BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #332417 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jajjjjj tudtam hoyg azonnal aludni kellett volna és nem még egy picit fórumot olvasni 8O :roll:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332400 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ethuil, ez beteeeg. Nagyon. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332397 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem nagyon tetszett, élvezze aki szeretné :wink: :D

Lovasiskola
Szóval maguk azok?! És mind lovagolni szeretne? No, majd teszünk róla. Maguk egy óráért 120 Ft-ot fizetnek. A ló ingyen csinálja (max. szórakozásból), de ahogy magukat elnézem, rosszabbul jár.
Lovat láttak már? Olyat még nem ettek? Nem baj... Mutatok én egyet. Az ott, amelyik alul van...helyesbítek, felül... Tehát a ló. Mint látják két vége van, amit egy kis zenei hallással könnyű megkülönböztetni egymástól. Ugyanis elöl böfög, hátul pedig..., ...hátul pedig a farka van. De ezt lovaglás közben nem láthatják. Ha mégis, akkor maguknak már régen rossz. Gondolom, a fejét minden biológiai előképzettség nélkül is felismerik. Ott elöl, a száján bemegy a lóhere,... nem, nem homoszexuális...a másik végén pedig kijön a ... még jó, hogy nem narancs. A szeme a fej elülső részén található, ezért előre jobban lát. Amelyik minden irányban egyformán lát, az a vak ló. Az a két hegyes a tetején nem irányjelző, hanem a fülei. Ez egyrészt arra való, hogy hallja amit mondok neki, másrészt maguknak van mibe kapaszkodni veszély esetén. Egyébként ez egy farmotoros állat. Hátul van két lába, ezekkel fut, elöl is van kettő, ezekkel fékez. Mind a négy láb patában végződik. Így lehet megkülönböztetni az asztaltól. Mint látják mindegyik patájára patkót szereltünk. Ez azért fontos, hogy ha valakit megrúgna, az ne tudjon reklamálni. Látják rajta a nyerget? Őseink alatta puhították a húst. Mi fölötte szoktuk, mint azt a hátsó felükön tapasztalni fogják.
No most, ha maguk láttak olyan nyerget, ami alól csak a fej meg a lábak látszottak ki, akkor az nem ló, hanem teknősbéka volt. Bírtak követni? Jó. Akkor kérem az elsőt...
Már ne haragudjon, hogy megkérdezem, de magának tényleg így áll a lába? Hogy a kedves nagymamájától örökölte? Lehetetlen! Már rég kihalt volna a családjuk, ha neki is ilyen közel álltak volna egymáshoz a térdei...
Gondolja, hogy közé fér majd a ló?! Talán akkor üljön fe! Nem, ne elölről, mert ott harap. Ugye mondtam... Ne hátulról mert ott meg rúg. Jobbra a kis épületben van az orvos, oda vigyék! Köszönöm. Kár érte, ilyen fiatalon, nősülés előtt...
Ki a következő? Ha adhatok egy tanácsot, oldalról próbálkozzon. Na még egyszer !!... Most egy kicsit pihenjen amíg én kiröhögöm magam. Segítsen neki! Emelje a lábát! Nem a magáét ! Nem a lóét !!!! A társáét !!..!!! Úgy! Most lendítse föl! Talán ennyire nem kellett volna.
Mi az, maga baloldali? Na végre... Hé, ha maga rugdossa ki a társa fogait, akkor az állatokat miért tartjuk? Most dugja bele a lábát a kengyelbe, ne olyan mélyen, mert feltöri a térdét. Látja azt a szíjat? Az a fék, de itt kantárnak hívják. Ha meghúzza a ló lassít, ha megrántja, a ló megáll. Ha nagyon erősen megrántja, a ló hanyat fog esni, és magának lapjával nagymértékben megnő a légellenállása.
Így nem lesz jó. Egyikük száljon le. Vagy maga vagy a majré. Igaza van. A csúcson kell abbahagyni.
Mi az? Maga már fel is ült? Mit lát? A ló farát? Talán tolatni akar? Forduljon meg! Na végre! Figyeljen! Ha azt mondom: ügetés, a ló ügetni fog. Maga csak kapaszkodjon! Ha azt mondom: vágta, hunyja be a szemét, majd ha a ló visszafelé jön, megint felülhet, ha lesz kedve hozzá.
Nem tudna kicsit lazábban ülni? Ahogy így elnézem, a merevgörcs magánál volt ipari tanuló. Aztán még egy-két ilyet pattan a nyeregben, és azt, hogy maga férfi, két t-vel fogják írni. Igen, az a múlt ido jele...
Csukja be a száját! Megállunk. Most kiköpheti, amit a nyelvéből leharapott. Tisztelem a tudományos érdeklődését, de tudtommal a talajmintát nem harapással szokták venni. Hé, hova megy? Különben ahogy látom, maga most egy hétig nem nagyon akar ülősztrájkot kezdeni...
Ön következik, hölgyem. Ne remegjen annyira mert agyrázkódást kap a ló. Üljön nyugodtan! Magának úgy sincs veszetnivalója... Elindulunk... Tisztában vagyok vele, hogy kinőtte már pubertáskori zavarait, de a térdével még most az egyszer szorítson erősen! Mint kislánykorában... Nem megy? Csak nem a szolgáltatóiparban dolgozik?
Látja azt a csoportot a korlát mellett? Azok nem lovagolni jöttek. Szórakozni...
Hát akkor ügessünk! Aha....ezt hívják kényszerleszállásnak. Elég alapos talajlazítást végzett. Csak nem a strucc a kedvenc madara? Hogy dobál a ló?! Majd máskor gyorsabban kimászik a vége alól. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyümölcsöző lesz a kapcsolatunk...
Van még valaki? Mi...? Maga meggondolta magát? Rendben, de a tandíjat nem adjuk vissza! Úgy nézem mára megvolnánk. Aztán, ha kedvük szottyan egy jót lovagolni, csak jöjjenek bátran. Szeretettel várjuk magukat, én is, meg ez a kedves ló is!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332393 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elnézést minden kedves fórumlakótól, ez nagyon kész - életképek a bájtfájtról. :D

Üzenet klántársadtól:Vehire
Bocsánat,de ezt meg kell osztanom veletek: " A_valagam aljasul támadt rád! " :D :D:D. Én nyertem, igaz csak 250 aranyat vittem el :D de ez az üzenet még azért is kárpótolt volna, ha


basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332317 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jihííí, 500!!!
:D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332314 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Nézd, rosszabb mindig van. :-)

Egyébként két 'l'-lel akár 'pokolbéli dalocska' is lehetne: hell-sing. :D (bár nekem továbbra is Helsinki jut eszembe mindkettőről szal tökmindegy :P )



na ez súlyos volt... áu... jujj... Ben... erre reagálni se tudok...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332312 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: szóval nem olyan rossz mint lehetett volna...

Nézd, rosszabb mindig van. :-)

Egyébként két 'l'-lel akár 'pokolbéli dalocska' is lehetne: hell-sing. :D (bár nekem továbbra is Helsinki jut eszembe mindkettőről szal tökmindegy :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332310 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: A Van Hellsingnél szarabb filmet nem nagyon láttam még.. Ezt példaként felhozni, hááát..erős baklövés.


egy l mint már írták. amúgy lehet h én is elírtam. akkor bocs. amúgy sem az.. igaz h végét kicsit elszúrták, de legalább azért nem lehet szidni h nyálas hepiend. szóval nem olyan rossz mint lehetett volna...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332303 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
József Attila -feeling a könyvtárban: LEVEGŐT!!!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332285 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Niph írta:

Nóli i linantea írta: Ethuil, Kar'sa akkor frankón gyakhatjátok egymást Niphel :twisted:


Ezt most miért kellett...nincs elég vámpír aki engem támad, még rám is küldesz.......grrrrr........ :evil: :evil: azt hittem a farkasemberek összetartóbbak......még a végén átállok a vérszívok oldalára...... :roll: :roll:

Te is gyakhatod őket. Mellesleg megetettem a farkasod magammal szal ne parázz ;)



Oh.....kössziiiiiiiiiiiii 8) 8) 8) .....most éppen temetőben melozok....majd után irány vámpírokat fosztani......

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332284 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta:

Nóli i linantea írta: Ethuil, Kar'sa akkor frankón gyakhatjátok egymást Niphel :twisted:


Ezt most miért kellett...nincs elég vámpír aki engem támad, még rám is küldesz.......grrrrr........ :evil: :evil: azt hittem a farkasemberek összetartóbbak......még a végén átállok a vérszívok oldalára...... :roll: :roll:

Te is gyakhatod őket. Mellesleg megetettem a farkasod magammal szal ne parázz ;)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332283 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ethuil, Kar'sa akkor frankón gyakhatjátok egymást Niphel :twisted:


Ezt most miért kellett...nincs elég vámpír aki engem támad, még rám is küldesz.......grrrrr........ :evil: :evil: azt hittem a farkasemberek összetartóbbak......még a végén átállok a vérszívok oldalára...... :roll: :roll:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332282 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta: ááááá...brühühühühü....... :triste: nemér.... vki farkasember please..... :roll: :roll:

Randír van a negyediken is asszem.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332280 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ethuil, Kar'sa akkor frankón gyakhatjátok egymást Niphel :twisted:

Snuff: A Hellsing (mmint az anime) csúúúúcsjóóóóóó!!!!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332279 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta:

Kar'sa írta:

Nóli i linantea írta: Niph: Ethuil és Kar'sa is van 4es szerveren.

Skywolffal én sokat csatáztam hol ilyne hol olyan sikerrel...

Csak Kar'sa vámpír ^,,^

Ha már itt tartunk, négyes szerveren vámpírok? :lol:


És Ethuil (Fionn) is az :wink:



ááááá...brühühühühü....... :triste: nemér.... vki farkasember please..... :roll: :roll:

folyton támadnak a gonoc vámpírok...... :evil: :evil:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332276 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Nóli i linantea írta: Niph: Ethuil és Kar'sa is van 4es szerveren.

Skywolffal én sokat csatáztam hol ilyne hol olyan sikerrel...

Csak Kar'sa vámpír ^,,^

Ha már itt tartunk, négyes szerveren vámpírok? :lol:


És Ethuil (Fionn) is az :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332275 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Niph: Ethuil és Kar'sa is van 4es szerveren.

Skywolffal én sokat csatáztam hol ilyne hol olyan sikerrel...

Csak Kar'sa vámpír ^,,^

Ha már itt tartunk, négyes szerveren vámpírok? :lol:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332274 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Niph: Ethuil és Kar'sa is van 4es szerveren.

Skywolffal én sokat csatáztam hol ilyne hol olyan sikerrel...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332271 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Legifjabb gyermekem, Alexander!

Mindjárt meglehet a focicsapat, mindjárt.. :elmorzsolegykönnycseppet:

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332245 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Nekem megvan a 14k-s páncélom, úgyhogy I'm happy. És már három napja nem volt sem lámpaoszlop sem falu, csak kisváros, város és metropolisz :)


én a 20ezresre gyűjtök, és ha az a bizonyos nem foszt ki, már meglenne... így kell még egy napot dolgoznom :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332238 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta: Valaki nincs véletlenül innen a fórumról a server 4-en. ???? :?: :?: :?: :idea: Mert van egy olyan sejtésem, hogy egyedül fosztogatom ott a vámpírokat, mint fórumos innen...... :oops: :lol: :hein: :heu: és már csatlakoznék vmi klánhoz........ :heu:


Én jáccok 4es szerveren is,Randir néven.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332237 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem megvan a 14k-s páncélom, úgyhogy I'm happy. És már három napja nem volt sem lámpaoszlop sem falu, csak kisváros, város és metropolisz :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332234 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Skywolf a gaz a gyilkos a lator!
halál rááá
(köszi apu ;) )

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332233 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Milendoria írta: ááááááááááááááááááááá :sír:
nem hiszem el!!!
egy szemét szemét szemét gonosz elrabolt tőlem 2600 pénzt!!!
brühühűű :bawling:
és ráadásul én támadtam meg és eléggé gyengécske hozzám képest :(
MÉR vagyok ilyen béna??

bocs, bitefight off


Mijaneve? Kivolt az a gaz? Kivájomaszeméééét ! :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332232 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki nincs véletlenül innen a fórumról a server 4-en. ???? :?: :?: :?: :idea: Mert van egy olyan sejtésem, hogy egyedül fosztogatom ott a vámpírokat, mint fórumos innen...... :oops: :lol: :hein: :heu: és már csatlakoznék vmi klánhoz........ :heu:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332231 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ááááááááááááááááááááá :sír:
nem hiszem el!!!
egy szemét szemét szemét gonosz elrabolt tőlem 2600 pénzt!!!
brühühűű :bawling:
és ráadásul én támadtam meg és eléggé gyengécske hozzám képest :(
MÉR vagyok ilyen béna??

bocs, bitefight off

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332229 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: A Van Hellsingnél szarabb filmet nem nagyon láttam még.. Ezt példaként felhozni, hááát..erős baklövés.

Szerintem a Van Helsing teljesen aranyos film! A műfajában, abba a melyikbe szánták, ott valóban gyalázatos, de abban a műfajban, ahova illik, ott viszont teljesen jól megállja a helyét. Vicces, kalandos, idióta. :D

szerk.: ja egyébként utánanéztem, hogy miért írják sokan két l-el a Van Helsinget: mert van ilyen cucc, hogy Hellsing, de annak ehhez semmi köze. Na de mindegy is...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #332211 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oppá. A Tegnapi nap folyamán elhagytam valahol a 2000. hozzászólásom. Pedig 1992nél még figyeltem :oops: :D
Sssssszóval!2009!!! :mrgreen:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #332202 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta:

Dreamer_KF írta: Mert a vámpírok gonoszok, míg a farkasok az igazság bajnokai. Rossz oldalt választottál :)

dehogyis!! :D mindig is vámpírpárti voltam :P és ők jófejek.. míg a hadd ne mondjam VAn HElsingből vett farkasemberek... khöm, khöm.. :P ...

Nóli: hm.. talán.. majd még meglátom hogy tetszik-e v sem :P ... nem szoktam feladni de nagyon hirtelen volt az a támadás.. :( ...


Őőőő, anyám.. :roll:
A Van Hellsingnél szarabb filmet nem nagyon láttam még.. Ezt példaként felhozni, hááát..erős baklövés.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #332176 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Mert a vámpírok gonoszok, míg a farkasok az igazság bajnokai. Rossz oldalt választottál :)

dehogyis!! :D mindig is vámpírpárti voltam :P és ők jófejek.. míg a hadd ne mondjam VAn HElsingből vett farkasemberek... khöm, khöm.. :P ...

Nóli: hm.. talán.. majd még meglátom hogy tetszik-e v sem :P ... nem szoktam feladni de nagyon hirtelen volt az a támadás.. :( ...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.468 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére