BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 5 hónapja #326855 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Mondjuk a legszebbek mégis apám kedvencei, az extrém sportolók (értsd: kivilágítatlan bringások).

Na ja. De szerintem a donorjelöltek jobbak (= motorosok). :P :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326854 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, ez az élet körforgása, a dzsungel törvénye, vagy mittudomén.
Mindig az a tahó, amelyik erősebb. A biciklis a gyalogossal csesz ki, az autós a biciklissel. A kamionos azzal, akivel lehet.

Mondjuk a legszebbek mégis apám kedvencei, az extrém sportolók (értsd: kivilágítatlan bringások).

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326852 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
se a MÁVot... tkpn fel lehetne vonultatni az egész magyar közlekedési palettát. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326851 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meg a BKVt se... :roll:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326849 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alison West írta: Hát azért a gyalogosok sokkal rosszabbak - bringás szempontból. Állnak, mint a birka, várják, hogy kikerüljék őket, nem engednek el soha, ha látják, hogy ketten egyszerre nem férünk el, anyáznak, ha beelőzöm őket és esetleg megijednek (könyörgöm, arról miért én tehetek, ha ők megijednek??) és az autósok közül is nagyon kevés enged el, pedig én soha nem megyek forgalomban, csak járdán, vagy bringaúton - már ahol van olyan.

Az autósok meg mindig mennek, mint az állat, nem engednek el, esős időben lefröcskölnek, ártatlan állatkákat gázolnak el... gyerekek, szüntessük be a közúti közlekedést! :D :D :D Éljen a BKV! :P

Egyébként egyetértek, alapvetően elég intoleránsan közlekednek az emberek asszem. Nem mondtam egy szóval se, hogy a biciklisek rosszak, én pl. szeretek bicklivel közlekedni. :-) Csak akadnak kivételek is. :P De valóban, se az autósokat, se a gyalogosokat nem kell félteni... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326846 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Na igen, a biciklisek is tudnak kellőképpen hülyén közlekedni. :roll:
A "legjobb" az, amikor a biciklis (legtöbbször idősek) minden szó nélkül (értsd, nem teszi ki a karját, hátra se néz, hogy jön-e autó, semmi) fogja magát és lazán lefordul, keresztül az úton, nem törődve vele, hogy főutca, hogy hétfő reggel, rengeteg autó, csak megy, mint a meszes... Bár láttam már fiatalt is kifordulni főútra hatalmas slummal, miközben jött két autó is, majdnem elcsapták. :roll:


Hát azért a gyalogosok sokkal rosszabbak - bringás szempontból. Állnak, mint a birka, várják, hogy kikerüljék őket, nem engednek el soha, ha látják, hogy ketten egyszerre nem férünk el, anyáznak, ha beelőzöm őket és esetleg megijednek (könyörgöm, arról miért én tehetek, ha ők megijednek??) és az autósok közül is nagyon kevés enged el, pedig én soha nem megyek forgalomban, csak járdán, vagy bringaúton - már ahol van olyan.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326844 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma velem is töbször előfordult, hogy kivágott. De pár másopdperc (és bősz kattintgatás után) múlva vissz alehetett menni :D

Namarie: Az unokákat nem, elismerem, félreérthetően fogalmaztam. Csupán atyai büszkeség tölt el szép számuk láttán (hét, asszem..)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326841 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D A szörnyű fordítás mellett engem sorozatosan kivág a szerver, leginkább databse errora hivatkozva... :roll: Mindegyik ugyanilyen, vagy próbáljak másikat? (bár nem akarom elhagyni az "atyai fészket" :-) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326840 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Te jó ég, Te az unokáidat is harapdálod? Olvastad már az Anti-Justine-t? (Ott harapdál mindenki mindenkit.. mág ha harapdálna..)

De miért kell nekem itt lófrálnom, és ilyeneket írogatni, maikor az erényekről kéne írnom.....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326839 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta:

Dreamer_KF írta: Drága leszármazottaim!

Engedjétek meg, hogy bejelntsem 50.-ik győzelmem!

Valamint úgy döntöttem, hogy holnap délelőtt klánt fogok alapítani, csupa MTT-ssel, ha lehet :)

(ha holnap nem is, de hétvégén biztos).


van potenciád, mit ne mondjak... :P :P
(Elnézést, d ezet nem hagyhattam ki)


EZEDDIg hét kedves kis szőröske lett gyermekem. Jól megharaptam őket :D

Az unokákról nem is beszélve!!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326837 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Drága leszármazottaim!

Engedjétek meg, hogy bejelntsem 50.-ik győzelmem!

Valamint úgy döntöttem, hogy holnap délelőtt klánt fogok alapítani, csupa MTT-ssel, ha lehet :)

(ha holnap nem is, de hétvégén biztos).


van potenciád, mit ne mondjak... :P :P
(Elnézést, d ezet nem hagyhattam ki)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326835 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága leszármazottaim!

Engedjétek meg, hogy bejelntsem 50.-ik győzelmem!

Valamint úgy döntöttem, hogy holnap délelőtt klánt fogok alapítani, csupa MTT-ssel, ha lehet :)

(ha holnap nem is, de hétvégén biztos).

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326833 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk meg Húsvét hétfő, reggel nyolckor, apa és fia oda-vissza szalaomoztak az úton. (Nagy forgalmú mellékutca). Tökrészegek voltak.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326829 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na igen, a biciklisek is tudnak kellőképpen hülyén közlekedni. :roll:
A "legjobb" az, amikor a biciklis (legtöbbször idősek) minden szó nélkül (értsd, nem teszi ki a karját, hátra se néz, hogy jön-e autó, semmi) fogja magát és lazán lefordul, keresztül az úton, nem törődve vele, hogy főutca, hogy hétfő reggel, rengeteg autó, csak megy, mint a meszes... Bár láttam már fiatalt is kifordulni főútra hatalmas slummal, miközben jött két autó is, majdnem elcsapták. :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326827 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tegnap majdnem elcsapott egy őrült biciklis a hídon. Se nem csenget, se nem semmi, csak belém jön, "elnézést" aztán száguld tovább. Mondom, remek, elvégre ő repülhetet volna be simán az autók közé....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326819 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én 2818 klikknél döntöttem úgy, hogy inkább elmegyek moziba... Aki záros határidőn belül el tud jönni az Örs vezér terére, azt meghívom, van két ingyenes kuponom... Ha nincs jelentkező egészig (13:43 van nálam) akkor elhúzok egyedül :P Ja, a Megérzést nézném meg, csak azt olyan szarnak találták az eddig elhívottak, hogy mondták, hogy köszi, nem :D

szerk.: 14:00, inkább elmegyek kerámia szakkörre a sulinkba... :P
közben meg beugrom a bankba tábort befizetni... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326816 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Vadul klikkeljetek, győzzük le a japcsikat :D ^^ :roll:

www.clickclickclick.com/

Hm, 999-nél megállt... :roll: :D Egyébként baromi vicces az elején, h "bizonyítsd be, hogy ember vagy"... :D :D Jó tudom, robotok ellen, de akkor is. :P (és aszongya, nippy clicker vagyok - a mutatóujjamat viszont alig érzem :P )

Liliom írta: De sz.r, nekem Britain jön be. Nem is klikkelek nekik.

Éljen az IP-felismerés... :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326814 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Vadul klikkeljetek, győzzük le a japcsikat :D ^^ :roll:

www.clickclickclick.com/



De sz.r, nekem Britain jön be. Nem is klikkelek nekik.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326812 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vadul klikkeljetek, győzzük le a japcsikat :D ^^ :roll:

www.clickclickclick.com/

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326795 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Thereon írta: Egy angliai legendáról, ami egy halhatatlan grófról szól. Nem ismerem a pontos történetet, és nagyon érdekelne. Nem tudnátok segíteni, hol nézhetek utánna? Valami Szent Galleni gróf, vagy mi.

Nem ez az?
en.wikipedia.org/wiki/Count_of_St_Germain

Jajj, a jó öreg St. Germain, őt ismerem, a minap is remekül eldiskurálgattunk pár órácskát... :D

Na de viccet félretéve, sztem őrá gondolt Thereon. Kurt Seligmann-nak van egy könyve, a Mágia és okkultizmus az európai gondolkodásban, abban tétetik róla említés, bár nem tudom, a mű mennyire megbízható, nekem kicsit túlmisztifikáltnak tűnik. De érdemes egy pillantást vetni rá, könyvtárakban szvsz megvan.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326794 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De megtalálták a gyűrűjét :P Kevésbé szerves része ugyan ez a testének, dehát... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326792 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dorian halhatatlansága a regényben teremtetett, ott is ért véget. Nem volt (az olvasó számára) titokzatos vagy megfejthetetlen, nem voltak nyitva hagyott ajtók. Ráadásul Dorian kimondottan rövid életű volt, amíg a másik legendát pont a hosszú vándorlása és rejtélyessége tette érdekessé.
Nem gondolom hogy bele lehetne magyarázni ezt a St Germain-t a dologba, de ez az én véleményem.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326791 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta:

Dreamer_KF írta:
Sil, Dorian Gray (Oscar Wilde) nem eből a sztoriból jött? :D


Nem, az más.
Dorian Gray története nem volt ennyire szövevényes. Az ő halhatatlansága egy festményből eredt és nem volt ennyire hosszú.


St Germain legendáját mennyien, de mennyien dolgozták fel..Alkimista, ördög, csodamíves, keresztes, vámpír, mágus..Mennyi és mennyi jelző van rá. gyakorlatilag az európai romantikus történelem egyik legmítikusabb alakja.
Miért ne lehetne ő is inspirálója a Wild műnek? :D
(tudod, Dorian hulláját nem talkálhatták meg, mert porrá omlott :P )

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326790 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:
Sil, Dorian Gray (Oscar Wilde) nem eből a sztoriból jött? :D


Nem, az más.
Dorian Gray története nem volt ennyire szövevényes. Az ő halhatatlansága egy festményből eredt és nem volt ennyire hosszú.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326789 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindig öröm nekem ez a játék..Két újabb unokám is van ám!

Mil kis farkaslányai Rana és Ring!!

Dreamer büszke nagyapa../szipp-szipp/

Sil, Dorian Gray (Oscar Wilde) nem eből a sztoriból jött? :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326788 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Egy angliai legendáról, ami egy halhatatlan grófról szól. Nem ismerem a pontos történetet, és nagyon érdekelne. Nem tudnátok segíteni, hol nézhetek utánna? Valami Szent Galleni gróf, vagy mi.

Nem ez az?
en.wikipedia.org/wiki/Count_of_St_Germain

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326787 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözlet, lenne egy kérdésem.

Egy angliai legendáról, ami egy halhatatlan grófról szól. Nem ismerem a pontos történetet, és nagyon érdekelne. Nem tudnátok segíteni, hol nézhetek utánna? Valami Szent Galleni gróf, vagy mi.

Már kerestem a neten, de nem találtam.

Előre is köszi.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326775 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzy írta: felagund , van vagy 300 ien játék :P

Dreamer, csakmer nemrég linkeltem be vimpár topikba és azóta mindennap nő az áldozatok száma :D muter mondta h mostanába kezdtetek el irni rola azért hittem ezt :P


Khmm, szabály szerint fórumba nem lehet linkelni csak aláírásban :D

Ismét kikaptam egy sokkal gyengébbtől (olyan hat-hét pontos volt akülönbség minden képességünk terén..).

Már a karakterem elment dolgozni, elegem volt.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326774 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
felagund , van vagy 300 ien játék :P

Dreamer, csakmer nemrég linkeltem be vimpár topikba és azóta mindennap nő az áldozatok száma :D muter mondta h mostanába kezdtetek el irni rola azért hittem ezt :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #326773 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én délelőtt suliba megvertem egy 3as szintűt,akkor 2es voltam,ő miatta lettem 3as.Erre délután kikaptam tőle... De most...most meglakolt,és tejelt is nekem rendesen...akarom mondani húsolt :twisted:

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.506 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére