BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #328060 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi szokott rossz lenni?

Erről eszembe jut mennyit dühöngök amiatt hogy DB connection lost... :roll:

Én meg a jó sok félretett pínzemet hirtelen felindulásból mind el-gyakoroltam. :D Nekem nem tetszik a 7es szintű új fegyver ezért a vértre nem is gondoltam... Na mndegy, mire újra összegyűlik rá a pénz, vehetem az újat :D

EDIT: Anyám, mennyit nyavajgunk, pedig én spec élvezem a játékot :lol: :? :roll:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328058 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem rossz szokott lenni... :(

De most vértre gyűjtök, a menőre... :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328053 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mil: ilyet én is szoktam csinálni, mondjuk télleg nem 300 arannyal, de 200 körül már igen...

Idhren: sztem most midnenkinek lenn van az emberportyája. Nekem általában jó szokott lenni, de ma nekem is volt egy városom, meg 3 lámpaoszlopom és kismilió falum ill kis településem.

jah és engem egyszer megtámadtak munka köüzben, fogalmam sincs hogyan.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #328052 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem az emberportyázás kerget az őrületbe :evil:
Napi átlagom 50 körül mozog.
De most 30 perc alatt kis településben 50 husi, előtte lámpaoszlop, előtte falu.
Tököm kivan...

De a vámpírportyával idáig egész szerencsém volt, és csak eccer gomboltak le rólam 100 aranyat, még az elején... Lekopog...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328051 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: sztem annál gázabb nincs amikor Én megyek támadni, és úgy kap a Másik 300-400 aranyat... tegnap ezt kb 3x 4x eljátszottam, kicsit sem voltam mérges ááá

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328048 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Liliom: köszi a felajánlást :D

Bájtfájtosok: sikerült negatív rekordot döntenem. Egy nyomoronc hegyesfogú 500 aranyat gombolt le rólam a támadása alkalmával :evil:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328034 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Éjszakai humor-morzsa:
Közvéleménykutatók felmérést végeznek a különböző társadalmi rétegek között, hogy ki szerint mennyi idő alatt lehet megtanulni kínaiul.
Megkédezik a parasztbácsit, mire ő:
- Szerintem egy egész élet is kevés rá.
A butikos szerint:
- Szerintem egy 3-4 év alatt jól meg lehet tanulni.
A menedzser válasza:
- Intenzív tanulással 3-5 hónap alatt.
Megkérdezik az egyetemistát is:
- Szerinted mennyi idő alatt lehet megtanulni kínaiul?
- Miért, holnap ZH?!

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328033 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Liliom nem vicceltem. Állatorvos vagy Kriminálpatológus szeretnék lenni. Ha tovább bénázom az egyetemre való bejutással akkor eg kis témábavágó OKJs képzéssel próbálok majd pontot szerezni.


8O
Őszintén sok sikert, klassz hogy ezt bevállalod. 8)
Ha elpatkolnék, írok aztán jöhetsz szabdalni.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328030 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Liliom nem vicceltem. Állatorvos vagy Kriminálpatológus szeretnék lenni. Ha tovább bénázom az egyetemre való bejutással akkor eg kis témábavágó OKJs képzéssel próbálok majd pontot szerezni.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328029 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Ben, a Te harapós linked hol van? Mert se az aláírásodban, se a profilodban nem látom.

Hm, az aláírásba nem fér ki. :roll: Profilba is lehet?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328026 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben, a Te harapós linked hol van? Mert se az aláírásodban, se a profilodban nem látom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328024 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Engem nem érdekel a portya, mert boncmester vagyok :hello: A régi álmom *meghatódik*

[size=9:1afja15r]/gy.k.: ha nem vesznek fel, akkor boncmesteri OKJ-s képzést fogok csinálni :D /[/size]


Jesszusom, ugye csak vicceltél? Hú, szerintem én még egy disznóvágást se tudnék végignézni, nem hogy élesben darabolni megbüdösödött öregeket meg baleseti sérülteket.
Szó se róla, nagyon szép szakma, de erre nagyon kevesen alkalmasak.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #328023 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Én is kaptam vagy 3 lámpaoszlopot, de azért befigyelt 1-2 metropolisz is és én is 7es szintű lettem, zshír. :-)

ÉNÍS :D (Már nem a virágokat öntözgetem... *ábrándoz* :twisted: )
Bár az uccsó pár TP-t szinte félpontonként gyűjtögettem :P

Ja, és ez Idhren Gwhenwhywar :) Egyenlőre :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328018 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is kaptam vagy 3 lámpaoszlopot, de azért befigyelt 1-2 metropolisz is és én is 7es szintű lettem, zshír. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328016 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Én is begyűjtöttem pár lámpaoszlopot, bár az hagyján, de tízből kilencszer nálam gyengébb vámpírokat támadok meg és legtöbbször ők zsákmányolnak végül. Ennyire nem lehetek béna :D
Portyánál az átlagom nekem is kb. 50 lehetett... Pedig voltam kétszer nagyvárosban.


Ja a vámpírokkal én is így vagyok,vagy 6-s szintűeket verek meg(jobb esetbe) és kapok 30-40 aranyat,vagy megvernek az olyan 8asok akiknél erősebb vagyok....De még mindig többet hoz a konyhára mint a vadászat,pláne ezzel az utolsóval,a 759-s el.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328014 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Én is begyűjtöttem pár lámpaoszlopot, bár az hagyján, de tízből kilencszer nálam gyengébb vámpírokat támadok meg és legtöbbször ők zsákmányolnak végül.

Ez nálam is sokszor van... Fejlettebbek a fegyvereik és/vagy a menedékük.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328013 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is begyűjtöttem pár lámpaoszlopot, bár az hagyján, de tízből kilencszer nálam gyengébb vámpírokat támadok meg és legtöbbször ők zsákmányolnak végül. Ennyire nem lehetek béna :D
Portyánál az átlagom nekem is kb. 50 lehetett... Pedig voltam kétszer nagyvárosban.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #328012 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem nem érdekel a portya, mert boncmester vagyok :hello: A régi álmom *meghatódik*

[size=9:hiveum5q]/gy.k.: ha nem vesznek fel, akkor boncmesteri OKJ-s képzést fogok csinálni :D /[/size]

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328010 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Az én mai átlagom olyan 50 :roll:
MÉRBÁNT brühüüü :cry:
:P


Hát a vadászatommal én se dicsekszek...Ma is begyűjtöttem 3 lámpát.
Ha elvihetném fémhulladéknak az összeset má gazdag lennék...
Viszont sorozatosan írtom a szórványtelepüléseket.Nem mintha ez lenne a célom.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328006 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az én mai átlagom olyan 50 :roll:
MÉRBÁNT brühüüü :cry:
:P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328004 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azthiszem rekordot döntöttem: egy vámpírról 759 aranyat akasztottam le. :twisted:

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327994 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem most spec. nagyon kapóra jött az eső mert nem kellett füvet nyírnom...
Viszont a héten megint sok szabadtéri rendezvény lesz úgyhogy azok közben kibírhatná szárazon...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327992 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jégeső valóban vicci volt... De örültem neki.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327991 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
óóóóóó cucuje bogárka nagyon széép :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #327990 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Uhh most volt itt egy jégeső, durva volt, egyszercsak HUSS és jég potyog be a zárt ablakomon... Aztán tíz perc múlva HUSS és mintha elvágták volna. Közben kitettem az erkélyre egy üveget, hogy megteljen esővízzel, az jót tesz a növényeknek :P :növénybuzi: Meg magam is kiálltam, nem bánnám, ha kétnaponta lenne egy-két frissítő zivatar, de jég nélkül és egy jó szigetelő ablakkal... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327969 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Acho írta: Snuff: ha táborban megtudsz vmit, engem is értesíthetnél, plíz! bár ahogy elnézem a rendszabályozást, senki nem meri majd megpróbálni...! ;-) :-)

Nem is arra gondoltam, hogy szorgalmasan jegyzetelek, amíg a többiek cucujéznak :D Csak elméletben való magyarázatra gondoltam, habár Kenya kevésbé áll közel a szívemhez, mint egy klassz kis indián préri :őrült:


van egy kenyai ismerősöm, majd ha összefutok vele, megkérdezem, hogy hallott-e róla, és hogy tudja-e mi az.. :D kíváncsi vagyok rá mit fog mondani :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327956 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ave!

A vezetők úgy se fogják majd megengedni a cucujézést....... Majd titokba cucujéztek! Csak vicceltem! :D

Az aranyos ki bogárral kapcsolatba még soha de soha nem halottam róla! De szerintem cuki! :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327945 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Snuff: ha táborban megtudsz vmit, engem is értesíthetnél, plíz! bár ahogy elnézem a rendszabályozást, senki nem meri majd megpróbálni...! ;-) :-)

Nem is arra gondoltam, hogy szorgalmasan jegyzetelek, amíg a többiek cucujéznak :D Csak elméletben való magyarázatra gondoltam, habár Kenya kevésbé áll közel a szívemhez, mint egy klassz kis indián préri :őrült:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327943 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff: ha táborban megtudsz vmit, engem is értesíthetnél, plíz! bár ahogy elnézem a rendszabályozást, senki nem meri majd megpróbálni...! ;-) :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #327942 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Randír írta:

Dreamer_KF írta: Egymás után KÉT lámpaoszlop, és egy kis falucska..Nem semmi!


Pfú,nekem tegnap volt egy város,aztán 4 oszlop,utána 3 falu,ez így egymás után.


Akkor meg már értem, miért nem értél utol :P


Már jópár napja ezt csinálja,csak általában lámpa nélkül.Az utóbbi időben 89;108;120 as átlagom volt.A tegnapit nem is mertem kiszámolni. :roll:

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.528 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére