BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #329946 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: A medvéhez? :mrgreen: Ja bocs, málna... Egyébként ha már vérmálna, vizuális típus lévén most elképzeltem, ahogy eg málnaborok életre kel és megindul, megtámadja a turistákat, falatozó medvéket... :D

ssssimán 8) :mrgreen:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329943 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Nem. A sz*rkupac.

A medvéhez? :mrgreen: Ja bocs, málna... Egyébként ha már vérmálna, vizuális típus lévén most elképzeltem, ahogy eg málnaborok életre kel és megindul, megtámadja a turistákat, falatozó medvéket... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329941 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Ha már "kijött", akkor ne nyúljon hozzá az én málnámhoz!!!

A medve? :D

Nem. A sz*rkupac.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329940 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ha már "kijött", akkor ne nyúljon hozzá az én málnámhoz!!!

A medve? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329939 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Nem a testtel, ha megetetem a medvével.

Hát, esetleg, ha a medve "feldolgozza" és kijön...

Ha már "kijött", akkor ne nyúljon hozzá az én málnámhoz!!!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329938 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Nem a testtel, ha megetetem a medvével.

Hát, esetleg, ha a medve "feldolgozza" és kijön...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329935 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: De akkor nemtok vele megegyezni hoyg ezentúl minden nap támadjon meg...

A medvével?

Nem a testtel, ha megetetem a medvével.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329933 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: De akkor nemtok vele megegyezni hoyg ezentúl minden nap támadjon meg...

A medvével?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329928 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta:

Nóli i linantea írta:

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Óóóóóó ha engem valaki megtámadna málnával! :nyámmmmmmmmm:

Lelőnéd? :D

Mindneképp lefegyverezném. A testtel nemtom mit csinálnék, tőlem élheti tovább az életét, mondjuk azzal a feltétellel hogy ezentúl minden nap megtámad, csak hogy formában maradjak 8)


Hogy hogy mit csinálj a testtel?? Hát odaadod a medvének, addig se a málnát tömi a buckójába, így több marad neked! :twisted:

De akkor nemtok vele megegyezni hoyg ezentúl minden nap támadjon meg...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329927 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Óóóóóó ha engem valaki megtámadna málnával! :nyámmmmmmmmm:

Lelőnéd? :D

Mindneképp lefegyverezném. A testtel nemtom mit csinálnék, tőlem élheti tovább az életét, mondjuk azzal a feltétellel hogy ezentúl minden nap megtámad, csak hogy formában maradjak 8)


Hogy hogy mit csinálj a testtel?? Hát odaadod a medvének, addig se a málnát tömi a buckójába, így több marad neked! :twisted:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329902 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Óóóóóó ha engem valaki megtámadna málnával! :nyámmmmmmmmm:

Lelőnéd? :D

Mindneképp lefegyverezném. A testtel nemtom mit csinálnék, tőlem élheti tovább az életét, mondjuk azzal a feltétellel hogy ezentúl minden nap megtámad, csak hogy formában maradjak 8)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329900 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Óóóóóó ha engem valaki megtámadna málnával! :nyámmmmmmmmm:

Lelőnéd? :D

Én biztosan lelőném. És elszedném a málnáját :D Addig zabálnám a málnát, amíg mozdulni bírok. Persze szederért sem haragszom, csak az fog :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329897 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Óóóóóó ha engem valaki megtámadna málnával! :nyámmmmmmmmm:

Lelőnéd? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329895 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Óóóóóó ha engem valaki megtámadna málnával! :nyámmmmmmmmm:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329886 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Ja, és még egy finomság :D
youtube.com/watch?v=vctroGiZ1R4

Jáhájjájjájjááájj. :D Erről jut eszembe, megjelent a Monty Python Repülő Cirkuszának első két évada DVD-n! 8) :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329874 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
pinkpusher.uw.hu/

Háhá, ezt nézzétek :D
Csoda, hogy a csávó még él :P

Ja, és még egy finomság :D
youtube.com/watch?v=vctroGiZ1R4

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329864 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: és egy multimédiás track, amiről sajnos nem tudok semmit.

Az a Born in a Mourning Hall videoklipje. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329861 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Először: az And there was Silence nem album, csak maxi, pont ezért van rajta 2+1 szám: And there was Silence, Harvest of Sorrow, és egy multimédiás track, amiről sajnos nem tudok semmit.
Másodszor: ilyen témákban a legjobb forrás a banda hivatalos oldala: www.blind-guardian.com


Köszönöm a gyors segítséget.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329860 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Először: az And there was Silence nem album, csak maxi, pont ezért van rajta 2+1 szám: And there was Silence, Harvest of Sorrow, és egy multimédiás track, amiről sajnos nem tudok semmit.
Másodszor: ilyen témákban a legjobb forrás a banda hivatalos oldala: www.blind-guardian.com

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329859 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis segítséget szeretnék kérni,
Blind Guardian albumokat szedegetek össze/le: Az And Then There Was Silenc albumban 2 vagy 3 szám van?
Mert van ahol 2 van ahol 3,de ahol 3 van ott nem szerepelnek a számcímek,szóval ha 3 van akkor kérdésem az is hogy mi a 3 szám.
Előre is köszi.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329822 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gillz írta: Még van pár nap eldönteni, kik lennének igazából Csepűrágók, kik azok, akik úgy érzik, egy kis színt kell lopni a tündék és egyebek ünnepségeibe? 8)
Jelentkezzenek rögvest nálam, titokban vagy nem, mert kellenek azok, akik az események mélyére látnak és meg is mutatják őket - mindenkinek.

Egy eddig titokban búvó rend toboroz tagokat, eddig méltatlanul elfeledett neve felbukkan újra, és...

A piactéren rohangáló kikiáltót eltalálja egy alma, majd mégegy, és nem kis zajjal megérkezik a trupp.

- Elég! - emelkedik ki a furcsa ruhákba öltözött alakok közül egy maszkos személy.
- Tagokat toborzunk, nem nézőket - szól oda halkan a kikiáltónak. - Még. Azokat várjuk, akik látnak és hallanak, nem a süke...
- Mondd hangosabban! - szól valaki a nézők közül.
- Hangosabban mondom! - válaszolja a maszkos reflexből, majd elvigyorodik. - Rendben, majd értesítjük.

(Szóval lehet jönni Színjátszó Rendbe, egy privi és más semmi.)


Nékem nagyon nehéz dolgom volt rendet választani.
Tudni illik..gyertek közelébb, kedves barátaim! Közelebb, csak közelebb!

Mint mondtam, nehéz volt rendet választanom. Apám mindenáron vadásznak akart adni..ezen szándékáról akkor tett le, mikor fenékbe lőttem eny íjjal és húshordás helyett megbarátkoztam azzal a bússzemű vadkannal, aki volt oly kedves megjelenni szerdai teaestemen. Nagyon jó vicceket ismert.

Anyám azt kívánta, hogy keszkenőt, ékszert, s hasonló finom holmit barkácsoljak a kézművesek közt. No, gondoltam, ez nékem való mulatság, de mikor beléptem az ékszerműhelybe, majd´ világnak futottam! Félmeztelen, izzadó, görcsölő fejű fajtársaim látványa fogadott! Ráadásul szemem vaksi, így nem láttam, hogy a két rubinszemet nem a foglalatba tűzöm, hanem a tünde mester orrára! Nem..nem szerettek engem ott.

Legyek bölcs! Mondjuk nem olyan bölcs dolog könyvtárban csücsülni meg fóliánsokat bújni régi regék után. Ki is mentem az erdőbe azonmód, úgy okoskodván, hogy ott is van fény, meg jó levegő, olvassunk hát ott! No, így esett, hogy Eru Első Kinyilatkoztatásait tartalmazó, első kiadású, deluxe aláírt fóliáns az eső áldozatává vált. Ellenben a fene se gondolta volna, hogy a víz megindítja a tintát, s az eső ellen fejem felé emelt tekercs takaros nyomot hagy a fejem búbján!

Akkor inkább mentem volna táncosnak! Legalább mosolyt csal a néző tünde sereg orcájára! Nos..ez esetben így is lett, tudniillik suta lábam van, s egy rossz mozdulatot követően elestem.
Azaz estem volna, mert idejében sikerült megkapaszkodni táncpartnernőm szoknyájába, s így derült ki, hogy táncpartnerem voltaképp álruhás férfi.

Mindezt, s sanyarú sorsomat meg is énekeltem volna, vagy legalábbis papírra öntöttem volna, de a maia, ki a poéták vezetője azt mondta, hogy a legutóbbi alkotásom elüldözte a közönséget.
Fene se tudta, hogy volt közönség! Az erdőben gyakoroltam a felolvasóestre!
Azt hiszem, az Entek örökre megutáltak, s keresik az asszonyaikat, akik véletlenül fültanúi voltak a versemnek.

Ezek után megpróbáltam elénekelni a verset, hátha így sikerem lesz, de.. valami Melkor nevű vala meghallotta és igencsak elkámpicsorodott, s azóta mindig furcsán tekint minden tündére..nem is értem. Legközelebb majd szavalok neki.

No, maradtam hát csepűrágó! Itt helyet s étket kaptam, sőt verseim tetszésnek örvendnek (hiszen mind azt hiszi, viccelek), ékszereim meséje könnyeket csal a kedves nézők szemébe (kivéve, ha nem oda próbálom feltűzni a brosst).

Így, bátran jöjjön mindahány, ki MAGÁT adja, holmi csuporvagy papiros helyet, aki nevettet, de könnyeket ad, aki poéta, de dalol, aki tudja azt, amit rég tudunk mind:

"Színház az egész világ, s színész benne minden nő s férfi"!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329808 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: ahlisztokhlata

Először majdnem alkoholistát olvastam... :lol: :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #329807 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem kell aggódni, tisztességes ahlisztokhlata éhltelmiségi vagyok, a fénytündék ( :idea: :legolas2: ) khlémje.

És Gyűhlűhohld(oz)ó, olyan ahlanykahlikát hohldok, amit nolda schógoraink megirigyelhetnének.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329806 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
muhaha... ezek a tündék olyan viccesek :D néha átfut az agyamon, h nem lett volna jobb nem szólni nekik a valinori partiról :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329804 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta:

Idhren írta:

Gandalf írta: Hát, ha ti a félmeztelen szirénekre és sellőkre buktok, egészségetekre! A mi kifinomult ízlésünknek mindenesetre túl szálkásak (bár tudom, manapság a vékonyság a divat) és hidegek (nem tudnák felmelegíteni szívemet) és nyirkosak (ehhez itt nem fűznék hozzá semmit).

Maradnék a csinos, szőke vanya-leányzóknál. 8)


Háthömm... :roll:
Szőke, mint Angwen :D


Szőke, mint Hanna! :wink:


Azér! :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329800 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta:

Gandalf írta: Hát, ha ti a félmeztelen szirénekre és sellőkre buktok, egészségetekre! A mi kifinomult ízlésünknek mindenesetre túl szálkásak (bár tudom, manapság a vékonyság a divat) és hidegek (nem tudnák felmelegíteni szívemet) és nyirkosak (ehhez itt nem fűznék hozzá semmit).

Maradnék a csinos, szőke vanya-leányzóknál. 8)


Háthömm... :roll:
Szőke, mint Angwen :D


Szőke, mint Hanna! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329799 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Angwen írta: Tudod, a tündéknél nem díjazzák a poligámiát. ;)

Ez már Melkor rossz hatása. :P

Egyébként ne tessék megveti a teler asszonyokat sem, még ilyet. :D

Őket nem, max. az ágyukat ;) (Azt sem én--a tündék ugyebár nem csak monogámok, de szigorúan heteroszexuálisak ;) )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329798 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Tudod, a tündéknél nem díjazzák a poligámiát. ;)

Ez már Melkor rossz hatása. :P

Egyébként ne tessék megveti a teler asszonyokat sem, még ilyet. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329797 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Hát, ha ti a félmeztelen szirénekre és sellőkre buktok, egészségetekre! A mi kifinomult ízlésünknek mindenesetre túl szálkásak (bár tudom, manapság a vékonyság a divat) és hidegek (nem tudnák felmelegíteni szívemet) és nyirkosak (ehhez itt nem fűznék hozzá semmit).

Maradnék a csinos, szőke vanya-leányzóknál. 8)


Inkább maradj az egyes számnál, Gandalf! Tudod, a tündéknél nem díjazzák a poligámiát. ;)

(Idhren: ezexerint nem vagyok az esete. Így jártam. :P )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #329796 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Hát, ha ti a félmeztelen szirénekre és sellőkre buktok, egészségetekre! A mi kifinomult ízlésünknek mindenesetre túl szálkásak (bár tudom, manapság a vékonyság a divat) és hidegek (nem tudnák felmelegíteni szívemet) és nyirkosak (ehhez itt nem fűznék hozzá semmit).

Maradnék a csinos, szőke vanya-leányzóknál. 8)


Háthömm... :roll:
Szőke, mint Angwen :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.361 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére