BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #326362 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jó, hát hülye zenéje van, de egy vidám nap után szerintem pont jól jön :P nekem délután kifejezetten tetszett, de mostmár én is kikapcsolnám a hangszórókat :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326360 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Kárm hoyg agyatlan egy zenéje van.. :(
(legalábbis az elsőnek,...)


Hoppá, a figyelmeztetés lemaradt!

Tehát: az elsőnél kéretik a hangszórókast kikapcsolni!!
:twisted:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326354 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kösziiiii Dorw :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326338 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: No, vigyorogjatok kettőt:
www.metacafe.com/watch/520663/funny_elephants/
media.putfile.com/Here-fishy-fishy

:lol:


Kárm hoyg agyatlan egy zenéje van.. :(
(legalábbis az elsőnek, a második linket még nem néztem). De amúgy nekem is mosolyt csalt a számra.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326333 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hehe aranyosak az elefántok :) főleg a kicsik :)

2.: no comment :lol:

Amúgy van itt valaki olyan, aki ismeri/szereti a ritmikus gimnasztikát, vagy esetleg jár(t) ilyesmire?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326332 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kleptomániás Dumbó rulz! :D
De azért Willy se semmi. :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326323 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326234 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kispajtások,
új topik nyílt az MTT-pólónak, kérem szépen, hogy minden erről szóló témát ott folytassunk!
<!-- l --><a class="postlink-local" href="tolkien.hu/forum/viewtopic.php?p=326231#326231">viewtopic.php?p=326231#326231

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326209 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Legyen sokszínű foltos :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326201 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ave!

Szerintem az MTT-s logó tök jól mutatna minden színven!

Szerintem legyen olyan színű amilyen az MTT oldala ilyen krémszínű de lehetne zöld, fekete vagy fehér is. De inkáb legye fekete vagy fehér! Jólehet nyári 30 fokban nem igazán kellemes a fekete!
Legyen sztem ilyen MTT-s krémszínű! :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326196 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: A probléma talán inkább ott van, hogy nagy tételben kellene jó minőségű pólót szerezni a gyártáshoz. Kérdés, hogy 50 db egy színből nagy tételnek számít-e.

Ha ugyanabból a fajta pólóból veszel százat a nagy tételnek a szín (szerintem) mindegy. Már ha itt az árra gondolsz. Meg persze ebben nem vagyok biztos, de szerintem így van. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326189 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg vicces, hogy a póló színén megy a vita hat oldalon át...
Teljesen értelmetlen, mert csak a mintával derül ki, hogy melyik szín a legjobb. :)
Logót én nem tennék rá, de csak azért mert csúnya...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326172 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Ki mondta, hogy rajta lesz az mtt logo?:DD

Hát sztem valahol evidens, hogy MTT-s logo vagy hasonló legyen rajta, ne pedig más felirat, teszem azt "a metal örök!", vagy "viva la birra!", mondjuk nincs bajom egyik mondattal sem, de mégiscsak emtété vagyunk, vagy mi a szösz. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326171 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ki mondta, hogy rajta lesz az mtt logo?:DD

A zöld azér tnem jó (bár a kedvenc színem) mert olyan már volt. A kékkel az a bajom, hogy az a kék amin bármi jól néz ki nagyon nehezen megtalálható póló színben.

De tessék tervezgetni nektek is:) Mert ha csak én pályázok akkor az én tervem nyer és akkor bordó pólóban fogtok virítani:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326169 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne, drappot ne, akkor inkább bordó. :P Bár szvsz a megszokott MTT-s logó nem festene olyan jól bordó alapon, maradhatna a sötétzöld, v sötétkéken még el tudom képzelni. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326168 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én kékkel nem tervezek, de te tervezhetsz:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326167 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: mtt-:DD

Vagy bordó vagy drapp szín. Ebben a kettőben gondolkodom.


Most akkor a kék kiesett? :look:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326166 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Erről a pólóról:

Melyanna írta: Kedves Kispajtások,

mivel elfogytak a nagy népszerűségnek örvendő sötétzöld MTT-s pólók, a vezetőség úgy döntött, pályázatot ír ki az új MTT-s pólók dizájnjára, e feltételek szerint:
- a póló egyik oldala színes mintájú (4-színnyomásos, full-color, 72 dpi-ben)
- a másik oldala egyszínű mintájú legyen
- a minta mindkét oldalon max. A/4-es lehet
- a póló színére is kérünk elképzelést (a vezetőség a bordót favorizálja, de meggyőzhetők vagyunk :) )

Fontos: ahhoz, hogy a pólókat már az 5. éves szülinapra meg tudjátok vásárolni, szükségünk lenne legalább 93 biztos vásárlóra. (1 db póló ára várhatóan kb. 3000 Ft lesz.)

Kérjük, hogy a pályaműveket és az előrendeléseket a pólóra a melian'kukac'tolkien'pont'hu címre küldjétek.

A pályaművek beérkezési határideje: 2007. május 31. éjfél


Szabad ám visszaolvasni, a topic legutóbbi 6 oldala erről szól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326165 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mtt-:DD

Vagy bordó vagy drapp szín. Ebben a kettőben gondolkodom.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326164 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: még konkrétan semmiről csak gondolkodom:)

jó, de milyen pólóhoz kell?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326163 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
még konkrétan semmiről csak gondolkodom:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326162 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Na tervezzetek is vmit:DD

Más rajzokat is fel lehet használni vagy nekem kell rajzolnom?:)) (nem tudok viszont az ötlet megvan a fejemben, több is)

bocs, hogy belekontárkodom, milyen rajzokról van szó pontosan?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326160 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na tervezzetek is vmit:DD

Más rajzokat is fel lehet használni vagy nekem kell rajzolnom?:)) (nem tudok viszont az ötlet megvan a fejemben, több is)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326125 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Háááát.. Nálunk anno nagy tételnek számított 100 póló. Nem 50... :roll:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326124 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A probléma talán inkább ott van, hogy nagy tételben kellene jó minőségű pólót szerezni a gyártáshoz. Kérdés, hogy 50 db egy színből nagy tételnek számít-e.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326122 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta:

Ulmo írta: Ille: mivel a pólókat nagy tételben (100-as nagyságrend) kell elkészíteni, nem igazán műxik az a lehetőgés, hogy mindenki szabadon választhat pólószínt.

Ezt nem teljesen értem, sztem az egy teljesen jó megoldás h mondjuk 50 kék 50 bordó és akkor tessék még választani is lehet. :) Ez pont olyan mint h méretből is mindből lesz x mennyiség...


Ááááá, így se lesz jó tökéletesen*persze tökéletesen ezt sem lehet megszervezni, mint olysokmindent*. Pl.: Figyeld meg, majd pont az 51-ik emberkének kell pl. bordó.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326120 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Ille: mivel a pólókat nagy tételben (100-as nagyságrend) kell elkészíteni, nem igazán műxik az a lehetőgés, hogy mindenki szabadon választhat pólószínt.

Ezt nem teljesen értem, sztem az egy teljesen jó megoldás h mondjuk 50 kék 50 bordó és akkor tessék még választani is lehet. :) Ez pont olyan mint h méretből is mindből lesz x mennyiség...

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326116 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Ulmo írta: De a már nem MTT-s póló lenne.


Mégis miért? A minta exkluzív, nem?


A minta lehet, hogy exkluzív, de ha nem az MTT készítteti és árulja, akkor az a póló max. utángyártott. Szigorúan szvsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326115 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: De a már nem MTT-s póló lenne.


Mégis miért? A minta exkluzív, nem?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326114 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Jajj, akkor inkább a bordó... vagy a sötétkék. :lol:


Hogy egy klasszikust idézzek (Gyalog-galopp):
"- Mi a kedvenc színed?
- A barna... Nem, a kék! Ááááááá..." :mrgreen:

Ille: mivel a pólókat nagy tételben (100-as nagyságrend) kell elkészíteni, nem igazán műxik az a lehetőgés, hogy mindenki szabadon választhat pólószínt. Akkor már egyszerűbb lenne, ha a mintát megkapja az illető, és olyan pólóra nyomatja, amilyenre szeretné. De a már nem MTT-s póló lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.452 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére