BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #330958 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha fejleszted a menedékedben az utat/környezetet, nehezebben fogfnak megtalálni a támadók.
Engem legalábbis nagyon ritkán támadnak csak meg...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330956 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Dreamer_KF írta: Oké, feladom..10 ezret összekapartam, és megálltam, mertz naponta kb. ötezret csatoltak le rólam..

Kezdek nagyon mérges lenni erre a játékra. A 10. szintű, sokkal gyengébbek is levernek.

Detto. Már ktszer összeszedtem 11 000et, de utána a nálam jóval gyengébbek 1000 arany feletti összegeket szednek le rólam. Ilyenkor be szokok dühödni és elgyakorlom az egészet :D

Én nem a 20-80as szabályban nem hiszek, hanem abban hogy lehet 10 000 arany fölött győzni......


Á, én már 5000 arany fölött nem merek portyázni, mer majdnem biztos, hogy legyaknak. Bárki.
És ha támadnak közben, semmit nem nyerek a munkámmal se...
Menő játék :roll:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330953 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Oké, feladom..10 ezret összekapartam, és megálltam, mertz naponta kb. ötezret csatoltak le rólam..

Kezdek nagyon mérges lenni erre a játékra. A 10. szintű, sokkal gyengébbek is levernek.

Detto. Már ktszer összeszedtem 11 000et, de utána a nálam jóval gyengébbek 1000 arany feletti összegeket szednek le rólam. Ilyenkor be szokok dühödni és elgyakorlom az egészet :D

Én nem a 20-80as szabályban nem hiszek, hanem abban hogy lehet 10 000 arany fölött győzni......

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330939 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Oké, feladom..10 ezret összekapartam, és megálltam, mertz naponta kb. ötezret csatoltak le rólam..

Kezdek nagyon mérges lenni erre a játékra. A 10. szintű, sokkal gyengébbek is levernek.


Én is kezdek nem hinni a 20-80% szabályban. Vagy ha igen, akkor tuti a gyengébbek javára...
Az hagyján, hogy leromlott a statisztikám, de pízre lenne szükségem...
És nincs...

Bosszultasd meg magad vkivel :P
Hogy sokáig elfelejtsenek...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330938 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oké, feladom..10 ezret összekapartam, és megálltam, mertz naponta kb. ötezret csatoltak le rólam..

Kezdek nagyon mérges lenni erre a játékra. A 10. szintű, sokkal gyengébbek is levernek.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330795 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nálunk most az utóbbi idők felfordulása miatt (építkezés :x ) fülbemászóbogarak voltak, kontra szúnyogok, és egyetlen szárnyas hangyával spékelve.. :) mostanra viszont.. :) .. egész jó mert tegnap óta nem futottam össze egyetlen mászó/repülő/csípő egyeddel sem :) de ha fogok... :twisted: :wink:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330787 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk a szárnyashangyák így kora nyáron előkerülnek, hogy minden reggel pár száz példány heverjen az előszobában megdögölve/épp halódva, roppant kellemes látvány. Meg időnként felbukkan napközben/este egy-egy, azokat lecsapom. :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330777 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

mogy írta:

Phaedra/Namarie írta: Emberek, titeket is céloznak a bogarak? Rajtam szinte állandóan mászik valami, vagy csak úgy érzem..

lassan elgondolkodom, hogy én fogom hordani a kutyám bolha-kullancs-szúnyogriasztós killtix nyakörvét... :D

űűés Ben:

akkor jó..... én mondjuk nem nyúlom le Sábáékról, de a szárnyashangyákat Anya elintézte.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330768 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mogy: Hatalmas gratuláció!! :cheers: :mrgreen:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330758 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Emberek, titeket is céloznak a bogarak? Rajtam szinte állandóan mászik valami, vagy csak úgy érzem..

lassan elgondolkodom, hogy én fogom hordani a kutyám bolha-kullancs-szúnyogriasztós killtix nyakörvét... :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330754 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

mogy írta: félév lezárva, index leadva, az egyetlen bukást talán ellensúlyozza az ötös szigorlat :hello: :bounce: :cheers: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Graaaaaaaaaaaat! :mrgreen:

Nam: Nem tudom, minekt így koranyáron a szárnyashangyák lepnek el rendszerint, épp elég az. :P Meg kezdenek marni a szúnyogok.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330749 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

mogy írta: félév lezárva, index leadva, az egyetlen bukást talán ellensúlyozza az ötös szigorlat :hello: :bounce: :cheers: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


GRATULÁLOK!!!!!!


Emberek, titeket is céloznak a bogarak? Rajtam szinte állandóan mászik valami, vagy csak úgy érzem..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330748 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
félév lezárva, index leadva, az egyetlen bukást talán ellensúlyozza az ötös szigorlat :hello: :bounce: :cheers: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330676 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Snuffles írta: Bár ha belegondolok, már tizenkettedike van, mindjárt itt a tábor. :hoppá:

Hű, és tényleg, alig egy hónap. 8) :D


Pont egy hónap... tételt kéne kidolgoznom, és ehelyett itt lófrálok...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330670 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MTT pólól!!!

Ankalimon írta: A sötétvörös változat:
Első oldal -->
Hátoldal -->

Előre láthatóan 200 db póló fog készülni. Szeretnék minden érdeklődőt megkérni, hogy Melian e-mail címére (melian kukac tolkien.hu) küldje el, hogy milyen színűt és milyen méretűt szeretne rendelni, hogy a gyártás már ez alapján legyen indítható.


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330601 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Bár ha belegondolok, már tizenkettedike van, mindjárt itt a tábor. :hoppá:

Hű, és tényleg, alig egy hónap. 8) :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330600 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hát... a tábor előtt is dőlt meg... :D

Ááá... Nem úgy. :P Én úgy értettem, hogy eléggé közvetlenül a tábor előtt... :D Bár ha belegondolok, már tizenkettedike van, mindjárt itt a tábor. :hoppá:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330598 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Azt hittem, csak tábor előtt fog megdőlni.

Hát... a tábor előtt is dőlt meg... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330595 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: (erről eszembe jutnak a régi csetes rekorddöntések, v -próbálkozások :P )

Ó, ne is mondd, emlékszem, mikor még nem volt mircem, és a csúnya webes felületről léptem be, uramisten, de rég volt... Visszasírom a csetet. Szipp.

Ez a rekord kétszer dőlt meg egymás után, én már ezt várom legalább két éve! :gonosz: Azt hittem, csak tábor előtt fog megdőlni.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330594 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
zshír! :itscool:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330592 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hűűű. :shock: :-)

(erről eszembe jutnak a régi csetes rekorddöntések, v -próbálkozások :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330588 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mély fájdalommal tudatom, hogy egy közel 3 éves rekordot adtunk át a múltnak ma este.

A legtöbb felhasználó egyszerre 69 volt (K Jún 12, 2007 10:12 pm)


Mostantól ez az új rekord!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330527 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
émmeg mondok vmi vicceset. megvettem egy vértet, és utána azzal a lendülettel el is attam. pedig tisztán emlékszem, h használatba vettem XD egészen zseniális vagyok(: *avagy Dinc alkot* :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330521 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jelentem alásan, 243 arannyal már kevesebb van neki.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330496 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
:eek2: :eek2: :eek2: :eek4: :eek4: :eek4: :eek4: :eek2:
:eek2: :eek2: :eek2: :eek4: :eek4: :eek4: :eek4: :eek4:
Eddig oylan szép és olyan jó volt! Ma egész nap gyaktam a vámpírokat, és kaszáltam be a pénzüket. Erre, megtáamadam gyokit, akitől egyszer már bezsebeltem vagy 300 pengő csengő bongó aranyat.
De most ö nyert.
És elvitte... :cry: elvitte... :cry: ELVITTE 1214 PÉNZEM!!!!!!!

Pedig már majdnem megvot az új 14ezres vértrevalóm. De ha meglesz az új vért... Megjegyeztem ám hol lakik ez a gyoki :twisted: :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330488 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Randír írta:

Kar'sa írta:

Randír írta:

Kar'sa írta: Én vámpír lettem, és a négyes szerveren vagyok... :roll:
Már próbáltalak titeket támadni :twisted: , de nem ment :evil:


Én a 4esen is jáccok,egy nevet kérhetnék esetleg? :twisted:

Höhö, nem, de majd a Randírral próbálkozom :twisted:


Javaslom a rövid "i"-t,mert a honlap nem kezeli az ékezetes betűt=> röviddel szereplek.Egyébként állok elibéd,legalább megtom a neved :twisted:

Höhö, amúgy is kipróbáltam volna, ha nem jön ki találat :twisted:
De nyugi, nem biztos ám, hogy látni fogsz XD
Ha magasabb szintű vagy, mint én, akkor óvakodni fogok tőle...
Jah, meg akkor is, ha egy nagy és erős klán tagja vagy XD


A "nagy és erős klán" ból eléggé fölényesen én vagyok a legerősebb.Nagyon nagy bajba kell kerüljek hogyha már rájuk szorulok.
De ha ez megnyugtat akkor megígérem h csak én állok bosszút támadásod esetén.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330482 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta:

Kar'sa írta:

Randír írta:

Kar'sa írta: Én vámpír lettem, és a négyes szerveren vagyok... :roll:
Már próbáltalak titeket támadni :twisted: , de nem ment :evil:


Én a 4esen is jáccok,egy nevet kérhetnék esetleg? :twisted:

Höhö, nem, de majd a Randírral próbálkozom :twisted:


Javaslom a rövid "i"-t,mert a honlap nem kezeli az ékezetes betűt=> röviddel szereplek.Egyébként állok elibéd,legalább megtom a neved :twisted:

Höhö, amúgy is kipróbáltam volna, ha nem jön ki találat :twisted:
De nyugi, nem biztos ám, hogy látni fogsz XD
Ha magasabb szintű vagy, mint én, akkor óvakodni fogok tőle...
Jah, meg akkor is, ha egy nagy és erős klán tagja vagy XD

(igen, Kar'sa gyáva féreg, de most azért az embernek legyen annyi esze, hogy "ne csiklandozza az alvó sárkányt". XD )
Mellesleg jah, az aposztrófot se támogatja... ezért is nem Kar'sa a nevem :twisted:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330477 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta:

Randír írta:

Kar'sa írta: Én vámpír lettem, és a négyes szerveren vagyok... :roll:
Már próbáltalak titeket támadni :twisted: , de nem ment :evil:


Én a 4esen is jáccok,egy nevet kérhetnék esetleg? :twisted:

Höhö, nem, de majd a Randírral próbálkozom :twisted:


Javaslom a rövid "i"-t,mert a honlap nem kezeli az ékezetes betűt=> röviddel szereplek.Egyébként állok elibéd,legalább megtom a neved :twisted:

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330473 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
petitiononline.com? :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330471 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Ben írta:

Kar'sa írta: Miért vagyok én olyan hülye, hogy nem bírom felfogni, miért ne lehetne egy új chatet üzembe helyezni? :hein:

Anno csináltam egy szobát a narancs.com-on, de nem volt rá túl nagy kereslet, valsz törölték is már. Nemtudom, lehet hha az oldalon lene egy saját csetmotor, jobban mászkálnának rá (meg hát a narancs.com olan, amilyen).

Írjunk petíciót!


jó! :roll: :D

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.394 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére