BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #331578 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amúgy tényleg, miért van ilyen sok vendég? Benne voltatok a híradóban, vagy mi?
Na nem mintha ez nem lenne jó, csak szokatlan.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331575 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Nédd mán', 59-en vagyunk! Nagyon éltek, és ez nagyon helyes!


Majd akkor kezdjünk el lelkendezni, ha 59 _regisztrált_ felhasználó lesz egyszerre a fórumon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331574 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nédd mán', 59-en vagyunk! Nagyon éltek, és ez nagyon helyes!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331572 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta: Ha jól tudom a saját nevedet is megtudod változtatni.Nekem kb 2 éve még ment.A profil menüpontban.


Mielőtt nagyon nekiállnátok próbálkozni, közölném, hogy anno februárban letiltottam a névváltoztatási lehetőséget. Pont koszorús költőnk ámokfutásai miatt.
Ha valaki nagyon nem bírja már az általa választott nevet, esetleg keressen meg priviben, megtárgyaljuk a dolgot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331570 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem mindenki olyan nevet visel szívesen, ami illik rá.. :) És ha valakinek más esik jól, hát más lesz.. :D amúgy a saját találmányok a legszívhezszólóbbak. olyanok mintha a gyerekeink (nekem legalábbis) lennének. :D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331569 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Attila (druszám): én az Attilából Tavasz lettem :wink: Ne kérdezd miért, már nem emlékszem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331568 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az enyémnek meg pláne. Saját "találmány",de jól megvagyok vele. Pedig nem Gyűrűk Urá-s,dehát evvan...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331567 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, nekem az Ada névről, jelentsen akármit is sindarinul, az jut eszembe, h 1. női név, 2. George Byron lányának, Augusta Ada Byronnak a személye jut eszembe, aki Charles Babbage el nem készült gépeihez írt programokat, ha jól tudom, ő volt az első programozó. :-)

Egyébként az én nickemnek sincs sok köze a GyU-hoz szal nem teljesen értem a problémát. De persze ez csak magánvélemény, nyilván.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331565 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na jó, ez lehet hogy off, de azt had mondjam el (mielőtt valaki megbántódna), hogy semmi bajom ezekkel a fantasy-nevekkel, a legtöbb érdekes és ötletes, sőt helytálló, hiszen ez egy ilyen fórum. Azt nem tartom indokoltnak, hogy "azért mert másnak, nekem is".
Az meg a te dolgod mit csinálsz, én csak úgy írogatok, unatkozok...

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331563 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mecsi. Shaman néven fordul elő általában,de volt már jó pár neve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331562 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát lehet, hogy igazad van,mert így nem álltam be abba a sorba amibe azok vannak akiknek valamilyen GYU-s kötődése van hanem csak így...különleges. Egyépként milyen költőről beszélsz?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331561 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, a költőnek a szomszéd topicban elég gyakran megy a névváltoztatás, miért ne menne másnak is?
Amúgy nem tudom mi bajod az Attilával, meg hogy miért kéne "Gyűrűk Urás" név.
Én speciel nehezen szoktam hozzá a Liliomhoz, Zsuzsi akartam lenni, de foglalt volt, a "Zsuskapuska1987" meg elég gyökér lett volna, inkább lettem egy szebb növény. :)

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331559 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha jól tudom a saját nevedet is megtudod változtatni.Nekem kb 2 éve még ment.A profil menüpontban.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331558 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos én ma kezdtem 2. szintű vagyok és nagyba építgetem a menedékhelyemet!!! :D

Most, hogy így átváltoztatta Galadriel a nevét nem lehetne valakinél kérvényezni, hogy esetleg...én...is ne tán tán, mert mindenkinek ilyen GYU-s neve van. Nagy kérés lenne, ha mától Ada lennék? Hiszen a nevem megfelelője ez?
Valaki?
Ami az új rekord döntést illeti én benne lennék de akkor előre mondjátok meg, hogy mikor! Mellesleg jó érzés, hogy abba a 97 emberbe én is ott vagyok! :bounce:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331490 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: össze kéne beszélni, de nem úgy az igazi.. :) ))


tényleg jó lenne valamikor ilyet csinálni. Mert arról tudnánk, hogy a miénk (persze ez is, csak nem úgy...)

[size=9:3bnvtd80]közérdekű: Galadriel14 Ulmo jóvoltából átminősült Altarissá :) [/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331470 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Űű, döntögetjük itt a rekordokat. :shock: A százas az olyan szép, kerek szám... :-)


össze kéne beszélni, de nem úgy az igazi.. :) ))

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331463 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: már akkor gyanítottam, hogy nem az álmatlan éjjeliőröknek váltunk a kedvenc oldalává... :evil2:

Ó, én bármit el tudok már képzelni... :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331461 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Valamennyit levon a dolog szépségéből, hogy ennek egy jó része nem valós felhasználó, hanem keresőszerver, de sebaj, attól még jól néz ki :)

Épp akartam mondani, hogy éjjel kettőkor is majd' ötven felhasználó volt fent... már akkor gyanítottam, hogy nem az álmatlan éjjeliőröknek váltunk a kedvenc oldalává... :evil2:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331455 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Újabb rekord született tegnap! 97 fórumozó a neten!


Valamennyit levon a dolog szépségéből, hogy ennek egy jó része nem valós felhasználó, hanem keresőszerver, de sebaj, attól még jól néz ki :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331454 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kapaszkodj, Ery, az bizony már ma volt... sőt, a 97 fős rekord kb húsz perccel ezelőtti... :look:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331452 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Wow :D :itscool:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331451 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Űű, döntögetjük itt a rekordokat. :shock: A százas az olyan szép, kerek szám... :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331449 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Újabb rekord született tegnap! 97 fórumozó a neten!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331120 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KISPAJTÁSOK, SOKAN NEM JELENTKEZTEK MÉG AZ ÚJ MTT-PÓLÓ ELŐRENDELÉSÉRE, MÁRPEDIG HA NEM GYŰLIK ÖSSZE ELEGENDŐ ELŐRENDELÉS, NEM LESZ PÓLÓ...
KÉRJÜK SZÉPEN, AKI SZERETNE ÚJ MTT-PÓLÓT, AZ JELEZZE NEKEM PRIVIBEN/MSN-EN/MAILBEN, A KÉRT MENNYISÉG, SZÍN (bordó vagy kék) ÉS MÉRET MEGJELÖLÉSÉVEL!!!

KÖSZÖNÖM!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331025 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nessa írta: Bocsi a közbevágásért, de nem tudja valaki megmondani, hogy van-e az angolban szó az "őrangyal"-ra? Nem nagyon találtam ilyesmit.

Guardian angel?

jé tényleg :) köszi.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331023 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: Bocsi a közbevágásért, de nem tudja valaki megmondani, hogy van-e az angolban szó az "őrangyal"-ra? Nem nagyon találtam ilyesmit.

Guardian angel?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #331022 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsi a közbevágásért, de nem tudja valaki megmondani, hogy van-e az angolban szó az "őrangyal"-ra? Nem nagyon találtam ilyesmit.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330965 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Nóli i linantea írta: Ha fejleszted a menedékedben az utat/környezetet, nehezebben fogfnak megtalálni a támadók.
Engem legalábbis nagyon ritkán támadnak csak meg...


Azokhoz is kb. 10e arany kéne...

Njaah. És amikor még "csak 10ezer" Bírom 5ös szintű út már 39 ezer környéke...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330964 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ha fejleszted a menedékedben az utat/környezetet, nehezebben fogfnak megtalálni a támadók.
Engem legalábbis nagyon ritkán támadnak csak meg...


Azokhoz is kb. 10e arany kéne...

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330962 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Más téma.

Ki volt esetleg közületek az a lány, lobogó vörös üstökkel, "mttzöld" pólóban, gyűrűvel a nyakában, aki jun. 12-én, délután 3 körűl pápán, a Kossuth utcán száguldott a Nagytemplom felé?

Mire utánna néztem, már eltűnt... :cry:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.714 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére