BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #328736 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: Nem éééér itt se szerepel a nevem :cry:

Frissíts. :P Egyébként valsz amiatt nincs külön Panna névnap, illetve azért ugyanúgy július 26-a, mert "csak" az Anna önállósult becézője.

Ecthel (majdnem a rendes nevedet írtam :D ), a Tiéd meg Ladó szerint 'elfogadható'-nak számít. :D :P Egyébként ha jól nézem, szintén egy másik név módosulása. Na, befejeztem itten a papolást... :roll: :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328735 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Ethuil írta: ahogy mondod, hisz Attila meg csak egy van :P igazságtalanság... :?

Tévedsz. :-) A wiki mellett most hivatkoznék a jó öreg Ladó-féle Magyar utónévkönyvre, de mindkettő ugyanazt írja: Attila névnap van január 7-én és október 5-én, és előbbi a "releváns".

De ha már itt járunk, én anno a fent említett Ladó-könyv alapján készítettem egy ilyen kis névnapos scriptet, most némileg update-eltem gyorsan (apró, belső szerkezeti változtatások, mindegy is), tessék, itt van. Hiányosságai persze akadhatnak bőven, ugyanis csak a főbb neveket vittem bele, a nagyon egzotikusakat nem. :-)


Nem éééér itt se szerepel a nevem :cry:

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328734 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Ecthelion írta: Igen. Észrevettem. :P :D

Jaj, ne haragudj. :mrgreen: Egy pill és kijavítom. :D


Ne hülyéskedj már, nem azért mondtam! :D ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328733 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Igen. Észrevettem. :P :D

Jaj, ne haragudj. :mrgreen: Egy pill és kijavítom. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328732 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hiányosságai persze akadhatnak bőven, ugyanis csak a főbb neveket vittem bele, a nagyon egzotikusakat nem.


Igen. Észrevettem. :P :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328730 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: ahogy mondod, hisz Attila meg csak egy van :P igazságtalanság... :?

Tévedsz. :-) A wiki mellett most hivatkoznék a jó öreg Ladó-féle Magyar utónévkönyvre, de mindkettő ugyanazt írja: Attila névnap van január 7-én és október 5-én, és előbbi a "releváns".

De ha már itt járunk, én anno a fent említett Ladó-könyv alapján készítettem egy ilyen kis névnapos scriptet, most némileg update-eltem gyorsan (apró, belső szerkezeti változtatások, mindegy is), tessék, itt van. Hiányosságai persze akadhatnak bőven, ugyanis csak a főbb neveket vittem bele, a nagyon egzotikusakat nem. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328729 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta:

Snuffles írta:

Ben írta: Izé, pedig ma is van. Egy csomó névnek tudtommal máskor is van napja, és van egy "főnap" vagy hogy mondjam már no :D remélem érthető. :P

Jaja, hogyne, érthető, csak f*ság. :)


ahogy mondod, hisz Attila meg csak egy van :P igazságtalanság... :?



Ne panaszkodj, Panna egy se :P
Bár én Anna napon tartom (nálam ez Július 26) de fogalmam se volt hogy van több Anna is...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328723 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én egyszer azt hallottam, hogy vallástól is függ a névnap, pl hogy ha több névnapod is van egy évben, az azért is lehet, mert más hagyományok máskor tartják. De lehet hogy ez nagy marhaság, nem tudom.
Én a sajátomat sem tudom megjegyezni, pedig illene, anyámnak is az a neve mint nekem - ő köszönt először, aztán amikor kapcsoltam, én.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328722 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Ben írta: Izé, pedig ma is van. Egy csomó névnek tudtommal máskor is van napja, és van egy "főnap" vagy hogy mondjam már no :D remélem érthető. :P

Jaja, hogyne, érthető, csak f*ság. :)


ahogy mondod, hisz Attila meg csak egy van :P igazságtalanság... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328721 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Izé, pedig ma is van. Egy csomó névnek tudtommal máskor is van napja, és van egy "főnap" vagy hogy mondjam már no :D remélem érthető. :P

Jaja, hogyne, érthető, csak f*ság. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328718 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Annyira jó, hogy egy évben ezt kiírják ötször, valójában pedig ez csak egy nap nyár közepén...

Izé, pedig ma is van. Egy csomó névnek tudtommal máskor is van napja, és van egy "főnap" vagy hogy mondjam már no :D remélem érthető. :P


a wikipédia is így írja:

a magyar wikipédia írta: Névnapok

    február 19.
    június 2.
    június 13.
    július 1.
július 26.


basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328716 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A freemail szerint ma Anna-névnap is van... Annyira jó, hogy egy évben ezt kiírják ötször, valójában pedig ez csak egy nap nyár közepén...

A vaníliás karika a kedvencem, de már jó ideje nem találkoztam vele, lehet, hogy csak elmegyek mellette a boltban, de nem szoktam sűrűn látni... Pedig, úúú, nyamm!

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328713 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amióta már vaníliás pilótakekszet sem gyártanak (mogyorósat, kakaósat bezzeg igen), amúgy se nagyon rajongok értük. :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328706 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Ennyi volt, gyerkeek. A Danone bezárja a győri édességgyárat, illetve csak azt a részét tartja meg, amelyik cukorkákat készít. Ezzel meghal a:

Győri keksz
Vaniliás karika
Csokiszív

Meg a gyerekkorom is.

Ugyan már. Majd gyártják máshol, nem hülyék, hogy a jól bevált termékeket is megszüntessék. Eddig is volt egy csomó Győri Kekszes márka, amit Csehországban vagy máshol gyártottak.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328705 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Meg a gyerekkorom is.

Asszem nem csak a Tied. :roll: :? Pedig a vaníliás karikát szeressük...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328703 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ennyi volt, gyerkeek. A Danone bezárja a győri édességgyárat, illetve csak azt a részét tartja meg, amelyik cukorkákat készít. Ezzel meghal a:

Győri keksz
Vaniliás karika
Csokiszív

Meg a gyerekkorom is.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328697 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadriel14 írta:

Snuffles írta: Már azt hittem, én is úgy jártam, mint Galadriel14, de szerencsére itt más gond volt. Remélem, a monitorod hamar "felgyógyul"! Várunk vissza :bounce:


hát nálam egyre jobb állapotok vannak. vmi csóró telefonvezetéket lopott. másfél napig nme votl net, se helyi tel. hálózat.. durva.. a monitor haldoklik.. de még életben tartom.. :D *mire nem képes a szeretet.. :D meg egy-két pofon :D *


Én anno kézrátétellel gyógyítottam meg a gépecském. Azután még fungovált egy ideig, de aztán abszolúte szívbajt, strokeot és miegymást kapott. Most pedig megújulva zakatol tovább :D (Monitor - nekem se az első már :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328689 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Segítséget szeretnék kérni :!:

Ha van valaki köztetek, aki tud olyan boltot, ahol jó minőségű és aránylag olcsó erősítőt és hangfalat kapni, ami az MTT vagyonát szaporítaná, az ne restellje megosztani velünk ezen információt.

Priviket, emileket várom, a jövő héten mondjuk

Sürgős lenne :D

Köszönöm :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328672 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Már azt hittem, én is úgy jártam, mint Galadriel14, de szerencsére itt más gond volt. Remélem, a monitorod hamar "felgyógyul"! Várunk vissza :bounce:


hát nálam egyre jobb állapotok vannak. vmi csóró telefonvezetéket lopott. másfél napig nme votl net, se helyi tel. hálózat.. durva.. a monitor haldoklik.. de még életben tartom.. :D *mire nem képes a szeretet.. :D meg egy-két pofon :D *

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328671 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Bővültünk!!! :D
És 31. a Klán!


Zsííír!!!! Akarom mondani húúúúúúús!!!!!!!!!!!! :lol:
Jövök! :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328656 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Azért tök jó, hogy mi fiatalok is nyomatjuk a Magyar Rádiót!

A Sirius melletti Rádióban dolgozik egy barátom. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328655 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jéé még sosem jutott eszembe elmulasztott dolgok után keresni... :oops:
de majd mostantól!... :cool2:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328654 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Én is ritkán hallgatok rádiót. De a 30 perc alatt a Föld körült általában igyekszem elcsípni. :cool2:


Neten biztosan tárolják azt is, ha lemaradsz, visszahallgathatod.
Én mindig a gép előtt rádiózok, mondjuk itt aztán tökölhetnék is a szokollal.
Azért tök jó, hogy mi fiatalok is nyomatjuk a Magyar Rádiót!

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328653 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bővültünk!!! :D
És 31. a Klán!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328652 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is ritkán hallgatok rádiót. De a 30 perc alatt a Föld körült általában igyekszem elcsípni. :cool2:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328651 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: No és a Kabaréklub? :D (szintén Petőfi)

Nem tudom már, melyiken, talán a Petőfin volt régebben a Kabaré csütörtök, csütörtökönként (mily meglepő) asszem 3-tól, na az anno jó volt. :-) Egyébként elég ritkán hallgatok rádiót. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328649 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: No és a Kabaréklub? :D (szintén Petőfi)

*30percalattaföldkörülfan*

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328648 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Holtak vezére írta: 30 perc alatt a föld körül (Kossuth rádió) :)

Igenigenigeeeeen!


No és a Kabaréklub? :D (szintén Petőfi)

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328646 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Holtak vezére írta: 30 perc alatt a föld körül (Kossuth rádió) :)

Igenigenigeeeeen!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328645 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerintem a régi jobb volt. ma hallottam két ilyen "ütős magyar világzenét". a többi rádió műsortárában nem véletlenül nem szerepelnek... tehát nekem nem tetszik az újítás. egyébként alegjobb rádiós műsor a 30 perc alatt a föld körül (Kossuth rádió) :) www.radio.hu/index.php?rovat_id=1194

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.671 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére