórum nem ír ki... Csak ha közben rendszeresen frissítesz...

Nem is baj, legalább nem járnak úgy az emberek, mint Ben, aki írt egy privit várakozva és reménykedve, de csak másnap reggel ment válasz :D
Amúgy az avant browser csinál néha ilyeneket, hogy magától frissít, annyi hülyeséget csinált már, hogy ezen sem csodálkoznék. :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333225 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: Nem, sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, ha megnyitva hagyod, attól a fórum nem ír ki... Csak ha közben rendszeresen frissítesz...

De egy ideig kiírja. Láttam párszor h vhogy éjjel fél tizenkettő körül né, föntvan Snuff, írtam privit, de pofátlan módon csak másnap reggel válaszolt... :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333224 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: ...sokszor megnyitom és úgyhagyom és akkor hiába nem vagyok itt effektíve, attól még az oldal szorgalmasan jegyzi, hogy Snuffles már megint itt van és még mindig és még mindig... :D

Nem, sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, ha megnyitva hagyod, attól a fórum nem ír ki... Csak ha közben rendszeresen frissítesz...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333223 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Hmm, persze! Új indiánnév: Réti Fórumozó :D

:D D
Még jó pár éve volt, h nemtudom már, mentünk vhova, anyám mondta, elég ha vmi mezei ruhát felveszek, mire én visszakérdeztem h "Réti jó lesz?" - kicsit se nevetett. :-) ))))

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333222 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, persze! Új indiánnév: Réti Fórumozó :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333221 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Szeretnék szívből jövő csodálattal gratulálni Gillznek, Kincsőnek, Cueddonak!

Mindhárman határokat vertek szét, átalakultak, másokká lettek, köntösbe bújtak, s nevettettek, szórakoztattak, ríkattak.

Jövőre ugyanott.

Atyám, ehhez csak csatlakozni tudok. :-) Grat mindhármótoknak!

Snuffles írta: Csak mezei fórumozó.

Még jó, hogy nem réti... :D

Az meg rohadtul mindegy, hogy hány keresőrobot szerencsétlenkedik hajnali háromkor a fórummal. :roll: :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333211 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Und ich auch too... (éljen az internacionalitás! :D )!! (Értendő ez Snuff hsz-ére való reagálásként.)
Ecthellel meg egyetértek: sztem se függ semmi a statisztikától... ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333210 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Nos ezt nem tudtam. De azért elég vicces, hogy megint új rekord dőlt meg. Az utóbbi 1 hétben már a 3. asszem. Nos nem hinném, hogy olyan rettentő sok MTT-s volt hajnali 2:05 perckor az oldalon. Ez azért eléggé valószínűtlennek tűnik. Ha csak nem mindeki ilyen éjszakai rosszalvó.


Már elnézést, de nem hót mindegy, hogy mennyit ír ki az a számláló? :D
Vagy csak megint ünneprontó vagyok? :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333208 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is hajnali kettőig vagyok mostanában fent, olvasgatok, nézegetem a fórumot is, sokszor megnyitom és úgyhagyom és akkor hiába nem vagyok itt effektíve, attól még az oldal szorgalmasan jegyzi, hogy Snuffles már megint itt van és még mindig és még mindig... :D
Még ha nem is vagyok MTT-s. :P Csak mezei fórumozó.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333183 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már bocs de nem halál mindegy hogy mit ír ki hogy hányan vannak? :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333178 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Közülünk meglepően sokan előszeretettel vannak ébren késő éjjel, hajnalban. Pl. én itt voltam még 2-kor, az egész biztos. :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333177 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretnék szívből jövő csodálattal gratulálni Gillznek, Kincsőnek, Cueddonak!

Mindhárman határokat vertek szét, átalakultak, másokká lettek, köntösbe bújtak, s nevettettek, szórakoztattak, ríkattak.

Jövőre ugyanott.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333176 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos ezt nem tudtam. De azért elég vicces, hogy megint új rekord dőlt meg. Az utóbbi 1 hétben már a 3. asszem. Nos nem hinném, hogy olyan rettentő sok MTT-s volt hajnali 2:05 perckor az oldalon. Ez azért eléggé valószínűtlennek tűnik. Ha csak nem mindeki ilyen éjszakai rosszalvó.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333153 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vagy a bemutatkozásodba is beleírhatod, hogy fiú vagy.

( később: gyors vagyok, mint mindig)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333152 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Nem akarlak terhelni, de nem érted a lényeget: itt mindenki a "vendég" felhasználókon problémázik. Azokról a Fórum semmit nem tud azon kívül, hogy vannak, és hogy melyik IP-címről léptek be. A profilt pedig sorry, de nem fogom bővíteni, ez még mindig nem kívánságműsor.

Tejóég... Már bocs, Ulmo, de:
1. tökre értem a lényeget, és tudom, hogy nem nagyon lehet megoldani, hogy a botokat ne jelenítse meg (bár lehetetlennek nem lehetetlen)
2. Nem kívánom, hogy bővítsd a profilt, csak ha már így szóba hoztad megemlítettem. Ha nagyon akarja valaki, bele tud írni a bemutatkozós részbe amit csak akar.
3. egyáltalán nem érdekelnek a vendégek. Há' mér', csak javíccsák az ódal statisztikájit, nem?

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333149 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BF ON: 250. vagyok :dance: BF OFF

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333148 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Ulmo írta: Esetleg ne csináljunk olyan számlálót, ami külön mutatja a férfi, nő és hermafrodita felhasználókat? Vagy olyat, ami a jobb- és balkezeseket is jelzi? :roll: Ez a funkció nem úgy működik, hogy majd azt számolja, amit én akarok.

De, igazándiból jól jönne, ha a profilnak lenne "nem"-része, mert már egy csomóan hitték rólam valami oknál fogva, hogy lány vagyok. :roll:
[size=9:q1zaqbrv](Pedig ilyen keresztnév még létezik is, igaz aposztróf nélkül, de a kiejtés az stimmel. XD )[/size]


Nem akarlak terhelni, de nem érted a lényeget: itt mindenki a "vendég" felhasználókon problémázik. Azokról a Fórum semmit nem tud azon kívül, hogy vannak, és hogy melyik IP-címről léptek be. A profilt pedig sorry, de nem fogom bővíteni, ez még mindig nem kívánságműsor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333145 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: De, igazándiból jól jönne, ha a profilnak lenne "nem"-része, mert már egy csomóan hitték rólam valami oknál fogva, hogy lány vagyok. :roll: [size=9:d5fw7pun](Pedig ilyen keresztnév még létezik is, igaz aposztróf nélkül, de a kiejtés az stimmel. XD )[/size]


Hát akkor.. :P majd Ulmo beújít :) vagy valaki aki szerkesztget :P ...

további jó nyarat!! Pilinybe megyek, majd írok ha leszek :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333144 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Esetleg ne csináljunk olyan számlálót, ami külön mutatja a férfi, nő és hermafrodita felhasználókat? Vagy olyat, ami a jobb- és balkezeseket is jelzi? :roll: Ez a funkció nem úgy működik, hogy majd azt számolja, amit én akarok.

De, igazándiból jól jönne, ha a profilnak lenne "nem"-része, mert már egy csomóan hitték rólam valami oknál fogva, hogy lány vagyok. :roll:
[size=9:yfk2wu2n](Pedig ilyen keresztnév még létezik is, igaz aposztróf nélkül, de a kiejtés az stimmel. XD )[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333132 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: De jó! Jelenleg most én vagyok az egyetlen regisztrált tag. És + még van 72 felhasználó! Elég vicces. Azt nem lehet megcsinálni, hogy az ilyen robotok számát ezek ne mutassák ki?


Esetleg ne csináljunk olyan számlálót, ami külön mutatja a férfi, nő és hermafrodita felhasználókat? Vagy olyat, ami a jobb- és balkezeseket is jelzi? :roll: Ez a funkció nem úgy működik, hogy majd azt számolja, amit én akarok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333122 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jajjj... :D :D:D :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333119 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
- Szia kígyó! Bocs hogy a múltkor csúfoltalak, amiért nincs lábad...
- Semmi baj!
- Biztos?
- Persze!
- Akkor kezet rá!

:lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333111 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek!

Jövő hét szombaton ingyenes Bryan Adams koncert!!!!!!!! Akinek van kedve jöjjön, itt van néhány infó:

kapcsolatkoncert.t-mobile.hu/

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333108 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mókás, az biztos! ;-) :p

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333033 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Acho írta: Szvsz Liliom se úgy gondolta... ;-)

Tudom ;)

Amúgy ezt is nagyon bírtam a Beépített szépségben... Hogy bevágja azt a rendőrdumát, aztán a végére benyomja, hogy "ja, és persze a világbéke" :lol:


Az a film nagyon ott van :itscool: Lehet, hogy gagyi vagy valami, de nekem az egyik kedvencem xD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333030 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De jó! Jelenleg most én vagyok az egyetlen regisztrált tag. És + még van 72 felhasználó! Elég vicces. Azt nem lehet megcsinálni, hogy az ilyen robotok számát ezek ne mutassák ki?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333029 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: hajnali fél kettőkor 73 "személy" nézte az oldalt ebből én voltam az egyetlen regisztrált felhasználó. 138an voltunk a legtöbben. Szerintem elromlott a számláló.

Nem, csak sok a spamrobot újabban. Ha jól nézem, most én vagyok az egyetlen regisztrált és rajtam kívül van még 123 vendég... :roll: :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333028 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én úgy tudom, hogy ezekbe az adatokba amit mondtál vannak ilyen robotik is. Asszem.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333018 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hajnali fél kettőkor 73 "személy" nézte az oldalt ebből én voltam az egyetlen regisztrált felhasználó. 138an voltunk a legtöbben. Szerintem elromlott a számláló.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.293 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére