BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #329468 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Legkésőbb a táborig meg kell tnaulnom, hogy nem nagy és méltóságos efkúkúdéká, hanem nagy és méltóságos fejlesztő :D

Nem: nagy és méltóságos miszter fejlesztő. :D :D Még nincs fent az archívumban, glom majd este v holnap reggel. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329466 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És ééén erről miért nem tudok Miszter Fejlesztő? :P :D Ben, gyorsan szedjük le az archívumból :D
Legkésőbb a táborig meg kell tnaulnom, hogy nem nagy és méltóságos efkúkúdéká, hanem nagy és méltóságos fejlesztő :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329463 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Reggel a Mokkában. De mostantól nem efkú hanem Mr. Fejlesztő.

De ezekszerint lekéstem, így jár aki sokáig alszik (meg aki nem néz tévét). :P Mindegy, elvileg felrakák a tévé honlapjára, nem? (a többit én megtaláltam most...


olyan okosakat mondott :lol:
volt szó kocsmáról és szerencsejátékról is :P :wink:
akkor volt amikor beírtam :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329461 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Reggel a Mokkában. De mostantól nem efkú hanem Mr. Fejlesztő.

De ezekszerint lekéstem, így jár aki sokáig alszik (meg aki nem néz tévét). :P Mindegy, elvileg felrakák a tévé honlapjára, nem? (a többit én megtaláltam most...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329460 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gillz írta: Nincs meg véletlenül vkinek a Kabaré c. musical Ha most egyszer kezdetű száma magyarul? Ismerősömnek kellene megtanulás céljából (és magyarul sehol nem találom :P ).

De megvan.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329459 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Remzymama/Tünde írta: fq a csigatévében :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Holholhoool? :lol:

Reggel a Mokkában. De mostantól nem efkú hanem Mr. Fejlesztő.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329457 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: fq a csigatévében :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Holholhoool? :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329455 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nincs meg véletlenül vkinek a Kabaré c. musical Ha most egyszer kezdetű száma magyarul? Ismerősömnek kellene megtanulás céljából (és magyarul sehol nem találom :P ).

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329447 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
fq a csigatévében :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329444 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ezt meg kell osszam veletek
tegnap kaptam, és nagyon meghatott
köszönet neked dorw :oops: :P

Ugye milyen igaz?
Miért imádom az Anyákat..

Anya és Apa Tv-t néznek mikor Anyu mondja : későre jár fáradt vagyok megyek, lefekszem.
Bement a konyhába megcsinálta a szendvicseket másnapra, elöblítette a pop cornos tálat, húst vett ki a fagyasztóból a másnapi ebédhez, leellenőrizte a müzlis dobozokat, feltöltötte a cukortartót, tányért, kanalat tett az asztalra, bekészítette a kávéskannát másnap reggelre.
Néhány nedves ruhát betett a szárítóba, egy adag ruhát tett a mosógépbe, kivasalt egy polót. Felvarrta a lelógó gombot. Felvett néhány ottfelejtett játékdarabot az asztalról, visszatette a telefont a töltőre, a telefonkönyvet pedig a fiókba. Megöntözte a növényeket, kiürítette a szemetest és felakasztotta a törülközőt száradni. Ásítozva és nyújtózva egyenesen bement a hálóba. Megállt az asztalnál írt néhány sort a tanárnak, kiszámolt egy kis pénzt a túrára előhúzta a szék alá rejtett munkafüzetet.. Aláírta, megcímezte és felbélyegezte barátainak a születésnapi képeslapot és írt egy rövid listát a fűszeresnek. Mindkettőt a táskája mellé tette. Aztán Anyu megmosta az arcát 3:1 lemosóval, majd éjszakai krémet tett rá, megmosta a fogát, lereszelte a körmeit. Apa kikiált: Azt hittem, hogy lefekszel! Már megyek- feleli. Vizet öntött a kutya táljába kiengedte a macskát, majd meggyőződött róla hogy az ajtók zárva vannak és az udvari lámpa ég.
Mindegyik gyerekénél lekapcsolta az ágy melletti éjjeli lámpát és a Tv-t , felakasztott egy inget, bedobott néhány koszos zoknit a szennyestartóba majd volt egy rövid beszélgetése a még fönt lévővel, aki még mindig a háziját csinálta. A szobájában beállította az ébresztőt, kitette a másnapi ruháit, sámfát tett a cipőjébe. Még 3 dolgot adott a 6 legfontosabb megteendő dolog listájához.
Elmondta az imáját és elképzelte a befejezését a jövőbéli terveinek. Ezalatt az idő alatt Apa lekapcsolta a Tv-t kihirdette hogy nincs semmi különös tennivaló. Megyek aludni. És ment.. minden egyéb gondolat nélkül. Van itt bármi különleges? Tudod már a nők miért élnek tovább...?
MERT MI HOSSZABB HASZNÁLATRA LETTÜNK CSINÁLVA..... és az egyetlen ok, amiért nem halunk meg hamarabb az az, hogy túl sok tennivalónk van!!!


Küld el ezt 5 fenomenális nőnek, imádni fogja!
Aztán.... “ IRÁNY ALUDNI!!!”


"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329437 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem meg 78%os lett az írásbelim:)) 18.-án megyek szóbelizni.


Tessék szurkolni nagyon nagyon, hogy Arany Jánost, Petőfi Sándort, Radnótit, Móriczot, Az olvasás jövőjét, vagy valami nagyon hasonlót húzzak. Akár még Ady is jöhet bár őt utálom. JA meg Csongor és Tünde:D

Nyelvantból meg mondjuk az igét. És akkor másodszorra ugyan, de megvan az ötös magyar érettséim:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329405 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta:

Snuffles írta: kellemes tételt húztam ki (Beckett - Godot-ra várva),

Ezt nevezed te kellemes tételnek? :O:O:O Háromszor futottam neki az elolvasásának... életem egyik traumatikus élménye.

Bevallom őszintén, én egyetlen oldalt olvastam el belőle, amikor a porban fetrengenek és arról beszélnek, hogy 'irgalom, én fingtam! bocsáss meg! én fingtam!!'
De örültem neki, mert volt három, amit eléggé rosszul tudtam (nem lehetett ugyanis megszerezni például az Orbán Ottó köteteket, amelyek a tételben szerepeltek...), és azokhoz képest ez áldás volt :D
Még Petőfi ars poeticáját és Jókait húztam volna szívesen. Utóbbihoz persze mikor máskor találtam volna meg a legjobb tételkidolgozáshoz való anyagot, ha nem MA reggel... De megérte.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329394 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta:

Angwen írta:

Snuffles írta: kellemes tételt húztam ki (Beckett - Godot-ra várva),

Ezt nevezed te kellemes tételnek? :O:O:O Háromszor futottam neki az elolvasásának... életem egyik traumatikus élménye.


Szerintem Snuffles nagyon szerencsés tételt húzott. A Godot-ra várva az egyik kedvenc drámám, 10 évig is tudnék beszélni róla.
Bárcsak én is azt húztam volna, mondjuk a "magyar színháztörténet a kezdetektől" tétellel is ötöst kaptam, hehe.


Meghagyom nektek... :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329390 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta:

Snuffles írta: kellemes tételt húztam ki (Beckett - Godot-ra várva),

Ezt nevezed te kellemes tételnek? :O:O:O Háromszor futottam neki az elolvasásának... életem egyik traumatikus élménye.


Szerintem Snuffles nagyon szerencsés tételt húzott. A Godot-ra várva az egyik kedvenc drámám, 10 évig is tudnék beszélni róla.
Bárcsak én is azt húztam volna, mondjuk a "magyar színháztörténet a kezdetektől" tétellel is ötöst kaptam, hehe.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329386 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: kellemes tételt húztam ki (Beckett - Godot-ra várva),

Ezt nevezed te kellemes tételnek? :O:O:O Háromszor futottam neki az elolvasásának... életem egyik traumatikus élménye.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #329376 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: :twisted:

Hehe. Ezt nézzétek degupage.uw.hu/hizelgo.htm ? -> automatikus hízelgőprogi :P


Jajajajajjj :) :):) köszi!! :) ez most felvidított... :D jó kis valószínűségszámítás TZ előtt. :D *juhú.. szép, okos, nagyszerű... :D nah azért miniszterelnök nem leszek :D :D:D.. :D *
_______
szerk.: új monitorom van.. :D hivatalosan is visszatértem! :D ...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329374 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én ma nem szóbeliztem, csak dühöngtem a mocsadék Budai Középiskola szemétségén. Kábé 2 órát vesztettem azzal hogy a titkárságnak nincs információja arról hogy a középiskolában tanító tanárok hol vannak. Illetve hogy a tanárok a saját tantárgyuknak nem ismerik az érettségi példasorait.

Így én nem fellebbeztem.

Én holnap délután megyek. Addig még bőven van időm szétcsúszni :mrgreen:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329371 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na én meg leadtam a fellebbezést, előtte meséltem egy nagyon okos vinnyogó liba évfolyamtársnak, hogy nem adtak meg néhány pontot, erre az észkombájn: és nem lebbezel fel?
Nem akartam ott helyben szemberöhögni...

Voltam szóbelizni, elhúzódott, nemrég értem haza, de ami a lényeg, hogy köszönöm a drukkolást, kellemes tételt húztam ki (Beckett - Godot-ra várva), belekérdeztek, de mit bántam én, szerintem jól sikerült és a válaszaim is jók voltak, mert sokat bólogattak... A nyelvtan is jó volt, nem tudom, milyen tételek voltak, már azt se hogy én mit húztam, de jó lett az is.
Hétfőn megyek a bioszra... Nagyon remélem, hogy az is legalább ennyire jól sikerül majd, nem is volt vészes... :)

Ben, Nóli, többiek? :)

szerk.: ja látom, a többiek a jókívánságokhoz írták... ^^

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329368 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: :mrgreen: Óóóóó h amegkérlek fel is énekled nekem vmire hogy midnig hallgathassam?

Kérd meg Ákost... :mrgreen: Nekem énekhangom az nuku. :P

Nem baj az...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329366 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: :mrgreen: Óóóóó h amegkérlek fel is énekled nekem vmire hogy midnig hallgathassam?

Kérd meg Ákost... :mrgreen: Nekem énekhangom az nuku. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329365 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gilg (Gwindorn) írta:

Ben írta: Hm, éjjel nehezen tudtam elaludni, úgyhogy spontán átköltöttem Ákos Hello c. számának a refrénjét egy vizsgázó dilemmái - nem nagy cucc mondjuk, csak magamban jót nevettem rajta. :-) :P

Én szóra váltanám a gondolatom, de félek, hogy nem érdekel.
Sajnos nem állnak össze a mondatok,
Én nem ide jöttem, én nem ezt tanultam,
Reményt kaptam csak az útra, én, az óralátogató:
Azt, hogy minden pontom megduplázható!


:D


Ben, ez nagyon jóó, tecccik!!! :D :D :D

:mrgreen: Óóóóó h amegkérlek fel is énekled nekem vmire hogy midnig hallgathassam?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329364 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hm, éjjel nehezen tudtam elaludni, úgyhogy spontán átköltöttem Ákos Hello c. számának a refrénjét egy vizsgázó dilemmái - nem nagy cucc mondjuk, csak magamban jót nevettem rajta. :-) :P

Én szóra váltanám a gondolatom, de félek, hogy nem érdekel.
Sajnos nem állnak össze a mondatok,
Én nem ide jöttem, én nem ezt tanultam,
Reményt kaptam csak az útra, én, az óralátogató:
Azt, hogy minden pontom megduplázható!


:D


Ben, ez nagyon jóó, tecccik!!! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329360 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Én sajna már ismertem, és harmadszorra nem hatott...

Dettó. Meg az ilyeneknél én belelátom a mögötte futó javascriptet, szal... :P

[bitefight]

Hm, ma egy vámpír megtámadott, szinte az összes tulajdonságában erősebb volt nálam, de legyőztem, és rekordot is döntöttem, 790 arannyal. :D :D

[/bitefight]


Hm, éjjel nehezen tudtam elaludni, úgyhogy spontán átköltöttem Ákos Hello c. számának a refrénjét egy vizsgázó dilemmái - nem nagy cucc mondjuk, csak magamban jót nevettem rajta. :-) :P

Én szóra váltanám a gondolatom, de félek, hogy nem érdekel.
Sajnos nem állnak össze a mondatok,
Én nem ide jöttem, én nem ezt tanultam,
Reményt kaptam csak az útra, én, az óralátogató:
Azt, hogy minden pontom megduplázható!


:D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329344 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor lehet hogy csak túlságosan felhúztam magam előtte... :roll:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329343 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én is ismertem már, de azért...de :D

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329338 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én sajna már ismertem, és harmadszorra nem hatott...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329330 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát igen, az embernek klasszisokkal jobb kedve lesz tőle :D :mrgreen:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329319 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta:

Idhren írta: :twisted:

Hehe. Ezt nézzétek degupage.uw.hu/hizelgo.htm ? -> automatikus hízelgőprogi :P


jahahaj... könnyesre röhögtem magam! :) ez a cucc most valahogy jót tett a hangulatomnak :D


Végre egy oldal, mit nekem találtak ki :D

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329296 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Idhren írta: :twisted:

Hehe. Ezt nézzétek degupage.uw.hu/hizelgo.htm ? -> automatikus hízelgőprogi :P


jahahaj... könnyesre röhögtem magam! :) ez a cucc most valahogy jót tett a hangulatomnak :D

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329243 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem ma volt az első ilyen kellemes élményem hogy megtámadtak és én nyertem... Úgy 500 arany körül. Én az első alkalomnak örültem mnagyon :)

De ez az 1555.... nahátigen....

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.706 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére