BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #327341 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Először is majdnem 100 aranyam van, másrészt meg 25 alatti életerőnél nem enged portyázni. Még jó, hogy amúgy én nem is értek a játékhoz és ti vagytok a profi vadászok... :P


Hmm. A jövőre: Én ált. mindig veszek egy életerő italt talonba. Soha nem lehet tudni, mikor kell. Tegnap este egy hetes szintű megtalált a legjobb uccokkal és nullába vert.. :D
Ittam, mentem dó´gozni nyolc órát :D

Reggelre frissen, kipihenten, üdén keltem :D

Jah, nem kell támadni ám, ha nem írod le, mi a gond, akkor csak találgatni tudunk.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327339 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Először is majdnem 100 aranyam van, másrészt meg 25 alatti életerőnél nem enged portyázni. Még jó, hogy amúgy én nem is értek a játékhoz és ti vagytok a profi vadászok... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327338 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Snuffles írta:

Dreamer_KF írta: Ja-ja. De emberre minden nap tessék portyázni (a legoptimálisabb, ha 10 percenként :) )

Portyáznék én, de nem engedi. Sz'al várok egy kicsit... :P


Jah, kell a tíz arany :D

Ben..A *Miért - nél indokold meg a válaszod, azért van...


szerintem inkább az életerőhiány a hiba :) 20 alatt nem engedi.. (azt hiszem 20) bár ez legalább logikus, egy szétroncsolt, félhulla félfarkasember nem túl hatékony, még a végén elkapnának a metropoliszban..

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327336 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: (azt írtam, h. azért, mert kifejlesztették a katonasághoz majd elterjesztették a fogyasztói társadalomban :P de elég hülye válasz :) )

Én meg h a technika gyors fejlődése lehetővé tette ilyen eszközök kifejlesztését v vmi ilyesmit. Asszem ez se túl használható... :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327335 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Dreamer_KF írta: Engem a mobil svájci bicskára emlékeztet. Olyan, mint a zsebkés, csak sok olyan funkciója van, amit rohadtul nem fogok használni soha az életben :P

Ez milyen igaz. :D

Jaa, már asszem értem... de azon, hogy "a mobiltelefon olyan elektronikus szerkezet, amellyel gyorsan és könnyen elérhetünk másokat, illetve fordítva" (lényege ez volt), szal ezen mit indokoljak meg? Miért elektronikus eszköz? :D


ja, vagy azon, h. "hordozható telefonkészülék, amit mindenhol tudsz használni, ahol a szolgáltatódnak van lefedettsége", szintén mit miért :D (azt írtam, h. azért, mert kifejlesztették a katonasághoz majd elterjesztették a fogyasztói társadalomban :P de elég hülye válasz :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327331 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.alatariel.freeblog.hu
(enyim) :oops: :P

képeket kerestem, és valaki imigyen nevezi magát:

John Legolas

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327330 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Új verseny harmincadikáig!
www.clickclickclick.com
Eddig második helyen vagyunk, csak a japók ne lennének :D Ők is unatkozhatnak...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327326 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Phaedra/Namarie írta: van egy kis gond: Zsebiért elég hosszan kell kattintgatni, de cserébe sok bájos kutyust láthattok. Szavazzatok, kérlek!!!!!!

Top 10-ben szerintem már negyedik vagy ötödik helyen van, 4.00-ás átlaggal, ott egyszerűbb kattintgatni. :roll:


köszönöm!!!!!!

Kérek mindenkit, szavazzatok Zsebire!!!!! Mert megérdemli... :P

Örök hálám a tiétek- na és, ami nem megvetendő, Zsebi hálája is.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327325 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Engem a mobil svájci bicskára emlékeztet. Olyan, mint a zsebkés, csak sok olyan funkciója van, amit rohadtul nem fogok használni soha az életben :P

Ez milyen igaz. :D

Jaa, már asszem értem... de azon, hogy "a mobiltelefon olyan elektronikus szerkezet, amellyel gyorsan és könnyen elérhetünk másokat, illetve fordítva" (lényege ez volt), szal ezen mit indokoljak meg? Miért elektronikus eszköz? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327324 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Dreamer_KF írta: Ja-ja. De emberre minden nap tessék portyázni (a legoptimálisabb, ha 10 percenként :) )

Portyáznék én, de nem engedi. Sz'al várok egy kicsit... :P


Jah, kell a tíz arany :D

Ben..A *Miért - nél indokold meg a válaszod, azért van...

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327322 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Nessa írta: "Mire emlékeztet egy mobiltelefon?" mégis mire kéne hogy emlékeztessen? :hein:

én szappant írtam meg telefonközpontot :D nem tudtam hogy formát tekintve vagy a működését tekintve... :P

Érdekes... én alapból arra gondoltam, hogy a formára vonatkozik, elvont dolog eszembe se jutott. :roll: Úgyhogy írtam kis fémdobozt. :P Nekem az nem világos továbbra sem, hha befejezem a mondatot, ti. "A mobiltelefon olyan ..." akkor utána a "miért?" mit keres ott? :hein: Bár vsz csak én vagyok ennyire sötét és agyleszívott. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327321 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Ja-ja. De emberre minden nap tessék portyázni (a legoptimálisabb, ha 10 percenként :) )

Portyáznék én, de nem engedi. Sz'al várok egy kicsit... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327320 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Angwen, én is nekiállok kitölteni :)
A vadászathoz farkasember énem kicsit gyenge, inkább megdolgoztatom... :P Az is valami. Legalább meglesz a heti 500 arany adomány. :)


Ja-ja. De emberre minden nap tessék portyázni (a legoptimálisabb, ha 10 percenként :) )

Engem a mobil svájci bicskára emlékeztet. Olyan, mint a zsebkés, csak sok olyan funkciója van, amit rohadtul nem fogok használni soha az életben :P

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327319 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: "Mire emlékeztet egy mobiltelefon?" mégis mire kéne hogy emlékeztessen? :hein:

én szappant írtam meg telefonközpontot :D nem tudtam hogy formát tekintve vagy a működését tekintve... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327314 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Mire emlékeztet egy mobiltelefon?" mégis mire kéne hogy emlékeztessen? :hein:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327311 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen, én is nekiállok kitölteni :)
A vadászathoz farkasember énem kicsit gyenge, inkább megdolgoztatom... :P Az is valami. Legalább meglesz a heti 500 arany adomány. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327293 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: www.geocities.com/i_m_poison_ivy/Thesis.html

Ha hozzá tudnátok páran járulni, nagyon hálás lennék. :)

Hű, Angwen, én ezt kitöltöttem, de nem garantálom, hogy használható lesz, az utolsó feladatot nem teljesen értettem. :shock: Na mindegy, azért igyekeztem értelmes válaszokat adni... :| :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327292 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Egy kéréssel szeretnék fordulni mindenkihez, akinek van öt perce. Egy nagyon kedves barátnőm (akinek mond valamit, Zsuról van szó) épp a szakdolgozatával szenved, és a megírásához elengedhetetlenül szükséges lenne, hogy minél többen kitöltsék ezt a kérdőívet:

www.geocities.com/i_m_poison_ivy/Thesis.html

Ha hozzá tudnátok páran járulni, nagyon hálás lennék. :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327291 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerintem nem lenne sok az új topic.. a Vallás-topicban is csak 5-6 ember ír rendszeresen, mi is vagyunk annyian. :) (na jó, az komolyabb hangvételű topic, de akkor is..)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327271 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A tegnapi nap a "Naagy ötös szintű gonoszok aljasul bántalmazzák a 3as szintű kis aranyosokat" nap volt :D Mára új taktikám van.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327270 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Nno. Idhren megbosszulva. Csak akkor írjatok, ha pofátléanul nagy összeget nyúltak le tőletek, mert a vereség benne van a játékban. Orome nem kedveli a gyengéket, akik egy pofon után meghátrálnak :D


Örök hálám :)
(Nekem pofátlanul nagy összegnek tűnt, maradt 8 pízem :? )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327258 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meg különben is, két csúcsragadozó aránylag azonos prédával, ez versengés.

Emellett meg ha átkukkantotok az Óhaj Sóhaj topicba, láthatjátok hogy icke nem enged be minket. És mivel ő a topicgazdi...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327252 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kár, hogy utálják egymást, mindkettő az éj termtménye, bújkálniuk kell nappal, éjjel vadásznak, ha nem lennének ennyire hülyék, még egymást segítve is szerezhetnének táplálékot, dehát akkor nem lenne konfliktushelyzet, az meg kell... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja #327251 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta: Egyébként szerintem vagy kapunk új topicot,v kileszünk tiltva innen...

Vsz egy idő után az utóbbi. A vimpártopik megszállását pedig ellenzem. :P (Különben Snuff én is vimpár vagyok. Most vessek én is földnélküli jobbágy módjára magamra? : )= )

Nóli i linantea írta: És különben is, mint KGyn megállapítottuk a halál is egy életjel.

Ez tetszik. :D :twisted: :twisted:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327250 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a vámpírok és a farkasemberek utálják egymást.
Tudom hogy nem vámpír topic hanem vimpár, én tudom kezelni a különbséget, de nem mindenki...

A kettő nem ugyanaaaaz.

És különben is, mint KGyn megállapítottuk a halál is egy életjel.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327249 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: van egy kis gond: Zsebiért elég hosszan kell kattintgatni, de cserébe sok bájos kutyust láthattok. Szavazzatok, kérlek!!!!!!

Top 10-ben szerintem már negyedik vagy ötödik helyen van, 4.00-ás átlaggal, ott egyszerűbb kattintgatni. :roll:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327246 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: nem tudom, nem lenne egy kicsit sok az az új topik? :roll:

Hát akkor szálljuk meg Kincső ötlete nyomán a vimpár topikot, ők úgyis kihaltak néhány hónapja... Magukra vessenek... :P :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327245 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Amúgy van a bitefightnak is fóruma, csak nagyon kaotikus.


És lehet h nem vennék jónéven,ha X tolkienrajongó megszállná a fórumot...
A 80-20as szabállyal nincs gondom,nem ez az első,de ő télleg iszonyatosan gyenge,és ennek ellenére tönkrevert.Ha megver az rendben,de ennyire?
Pár napja volt egy hasonló,ő ennyire nem volt öhm,béna,de nem volt sokkal jobb...53-3,nem nekem....
Nademost lejárt a munkaórám :twisted:

Egyébként szerintem vagy kapunk új topicot,v kileszünk tiltva innen...

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327243 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nno. Idhren megbosszulva. Csak akkor írjatok, ha pofátléanul nagy összeget nyúltak le tőletek, mert a vereség benne van a játékban. Orome nem kedveli a gyengéket, akik egy pofon után meghátrálnak :D

Kincső írta, hogy miért nem megyünk Vimpár topicba..Mert a vimpárok nem vérfarkasok, vica-versa :D

Amúgy van a bitefightnak is fóruma, csak nagyon kaotikus.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327238 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo az Óhaj, sóhaj topicban írta:

Nóli i linantea írta: Már többen panaszkodnak a beszélgetős topicban hogy a BiteFight banda szétbeszéli az egész topicot.
Kaphatunk sajátot?


Ha csak rajtam múlik, nem. Ha a moderátorok megszavazzák, esetleg. Küldjetek mailt valamelyiküknek:
Alyr
Angwen
Gandalf
Ery
Melian
Minerva


If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.354 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére