BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #328811 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olorin.papa írta:

Sil írta: Szlávnak szláv eredetű, de itt a Délvidéken konkrétan szlovákok nincsenek. Csak szerbek meg horvátok meg bunyevácok.

Bocsánat, de az általad felsoroltak szvsz a szláv nyelvcsaládba tartoznak, csak mi vagyunk ilyen hülyék, hogy beékelődünk a szláv és a germán nyelvcsaládok közé... így már érthető, ha utálnak bennünket. :evil:

:hein:
Szvsz Sil nem is írta h nem szláv nyelvcsalád... Nem értem, mire ez a nagy kirohanás. :roll:

[bitefight] Momentán nekem is működik a dolog. [/bitefight]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328810 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Szlávnak szláv eredetű, de itt a Délvidéken konkrétan szlovákok nincsenek. Csak szerbek meg horvátok meg bunyevácok.


Bocsánat, de az általad felsoroltak szvsz a szláv nyelvcsaládba tartoznak, csak mi vagyunk ilyen hülyék, hogy beékelődünk a szláv és a germán nyelvcsaládok közé... így már érthető, ha utálnak bennünket. :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328809 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Olosta írta: bitefight ON

grrrrrr.......... hörrrrrrrr........... és morc, csak egy picikét akarok elszakadni a tanulástól, hogy pihenésképp játszak egyet, erre már megint elveszett a DB-je! :evil:

bitefight OFF


Nekem műx...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328808 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
bitefight ON

grrrrrr.......... hörrrrrrrr........... és morc, csak egy picikét akarok elszakadni a tanulástól, hogy pihenésképp játszak egyet, erre már megint elveszett a DB-je! :evil:

bitefight OFF

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328800 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta: Pofátlan módon megszakitom eszmecseréteket....de csak azért, mert majd kibujok a bőrőmből, annyira örülök!!!!

Sikerült az államvizsgám.....lediplomáztam a mai nap folyamán.....

bocsi a bele offért.... :oops: :biggrin2: :bounce: :bounce:


gratulációóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :hello:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328799 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF: Lehetőleg apró termetű, hobbit alkatú emberkék keressenek meg emgem priviben, akikben egy icipici exhibicionizmus is létezik :P
Regardez-hoz!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328790 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: De ha már itt járunk, én anno a fent említett Ladó-könyv alapján készítettem egy ilyen kis névnapos scriptet, most némileg update-eltem gyorsan (apró, belső szerkezeti változtatások, mindegy is), tessék, itt van. Hiányosságai persze akadhatnak bőven, ugyanis csak a főbb neveket vittem bele, a nagyon egzotikusakat nem. :-)


a Kingának mért nincs jelentése? :S.... kíváncsi lettem volna rá...

Niph: Hatalmas nagy gratula!!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328770 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Szerintem ez vagy egy szlovák, vagy egy szláv név: Darina :D Amit lehet Darinkának is becézni. És valójában lehet köze a dar, ajándék, szóhoz. :wink:

Szlávnak szláv eredetű, de itt a Délvidéken konkrétan szlovákok nincsenek. Csak szerbek meg horvátok meg bunyevácok. Egyébként Darinkának van anyakönyvezve, és az Utónévkönyv szerint is van ilyen név (most néztem), "ajándékocska" jelentéssel, és a Darina szláv névből ered.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328768 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Snuffles írta:

Sil írta: Ben: hát, ahogy elnézem a forrását, az én nevemnél jóval egzotikusabbak is vannak benne, főleg a nőknél. Sem Adát vagy Agátát, sem Máriót nem ismerek, pl. De még a tesóm szvsz egészen gyakorinak számító neve (Roland) sincs benne.

Én ismerek egy Máriót, sőt, ismerek Tarsolyt, Rolandot, Ágotát (Agáta helyett), még Dömét is. :)

A legegzotikusabb nevű az én ismerőseim közül egy Darinka. Az ajándékot jelent, ha jól tudom.


Szerintem ez vagy egy szlovák, vagy egy szláv név: Darina :D Amit lehet Darinkának is becézni. És valójában lehet köze a dar, ajándék, szóhoz. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328766 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
bitefight ON

Sikerült az egyik áldozattól 778 aranyat leakasztanom. Rekord! 8) :-)

bitefight OFF

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328764 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Ecthelion írta: Gratula itt is! :)

Szintén. Hatalmas nagy gratula. :-)


JEEEEE! Grtatula Niph!

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328763 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Gratula itt is! :)

Szintén. Hatalmas nagy gratula. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328762 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula itt is! :)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328761 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pofátlan módon megszakitom eszmecseréteket....de csak azért, mert majd kibujok a bőrőmből, annyira örülök!!!!

Sikerült az államvizsgám.....lediplomáztam a mai nap folyamán.....

bocsi a bele offért.... :oops: :biggrin2: :bounce: :bounce:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328755 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Sil írta: Ben: hát, ahogy elnézem a forrását, az én nevemnél jóval egzotikusabbak is vannak benne, főleg a nőknél. Sem Adát vagy Agátát, sem Máriót nem ismerek, pl. De még a tesóm szvsz egészen gyakorinak számító neve (Roland) sincs benne.

Én ismerek egy Máriót, sőt, ismerek Tarsolyt, Rolandot, Ágotát (Agáta helyett), még Dömét is. :)

A legegzotikusabb nevű az én ismerőseim közül egy Darinka. Az ajándékot jelent, ha jól tudom.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328753 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Sil írta: Ben: hát, ahogy elnézem a forrását, az én nevemnél jóval egzotikusabbak is vannak benne, főleg a nőknél. Sem Adát vagy Agátát, sem Máriót nem ismerek, pl. De még a tesóm szvsz egészen gyakorinak számító neve (Roland) sincs benne.


Én ismerek egy Máriót, sőt, ismerek Tarsolyt, Rolandot, Ágotát (Agáta helyett), még Dömét is. :)


Tarsoly??? :hein:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328752 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Ben: hát, ahogy elnézem a forrását, az én nevemnél jóval egzotikusabbak is vannak benne, főleg a nőknél. Sem Adát vagy Agátát, sem Máriót nem ismerek, pl. De még a tesóm szvsz egészen gyakorinak számító neve (Roland) sincs benne.

Én ismerek egy Máriót, sőt, ismerek Tarsolyt, Rolandot, Ágotát (Agáta helyett), még Dömét is. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328751 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: A Kadosa, a Lelle, a Zétény és a Zolna miért egzotikusak...?
Ezek régi magyar nevek.

Azért tartom egzotikusnak őket, mert gyönyörűek.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328749 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Ben: hát, ahogy elnézem a forrását, az én nevemnél jóval egzotikusabbak is vannak benne, főleg a nőknél. Sem Adát vagy Agátát, sem Máriót nem ismerek, pl.

A Máriót most raktam bele Ecthel kérésére. :P Nem tudom már, milyen alapon mentem, válogattam össze-vissza, amit Ladó ajánlottnak ítélt és még ismerősen is csengett, de pl. olyanokat, mint Ambrózia, Amelita, Amanda, kihagytam. :roll: Meg a vége felé már kicsit besokalltam a javascriptes ha-függvényektől. :P (de egyébként frissítve, köszi (és én sem értem, miért hagytam ki pl. a Rolandot...))

Melian: 'Egzotikus' helyett akkor inkább azt mondanám, hogy kevésbé használatosak. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328748 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Mint pl Kevin, Gordon, Dzsesszika, Orália, René, Liduvina, Kadosa, Lelle, Zétény, Zolna, Immakuláta? :D

A Kadosa, a Lelle, a Zétény és a Zolna miért egzotikusak...?
Ezek régi magyar nevek.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328747 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Mint pl Kevin, Gordon, Dzsesszika, Orália, René, Liduvina, Kadosa, Lelle, Zétény, Zolna, Immakuláta? :D

Pontosan. :D DDDDDD

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328746 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben: hát, ahogy elnézem a forrását, az én nevemnél jóval egzotikusabbak is vannak benne, főleg a nőknél. Sem Adát vagy Agátát, sem Máriót nem ismerek, pl. De még a tesóm szvsz egészen gyakorinak számító neve (Roland) sincs benne.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328745 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hiányosságai persze akadhatnak bőven, ugyanis csak a főbb neveket vittem bele, a nagyon egzotikusakat nem. :-)

Mint pl Kevin, Gordon, Dzsesszika, Orália, René, Liduvina, Kadosa, Lelle, Zétény, Zolna, Immakuláta? :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328744 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta: Hogy jobban csússzon.... :D

Úúúú, tényleg, erre nem is gondoltam. :D Hát persze, a vaníliás karika tulajdonképpen mindig is olyan nehezen lenyelhető volt, muszáj valamit újítani, a csiganyálkától meg majd jól összeragad az ember szája, hogy fél óráig nem tudja kinyitni. Legalább tovább tart... :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328742 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Háát... maximum lesz csigaízű karika, csoki helyett nyálkabevonattal.


Hogy jobban csússzon.... :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328741 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Az Anna egyébként a héber Channáh-ból ered, bár a Hannah se rossz... :P
Hmhm, többszöri frissítésre sem jött ki a Reginára semmi. Latin eredetű, királynőt jelent.

Ladó így írja, hát no. :P Regina frissítve, és Ladó mást is ír róla.

Francia győri keksz? Háát... maximum lesz csigaízű karika, csoki helyett nyálkabevonattal. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328740 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta: Félreértesz. A franciák biztosan gártani fogják NEKÜNK a magyar kekszet. A Győri gyár bezár, és kész. Nincs több "győri" Győri keksz!

Uoáhh... Na azért majd tesztelem a frandia Győri kekszet, de nem hiszem, hogy olyan lesz, mint az igazi. A kínai kaják sem igaziak nálunk. ;P :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328739 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Dreamer_KF írta: Ennyi volt, gyerkeek. A Danone bezárja a győri édességgyárat, illetve csak azt a részét tartja meg, amelyik cukorkákat készít. Ezzel meghal a:

Győri keksz
Vaniliás karika
Csokiszív

Meg a gyerekkorom is.

Ugyan már. Majd gyártják máshol, nem hülyék, hogy a jól bevált termékeket is megszüntessék. Eddig is volt egy csomó Győri Kekszes márka, amit Csehországban vagy máshol gyártottak.


Félreértesz. A franciák biztosan gártani fogják NEKÜNK a magyar kekszet. A Győri gyár bezár, és kész. Nincs több "győri" Győri keksz!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328738 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az Anna egyébként a héber Channáh-ból ered, bár a Hannah se rossz... :P
Hmhm, többszöri frissítésre sem jött ki a Reginára semmi. Latin eredetű, királynőt jelent.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328737 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Annis írta: Nem éééér itt se szerepel a nevem :cry:

Frissíts. :P Egyébként valsz amiatt nincs külön Panna névnap, illetve azért ugyanúgy július 26-a, mert "csak" az Anna önállósult becézője.


Frisstettem, akkor Orsolya jött ki, az se vagyok... (tudtommal)
Egyébként már legalább 19 éve önálló név a Panna :wink:

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.563 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére