BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #333341 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Isilrohir írta: Hát, Snuffles, azóta sokat romlott a minőség...

Idén május vége óta? (Én a suliba tudod mi miatt jártam vissza évzáróig? A menza miatt. :) )

Akkor hatalmas szerencséd van! Mert nálunk kajáltatóü váltás volt, nem mondom, az előző sokkal jobb volt! De azért vannak finom kaják, pl. mákos, dejós tészta, meg néhanapján piskóta, csokiöntettel, nyamm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333338 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Isilrohir írta: Hát, Snuffles, azóta sokat romlott a minőség...

Idén május vége óta? (Én a suliba tudod mi miatt jártam vissza évzáróig? A menza miatt. :) )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333337 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Beszélgessünk inkább a menzakajáról. :D Az enyémben már találtam hajszálat, körmöt, kavicsot és az alma, amit a falnak dobtunk visszapattant. De még hogy!!! 8O

Hajszál, szempilla, meg dióhéj. De kiszedtem és megettem, mert édesanyám kifizette és nem volt rossz íze, ráadásul valószínű, hogy az a saját hajam és szempillám volt, a dióhéj meg önmagában nem fertőző... :P
Almát nem csaptunk falhoz, mert az a fán terem, és azt nem más főzi-süti nekünk. Mi általában hazavittük vagy megettük ott helyben. A fiúk dobálták a drága szőlőt télen a falhoz... :( Pontosabban a táblához, mire bejött a magyartanárnőnk és megjegyezte, hogy olyan a táblára ragadt két szőlőszem, mint "két picike herezacskó".
Szóval igazából nem csodálkozom a diáktársaim milyenségén... :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333336 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta:

Isilrohir írta: FÚÚÚJ!!! Undormány lebbencs leves!!! A menzakaja legborzasztóbb hányadéka, a finomfőzelék unokatestvérével, és testvérével, az ehetetlen mosléklevessel... Rokonságába tartozik még a finommal közös másod, vagy dédunokatestvére, a zöldborsófőzelék, a tökfőzelék, és a kelkáposzta... :disagree: :down: :dead: :quasi: :deal:


Ételt nem "FÚÚÚJ!!! "-ozunk, és egyéb negatív jelzőzünk!!! :evil: Gondolj arra, hogy a nagy jólétben te ezt csinálod, más meg a földhöz veri magát, ha nem penészes kenyeret eszik. Ha nem szereted, akkor mondd azt, és ne ragozdd túl.

Már átírtam Uh-ra, de akkor is... jó, tényleg jobb, min5rt a cipőtalp, de ha már megtehetik, akkor ne ilyenekkel tömjék a népeket...
Hát, Snuffles, azóta sokat romlott a minőség...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333334 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amúgy meg a finomfőzeléknek még a nevében is benne van, hogy finom. ;) :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333332 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: különben mindjárt kapsz 1 kis spenótot!! :twisted:

Az FINOM!!! :D :D :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333331 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Beszélgessünk inkább a menzakajáról. :D Az enyémben már találtam hajszálat, körmöt, kavicsot és az alma, amit a falnak dobtunk visszapattant. De még hogy!!! 8O

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333328 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Isilrohir írta: FÚÚÚJ!!! Undormány lebbencs leves!!! A menzakaja legborzasztóbb hányadéka, a finomfőzelék unokatestvérével, és testvérével, az ehetetlen mosléklevessel... Rokonságába tartozik még a finommal közös másod, vagy dédunokatestvére, a zöldborsófőzelék, a tökfőzelék, és a kelkáposzta... :disagree: :down: :dead: :quasi: :deal:


Ételt nem "FÚÚÚJ!!! "-ozunk, és egyéb negatív jelzőzünk!!! :evil: Gondolj arra, hogy a nagy jólétben te ezt csinálod, más meg a földhöz veri magát, ha nem penészes kenyeret eszik. Ha nem szereted, akkor mondd azt, és ne ragozdd túl.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #333327 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Isilrohir írta: FÚÚÚJ!!! Undormány lebbencs leves!!! A menzakaja legborzasztóbb hányadéka, a finomfőzelék unokatestvérével, és testvérével, az ehetetlen mosléklevessel... Rokonságába tartozik még a finommal közös másod, vagy dédunokatestvére, a zöldborsófőzelék, a tökfőzelék, és a kelkáposzta... :disagree: :down: :dead: :quasi: :deal:


Hé! Nem leszólni a finomfőzeléket! Meg a zöldborsót sem, a tököt sem és a kelkáposztát sem! Ha a menzán rossz, az még nem jelenti azt, hogy anyukádé vagy nagyidé is rossz..különben mindjárt kapsz 1 kis spenótot!! :twisted:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333326 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: A zöldbordó olyan jó, hogy anyukám se tudja utánozni...


Na ilyet se láttam még :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #333324 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Isilrohir írta: FÚÚÚJ!!! Undormány lebbencs leves!!! A menzakaja legborzasztóbb hányadéka, a finomfőzelék unokatestvérével, és testvérével, az ehetetlen mosléklevessel... Rokonságába tartozik még a finommal közös másod, vagy dédunokatestvére, a zöldborsófőzelék, a tökfőzelék, és a kelkáposzta...

Ó istenem, a menzafőzelék a világ legjobb kajája! A zöldborsó olyan jó, hogy anyukám se tudja utánozni... A babfőzelék, kukoricafőzelék is mind annyira jók voltak, hogy hihetetlen. A menzalevesek is mind nagyon jók, a lebbencsleves is, csak én éppen nem szeretem... Fel se foghatom, hogy lehet nem szeretni a menzakaját. Ez divat mostanában?
A tökfőzelék sincs elcukrozva, nem sok benne az ecet, kellemes az íze, egyszerűen tökéletes.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333323 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Missy írta: Ki tudja mi az a lebbencs és hányan tudnak olyat főzni???

Anyu néha főz lebbencslevest, a menzán majdnem minden hónapban volt ilyen leves, sajnos nagyon nem szeretem, de ha anyu elmondja a receptet meg a fortélyait, talán tudok főzni olyat inkább kevesebb, mint több sikerrel. :P Kiskoromban nagyon szerettem.


Kiskorában mindent megetetnek az ember gyerekével. :wink:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #333322 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Uh! Undormány lebbencs leves!!! A menzakaja legborzasztóbb hányadéka, a finomfőzelék unokatestvérével, és testvérével, az ehetetlen mosléklevessel... Rokonságába tartozik még a finommal közös másod, vagy dédunokatestvére, a zöldborsófőzelék, a tökfőzelék, és a kelkáposzta... :disagree: :down: :dead: :quasi: :deal:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333321 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333319 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Ki tudja mi az a lebbencs és hányan tudnak olyat főzni???

Anyu néha főz lebbencslevest, a menzán majdnem minden hónapban volt ilyen leves, sajnos nagyon nem szeretem, de ha anyu elmondja a receptet meg a fortélyait, talán tudok főzni olyat inkább kevesebb, mint több sikerrel. :P Kiskoromban nagyon szerettem.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333316 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Ki tudja mi az a lebbencs és hányan tudnak olyat főzni???


Az vmi átmenet a leves és a ragu között, lepedőnyi tésztákkal :D
Guglizd ki, biztos rengeteg helyen szerepel a receptje.

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333315 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D :D Főleg... ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333313 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Dreamer_KF írta: Vagy lajhár. Lehet választani.


Akkor lajhár. Mert olyan intelligens arca van. :quasi: Meg olyan szép tiszta állat.

Én egy időben az "Éji Rém" kategóriába tartoztam, nem tudom, ez mennyire van szoros rokonságban a baglyokkal.


Meg olyan fürge. :wink:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333312 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Vagy lajhár. Lehet választani.


Akkor lajhár. Mert olyan intelligens arca van. :quasi: Meg olyan szép tiszta állat.

Én egy időben az "Éji Rém" kategóriába tartoztam, nem tudom, ez mennyire van szoros rokonságban a baglyokkal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #333310 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ki tudja mi az a lebbencs és hányan tudnak olyat főzni???

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333271 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én pedig egy rohadt nagy varjú vagyok, a drótkötélen ülök naphosszat, míg károgok közben, és elkergetem a többi madarat, ha van kaja.

Vagy lajhár. Lehet választani.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333268 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tök jó, hogy mindenki bagoly és csak én hasonlítok egyedül Ursulára.
Szivecskeorrú csajok, kötényben, előre!

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333266 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Ben írta: Én lenni vimpár, és igencsak szokásom éjjeli bagolykodni is. :D

Te rágni egérfej éjjel? Kiköpni bozótba bagolyköpet? Fuj. :D


Én nem lenni vimpár, de leginkább bagolyhoz szoktak hasonlítani. Köpködni viszont nem szoktam. Csak nesztelenül lecsapni, némi szemlélődés után...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333264 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Snuffles írta: Te rágni egérfej éjjel? Kiköpni bozótba bagolyköpet? Fuj. :D

Tudtam h vki be fog szólni. :D :D Nem, a bagolyköpetig meg az egérfejek csócsálásáig, sőt, még a repülésig sem jutottam el, és nem is igen tervezem. :lol:

Á, francba. Azt hittem, te leszel a tábor egyik látványossága, ahogy repülsz meg ilyenek... :D Pedig egy hajnali háromkor lévő riasztásra te lennél az első, aki éberen odarepül a helyszínre, mialatt a többiek nyafognának, hogy jaj de késő/korán van. :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333263 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Vagy mondjuk ami inkább jobb: Tolkienista campus noct(urnal)is :D Avagy éjszakai rétitolkienista.

A communis nocturnalis az jobb, mert ugye átvitt értelemben "réti", ergo közönséges - és egyben éjjeli. :P

Snuffles írta: Te rágni egérfej éjjel? Kiköpni bozótba bagolyköpet? Fuj. :D

Tudtam h vki be fog szólni. :D :D Nem, a bagolyköpetig meg az egérfejek csócsálásáig, sőt, még a repülésig sem jutottam el, és nem is igen tervezem. :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333262 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Én lenni vimpár, és igencsak szokásom éjjeli bagolykodni is. :D

Te rágni egérfej éjjel? Kiköpni bozótba bagolyköpet? Fuj. :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333261 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: "A Réti Fórumozót (simplex tolkienista nocturnalis?)

Tolkienista communis? (A közönséges boróka mintájára :P ) Vagy mondjuk ami inkább jobb: Tolkienista campus noct(urnal)is :D Avagy éjszakai rétitolkienista.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333260 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: Több "Réti Fórumozó" esetében az "éjjeli bagoly" elnevezés inkorrektnek bizonyult, mert bizonyos, a vimpár családhoz kapcsolható denevérekkel közelebbi rokonságot vélnek felfedezni magukban, mint az előbb említett madárban.

Ezt némileg cáfolnám. Én lenni vimpár, és igencsak szokásom éjjeli bagolykodni is. :D

Szerintem pontosabb ez a megfogalmazás a fenti helyett:
"A Réti Fórumozót (simplex tolkienista nocturnalia?) a népnyelv (és ebből következően a laikusok is) egyszerűen csak "éjjeli bagoly"-nak hívja. Egyes egyedek azonban a fent említett madáron kívül szoros rokonságban állnak a vimpárokkal is."

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333253 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Réti Fórumozó :D


Tulajdonképp felfedeztetek egy új állatfajt! Van ugyebár a réti sas, és most már a Réti Fórumozó.
Ez utóbbi többnyire éjszakai életmódot szeret(ne) folytatni, a nappali időszakot csak táplálékszerzésre és a közösségük által támasztott követelések végrehajtásának céljából használja, nem ritka esetben csupán "kényszer" hatására. (Úgymint: hosszas lelki fröccsök, zsebpénz megvonás, drasztikus esetekben eltiltás.)
Több "Réti Fórumozó" esetében az "éjjeli bagoly" elnevezés inkorrektnek bizonyult, mert bizonyos, a vimpár családhoz kapcsolható denevérekkel közelebbi rokonságot vélnek felfedezni magukban, mint az előbb említett madárban.

:twisted:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333232 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Sebaj, ezek a dolgok hozzátartoznak a mi kis ötéves fórumunkhoz.

Amit így szeretünk, ahogy van...! :D ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.124 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére