BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #327542 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is 5ös szinten vagyok.
És elértem a 6000 kg zsákmányolt husit :D Délelőtt megelőztem Mil-t, de aztán ő is elment portyázni, és visszaelőzött...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327541 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Lényeg hogy ez van nem?

Jah, ez az, örülj neki. :D :D Én meg ötös szinten vagyok, jejeje. 8) :-)

Jóvanna, de tudjátok, hogy mindenért rinyálok... :roll: Meg hát igazság szerint fene se gondolta volna, hogy ilyen gyorsan lehet szintet lépni... Na megdolgoztatom a szerencsétlent. :D Vadászáshoz megint gyenge.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327539 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Lényeg hogy ez van nem?

Jah, ez az, örülj neki. :D :D Én meg ötös szinten vagyok, jejeje. 8) :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327536 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Dreamer_KF írta: Épp ezért írtam, hogy ne adakozz, fejlődj inkább. Majd ha megerősödsz egy kicsit, akkor elég fizetni (heti 500 arany nem sok:D)

Fejlődöm, mester, gyakorlok inkább vadul, csak azt nem értem, hogyan lettem hirtelen harmadik szintű, ha épp csak most léptem túl az első szinten? 8O :quasi:

Lényeg hogy ez van nem?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327524 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Épp ezért írtam, hogy ne adakozz, fejlődj inkább. Majd ha megerősödsz egy kicsit, akkor elég fizetni (heti 500 arany nem sok:D)

Fejlődöm, mester, gyakorlok inkább vadul, csak azt nem értem, hogyan lettem hirtelen harmadik szintű, ha épp csak most léptem túl az első szinten? 8O :quasi:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327512 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta: SOS

Úgy alakult, hogy az új albérletemet amit találtam az utolsó pillanatban visszamondták, ha bárki tudna akár valami ideiglenes albit, szállást kérem
szóljon. Köszi:)


Finwe: kolikat próbáltál már? vannak turistarészlegeik is, ahol több időre is fogadnak.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327504 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na a mai nap se rossz:2 metropolisz,3 lámpa...a többi meg persze kisváros,kb 30as hozammal.
Viszont sikerült 447et zsákmányolnom egy hegyesfogútól.Ha nem adna tapasztalatot az embervadászat,sztem el se mennék....

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327500 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hah, engem is utolért a végzet! :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327488 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezúton kérnék mindenkit, hogy ha tud olyan kiadó irodáról/lakásról, amely kétszobás (iroda+raktár) és az MTT céljainak megfelel (értsd: nem túl drága), az értesítsen.

Köszönöm

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327485 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dreamer:nem csak 5+ támadás/napnál büntetnek?Mer eddig így volt...
Egyébként arra is figyelni kell hogy ugyanabból a klánból ne legyen5+ támadás.Másrészt nem program vagy modi figyeli,hanem bekell írni a fórum/feljelentések topicba,h vki zúz.Meg bekell rakni egy képet,amit az üzenetek mappában csinálsz,hogy a modi lássa hogy téll sokszor ütött.
Aztán 2nap eltiltás...

Nekem az elmúlt három napba egy metropolisz se volt,és az esetek nagyrészében csak kisváros...vagy az se.
Még 12 perc és 7es szintű leszek :P ,van egy rakat új cucc,6osnál nem sok.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327483 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szép!!! :álmodozó szemek: képek, zene egyaránt :D :lol: :roll:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327481 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SOS

Úgy alakult, hogy az új albérletemet amit találtam az utolsó pillanatban visszamondták, ha bárki tudna akár valami ideiglenes albit, szállást kérem
szóljon. Köszi:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327480 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Nóli i linantea írta: Nincs megadva hogy mikor adakozz... Én majd a hétvégén tervezem, mert addig majd sokat fejlődök, és könyebben szerzek pénzt :D

Ha épp van felesleg, akkor azt odaadakozom, mert elkölteném hülyeségre... ;P


Épp ezért írtam, hogy ne adakozz, fejlődj inkább. Majd ha megerősödsz egy kicsit, akkor elég fizetni (heti 500 arany nem sok:D)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327478 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Nincs megadva hogy mikor adakozz... Én majd a hétvégén tervezem, mert addig majd sokat fejlődök, és könyebben szerzek pénzt :D

Ha épp van felesleg, akkor azt odaadakozom, mert elkölteném hülyeségre... ;P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327477 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Ötszáz helyett is csak háromszázat tudtam adakozni a klánnak,

Nincs megadva hogy mikor adakozz... Én majd a hétvégén tervezem, mert addig majd sokat fejlődök, és könyebben szerzek pénzt :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327476 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: majd boncmesterként. :D

:álmodozik:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327475 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Egyfolytában vadászok és kaparom a trutyit a temetőben némi gyakorlással... :P :D De csak kis falvakba tévedek be, metropolisz eddig egyszer figyelt be. A kis falvakból a mélypont eddig a majdnem nyolc és fél kg hús volt.

Nekem az elején elég sok volt a metropolisz, mostmár jóval kevesebb. De hát az is több, mint a semmi. Ja, meg temetőkertészként némileg többet kapsz - hát még majd boncmesterként. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327474 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Vadássz emberekre, de ilyen tíz perces időközökben, aztán ha betévedsz egy metropoliszba akkor rengeteg aranyat lehet szerezni. :-)

Egyfolytában vadászok és kaparom a trutyit a temetőben némi gyakorlással... :P :D De csak kis falvakba tévedek be, metropolisz eddig egyszer figyelt be. A kis falvakból a mélypont eddig a majdnem nyolc és fél kg hús volt.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327471 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Nem tudom, ti hogy csináljátok, de nekem, mint naiv és tapasztalatlan második szintű játékosnak semmi pénzem nem szokott maradni...

Vadássz emberekre, de ilyen tíz perces időközökben, aztán ha betévedsz egy metropoliszba akkor rengeteg aranyat lehet szerezni. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327470 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, ti hogy csináljátok, de nekem, mint naiv és tapasztalatlan második szintű játékosnak semmi pénzem nem szokott maradni... Ötszáz helyett is csak háromszázat tudtam adakozni a klánnak, hogy maradjon harmincvalahány egy kis portyázásra. Ugyanis ha gyengébbek támadnak meg engem, vagy én őket, rendszerint ők győznek le engem és elviszik mindne pénzem (azt a keveset is :P ), vagy bekaszálok 3 aranyat... Múltkor 1 aranyat sikerült... Jó, hát én röhögtem, csak gondolom a karakterem kevésbé :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327468 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Amúgy a menedék falának 4. szintje 10 000 arany... Szal az se semmi...

Nekem már a 4096 arany is sok... :-) Viszont most raboltam 242 aranyat, rekord. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327463 Írta: Elrond Vilya
Elrond Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Marillion érdekel még valakit rajtam kívül?
Ha másért nem, legalább azért mert az eredeti nevük Silmarillion volt. :wink: Ennél persze sokkal több érdekességet és szépséget tudnak felvonultatni,mint a puszta zenekarnév dehát a többség szerint George Michael meg a Tankcsapda úgyis jobb...

Még biztos lehet jegyet kapni a holnap este 8 órakor kezdődő koncertjükre a Petőfi Csarnokba. Az előzenekar a hazai dark/gothic színtér egyik élcsapata a De Facto lesz.
A lemezeikkel pedig soha nem késő megismerkedni!
(Az Ajánló topicban írhatnék róluk többet is, de idővel sajnos elég csehül állok.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327462 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Holtak vezére írta:

Dreamer_KF írta: Meglehet, ma nekem is meglesz a hetedik szint, de..Basszus! ÖTEZER arany a vért??!!


az csak 84 óra a temetőben :D vagy 25 metropolisz nekropolisszá alakítása :)

:lol: :lol: :lol:

Amúgy a menedék falának 4. szintje 10 000 arany... Szal az se semmi...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327461 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Khm..Három napon keresztül ne támadjatok senkit, mert megbüntetnek titeket, valamint egy nap háromnál többet egy embert se..

Meglehet, ma nekem is meglesz a hetedik szint, de..Basszus! ÖTEZER arany a vért??!!


az csak 84 óra a temetőben :D vagy 25 metropolisz nekropolisszá alakítása :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327460 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Khm..Három napon keresztül ne támadjatok senkit, mert megbüntetnek titeket, valamint egy nap háromnál többet egy embert se..

:oops: ezt nem tudtam. De asszem még nem csináltam ilyet.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327459 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Khm..Három napon keresztül ne támadjatok senkit, mert megbüntetnek titeket, valamint egy nap háromnál többet egy embert se..

Meglehet, ma nekem is meglesz a hetedik szint, de..Basszus! ÖTEZER arany a vért??!!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327456 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Lehet h sokan szereztek tőle sok pénzt XD
Mindenki rá vadészik :lol:

Ehh... :P :D Na most e'kűttem temetőt kapálni.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327455 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Ezek szerint nem csak te szereztél tőle sok pénzt :D

:D Na de folyton?? :P

Lehet h sokan szereztek tőle sok pénzt XD
Mindenki rá vadészik :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327454 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ezek szerint nem csak te szereztél tőle sok pénzt :D

:D Na de folyton?? :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #327453 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Tegnap többször is próbálkoztam és ma is, ugyanazt írja ki.

Ezek szerint nem csak te szereztél tőle sok pénzt :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.401 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére