BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #327798 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Olosta írta: Egy kis BiteFight: hogyan csatlakozhatok a klánhoz? Mmint a Pack_of_Orome-hoz?


Kedves gyermekem!

Sajnos a klán jelenleg megtelt, össze kellene harácsolnunk némi tőkét..Potom huszonháromezer aranyat..Mint látom, már belevetetted magad a játékban, tudod, hogy ez mennyi pénz..Amint összejön, szólunk, és kérelmezheted a felvételt (és akkor természetesen azonnal fel is veszünk, hiszen az egyetlen felvételi kritériumnak eleget teszel: a véremből való vagy ;) )


Kedves teremtőm!

Köszönöm a válaszod, akkor várok türelemmel, és pusztítom a vérszívókat. :twisted:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327797 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta: Egy kis BiteFight: hogyan csatlakozhatok a klánhoz? Mmint a Pack_of_Orome-hoz?


Kedves gyermekem!

Sajnos a klán jelenleg megtelt, össze kellene harácsolnunk némi tőkét..Potom huszonháromezer aranyat..Mint látom, már belevetetted magad a játékban, tudod, hogy ez mennyi pénz..Amint összejön, szólunk, és kérelmezheted a felvételt (és akkor természetesen azonnal fel is veszünk, hiszen az egyetlen felvételi kritériumnak eleget teszel: a véremből való vagy ;) )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327796 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A szlovénekkel kapcsolatos téma átkerült a Magyar Tolkien Társaság topicba.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327793 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis BiteFight: hogyan csatlakozhatok a klánhoz? Mmint a Pack_of_Orome-hoz?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327790 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A meleget én is szeretem, de nem ezt... ma pl 11-től dolgoztam és kb fél órája értem haza... 9 órán kerezstül futkosni egyik helyről a másikra amiknek a fele szabadtéri nem kicsit kimerítő a dögmelegben. Így is az egyik rendezvénysorozat teljes 3 órát késett és 4 helyett 7-kor kezdték el az első koncertet az akkor már annyira nem lelkes közönségnek...
Az eső meg kibírhatná még kb két hétig mert szinte csupa szabadtéri rendezvény lesz és ha elmossa az eső akkor nehezen fogom tudni leadni a heti képanyagot...
Szóval álljunk vissza a pár fokkal hűvösebb száraz időre ha lehet...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327783 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
óó.. hát hiába reménykedtem.. :S... kezdtem örülni h lesz téma amibe beleszólhatok.. nesze nekem bitefight.. :D ez van..

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327779 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Privi ment :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327778 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Mielőtt még valaki úgy érezné hogy a BiteFight topic abbahagyta, :twisted: fontosnak érze megjegyezni, hogy 6os szintű lettem, és (gondolom ideiglenesen) megelőztem Dorth-bátyámat. :sungl:
Csak az a gond, hogy most el fogok utazni 2 napra és nemtom mi lesz velem??? :?


Kérj meg vkit hogy addig jáccon a neveden,ez engedélyezett,most én is jáccok oszttársamén is.Csak feljelentések topicba bekell írni h nem multi.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327777 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mielőtt még valaki úgy érezné hogy a BiteFight topic abbahagyta, :twisted: fontosnak érze megjegyezni, hogy 6os szintű lettem, és (gondolom ideiglenesen) megelőztem Dorth-bátyámat. :sungl:
Csak az a gond, hogy most el fogok utazni 2 napra és nemtom mi lesz velem??? :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327774 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Először is a társaság fele meglincselne, másnaptól kezdve meg olyan esőzések lennének, mint pölö tavaly a tábor után (metrók beázása, jégeső ahol én táboroztattam), vagy mint a tavalyi LEP utámn, mikor Ted Nasmith nem tudott hazamenni a viharok miatt...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327773 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ave!

Ezer bocs mind azoknak akiket idegesítenek az én kérdéseim de mivel én még nem olyan rég vagyok tag így inkább megkérdezem, hogy mi lenne hogy ha egy ilyet mondjuk az MTT szülinapon előadnánk? Illetve egy ilyet, hogy kell egy ilyet előadni?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327772 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Miért csak akkor veszélyes, hogy ha emtétések csinálják?


Talán azért, mert mi nagy tömegben csináljuk (legalább 50 ember egyszerre).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327771 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miért csak akkor veszélyes, hogy ha emtétések csinálják?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327767 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Poénnak indult, de többéves tapasztalatok alapján ez egy eléggé veszélyes dolog. Legalábbis, ha emtétések csinálják.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327766 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ave!

Na már most. Ez a cucuje ez tényleg komoly dolog vagy csak olyasmiféle humbuk? Mert, hogy ha ez csak olyan humbuk akkor kiváncsi lennék, hogy egy ilyen hogy néz ki. Ha viszont komoly akkor Isten ments!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327765 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Nme tudom, Ti hogy vagytok vele, de szerintem most már itt lenne az ideje egy cucujének. Ez borzalom.


Na jó. A következő ilyen típusú hozzászólás után rendet vágok a fórumon. A hozzászólás elkövetője büntetésre számíthat. És ezt komolyan mondom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327764 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A cucuje esőidéző tánc, ami árvizeket okoz szerte az országban (a cucujézók lakhelyén meg a tánc helyszínén). Én még ilyet nem láttam, azt sem tudom, hogy hogy kell, sz'al a módszer hogyanjáról ne kérdezz. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327763 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ave!

Nos én városi emberke vagyok! Na most persze mindenki tök jogosan mondhatná, hogy hmmm városi gyerek De!!! Mi az a cucuje???????

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327760 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: érdekes, hogy a modik és adminek milyen érzékenyek a cucujéra... :-) ;-)


mindenki érzékeny rá, aki már átélte egyszer a hatását :evil:
meg ne merje valaki !!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327759 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
*összehúztam magam.. no.. amúgy meg nyáriszünet érzetem van eettől a melegtől.. ... de remélem nem vettétek komolyan.. hm?... árvíz&belvíz: a fene kíván olyat!! :evil:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327755 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem csak a moderátorok érzékenyek rá....

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327754 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: érdekes, hogy a modik és adminek milyen érzékenyek a cucujéra... :-) ;-)

Nem véletlenül. A cucuje nem játék. A mezőgazdaságnak sem árvízre és belvízre van szüksége.
Egyébként nálunk már itt a zápor, úgyhogy nem kell nyavalyogni. Jövő hétre végig hűvösebb időt mondtak.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327750 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hm, van valakinek egy teherautója, vagy valami hasonlóan böhöm nagy járműve? El szeretném ütni az időt valamivel...

(sry, újabb agymenés :P )

Ez fájt! :-)

Galadriel14 írta: *-milyen a gyümlcsös netnavigálás?
-ribizlink...* sorry,... meleg*


Ez is! :-)
érdekes, hogy a modik és adminek milyen érzékenyek a cucujéra... :-) ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327749 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Galadriel14 nem tudod mit bezsélsz. Élted már át a cucuje hatását?

Amúgy tavaly is ilyen meleg volt májusban, emlékszem hogy a szbelikre való készülés közepette kábé óránként vettem egy hidegvizes zuhanyt...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327743 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tulkas írta: Nekem elhihetitek, falun élek.Ugyhogy jól jönne egy kis záporeső.


üdv falusi lakótárs :D én is az vagyok :D *és sajna tapasztalatom is van a fagykárok/lassan melegkár lesz/ teréről.. :( szegény ribizlink..

*-milyen a gyümlcsös netnavigálás?
-ribizlink...* sorry,... meleg*

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327739 Írta: Tulkas
Tulkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Őszintén szólva az ilyen meleg, főleg ekkor, már májusban igen aggasztó.
Amellet, hogy az ember sem nagyon bírja, a legaggasztóbb, amit a mezőgazdaságban visz végbe:így is több milliós kárt okozott már szegény gazdáknak.Nekem elhihetitek, falun élek.Ugyhogy jól jönne egy kis záporeső.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327738 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Hát én is szeretem a meleg időt na de nehogy már 32 fokba! :rmad2:


:) :):) valószínűleg a kellemes meleget mindeki kedveli.. de a kellemetlen (égető/párás/fullasztó) meleget nem sokan.. ne haragudj Alison de egyetértek a cucujével :D *bocs Ery.. :D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327737 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát én is szeretem a meleg időt na de nehogy már 32 fokba! :rmad2:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327734 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Végre meleg van, vaze, erre vártam már egy éve, itt meg mindenki cucuje után sír, megáll az ész.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327728 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: 1. Aki cucujézni mer azt lecsukatom!
2. Jövő héten hűvösebb lesz némi esővel.


hát.. :D Nam, én szaván fognám Eryt!! a börtön is hűvösebb ennél az átkozott melegnél.. :) kedves jó időnél.. :twisted:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.501 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére