BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #329695 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329694 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Én a tegnap este után semmin nem lepődöm meg Gandalftól! ;) :mrgreen:


Én sem. A szellem kiszabadult a palackból ;)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329693 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Vezetőségi megbeszélés volt MSN-en. :lol: Kevés döntés, annál több móka és kacagás.


Höhö... Hallottam híredet!!! :twisted:
Nem fogok unatkozni táborban :D :D:D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329692 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vezetőségi megbeszélés volt MSN-en. :lol: Kevés döntés, annál több móka és kacagás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329690 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta:
Én a tegnap este után semmin nem lepődöm meg Gandalftól! ;) :mrgreen:

Hmmm? Most kiváncsivá tettél.... 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329689 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: No de Gandalf!
Ezt Tőled nem vártam volna!!! :lol: :twisted:


Én a tegnap este után semmin nem lepődöm meg Gandalftól! ;) :mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329666 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: Ezt Tőled nem vártam volna!!! :lol: :twisted:

Hm, erről eszembe jut a vicc:
Részeg fazon megy haza, szembejön vele egy apáca, a részeg leüti. Az apáca nagy nehezen felkel, de a fazon megint lekever neki egyet. Megismétlődik még párszor, mire a fazon megunja és így szól:
- Batman, Batman, többet vártam tőled!

:D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329661 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No de Gandalf!
Ezt Tőled nem vártam volna!!! :lol: :twisted:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329656 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329655 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Ben írta:

Remzymama/Tünde írta: mindegy, csak a csúcson legyek :P

:D

Azzal tisztában vagy, h ez így önmagában roppant kétértelmű? :mrgreen:

Végülis ha megbeszéli Orsieval...


Orsietől engedélyünk van :wink: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329654 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Remzymama/Tünde írta: mindegy, csak a csúcson legyek :P

:D

Azzal tisztában vagy, h ez így önmagában roppant kétértelmű? :mrgreen:

Végülis ha megbeszéli Orsieval...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329653 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Azzal tisztában vagy, h ez így önmagában roppant kétértelmű? :mrgreen:


na de Ben... :) ha te nem hívod fel erre a figyelmét mindenkinek, senki sem gondolna két dologra.... *?? éven aluliaknak csak felnőtt jelenlétében..*

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329651 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: mindegy, csak a csúcson legyek :P

:D

Azzal tisztában vagy, h ez így önmagában roppant kétértelmű? :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329650 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Remzymama/Tünde írta: az Orsie-é
de megyek társelnöknek :wink: :lol:

Elnökhelyettes? :D


mindegy, csak a csúcson legyek :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329649 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: az Orsie-é
de megyek társelnöknek :wink: :lol:

Elnökhelyettes? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329648 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta:

Remzymama/Tünde írta:

fqqdk írta: itt két dolog egészen megdöbbentő.

1. hogy én mennyire égő vagyok
2. hogy ti mennyire bolondok vagytok

:D


meg hogy mi mennyire imádunk :lol: :P
klubba jelentkezem :P


Ezennel felkérlek az elnöki posztra! :lol:

[size=9:3g8g6m7e]Én megelégszem az alelnökivel is. :lol: [/size]


az Orsie-é
de megyek társelnöknek :wink: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329642 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Newra írta: Na-na! Azért ezzel a dologgal vigyázzunk!
Igen az esetek nagy többségében valószínű, hogy nincs semmi probléma vagy legalábbis nem fog történni semmi.
DE! Ha valaki kinyílvánítja ebbéli szándékát az már az utolsó "kiáltás" azelőtt, hogy meg is tegye a következő lépést!
Nessa: A lényeg, hogy kezdj el vele beszélgetni az érzéseiről és ne hagyd, hogy bezárkózzon, befelé forduljon.


IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329640 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

fqqdk írta: itt két dolog egészen megdöbbentő.

1. hogy én mennyire égő vagyok
2. hogy ti mennyire bolondok vagytok

:D


meg hogy mi mennyire imádunk :lol: :P
klubba jelentkezem :P


Ezennel felkérlek az elnöki posztra! :lol:

[size=9:82kjq0l5]Én megelégszem az alelnökivel is. :lol: [/size]

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329633 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

fqqdk írta: itt két dolog egészen megdöbbentő.

1. hogy én mennyire égő vagyok
2. hogy ti mennyire bolondok vagytok

:D


meg hogy mi mennyire imádunk :lol: :P
klubba jelentkezem :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329628 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nem tudok ilyet mondani, mert nekem anyum volt aki kiragadott ebből a mélypontból. Azt hittem, a bátyám árnyékában élek, (túl jó/okos/szorgalmas... nem részletezném) és azt mondta micsoda hülyeség.. azóta rengeteg egyéni siekr ért.. :D hála anyumnak! Mert rájöttem, h nem csak az lehet amit én látok, hanem az is amit mások... ÉS: hogy akárhány barát körülvehet, de én magam fogom meghoni azt a döntést, ami segít majd rajtam; nem mondom, nem kell vki aki rávilágít a tények miben létére, de mindenki önnön sorsának alkotója... (uh, remélem azért még értelmes maradt a mondat.. :) )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329625 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nessa (meg mindenki) közben eszembe jutott, hogy amikor én voltam mélyponton (elég komoly, nem pár napos, hanem több hónapos mélységben), hogyan rángatott ki egy barátom.
Egyszerűen elém állt és annyit mondott, hogy ez gáz. Baromira elviselhetetlen egész nap a savanyú képemet látni, Szánalmas hogy árnyéka vagyok önmagamnak és jó lenne ha elgondolkodnék azon, hogy ez az egész hová is vezet. Kerek perec kijelentette, hogy mindenkit el fogok veszíteni a környezetemben aki fontos, mert már nem bírnak elviselni, belefáradtak az istápolásomba.
Mindezt persze normális hangnemben, erőszakos hangsúly nélkül, tényszerűen mondta.
Gondolkodtam, rájöttem hogy igaza van és talpra állítottam magam. Szerintem ez is lehet egy célravezető megoldás, nálam bejött, hálás is voltam, illetve vagyok érte. A segítség nem mindig kedvességből és figyelemelterelésből jön, néha jó ha nyílt lapokkal játszunk.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329622 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenféleképp törődni kell vele. Ne hagyd h elvesszen a gondjaiban. Amit a többiek is mondtak, csinálj vele közös programokat. itt a nyár a küszöbön, adódik rá lehetőség. És ne azt érezze h azért törődsz vele mert gondjai vannak, hanem ez legyen természetes. Azt hiszem, mindenki túllép ezen egyszer. Legalábbis az egyetemisták/fiatalok létszáma erre utal :) ..

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329596 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok mindenki foglalkozik vele, de a legtöbb embert egyszerűen lerázza. Na mindegy, igyekszem a legjobbakat remélni, meg segíteni neki. Csak nagyon rámijesztett tegnap este.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329595 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem is akkor van gáz ha nem beszél róla. Akkor gondolja komolyan (komolyabban?) a dolgokat. A dolog átalakulhat a valós szándékból a kiabaálásba hoyg valaki foglalkozzon már velem. És természetesen fordítva is.
Szerintem mindenkinek van egy ilyen korszaka akármilyen vidám lény legyen volt is. Kérdés hogy kinél mennyire súlyos és mennyire tartós, illetve hogyan gondol utólag vissza rá.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329594 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Liliom, remélem igazad lesz!
Csak azért ijedtem meg nagyon, mert nem egy folyton önsajnáló emberről van szó. Sose volt még ilyen. Egyszerűen mintha csak félig lenne magánál. És nem mondott ilyet, hogy őt senki nem érti meg és blablabla. Mert de. És ezt jól tudja. Mással van gond. De bármit mondok neki, mindenre negatívan reagál.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329586 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugyan már, én is agonizáltam ilyesmik miatt egy-két évig, aztán most csak nevetek az egészen... Ostobaság lett volna bezárkóznom a lakásba és sírdogálnom bármilyen fiú miatt. Végül őt "üldözve" jutottam ide, erre a fórumra, szóval annyira nem bánom a dolgot :D Néhány évvel később az ember már annyi mindent másképp lát és felfogja, hogy így történt jól. :)
Persze ehhez az kellett, hogy a barátaim folyton lekötöttek, és foglalkoztak velem. És lám, életképes, vidám lányzó vagyok még mindig. :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329584 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Newra írta: DE! Ha valaki kinyílvánítja ebbéli szándékát az már az utolsó "kiáltás" azelőtt, hogy meg is tegye a következő lépést!

Nem feltétlen, sztem az "veszélyesebb", ha nem szól az illető semmit, nem "figyelmeztet" és neadj'Isten úgy követ el ilyesmit. :roll: Viszont egyetértek, az odafigyelés sokat segíthet.


Én nem azt mondtam, hogy CSAK ez veszélyes. Ez csak az egyik eleme a sok közül. Ha akarod felsorolom az ismérveket. Most államvizsgáztam, most még emlékszem. :)

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329583 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Newra írta: DE! Ha valaki kinyílvánítja ebbéli szándékát az már az utolsó "kiáltás" azelőtt, hogy meg is tegye a következő lépést!

Nem feltétlen, sztem az "veszélyesebb", ha nem szól az illető semmit, nem "figyelmeztet" és neadj'Isten úgy követ el ilyesmit. :roll: Viszont egyetértek, az odafigyelés sokat segíthet.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329582 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na-na! Azért ezzel a dologgal vigyázzunk!
Igen az esetek nagy többségében valószínű, hogy nincs semmi probléma vagy legalábbis nem fog történni semmi.
DE! Ha valaki kinyílvánítja ebbéli szándékát az már az utolsó "kiáltás" azelőtt, hogy meg is tegye a következő lépést!
Nessa: A lényeg, hogy kezdj el vele beszélgetni az érzéseiről és ne hagyd, hogy bezárkózzon, befelé forduljon.

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329581 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nessa: Liliomnak valahol igaza van. De meg lehetoldani kevésbé keményen is. Foglalkozz vele, csináj neki programot, hoyg mással foglalkozzon. Érezz vele együtt valamilyen szinten, de ne hagyd hogy azt higyje hogy minden sz*r. Mutasd meg hogy mi nem az.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.699 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére