BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #327023 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Idhren írta:

Dreamer_KF írta: Nno..Újabb 400 aranyat dobtam be, ezzel 1ütt asszem már vagy 700-at adóztm a klán javára..Kell a négyezer, Holtak vezére az 1ik legerősebbünk (és elsőszülött gyermekem!!)


Adakoztam 500-t.
Többet még nem tok, de igyekszem.

Én is adakoztam amennyit tudtam. Ellenben portyázásom után felbuzdulva annyi időt töltöttem a konditeremben (értsd: gyakoroltam) hogy csak 6 aranyam maradt és nem tudtam megint portyázni menni :? :világvégeérzés:


bocsánat, nem voltam itthon pár napig, de már le is adtam a jelentkezést. most meg igyekszem majd bepótolni a lemaradást, mert már nem én vagyok a legerősebb. :)

UI: nem kaphatnánk egy saját topicot a subcultures-témakörben? csak hogy ne "uraljuk" a beszélgetőst :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327010 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta:

Dreamer_KF írta: Nno..Újabb 400 aranyat dobtam be, ezzel 1ütt asszem már vagy 700-at adóztm a klán javára..Kell a négyezer, Holtak vezére az 1ik legerősebbünk (és elsőszülött gyermekem!!)


Adakoztam 500-t.
Többet még nem tok, de igyekszem.

Én is adakoztam amennyit tudtam. Ellenben portyázásom után felbuzdulva annyi időt töltöttem a konditeremben (értsd: gyakoroltam) hogy csak 6 aranyam maradt és nem tudtam megint portyázni menni :? :világvégeérzés:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327009 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Nno..Újabb 400 aranyat dobtam be, ezzel 1ütt asszem már vagy 700-at adóztm a klán javára..Kell a négyezer, Holtak vezére az 1ik legerősebbünk (és elsőszülött gyermekem!!)


Adakoztam 500-t.
Többet még nem tok, de igyekszem.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327002 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: Jaja :twisted:
De ha csak kattintgatsz, akkor nem fertőz :angel: :)
Úgyhogy sztem szivesen vesszük :D


gondolom.. mindenki harapdálna.. bah.. :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327000 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nno..Újabb 400 aranyat dobtam be, ezzel 1ütt asszem már vagy 700-at adóztm a klán javára..Kell a négyezer, Holtak vezére az 1ik legerősebbünk (és elsőszülött gyermekem!!)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326995 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadriel14 írta: ez ennyire fertőz??? te jó ég.. :D oldalak óta mást se látok csak ezt.. :)


Jaja :twisted:
De ha csak kattintgatsz, akkor nem fertőz :angel: :)
Úgyhogy sztem szivesen vesszük :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326992 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ez ennyire fertőz??? te jó ég.. :D oldalak óta mást se látok csak ezt.. :)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326980 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Majd ha befejezem a munkát és jóól megsoppingoltam magam a pínzből a menedékem javára majd én is vadászgatok veletek :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326979 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már rájöttem:D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326976 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: (40 példányban... Najah, türelmetlen módon kattintgattam XD )

Jesszusom... :D :D Mind a negyvenet aktiváltad is? :P PP
Én épp embervadászok, rájöttem, hogy az sok aranyat meg husit termel. :twisted:

Idhren: viator néven vagyok, a Ben már foglalt volt... :roll: (amúgy ha Dreamer profilját nézed, ott vannak a gyermekek :-) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326975 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Milyen néven vagytok fenn?
Ben, téged nem találtalak...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326974 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah végre megkaptam az aktiválós mélt (40 példányban... Najah, türelmetlen módon kattintgattam XD )

Még 3:34 percen keresztül dolgozom, aztán majd... :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326971 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, no, jelentkeztem a Klánba. Közben meg szépen fejlődök is. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326970 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
egyébként nekem is rögtön küldött aktivációs mélt... nemtudom milyen alapon válogat :P

Lau: inkább gyere Te a falkába :P :P

én is szívesen harapdálok, rám is lehet klikkelni :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja #326967 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: kedves Falkatársaim!

A klán megalakult, így már hivatalosan is klán lehetünk.

A klán neve: Pack_of_Orome, azaz Orome falkája.

Lehet csalat..izé..csatlakozni. Első körben Dorth-ra, Mil-re, és Mil gyermekére Laery-re számítok.


É is jelentkeztem, mert mondtad :) De még mindig nem regisztrálta a mailcímemet, sokszoros kattintás ellenére sem :? (szerk: aktiválódtam :lol: )
Meglátyuk...
Épp vadászom, bár még csak emberre :P
Lépésről lépésre haladok, elvégre én vagyok Idhren a Bölcs (:mrgreen:)

Ja, és rám is linkeljetek lécci. *szépennéz* Fejlődni akarok! :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326966 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:
Jelentkezésem beadtam. Bár némi aggodalomra ad okot, hogy a visszaigazoló mail-t még mindig nem kaptam meg péntek óta... lehet, hogy újra kell kezdenem? Pedig eddig 19 bőrszárnyút tépáztam meg...

Valamilyen szinten megnyugtató hogy nem cask én nem kapom megm bár n csak ma regisztráltam, de 3 emilcímet is próbáltam.
Elviekben 3 nap alatt aktiválódni kell mert irgumburgum :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326963 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Dreamer_KF írta: kedves Falkatársaim!

A klán megalakult, így már hivatalosan is klán lehetünk.

A klán neve: Pack_of_Orome, azaz Orome falkája.

Lehet csalat..izé..csatlakozni. Első körben Dorth-ra, Mil-re, és Mil gyermekére Laery-re számítok.


Jelentkezésem beadtam. Bár némi aggodalomra ad okot, hogy a visszaigazoló mail-t még mindig nem kaptam meg péntek óta... lehet, hogy újra kell kezdenem? Pedig eddig 19 bőrszárnyút tépáztam meg...


Bent is vagy..nagyon furcsa, nekem, amikor a linkre kattintottam, egyből elküldte az emailt. Furcsa..

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326962 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: A klán neve: Pack_of_Orome, azaz Orome falkája.

Hű, na majd csatlakozok, ha szabad. :) Csak jussak el odáig, délutánra remélem meglesz. :D

Rabyn: Nem tudom, majd meglátjuk. Őszintén szólva nemigen akarok túlzottan igazodni másokhoz, ha érted, mire gondolok. De ez még úgyis elválik szvsz...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326961 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: kedves Falkatársaim!

A klán megalakult, így már hivatalosan is klán lehetünk.

A klán neve: Pack_of_Orome, azaz Orome falkája.

Lehet csalat..izé..csatlakozni. Első körben Dorth-ra, Mil-re, és Mil gyermekére Laery-re számítok.


Jelentkezésem beadtam. Bár némi aggodalomra ad okot, hogy a visszaigazoló mail-t még mindig nem kaptam meg péntek óta... lehet, hogy újra kell kezdenem? Pedig eddig 19 bőrszárnyút tépáztam meg...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326960 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyermekeim,
Nem csak egy lehetőség van.
:twisted:
Ha valaki esetleg a másik oldalra szeretne állni.... : )=

(link az aláírásban)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326958 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Úgy érzem engem megtagadnak a farkasemberek. Már 3 emilcímemre küldettem el a regisztrációs emilt és egyikre sem kapom meg. :?


Grrr-morrrrr-hörrrrr...

Más: Mil tagja a klánnak. Többiek?

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326956 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgy érzem engem megtagadnak a farkasemberek. Már 3 emilcímemre küldettem el a regisztrációs emilt és egyikre sem kapom meg. :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326955 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nézz végig gyermekeimen(és rajtam) és láthatod h nem állunk olyan rosszul.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326954 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta: Én pedig szövetséget ajánlok a 2klán közt,márcsak családi okok miatt is.
A Farkashorda örömmel venné ha szövetségesei közt tudna titeket.


Hm-Hm, az ifjak..
Lehet..De azt azért hozzá kell tennem, hogy MINDEN klánháborúba ne számítsatok ránk, lesz bajunk nekünk is elég :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326953 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én pedig szövetséget ajánlok a 2klán közt,márcsak családi okok miatt is.
A Farkashorda örömmel venné ha szövetségesei közt tudna titeket.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326952 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kedves Falkatársaim!

A klán megalakult, így már hivatalosan is klán lehetünk.

A klán neve: Pack_of_Orome, azaz Orome falkája.

Lehet csalat..izé..csatlakozni. Első körben Dorth-ra, Mil-re, és Mil gyermekére Laery-re számítok. Ha egy kicsit fejlődtünk, jöjjön Idhren. Utána már csak azokat vesszük fel, akik a "család" tagjai, és aktívan játszanak (legalábbis egy kicsit aktívan, ugye Idhren? ;) )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326951 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: Hát én alig várom, hogy egyszer kocsim legyen, ezerszer szívesebben ülök a dugóban, minthogy mások hónaljszagát szívjam, vagy hogy hozzám érjen akárki is a buszon vagy villamoson. Váááh.

Acho: Én nem lettem koleszos, és nem is nagyon hiányzik... :P Élmények így is vannak bőven.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326948 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg nagyon szobatárs függő a dolog. Van akinek a kolis évei a legszebbek visszagondolva és van aki utálta.

Ben: Érdemes körbekérdezni, hogy ki az aki még szeretne albit az ismerettségi körödből Bp-n és velük keresni egyet.

Ally: ez igaz, viszont inkább a villamosra várok mint, hogy a dugóban üljek.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326946 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: szerintetek mennyi élményből marad ki az, aki nem lesz koleszos?


Attól függ mennyire tudsz felolvadni a masszában, no meg, milyen eresztéssel kerülsz össze. Én spec. tiszta szívemből gyűlöltem, így (pozitív)élményem egy szál sem lett.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326945 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerintetek mennyi élményből marad ki az, aki nem lesz koleszos?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.524 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére