BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #326942 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: méért a bkv nem olyan rossz ha az embernek van bérlete:D


Nem a bérlet hiánya a probléma, hanem az, hogy az ember reggel késésben van, és áll a megállóban, várva a 14-es ótvaros döcögős villamost, és egymás után 3!!! 1-es villamos áll ki a garázsból, és mindenki azt hiszi rájuk a távolból, hogy na végre jön a 14-es. Aztán az meg 4.-ként jön, jó negyedórás késéssel. Csak ezekkel van bajom. Meg azzal, hogy meleg, büdös, zsúfolt, drága, hétvégenként lehetetlen reggel időben odaérni valahova, mert minden félóránként jár. Utálom. :evil:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326941 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: nincs ha
mondtam :wink: :P

haha. :D Majd meglátjuk. :-) )) ;-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326940 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Rabyn írta: Ben: ha felvesznek (milyen ha? felvesznek) akkor ajánlom a kollégiumot...

Nem, a kollégiumot kerülni szeretném, inkább albérlet. (Koleszban tanulni szvsz képtelenség, amennyit hallottam innét-onnét, meg sok ember. Bejárni meg nem akarok.)

(A 'ha' az egyelőre marad. :P )


nincs ha
mondtam :wink: :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326927 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Csak óvatosan azzal a lincseléssel, nem gondoltam komolyan. :P Én se vagyok oda a BKV-ért, inkább lincseljük meg őket közösen. :D (meg a MÁVot, a MÁVot! :twisted: )


igen, mert... apu jött volna ma haza a munkahelyről, Hatvanból indult (helyből) a vonat... csupáncsak negyven perc késéssel... :( és szegény nem elég h fáradt volt, a cirka egy óra helyett "utazott" majd' két órát!!!!! :( :(:(:(

[size=9:3fd3fbfq]én meg voltam csendesnapon :D és nagyon jó volt :D [/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326925 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kedvesemnek se jött be a kollégium, el akart menni onnan, de előbb rúgták ki, mert jöttek az elsőévesek... :P úgyhogy most másfél-két éve albérletben lakik Szegeden.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326922 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: A bejárás sem rossz. Hány és hány zh-ra lehet felkészülni vonaton ülve...

Ha nem találok albérletet, akkor marad a bejárás.
A kollégiumi nyüzsgést meg efféléket, sokembert én nem szeretem, sztem nem tudnék normálisan tanulni. Abban meg egyáltalán nem reménykedek, h normális embereket fognék ki... :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326921 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Rabyn írta: Ben: ha felvesznek (milyen ha? felvesznek) akkor ajánlom a kollégiumot...

Nem, a kollégiumot kerülni szeretném, inkább albérlet. (Koleszban tanulni szvsz képtelenség, amennyit hallottam innét-onnét, meg sok ember. Bejárni meg nem akarok.)

(A 'ha' az egyelőre marad. :P )


Lehet koleszban tanulni, legalábbis ismerek olyat akinek sikerül.

A bejárás sem rossz. Hány és hány zh-ra lehet felkészülni vonaton ülve...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326920 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Ben: ha felvesznek (milyen ha? felvesznek) akkor ajánlom a kollégiumot...

Nem, a kollégiumot kerülni szeretném, inkább albérlet. (Koleszban tanulni szvsz képtelenség, amennyit hallottam innét-onnét, meg sok ember. Bejárni meg nem akarok.)

(A 'ha' az egyelőre marad. :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326919 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben: ha felvesznek (milyen ha? felvesznek) akkor ajánlom a kollégiumot...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326916 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Tábor szervzői úgy döntöttek, hogy a jelentkezési határidőt meghosszabbítjuk

Június 15-ig


Akik eddig hezitáltak, ím újabb esély, hogy jöjjenek!



BKV: Nekem a metró tetszik. A kombinó is, és úgy hallottam, hogy a sok elromlás miatt a siemenssel beépíttetik a légkondit ingyen... Bár így lenne...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326905 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tulkas írta: De jó ,hogy falun nekem nincsenek ilyen problémáim! :D

Hát itt Monoron nekem sincsenek, de előfordul, hogy fel kell mennem valamiért a fővárosba, sőőőt ha minden igaz ez vsz nagyon is sokszor elő fog fordulni a közeljövőben. :P :D

Dorw: Na akkor lehet szemétkedni, h kintről jól kiröhögöd az utasokat. :twisted: Csak majd a megállónál lehet, hogy jobb lesz futni... :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326904 Írta: Tulkas
Tulkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De jó ,hogy falun nekem nincsenek ilyen problémáim! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326903 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Na jó, a kombinók egész jól néznek ki pl... :-)


Igen, különösen majd nyáron, 45 fokban az édi kis pöttöm ablakaival... :twisted:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326902 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ó a BKV-nál nem az ellenőrökkel vannak a legnagyobb bajok... :roll: Nekem mindig van bérletem, igazából csak az a probléma, hogy azért a rengeteg pénzért nem kapok túl sokat ellenszolgáltatásként..............

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326901 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: méért a bkv nem olyan rossz ha az embernek van bérlete:D

Hű, most azt olvastam hirtelen, h "... ha az embernek vannak belei" :shock: :lol:

Na jó, a kombinók egész jól néznek ki pl... :-) Meg a kisföldalatti, vagy álföldalatti, vagy nem tudom már, hogy is hívják. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326898 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
méért a bkv nem olyan rossz ha az embernek van bérlete:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326897 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alison West írta: Na vigyázz, mert még meglincsellek.

Csak óvatosan azzal a lincseléssel, nem gondoltam komolyan. :P Én se vagyok oda a BKV-ért, inkább lincseljük meg őket közösen. :D (meg a MÁVot, a MÁVot! :twisted: )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326896 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Éljen a BKV! :P


Na vigyázz, mert még meglincsellek.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326880 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Szóval szerintem ez gyilkosság... Hogy lehet megölni valamit azért mert beteg?

Euthanázia? Khm, rossz vicc, illetve nem is az, csak hirtelen ez jutott eszembe... :roll: :?

Egyébként egyetértek, legalább vinnék el... Tavaly vagy tavalyelőtt, nem tudom már, két házzal arrébb kivághtak egy teljesen egészséges, szép, nagy fenyőfát, napokig aprították darabokra, nem teljesen értem, mi értelme volt... :roll: Annyi, hogy a lilaakác felkúszott rá, de még nem kezdte el megfojtani (sőt, nyáron még szép is volt, hogy virágba borult a fenyőfa :-) ), de nem, kivágták, és most tök csupasz minden, a környék legmagasabb fája volt, tele madarakkal, meg minden. Komolyan, "szeretem" az ilyen barmokat. :roll:


Tünde: Pedig jövő héten újra megpróbálkozok a vonattal, remélem nem lesz gubanc, mert a busz nekem macerásabb. :P

Melian: :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326876 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Persze tudom rádőlhet a házra vagy az emberre, de akkor azt legalább a természet teszi és nem egy láncfűrész. Legalább vitték volna el a facsonkokat, hogy ne lehessen őket látni, de nem...



meg rád... és akkor....
de elvihetnék őket

Nálunk az Őrs mellett 2 csepp erdőt vágtak ki 2 hete. Nem tudom, hogy építkezni akarnak e, vagy mit, de annyi csöves lakott benne, hogy azok most hova mentek?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326875 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: De szerintem a donorjelöltek jobbak (= motorosok). :P :D :D

Azok a puhatestűek... :twisted:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326871 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kihagytátok a görkorisokat meg a gördeszkásokat. Én azt szeretem nagyon amikor azok ütnek el engem:)))


Más: Itt Aquincum faluban kivágtak fákat (holnap csinálok képet arról, hogy milyen a helyzet) és szerintem ez borzalmas dolog. Jó tudom a beteg fákat kikell vágni, de ezek között volt olyan ami nem beteg és amióta az eszemet tudom megvoltak. És most darabokra vagdalva ott fekszenek a betonon és... Szóval szerintem ez gyilkosság... Hogy lehet megölni valamit azért mert beteg? Persze tudom rádőlhet a házra vagy az emberre, de akkor azt legalább a természet teszi és nem egy láncfűrész. Legalább vitték volna el a facsonkokat, hogy ne lehessen őket látni, de nem...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326867 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: se a MÁVot... tkpn fel lehetne vonultatni az egész magyar közlekedési palettát. :P


na a MÁVot te ne is emlegesd :wink: :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326865 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Köszönik, megvannak. Elég sokat szerepelnek. :wink: De továbbra is Csizmás Kandúr a legjobb. :P (Valahogy ez a rész nem üt akkorát, mint az előzőek, mintha langyosabb lenne. De majd megnézem még.)

Hehe, télleg a Csizmás Kandúr... :D
Ez már inkább amolyan újabb bőr a rókáról-dolog, enm? Illetve jót lehet mulatni dolgokon, viszontlátott szereplőkön, mittudomén...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326864 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: A kis sárkányszamarakkal mi lett? :P

Köszönik, megvannak. Elég sokat szerepelnek. :wink: De továbbra is Csizmás Kandúr a legjobb. :P (Valahogy ez a rész nem üt akkorát, mint az előzőek, mintha langyosabb lenne. De majd megnézem még.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326863 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SPOILER

Sil írta: [size=9:342ahxvx]...vannak benne entek.[/size] :P

SPOILER

Hűűűűűűűűűű. :shock: :shock: :D A kis sárkányszamarakkal mi lett? :P (na jó, lehet h majd inkáb leszedem:P)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326862 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Néztem Shrek 3-at, és...
SPOILER
[size=9:26354364]...vannak benne entek.[/size] :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326861 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyühehehe...

Könyvesboltban:
- Jó napot kívánok! Megvan önöknek "Szlovákia történelme"?
- Nincs, de ha megadja a telefonszámát elküldjük Önnek sms-ben.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326858 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:roll:

Na igen, hogy is van a viccben... "A városi emberek kinevetik a bennszülötteke, amiért táncolással akarnak esőt csinálni, miközben ők integetéssel akarják feloszlatni a közlekedési dugót." :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #326856 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De nincsen szebb, amikor át akarnál menni egy zebrán zöld lámpánál, és nem látod se a zebrát, se a lámpát. Ugyanis egy baromi nagy autószállító teherautó és egy kamion lógnak be a zebra teljes hosszára, akkora a dugó. És ha ki akarod kerülni őket, a forgalom kellős közepén, az útkeresztezősésen kell megtenned, amikor úgy érzed, most körülbelül zöld lehet a lámpa számodra. Tegnap történt, olyan fél 6 - háromnegyed 6 körül a Kolossy-téren. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.489 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére