BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #326660 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Naná, hogy! Nem megöljük, hanem szétszórjuk a hamvaikat a Dunába!

Dunaaa? Lehúzzuk őket a vécén, nehogymár elmenj a Duna-partig... ;P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326656 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözlöm a falkában Mil nevű gyermekem!

Immáron négy porontyom van..*szipp-szipp*..és két unoka.. :D Vizilabdacsapat már menne? :D

Naná, hogy! Nem megöljük, hanem szétszórjuk a hamvaikat a Dunába!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326654 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kedves Táncolni Vágyók!
igényfelmérés szintjéig kérnék mindenkit, hogy amennyiben tervezte hogy jön Kapolcsra, és esetleg szeretne valamiféle táncot alkotni/résztvenni benne, akkor írjon nekem egy privit!
még nem tudom hogy lesz és mint, de kíváncsi vagyok egyáltalán érdekel-e ez egyáltalán bárkit.. :twisted:


[size=9:9oxpyu44]Dreamer: muhahaaaa :twisted: mind megöljük őket :D [/size]

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326639 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Továbbra is várom az új gyermekeket, számoljunk le a gaz vimpár..izé..vámpírsággal :D

Círdan bosszúja 8 :twisted:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326633 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cunnir alig néhány órája,hogy először leváltotta emberbőrét,de ő is igyekszik.Ahogy a többiek is.(oszt társam aki nem az én linkemmel reggelt,így csak fogadott gyermekem).
A gumivámpírokat írtom,a versengés csak megjegyzés volt.Természetesen a cél hogy fogyjanak.


Mért van olyan érzésem hogy rövidesen kileszünk innen vágva :lol:

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326625 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta: Csatában se vezetsz sokáig :P
Csináltam klánt, a rendes nevét má nemtom,a rövid neve krumplee (by oszttársam,aki mellesleg klántag)
És terjesztem én is a kórt rendesen :D


Kedves gyermekem, ne velem rivalizálj, hanem a hegyesfogú gumivámpírokkal! ;)

Az atyának csak öröm, ha potensek a gyermekei (Cunnír ne legyen rest, eddig nem csinált sokat..Ő már a te felelősséged, fiam!)

Továbbra is várom az új gyermekeket, számoljunk le a gaz vimpár..izé..vámpírsággal :D

(vagy csak klikkelj egyet az aláírásomban lévő linkre :P )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326624 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326617 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatában se vezetsz sokáig :P
Csináltam klánt, a rendes nevét má nemtom,a rövid neve krumplee (by oszttársam,aki mellesleg klántag)
És terjesztem én is a kórt rendesen :D

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326614 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm, a gyermekek húsgyűjtésben beelőztek, de csaták terén még én vezetek.. :D

Aki csatlakozni szeretne a falkához, az kliukkeljen az aláírásomban található linkre, és regisztráljon ;) !

P.S.: Üdvözlöm Cunnirt, unokámat!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326612 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ottan más ám a gravitáció. Asszem nehezebbek lennénk.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326609 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: úgy tíz oldallal hátrébb már elterveztük, hogy ha nem jönnek utánunk túl sokan, akkor kiköltözünk :)


;) menjünk :D *kicsit messze van, de a táv nem számít!! :D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326599 Írta: Élnis
Élnis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Szeretném mindenkinek megköszönni, aki válaszolt a kérdéseimre! Nagyon sokat segítettetek, és továbbra is várom mindenkinek a válaszait!
:)

"A világ kerekén gyakran nem a hatalmasok és parancsolók fordítanak, hanem a látszólag aprók és gyengék."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326596 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: szerény tudomásom szerint a fénysebesség elérhetetlen.... tehát vmivel lassabban. ;-)

azért írtam, hogy még nem találták fel...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326595 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerény tudomásom szerint a fénysebesség elérhetetlen.... tehát vmivel lassabban. ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326590 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Isilrohir írta: Fizikusok, mennyi időbe telne egy űrhajónak odaérni? 20,5 fényévre van...

hát a világ leggyorsabb űrhajója 20,5 év alatt érne oda, de ezt a hajót még nem találták fel... :/ egy-két ezer év alatt odaérne szerintem. bár én nem vagyok fizikus :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326586 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az lenne az igazi kül-földre költözés...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja #326585 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta:

Snuffles írta: úgy tíz oldallal hátrébb már elterveztük, hogy ha nem jönnek utánunk túl sokan, akkor kiköltözünk :)

nem lenne rossz, ha hasonlít a környezet a Földre. :wink:

De ha lehetne, akkor se tudnám itt hagyni jó öreg bolygónkat. Már az ország elhagyása is nehezemre esik néha.

Íme a hírek: labor.transindex.ro/?cikk=5488
nol.hu/kultura/cikk/444094/
www.origo.hu/tudomany/vilagur/20 ... nkhoz.html
Rohadt életbe, ez annyira jóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D lehet, h van élet rajta... Fizikusok, mennyi időbe telne egy űrhajónak odaérni? 20,5 fényévre van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326557 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: úgy tíz oldallal hátrébb már elterveztük, hogy ha nem jönnek utánunk túl sokan, akkor kiköltözünk :)

nem lenne rossz, ha hasonlít a környezet a Földre. :wink:

De ha lehetne, akkor se tudnám itt hagyni jó öreg bolygónkat. Már az ország elhagyása is nehezemre esik néha.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326549 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
úgy tíz oldallal hátrébb már elterveztük, hogy ha nem jönnek utánunk túl sokan, akkor kiköltözünk :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326546 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FELFEDEZTEK EGY ÚJ BOLYGÓT A MÉRLEG CSILLAGKÉPBEN, AMIN VAN OXIGÉN, VÍZ, ÉS A HŐM. 0-40 FOKIG TERJED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÚJ FÖLD!!!! A NEVE GLESIUS 581. Ez durva!!!! Tök jóóóóó!!!!! :D :D :D :D
20,5 fényévre van innen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326492 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Hm.. én olyat pont nem láttam, mindkettő normál WinXP felület, csak az egyiken kint van a Start menü is (miért nem a Lomtár tartalmába tették a tanárokat? :evil3:)

Eh, na akkor az, már fogalmazni se tudok rendesen. :-) (kismillió mysql parancssor csesztetése után pláne nem, és ez csak rosszabb lesz:D)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326490 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Micsoda váratlan öröm!

Üdvözlöm Randirt és Retneet a falkában!

A vámpirok tényleg jó fejek, jól mutatnak majd a falamon.. :D

Továbbra is várom mindenki támogatását azzal, hogy klikkel egyet az aláírásomon található linkre (akár naponta is 8))

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326487 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Snuffles írta: subba.blog.hu/2007/05/15/p76238

Kitették a tablónkat :D

Hú, ez a windowsos indítóképernyő de k jó ötlet... :D :D :D


Hm.. én olyat pont nem láttam, mindkettő normál WinXP felület, csak az egyiken kint van a Start menü is (miért nem a Lomtár tartalmába tették a tanárokat? :evil3:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326481 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: subba.blog.hu/2007/05/15/p76238

Kitették a tablónkat :D

Hú, ez a windowsos indítóképernyő de k jó ötlet... :D :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326478 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
subba.blog.hu/2007/05/15/p76238

Kitették a tablónkat :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326457 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A szélsőségesek többnyire hibbantak...
(legalábbis a többség szerint. Ha ők lennének többen, mi lennénk hibbantnak nevezve ;) )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326456 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez hibbant... "...eszmei kapcsolat"?! :eek4:

(Élet és Irodalom??! :eek2: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326410 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No, a hülyeségnek továbbra sincsen határa, nagyobb türelműeknek és erősebb idegzetűeknek egy cikkecske:

www.es.hu/pd/display.asp?channel=INTERJU0205

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326409 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Amenyiben eleged van a hosszúfogú népségből, s pusztán passzióból is széttépnél egy vámpírt, akkor egy netes játékot tudok ajánlani:

Bitefight - lásd aláírásom

Kéretik öldökölni a vámpírokat, menedékből várat varázsolni, dolgozni keményen :)

szerk: vagy ha nem akarsz játszani, de tápolni akarsz ENGEM, akkor is regisztrálj/kattints a linkre :D

Szerk2 - Üdvözlöm első gyermekem, Dorth-ot! /Dreamer a könnyeit törölgeti/

Pedig a vámpírok tökjófejek!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326383 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amenyiben eleged van a hosszúfogú népségből, s pusztán passzióból is széttépnél egy vámpírt, akkor egy netes játékot tudok ajánlani:

Bitefight - lásd aláírásom

Kéretik öldökölni a vámpírokat, menedékből várat varázsolni, dolgozni keményen :)

szerk: vagy ha nem akarsz játszani, de tápolni akarsz ENGEM, akkor is regisztrálj/kattints a linkre :D

Szerk2 - Üdvözlöm első gyermekem, Dorth-ot! /Dreamer a könnyeit törölgeti/

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.556 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére