BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #327727 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Nme tudom, Ti hogy vagytok vele, de szerintem most már itt lenne az ideje egy cucujének. Ez borzalom.


1. Aki cucujézni mer azt lecsukatom!
2. Jövő héten hűvösebb lesz némi esővel.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327722 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nme tudom, Ti hogy vagytok vele, de szerintem most már itt lenne az ideje egy cucujének. Ez borzalom.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327717 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hm, van valakinek egy teherautója, vagy valami hasonlóan böhöm nagy járműve? El szeretném ütni az időt valamivel...

(sry, újabb agymenés :P )


auu.. :D ... kegyetlen,... :D ez a van valakinek jó vicce? szeretném lelőni a poénját tipikus esete... :D 8) :roll: :wink:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327715 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem is megvan az első total csatám, 0 sérüléssel :)
Noli 68 55
halalkurtje 0 29
Mondjuk pénzt nem igazán hozott, de azé azért tecc :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327681 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Idhren írta: [size=9:zvv4wdke]Sorry :oops: wiw hülye... megén...
De megbűnhődtem. :( [/size]

[size=9:zvv4wdke]Nem haragszom. ;-) :P Megbűnhődtél? Hh? :| [/size]

[size=9:zvv4wdke]Késő este hülyültem, ez lett belőle. Ég a fejem.
Egyébként nem annyira publikus, de... (privi)[/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327679 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: [size=9:2akxlh38]Sorry :oops: wiw hülye... megén...
De megbűnhődtem. :( [/size]

[size=9:2akxlh38]Nem haragszom. ;-) :P Megbűnhődtél? Hh? :| [/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327677 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: (Idhren, igazán kedves vagy, 4 iwiwes üzenet is... wow :D :D )


[size=9:27yaddca]Sorry :oops: wiw hülye... megén...
De megbűnhődtem. :( [/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327671 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Társulat - "Ó mondd, te kit választanál?"

"JELENTKEZZ NÉZŐNEK!!!

NEKED MOST INGYEN VAN!

(REGISZTRÁCIÓS FELTÉTELEK)

GYERE EL A "T Á R S U L A T" PRODUKCIÓ ELSŐ NAGY MEGHALLGATÁSÁRA 2007. JÚNIUS 20-A ÉS 30-A KÖZÖTT! A meghallgatások 2007.június 20-30-ig, délelőtt 9-12, és délután 14-17 óra között lesznek. A nézői jelentkezők magukat és + 1 főt regisztrálhatnak az alábbi oldalakon, névvel és telefonszámmal. Amennyiben egy adott nap megtelt, akkor találsz más időpontokat a jelentkezési íveken. A meghallgatásokra maximum 200 jelentkezést fogadunk el!

Helyszín: Klebelsberg Kunó Kulturális Kúria, Budapest, II.ker Templom u.2. A helyszín elérhetősége: Budapest II. Moszkva térről -56-os busz és villamos - Hűvösvölgy végállomásig. Innen a 257-os busszal, 7 megálló a Templom utcáig. A Moszkva tértől kb. 35 perc az út.

FONTOS tudnivalók! A szervezők felhívják a nézők figyelmét, hogy a meghallgatások délelőtt pontosan 9, illetve délután 14 órakor kezdődnek. Aki elkésik, nem engedjük be! A meghallgatásokra maximum 200 jelentkezést fogadunk el! A meghallagtásról televíziós felvétel készül. Legyél szép mert viszontláthatod magad a képernyőn. A verseny ideje alatt nem lehet hang-, videó- és fényképfelvételt készíteni. Kérjük semmilyen módon ne zavard meg a műsormenetet, ( zörgés, járkálás) és telefonodat kapcsold ki! A szervezők szúrópróbaszerűen ellenőrzik a jelentkezők adatainak valódiságát. A valótlan jelentkezések törlődnek. A 3-3 órás meghallgatások között szünet lesz. A Klebelsberg Kunó Kulturális Kúria gyönyörű, kényelmes hely, nagy kerttel. Jól fogod érezni magad!

GYERE, DRUKKOLJ BARÁTAIDNAK!"

www.tarsulat.hu/signup_spectator/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327650 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Nna.
Ahogy látom, Randír inkább képességet fejleszt, semmint vértet vegyen :P
Nekem végre meglett az ötezres páncél, hi-hip-hurrá! És boncnokoskodom!

Szerintem egy adott szinten belül minél jobbak a képességeid, annál nagyobb az esélye, hogy metropoliszba menj. Tegnap, hatos szintűnek meglehetősen erős voltam, s három metropolisz, négy nagyváros volt..Ma meg... :P


Randir éppen gyüjtöget az 5000es páncélra,már van is 3500a.
Képességeket még 6os koromban fejlesztettem.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327630 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hm, van valakinek egy teherautója, vagy valami hasonlóan böhöm nagy járműve? El szeretném ütni az időt valamivel...

(sry, újabb agymenés :P )

hrrrrrrrrrrrgrrrrrrrrrrrrr :evil: :evil: :evil:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327628 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm, van valakinek egy teherautója, vagy valami hasonlóan böhöm nagy járműve? El szeretném ütni az időt valamivel...

(sry, újabb agymenés :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327597 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Újabb agymenés, gyerekek, én azt hiszem, igen, én, én... megtaláltam: T - íme, ez az igazi, a hamisítatlan 'T' on line! :mrgreen:

neeeee, nem hiszem el, neeeee.... a prividen elgondolkodtam, de hogy ez legyen a megoldás... :megy és belefojtja magát a törölközőjébe:

ma 30 éves a sztár vórsz =)

sallala.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327590 Írta: Vilden
Vilden válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Greetings from the Slovenian Tolkien Society Gil-galad!

We've just received an e-mail from one of your members and I think it would be great if some sort of collaboration and especially friendship could flourish between the two societies. Therefore, i decided to sign in to your forum and hopefully get to know a bit more about you. Unfortunately, i don't speak Hungarian, so we'll be stuck with English (I hope you don't mind). You are also kindly invited and welcome at our website www.drustvogil-galad.si/ and its forum www.gil-galad.info/smf/index.php , which also contains an English topic - made particularly for our (new) foreign friends, such as the Austrian Tolkien Society and, hopefully, you ;) .

For now, this would be all. I am, of course, looking forward to your replies. Take care, b-bye!



p.s. I'm sorry if I've completely missed the topic to post my writings in. Moderators, feel free to move it anywhere it suits you and the forum's design.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327586 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta: A Galaxis útikalauzt egy nap alatt el lehet olvasni (ha nem olvasod el a folytatást... :D ).
Két vizsga (érettségi) között ideális... :wink:

Momentán még csak érettségi. :-) Csak én ált. elég lassan olvasok. Meg mostmár befejezem A tegnap szigetét, Eco is rulz. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327584 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hm, Douglas Adamset meg továbbra sem olvastam, pedig szeretnék, csak utol kéne érnem magam. :|


A Galaxis útikalauzt egy nap alatt el lehet olvasni (ha nem olvasod el a folytatást... :D ).
Két vizsga (érettségi) között ideális... :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327583 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
lehet vizes, de mindig tudd hol a törülköződ! :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327576 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Hirtelen elgondolkoztam hogy 3-4-5 éves koromban mikor találkoztam én fejszékkel... pölö Balatonon. Aztán leesett. :D

Áu... :D :D

Hmm, a törülköző lehet vizes is? Mert elviselhetetlen ez a meleg... :dead:
(Hm, Douglas Adamset meg továbbra sem olvastam, pedig szeretnék, csak utol kéne érnem magam. :| )

(Idhren, igazán kedves vagy, 4 iwiwes üzenet is... wow :D :D )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327575 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köszi már van albi:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327574 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta:
Nem mutizzák meg :P
Nem emlékszel, mikor kicsik voltunk, ilyen fejszéket sem láthattunk még?

Hirtelen elgondolkoztam hogy 3-4-5 éves koromban mikor találkoztam én fejszékkel... pölö Balatonon. Aztán leesett. :D

Azért felvettem gyorsan mielőtt valaki elvinné, de még így sem emlékszem hogy akkro még nem láttam... De hiszek neked. :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327573 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta: SOS

Úgy alakult, hogy az új albérletemet amit találtam az utolsó pillanatban visszamondták, ha bárki tudna akár valami ideiglenes albit, szállást kérem
szóljon. Köszi:)


Up!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327572 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta: Hahó!

Douglas Adams rajongóknak szól a hír:
Ma van Towel-day! :D

Bővebben: www.towelday.kojv.net/

Lényege, hogy a törülköződet, ami rendkívül hasznos tárgy, az egész nap folyamán, akárhová is mész ne engedd magadtól távolabb 1/2 méternél!
Ja, és ne ess pánikba!!! :mrgreen:


Boldog Törölköző Napot mindenkinek :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327571 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ezt nem értem. Most jött új szállaítmány a boltba, vagy eddig amíg kisebb szintű voltam, nem mutizták meg nekem az egész árukészletet?

És igggen!! Towel Day!!!


Nem mutizzák meg :P
Nem emlékszel, mikor kicsik voltunk, ilyen fejszéket sem láthattunk még?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327567 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt nem értem. Most jött új szállaítmány a boltba, vagy eddig amíg kisebb szintű voltam, nem mutizták meg nekem az egész árukészletet?

És igggen!! Towel Day!!!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327562 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hahó!

Douglas Adams rajongóknak szól a hír:
Ma van Towel-day! :D

Bővebben: www.towelday.kojv.net/

Lényege, hogy a törülköződet, ami rendkívül hasznos tárgy, az egész nap folyamán, akárhová is mész ne engedd magadtól távolabb 1/2 méternél!
Ja, és ne ess pánikba!!! :mrgreen:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327561 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nna.
Ahogy látom, Randír inkább képességet fejleszt, semmint vértet vegyen :P
Nekem végre meglett az ötezres páncél, hi-hip-hurrá! És boncnokoskodom!

Szerintem egy adott szinten belül minél jobbak a képességeid, annál nagyobb az esélye, hogy metropoliszba menj. Tegnap, hatos szintűnek meglehetősen erős voltam, s három metropolisz, négy nagyváros volt..Ma meg... :P

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327560 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:bawling:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327554 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Újabb agymenés, gyerekek, én azt hiszem, igen, én, én... megtaláltam: T - íme, ez az igazi, a hamisítatlan 'T' on line! :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327547 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Milendoria írta: :P
három napig nem voltam és majdnem leelőztél
nem hagyhattam szó nélkül :P
meg háromszor egymás után metropoliszt látogattam :D

ÓÓÓ pedig én örültem neki :D
3 metropolisz meg gány. Én is akarok ilyet.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327546 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Milendoria írta: meg háromszor egymás után metropoliszt látogattam :D

Továbbra is mákos vagy :P

Engem viszont jól leelőztetek, széép, milyen dolog ez? :D :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327545 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:P
három napig nem voltam és majdnem leelőztél
nem hagyhattam szó nélkül :P
meg háromszor egymás után metropoliszt látogattam :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.487 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére