BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #333011 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos ezek jó kérdések de :cry: :cry: :bawling: én mindig is vágytam a világbékére :bawling:
Mellesleg meg "Országomat egy kis észért"

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333009 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Szvsz Liliom se úgy gondolta... ;-)

Tudom ;)

Amúgy ezt is nagyon bírtam a Beépített szépségben... Hogy bevágja azt a rendőrdumát, aztán a végére benyomja, hogy "ja, és persze a világbéke" :lol:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #333008 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szvsz Liliom se úgy gondolta... ;-) Csak tudnám mért pont Tápiószecső... :-P ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333007 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Kar'sa, ha nem hinnék olyan szilárdan a világbékében, felfobbantanálak a szemtelenségedért. (.:kacsintmegilyenek:.)

JÓvanna, csak tudod annyira átlátszó, hogy a szépségversenyeken minden buta liba rémesen vicsorogva világbékét rebeg... juj... :?

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333005 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Liliom írta:

Attila írta: 6. Szintű BF-s lettem! :D


Én meg Miss Tápiószecső 2007!

Höhö, drakulálunk :)
Remélem a híres kérdésre nem a világbékét válaszoltad... az ooooolyan uncsi....



Kar'sa, ha nem hinnék olyan szilárdan a világbékében, felfobbantanálak a szemtelenségedért. (.:kacsintmegilyenek:.)

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333004 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta:

Attila írta: 6. Szintű BF-s lettem! :D


Én meg Miss Tápiószecső 2007!

Höhö, drakulálunk :)
Remélem a híres kérdésre nem a világbékét válaszoltad... az ooooolyan uncsi....

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333003 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: 6. Szintű BF-s lettem! :D


Én meg Miss Tápiószecső 2007!

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333001 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
6. Szintű BF-s lettem! :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332980 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Pápá, Altaris kedves, jó munkát!


;) az megvan. kiderült, hogy a volt szembeszomszédunk a kollégám.. nem is ismertem eddig :P ... meg van egy másik falumbeli is a kastélyban. :P halljátok... néha mintha a falnak mondanám, h nem, itt nem szabad fotózni,... :( ... most mi van ezen olyan érthetetlen? vagy csak hülye néhány ember? :P ... na mindegy. azért jó helyem van :P ... meg a pénz is jól jön így nyári zsepbénznek :P ...

Acho írta: Pislants ide, és megtudod! ;-) /Egyébként egy világmérteű klikkelő verseny,amely nemzetek között folyik!/


Te Acho, meg többiek: ez mire jó?...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332957 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ASszem letiltott az oldal... :?
Pedig én csak a programkódot akartam megnézni...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332956 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem lenne rossz, de sajna az nem megy! viszont ha néhány oldallal visszábbnézel, belinkeltem egy programletöltő-helyet, aminek a segítségével (Ben kedvéért! :D ) segíteni tudsz magadon, hogy ne görcsöljön be a kezed! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332955 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Pislants ide, és megtudod! ;-) /Egyébként egy világmérteű klikkelő verseny,amely nemzetek között folyik!/

Oh, oké, majd klikkelgetek... (bár inkább behekkelek Mo.-nak egy olyan 300000000 klikket :biggrin2:

Új rekord a hangyásban: 72/14498/1272

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332952 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pislants ide, és megtudod! ;-) /Egyébként egy világmérteű klikkelő verseny,amely nemzetek között folyik!/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332943 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Testvéreim a klikkklikkben! Visszaestünk a 3. helyre! Hát hagyhatjuk ezt?

mi az a klikkklikk?

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332938 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak vszínűleg többségük nem valós személy... bár erről Ulmo tudna nyilatkozni. Mindenesetre mostanság sűrűn dőlnek a rekordok!:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332930 Írta: Elrond Vilya
Elrond Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már 119 az online felhasználók létszámcsúca.
Amikor legutóbb megnéztem 80 online, ebből 2 regisztrált.
Valakik figyelnek minket. : :roll: :wink

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332922 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: úgy látszik, sokan feladták velem együtt. Én már nem bíztam az első helyben, és nem futtattam a programot. De úgy látzik, hiba volt! nyomjuk meg újra, legalább a 2. helyért!:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332909 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Testvéreim a klikkklikkben! Visszaestünk a 3. helyre! Hát hagyhatjuk ezt?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332869 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pápá, Altaris kedves, jó munkát!

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332868 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sír a szívem de mostantól nem sokat fogok tudni írni :( mert elmentem dolgozni.. reggel fél tízre megyek, este meg hatkor indulok hazafelé.. :P szóval... puszi mindenkinek, majd írok ha leszek!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332855 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
WOW

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332854 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Háháhá, most már le se titkolhatná, hogy hazajött! :twisted:


az emtété szeme mindent lát :lol:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332852 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332850 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: ("Én egészségesnek érzem magam így is" - felelte)! :lol:

Hogyhogy _így is_?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332848 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Háháhá, most már le se titkolhatná, hogy hazajött! :twisted:

:lol: :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332847 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332838 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Ugye, mindenki látta PANDÁT a tévében? 8)

MTV Híradó, egészségügyi szűrések-témakör, elkapták az utcán és jól megkérdezték ("Én egészségesnek érzem magam így is" - felelte)! :lol:


szegény hazajön, és rögtön elkapják a tévések :lol: :lol: :lol:
(nemláttam)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332833 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugye, mindenki látta PANDÁT a tévében? 8)

MTV Híradó, egészségügyi szűrések-témakör, elkapták az utcán és jól megkérdezték ("Én egészségesnek érzem magam így is" - felelte)! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332812 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Szerintem a kénsavas módszer akkor is elrettentőbb lenne :mrgreen: :tongue:


Véleményed ezúttal is támogatásomat élvezi. :twisted: (Mintha szükséged lenne rá... :roll: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332797 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát.... eléggé áttetsző lenne tőle a delikvens, az biztos...

Felagund: köszönöm, hogy magamhoz térítettél. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.562 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére