BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #328643 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valami teljesen más...

www.radio.hu/read/224610/rid/PWN6Tg==

Jee! :D
Ha már a tv nézhetetlen, legalább beindul a rádió! Nem gondoltam volna, hogy pont a Petőfi fog eljutni oda, hogy nem rádióbarát, ütős magyar és világzenéket játsszon. Én ennek nagyon nagyon örülök, új értelmet ad a hazai rádiónak. Kezdünk felnőni.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328620 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hé, Ethuil, Te megharaptál. :D Ehh... :D


Sorry :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328618 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hé, Ethuil, Te megharaptál. :D Ehh... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328615 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Olorin.papa, kattints az aláírásomban levő linkre, na, és azzal kapcsolatban folyik a szóváltás :D


Az én Galadrielemre is :D

Amúgy én is nagy tendenciákat hozok fel: 14 csatából 6 győzelem, 8 vereség, 0 arannyal zárva :D Van már bicskám, úgyhogy nem lehet velem nagyoskodni :twisted: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328611 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hogyan tudtok olyan sokat zsákmányolni? nekem a max eddig 300 volt...
ja és van szépszép véértem :P (bár már régóta, de akkoris :D )

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328610 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Megvan a vértem 8)
Le is gyakattam magam vele, de aprópénzért :D

Engem időközben megtámadtak, de újfent megkerestem azt a jól jövedelmező tagot, igyekszem nem sűrűn, mert kivágnak, érzem, az lesz a vége... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328609 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ave!

Én ma szerettem volna elkezdeni BiteFightozni azt hittem sikerült erre mi történt???

Elment az áram. Azt hittem szétvágom a gépet! :mad2: :rmad2: :mad2: :rmad2:
Fúúúúúúú! .......... :dead: :dead: :dead: Nyugodt vagyok!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328606 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megvan a vértem 8)
Le is gyakattam magam vele, de aprópénzért :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328581 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:-) Nóli: neked aztán van üzleti érzéked... ;-) Mikor a click-es hozzászólást írtam,tényleg halott volt a szerver, de most jó! és egyelőre jók vagyunk... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328568 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nemééér :D
Enyémre is :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328559 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olorin.papa, kattints az aláírásomban levő linkre, na, és azzal kapcsolatban folyik a szóváltás :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328550 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak olvasom itt a hozzászólásokat, de nem értem miről van is szó... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328508 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Nekem is megvan az új vértem. Köszönet érte annak a két hegyesfogúnak, akiktől 1500-at szedtem le :)

Hű. :-) Én nem tudok, egyik nap portyázgattam, dolgoztam és egyszer csak meglett a rávaló pénz. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328502 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem is megvan az új vértem. Köszönet érte annak a két hegyesfogúnak, akiktől 1500-at szedtem le :)
Immár +20/+25-el támadok :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328497 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta:
Nem nyikorog ? :twisted:
Csak az irigység beszél belőlem :) , nekem megint kb 2000 arany hibádzik. :(
De meglesz! :D

Nem, a kereskedő megolajozta az illesztékeket :lol: Meg a vámpírok vére is folyton olajozza :twisted:
Majd meglátod te is 2000 arany múlva :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328490 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Én az éjszakai munkálkodás után, most megvettem a vértet 8)
Rögtön első alkalommal legyaktak benne, de aztán már ment minden mint a karikacsapás 8) Csak bele kellett rázódnom, bejáratnom a kicsikét :D


Nem nyikorog ? :twisted:
Csak az irigység beszél belőlem :) , nekem megint kb 2000 arany hibádzik. :(
De meglesz! :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328488 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én az éjszakai munkálkodás után, most megvettem a vértet 8)
Rögtön első alkalommal legyaktak benne, de aztán már ment minden mint a karikacsapás 8) Csak bele kellett rázódnom, bejáratnom a kicsikét :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328472 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Dreamer_KF írta: Abszolút rekordom: Egy hegyesfogútól 1084 aranyat gomboltam le 8)

Én is egyéni rekordot döntöttem, 340 arany. 8) Igyekszem nem sűrűn támadni az ipsét, még a végén kizárnak, de elég jól hoz a konyhára... :D



Nekem a rekord vmi 700 arany, de mostanában inkább negatív csúcsokat döntögetek :P
Harmadszorra állok neki a vértre gyűjtésnek :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328468 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Abszolút rekordom: Egy hegyesfogútól 1084 aranyat gomboltam le 8)

Én is egyéni rekordot döntöttem, 340 arany. 8) Igyekszem nem sűrűn támadni az ipsét, még a végén kizárnak, de elég jól hoz a konyhára... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328463 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Abszolút rekordom: Egy hegyesfogútól 1084 aranyat gomboltam le 8)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328408 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos!
Megint gyaknak, illetve lúzer módon gyakom magamat :P
Úgyhogy a klán gazdagabb lett 1500 arannyal.
UFF!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328405 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Húhh, gyerekek, olyan élményem volt most, hogy majdnem bepisiltem! Negyvenwattos kis égőim vannak a szobámban, az egyik mindig kiég két nap alatt, jöttek anyuék hogy kicseréljék, egyszercsak egy AKKORA pukkanás, hogy a Bandika (a macskám) a plafonra kapaszkodott fel, és minden elsötétült, ment a számítógép, a tévé, egy kisebb villany is, most meg síri csend és baljóslatú sötétség... Na hát végül felkapcsoltuk a biztosítékot, összeszedtük a hősi halált halt lámpa darabjait a szobámban, és a Bandikát kiszedtük a falból, annyira megijedt a szerencsétlen, soha nem jön be a szobámba, de most mégis bejött aludni egyet... Hehe. :roll:

Már azt hittem, én is úgy jártam, mint Galadriel14, de szerencsére itt más gond volt. Remélem, a monitorod hamar "felgyógyul"! Várunk vissza :bounce:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328399 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
*közlemény :deal: : elromlott a monitorom. meghatározatlan időra búcsút intek. ha néha mégis írok, az csoda lesz.. hiányozni fogtok!! * :closed: :bawling:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328398 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Engem továbbra sem enged fel a kliikk oldal, pedig az eddigi csatákat gazdagítottam pár ezer klikkel... De ha nem , hát nem. :sértődött:

nekem valami 94 ezerrel sikerül hozzájárulnom az előzőhöz. ebből 23 ezer kézzel, a maradék meg klikkelős programmal, ami 2-őt kattint másodpercenként, tehát nem haladja meg az emberi képességeket ;P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328396 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem felengedett, de most nekem is meghalt... 3ezer valamennyit kattintottam :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328395 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem továbbra sem enged fel a kliikk oldal, pedig az eddigi csatákat gazdagítottam pár ezer klikkel... De ha nem , hát nem. :sértődött:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328373 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Acho írta: Gyertek klikkelgeti ide!Ránk férne az erősítés!még vezetünk,de jönnek fel a japók... :-(


Igen! Az előző csatát az utolsó pillanatban veszítettük el, de most visszavágunk! Klikkeljen mindneki!

nah, mostmár én is hozzájárultam pár klikkel.
amúgy ki találta ki ezt az agyament versenyt?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328371 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Gyertek klikkelgeti ide!Ránk férne az erősítés!még vezetünk,de jönnek fel a japók... :-(


Igen! Az előző csatát az utolsó pillanatban veszítettük el, de most visszavágunk! Klikkeljen mindneki!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #328368 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csajok
szükségem van 10 emberre 25 és 50 év között
érettségizettekre és diplomásokra is
negyedórás kérdőívhez személyesen
hétfőn dél és este 6 között
Ferencziek terénél
kap érte aki jön 500 forintos ajándékot
feltétel: havi 5000 forintért vásárolj valami kozmetikai terméket, ami nem smink (mond azt)
segítsééééééééééééééééééég
légyszíves

örök hála

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328366 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Le van zárva az oldal...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.589 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére