BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #329579 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nessa, na most bunk* leszek.
Sehogy.
Nem kell túllihegni ezeket a kamaszkori hisztiket. Az illető pár hét múlva megunja az önsajnálatot és visszatalál saját magához, de ha nem, az sem a te gondod, nem kell senkinek a kezét fognod.
Ha minden kamasz, akinek megfordult az öngyilkosság a fejében valóban megtette volna, nem lennének emberek a földön.
Ne vedd komolyan. Nyilván nagyon szenvedélyesen éli meg az érzéseit ez a szóban forgó illető, minden és mindenki ellene van, a szülei szemetek, a tanárai szemetek, az egész világ szemét, őt nem érti meg senki, stb. Majd elmúlik.
Egyébként maga a tény, hogy tudsz a szándékáról, azt jelenti, hogy nem is gondolja ő ezt komolyan. Akkor minek mondaná el? Valószínűleg csak figyelmet akar, hogy valaki foglalkozzon vele. Vidd el moziba.
Ha meg annyira eltökélt, akkor csessze meg, ugorjon a Dunába és ne fárasszon másokat a problémáival (téged) mert ilyeneket hallgatni fárasztó és lehangoló.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329578 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: Gálvölgyi is hozta aszokott minőséget :D

A Legyen ön is milliomos 1-2 is nagyon jó, ott vana relatedben. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329577 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

fqqdk írta: itt két dolog egészen megdöbbentő.

1. hogy én mennyire égő vagyok
2. hogy ti mennyire bolondok vagytok

:D


Ugyan már, én is égő voltam anno az RTL-en :)


Én meg se mertem nézni a felvételt ami rólam készült...

Ben: ez nagggggyon fááájt...

Gálvölgyi is hozta aszokott minőséget :D

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329576 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Elnézést, megtöröm a témát, de ez nagyon beteeeeeg: Recept klub :D :D :D :D

8O ez részeg, vagy csak simán őrült??

énis mást mondok:
hogy próbáljam meg elhitetni valakivel, hogy igenis érdemes élni?? sehogy nem megy! úgy félek, hogy hülyeséget csinál!! :bawling:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329574 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: ez fájdalmas. Olyan hajtépős-fejet a falbaverős valami.

Az. :mrgreen: Hm, ez a Gálvölgyi se rossz. "édesanyád büszke lehetne rád, hogy ..." :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329573 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Elnézést, megtöröm a témát, de ez nagyon beteeeeeg: Recept klub :D :D :D :D


ez fájdalmas. Olyan hajtépős-fejet a falbaverős valami.
Ha már Recept Klub és paródia, itt egy klasszikus darab -egy profitól.
Jó szórakozást.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329572 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elnézést, megtöröm a témát, de ez nagyon beteeeeeg: Recept klub :D :D :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329569 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mókás mokka (mármint zacc) :) Havas lehet nem is tudta, miről van szó. Ööö-zni viszont profin ööö-z.

Amúgy az APEH-es egyén tényleg durvább :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329568 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: {blabla} Efkú {blabla}: A 2. pontra igazán számíthatott volna. :D :D

számítottam, de alacsony valószínűségűnek tartottam, hogy ily méreteket ölt :P

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329566 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

fqqdk írta: itt két dolog egészen megdöbbentő.

1. hogy én mennyire égő vagyok
2. hogy ti mennyire bolondok vagytok

:D


Ugyan már, én is égő voltam anno az RTL-en :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329564 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Sil írta: De az kicsi, és a letöltött YouTube meg hasonló videókhoz is jól jön.

Youtube-ról le lehet szedni úgy h vmi használhatóba konvertálja, avi-ba v ilyesmibe. :-)

Persze, lehet konvertálgatni, de az macerás, meg a mérete is nagyobb lesz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #329563 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mint a 'médiasztár' blogján is mondtam: a (root) 666 póló nagyon ütött.. belegondoltam, hogy aki nem tudja, hogy ez tomcat-féle és mellesleg kockapoén, mivel nem lehetett látni a root feliratot, csak annyit látott, hogy van egy kedves arcú hapsi aki full feketében sátánista pólóban próbálja konyhanyelvre lefordítani a matekot a nagyérdeműnek.. mert Havas kérdései nagyon sz@rok voltak és abszolút nem lehetett rájuk jól felelni, és mégha igazi kockadumát be is vághatott volna az én Kedvesem akkor sem értettek volna belőle semmit. és 8 percben meg nemigen lehet kifejteni ilyesmit...

btw tényleg viccesen magas volt a hangja az irl verzióhoz képest, pláne az első megszólaláskor. :D de az APEH-es faszié sokkal durvább volt. ha én ezzel telefonon beszéltem volna a melóhelyemen (bank) simán visszaélés gyanújával fiókbva zavarom mert nem hiszem el, hogy férfi.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329560 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: De az kicsi, és a letöltött YouTube meg hasonló videókhoz is jól jön.

Youtube-ról le lehet szedni úgy h vmi használhatóba konvertálja, avi-ba v ilyesmibe. :-)

Magasságos Miszter Majdnem Sátánista Fejlesztő és Programozó-Matematikus Efkúkúdéka Úr: A 2. pontra igazán számíthatott volna. :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329558 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És melyikkel van baj?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329557 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
itt két dolog egészen megdöbbentő.

1. hogy én mennyire égő vagyok
2. hogy ti mennyire bolondok vagytok

:D

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329554 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: valamint azok számára, akik hajlandóak pár órát rászánni, msnen átküldhetem a (DivX) avi formátumba konvertált változatot is, kb. 50 mega méretben. ;)

Az eredeti .flv verzió, amit belinkeltem, nincs 20MB. Annyi, hogy fel kell rakni egy progit, pl az FLV Player-t. De az kicsi, és a letöltött YouTube meg hasonló videókhoz is jól jön.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329553 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: Mi lenne, ha alapítanánk egy rajongói klubbot?


őőőőő :D D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329552 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a Havas Henrik, a sztárriporter?? Ez nem tud összerakni egy épkézláb mondatot sem. Nem tudtam, hogy valaki attól lesz jó tévés, hogy nagy a pofája, és minden második szava az, hogy "öööö"...

Mellesleg Efkjúb, szólhattál volna, hogy médiasztár lettél.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329546 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Idhren írta: Bolond :P

Imádom Efkú ovis hangját :D Sorry :oops: :)

Én amikor olyan kifejezően csukja le a szemét és néz úgy a kemerába :D


Mi lenne, ha alapítanánk egy rajongói klubbot? :lol:
Imádom...azok a híres utolsó mondatok megint gazdagodtak egy örökbecsűvel! :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329541 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Bolond :P

Imádom Efkú ovis hangját :D Sorry :oops: :)

Én amikor olyan kifejezően csukja le a szemét és néz úgy a kemerába :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329529 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bolond :P

Imádom Efkú ovis hangját :D Sorry :oops: :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #329526 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az újdonsült médiacelebrity blogján kívül itt is megjegyezném, hogy (gondozásomban) elkészült a teljes beszélgetés - lehetőség szerint - szöveghű átirata, amit hozzászólásomban mellékelek is; valamint azok számára, akik hajlandóak pár órát rászánni, msnen átküldhetem a (DivX) avi formátumba konvertált változatot is, kb. 50 mega méretben. ;)

[size=9:ntsr7vuw]Tv2 Mokka, 2007. június 8. (8h 13m 31s - 8h 21m 07s)

HH - Havas Henrik, OL - Oravecz László, SCsP - Simon Csaba Péter

HH
Na, én má' közben nagyon két kedves vendéggel beszélgetek, Oravecz László, APEH osztályvezetője - most tudtam meg hogy a Szerencsejáték Felügyelet az APEH-hez került, januárral... nem tudtam; a másik vendégem, Simon Csaba Péter pedig szoftver... ööö... fejlesztő, programozó, satöbbi - és arról beszélgettünk el nagyon jól, hogy hát a szerencsejáték az... az nem csak arról szól, hogy emberek, családok mennek tönkre, hanem van - van ebben valami szellemi izgalom is. Az apropó amiér' beszélgetünk, az az, hogy - ahogy az újságok írták - egy matematikai zseni az egyik mobilcég nyereményjátékán nyert 17 darab autót - tizenhetet; egyet megtartott, tizenhatot némi árengedménnyel, mint egy flottát, bevitte az autókereskedésbe. Az első kérdésem az, hogy ööö... aaa... ha egy mobilcég hirdet egy játékot, ahhoz önöknek mi közük? Mert ugye az, a fogadás, az állami monopólium, ugye? De ez nem fogadás...

OL
A szerencsejáték általában korlátozott formában szervezhető csak Magyarországon, ezt vagy monopóliumként vagy pedig meghatározott társaságok számára teszi lehetővé a törvény. Általában a mobiltársaságok nem jogosultak szerencsejáték-szervezésre, és itt a konkrét esetben is arról volt szó, hogy nem szerencsejátékot szerveztek.

HH
Na de végül a mód, ahogy valaki nyerte, tehát hogy matematikailag modellezte az esélyeit, és 3000000 forintot költött arra sms-ekkel - mer' azzal, sms-ekkel lehetett részt venni ebben a játékban - a... az, az mégiscsak valahol hajaz arra, hogy ez egy valamiféle... mégiscsak egy... szerencsejáték-szerűség, nem?

OL
...tehát a szerencsejáték-törvény tartalmazza a szerencsejáték definícióját, és ennek egy nagyon fontos eleme, hogy tétfizetésnek is kell lenni a játékban való részvételhez; ebben az esetben pedig arról volt szó, hogy ingyenesen kellett elküldeni azokat az sms-eket, amelyek részt vettek a húzáson - tehát ezért nem minősült ez a játék szerencsejátéknak.

HH
Ühhüm... Na, beszéljünk arról hogy hogyan kezdhetett hozzá a "matematikai zseninek" nevezett úr ahhoz, hogy 17 autót hazavigyen - ugye itt arról szól a történet hogy sms-eket kellett küldeni, volt "x" számú autó, mit... mivel kezdhette ez az ember?

SCsP
Először is meg kellett tudni azt, hogy körülbelül mennyien játszanak még rajta kívül, de inkább azt, hogy mennyien hány sms-sel összesen.


HH
...és ezt ööö.. ezt öö... ezt hogy lehet nagyjából úgy megtudni?

SCsP
Hát például abból, hogyha naponta sorsolják az autókat, akkor első körben egy elegendően nagy "téttel" indítani - mer' végülis ezt tétnek lehet tekinteni, hogy minél több sms-t küldök el, annál nagyobb a nyerési esélyem; akkor ezt... lehet így felfogni.


HH
Hadd kérdezzem meg öntől - én soha nem értettem a feleségemet, én alapból nem lottózom, totózom - viszont rulettezni rulettezek, pókerezek és bridzselek - hogy nem mindegy, hogy egy... egy szelvényt veszek vagy... vagy huszat? Ezt sose értettem a feleségemnél, hogy mért huszat vesz - vagy amikor nagy a nyeremény, harmincat; amikor az esély - nem tudom, a lottónál hogy alakulnak az esélyek, de az... - ott már a 20, vagy 50, vagy - az nem? ...az egy hülyeség szerintem...

SCsP
Az még minimális. Ebben játékban... az volt a jó, hogy... tulajdonképpen... a nyeremény mértékéhez képest sokkal kevesebb... összeget kellett fordítani arra, hogy elegendő esélye legyen az embernek ahhoz, hogy nyerjen - nem egy autót, hanem tizenhetet.


HH
Na most itt valami 3000000 forintot ööö... invesztáltak, ugye? - és nyertek 17 autót; akkor ön a matematikus... akkor hogyan gondolkodhatott ööö... ezt akkor ööö... ha harmincat... vagy... hármat elosztanánk tizenhéttel, akkor mennyit kellett befektetni - és azér' egyáltalán, ezt hogy számolhatta ki?

SCsP
Hát... először, amikor még nem tud semmit a rendszerről, akkor azt mondja hogy "...hát akkor most próbálkozzunk: Ma elküldök 100 sms-t, holnap háromszázat..." - valahogy növeli, egészen addig, amíg nem nyer - és amikor tudja hogy nyer, akkor már információja van arról, hogy most már körülbelül mennyi esélye van; a következő autónál, amit megnyer, annál meg már pontosan tudja, hogy...


HH
Aha.

SCsP
...hogy eleget fektetett bele ahhoz, hogy mindennap nyerhessen akár egy autót.


HH
Ööö... reggel a kollégámmal beszélgettünk, azt mondja "hogy lehet 12000 sms..." - mer' annyit küldött - tehát ennyit már nyomogatni, az borzasztó... én azt mondtam, biztos lehet számítógéppel sms-eket küldeni - nem?

SCsP
Minden további nélkül.


HH
Tehát akkor tulajdonképpen csak az kell hozzá hogy be kell ütni, és azt aztán, aztán... a program elindítja, és küldi?

SCsP
Egymás után.


HH
Ühhüm.

SCsP
Nagyon sokat másodpercenként is.


HH
Ööö... azt tudom, hogy a szerencsejátékok közül a kaszinókban tiltják hogy a Blackjacknél számolja az ember a kimenő kártyákat, hiszen a magas lapok és a kis lapok aránya megadja az esélyeket - igaz? ...és épp arról meséltem hogy egyszer egy bridzs Európa-bajnokkal nyaraltam, aki bevallotta, hogy volt hogy elmentek pénzt nyerni... hát ezek zsenik. Na most... tényleg érdekelne az, hogy ööö... hogy mennyi - a szerencsejátéknál a matematikai modellezés, a hihetetlen komputer öööööö... a komp... kompurterek adta hihetetlen lehetőségek - ezekkel számolnak önök, amikor játékokról döntenek, vagy... vagy... vagy felügyelik ezeket a dolgokat?

OL
Tehát ööö... a matematikai esélyek azok nagy jelentőséggel bírnak minden szerencsejátéknál - a klasszikus lottóktól kezdve a kaszinókban játszott játékoknál is - ez... ez minden esetben fönnáll - ugye a szabály szerint egy játékkaszinóban például nem lehet használni olyan eszközöket, amelyek segítenék...

HH
...tehát egy mini számítógépet nem lehet...

OL
...a játékosokat abban hogy az esélyeiket ki tudják ezáltal számítani...

HH
...a múltkor Angliában egy... egy... egy háromtagú társaság - köztük egy magyar nő és asszem két szerb férfi, vagy nem tudom? - azok... azok... azok... azok mégiscsak megoldották a rulett problémát...

OL
ööö igen -,

HH
és.. és ki is fizették nekik.

OL
...és, ööö... utána ki is tiltották őket...

HH
Az egy dolog, de... de fizettek.

OL
...a játékkaszinóban, tehát...

HH
Mi is volt a dolognak a lényege?

OL
Ööö...hogy egy szerkentyűvel ööö... befolyásolták a... a rulett keréken elérhető nyereményeket - legalábbis mi a sajtóból így vagyunk informálódva, mivel nem a mi kompetenciánk, részleteket nem tudom...

HH
Mi a helyzet? Ön már rulettezett saját szisztémával, amit otthon kidolgozott?

SCsP
Nem. Nem próbálnám meg.


HH
Mért?

SCsP
Tehát hogyha a... azt nem tudom befolyásolni hogy hova essen a golyó, akkor tulajdonképpen csak... elég gyenge taktikákat lehet használni - mer' mindig ugyanarra tenni és folyamatosan duplázni a tétet addig, amíg nem nyerek megint, és akkor alig nyertem vissza valamit...


HH
Hát a duplázás a legközismertebb megoldás...

SCsP
...de akkor alig nyerek többet, mint amennyit befektettem.


HH
...csak a nézőknek mondom hogy a... amerikai nyugdíjasok meg egyetemisták kis ööö... szerény pénzeket így tudnak nyerni - ugye? 2, 4, 8, 16, aztán hogy ez... aztán mikor nyertek, akkor... akkor az egész ugye... tulajdonképpen má'hogy, má' hogy fekete-fehér, vagy egyáltalán... Vagy piros mifelénk...

OL
Piros...

HH
Teljesen mindegy... Szóval ügyes ember volt - nem gondolja, hogy esetleg magának is ezzel kéne foglalkoznia... a jövőben?

SCsP
Nem gondolom...


HH
Nem?

SCsP
Nem.


HH
Szerencsejátékkal hogy áll?

SCsP
Nem játszom.


HH
Nem?

SCsP
Nem. A kocsmában szoktam nézni, amikor mások dobálják be a pénzt, az... teljesen jó; nekem az éppen elég.


HH
Hú, az borzasztó látvány... brr... Köszönöm szépen hogy eljött.[/size]


Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329497 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Legkésőbb a táborig meg kell tnaulnom, hogy nem nagy és méltóságos efkúkúdéká, hanem nagy és méltóságos fejlesztő :D


úristen, az ügynek ezen problémái bennem még fel sem merültek...
lesz itt munka, dögivel.
:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329484 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329483 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Rakjatok be ide közvetlen linket légyszi! Köszi! :)

Hú, aza gond, h a videó részleg popupként jön fel, hopp, de várj, megvan, katt ide :-)

Nóli: Hát, egészségedre. :D De akkor is, felbontom a sört, erre efkút felpakolják az archívumba. :D DD

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329482 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329481 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Snuffles írta: Na de sebaj, az archívumban megszemlélem Mr. Fejlesztőt. :D

Fent van! :-) Lehetséges vmi összefüggés azzal, hogy épp most bontottam fel egy doboz sört? :D

Ha összefüggés lenne, ebben azesetben nem a neten lenne fenn, hanem a szobádban.
A söröd miatt meg blőőőőőőőő! Majd ha hazajövök, kettőt is megiszok :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329479 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Na de sebaj, az archívumban megszemlélem Mr. Fejlesztőt. :D

Fent van! :-) Lehetséges vmi összefüggés azzal, hogy épp most bontottam fel egy doboz sört? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329477 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Snuffles írta: És ééén erről miért nem tudok Miszter Fejlesztő? :P :D

Mert téged nem hívott fel tegnap éjjel 11kor? :roll: :D

Hát kivételesen fél kettőig is hívhatott volna :) Na de sebaj, az archívumban megszemlélem Mr. Fejlesztőt. :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329473 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: És ééén erről miért nem tudok Miszter Fejlesztő? :P :D

Mert téged nem hívott fel tegnap éjjel 11kor? :roll: :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.482 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére