BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #333443 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ŐŐŐŐŐ párdon. Tévedtem megvan a 6. rekord a mai napon belül a 3. és 211 felhasználó.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333440 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ezt nem hiszem el 3 napon belül az 5. rekord. Ez abszurd.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333438 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jahogymár 208. affene. :evil:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333435 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jah, de többet ne dőljön meg, ez a 200 olyan szép kerek szám 8)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333433 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hümm, én úgy tuttam, h a gyümölcslevest hidegen kell adni ^^ oszt lehet, h mégsemO.o a finomfőzelékkel emg csak az a baj, h még nem láttam embert, aki szeretné^^ de amugy nálunk se volt rossz a menza:D sőt, én élveztem, már csak azért is, emrt megvan annak a hangulata, hogy állsz a sorban, és tudod, h már csak 10 perced van... meg a kajajegy, áhh^^

hihh és megdőlt a gfelhasználós rekord:D:D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333432 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudtommal a tökfőzelék kaporral készül nagy általánosságban.
És valóban, én is utóálom a kaprot, emiatt a tökfőzeléket is.
ez szellemes.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333428 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos a gyümölcslevet elvileg hidegen kéne a gyümölcslevest pedig elvileg melegen kéne adni bár mondjuk hidegen se utolsó.

Isilohir írta:Uh! Undormány lebbencs leves!!! A menzakaja legborzasztóbb hányadéka, a finomfőzelék unokatestvérével, és testvérével, az ehetetlen mosléklevessel... Rokonságába tartozik még a finommal közös másod, vagy dédunokatestvére, a zöldborsófőzelék, a tökfőzelék, és a kelkáposzta...


Ami a zöldborsó főzeléket illet valamint egyéb "társait" sztem mindegyik nagyon finom na jó mondjuk a kelkáposztával nem állok közeli viszionyban de akkor is.Nos tudom, hogy ez már írta valaki néhány oldallal korábban de igaza van.

Dorvinion írta: Ételt nem "FÚÚÚJ!!! "-ozunk, és egyéb negatív jelzőzünk!!! Gondolj arra, hogy a nagy jólétben te ezt csinálod, más meg a földhöz veri magát, ha nem penészes kenyeret eszik. Ha nem szereted, akkor mondd azt, és ne ragozdd túl.


Nem akarok személyeskedni de ez így igaz.


Snuffles írta: Ó istenem, a menzafőzelék a világ legjobb kajája! A zöldborsó olyan jó, hogy anyukám se tudja utánozni... A babfőzelék, kukoricafőzelék is mind annyira jók voltak, hogy hihetetlen. A menzalevesek is mind nagyon jók, a lebbencsleves is, csak én éppen nem szeretem... Fel se foghatom, hogy lehet nem szeretni a menzakaját. Ez divat mostanában?
A tökfőzelék sincs elcukrozva, nem sok benne az ecet, kellemes az íze, egyszerűen tökéletes.


Szerintem nem kéne a menzakaját így általánosítani, hogy rossz. Mert mintz kiderült ezek szerint vannak olyan helyek ahol olyan jól főznek, hogy még "Snuffles anyukája" sem éri utol. Ami szerintem naon jó. Én személyszerint a tökfőzeléket kaporral eszem. Ki eszi még így? Csak azért jeleztem a kaprot mivel nem mindenki szereti.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333425 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát elsősorban hidegen jó, de a menzás langyi után nem tartom elképzelhetetlennek, hogy megegyem melegen, de az tény, hogy hidegen sokkal jobban esik, pláne egy forró nyári napon...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333424 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Missy:
gyümölcslevesben sztem épp az a jó hogy hideg frissít és üdit 8O
Ettél már kindertojást? Volt benne kicsi sárga cucc amiben szörprájsz volt? Megetted? (Ha igen, akko rmár értem miért nem érted a viccet, ha nem, akkor errefelé keresgéld a megoldást :wink: )


Már leeset kis segítséggel.. :oops:
Szerintem is jó, de annak nem, akinek érzékeny a hidegre...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333423 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Missy:
gyümölcslevesben sztem épp az a jó hogy hideg frissít és üdit 8O
Ettél már kindertojást? Volt benne kicsi sárga cucc amiben szörprájsz volt? Megetted? (Ha igen, akko rmár értem miért nem érted a viccet, ha nem, akkor errefelé keresgéld a megoldást :wink: )

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333415 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Nálunk a gyümölcslevet melegen adták 8O

Gyümölcslevet vagy gyümölcslevest? :D A gyümölcslevet nálunk is, de finom az úgy is, nem csak hidegen. :P


Én pölö csak melegem eszem... :roll:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333413 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Snuffles írta:

Missy írta: Snuff: kis gazítás az almához. Azon a gyümölcsön látszott, hogy vmi nagyon nem kóser vele. :wink:

Hát lehet, hogy ajándék gumilabda volt! :D Én bizakodom :D

Mint a rendőrvicc?
-Na? Milyen volt a kindertojás?
-Hát a kapszulát nehezen nyeltem le...


Ciki biztos, de nem értem.. :oops: Vki magyarázza el... :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333393 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ajajjjajj... :D :D :lol: 8) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333391 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Missy írta: Snuff: kis gazítás az almához. Azon a gyümölcsön látszott, hogy vmi nagyon nem kóser vele. :wink:

Hát lehet, hogy ajándék gumilabda volt! :D Én bizakodom :D

Mint a rendőrvicc?
-Na? Milyen volt a kindertojás?
-Hát a kapszulát nehezen nyeltem le...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333390 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Snuff: kis gazítás az almához. Azon a gyümölcsön látszott, hogy vmi nagyon nem kóser vele. :wink:

Hát lehet, hogy ajándék gumilabda volt! :D Én bizakodom :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333380 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff: kis gazítás az almához. Azon a gyümölcsön látszott, hogy vmi nagyon nem kóser vele. :wink:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333371 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: De ami finom volt az a paradicsomos káposzta... azt még a menzán se lehet elrontani :D

Evvel tudnék vitatkozni... :D bár az kétségtelen,hogy nehéz!;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333368 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: Beszélgessünk inkább a menzakajáról. :D Az enyémben már találtam hajszálat, körmöt, kavicsot és az alma, amit a falnak dobtunk visszapattant. De még hogy!!! 8O


Nálunk volt homok és kavics a levesben, meg konyhásnéni haja a főzelékekben és mártásokban amiket körbeettünk és visszavittünk...
A spenóthoz a tojást meg annyi olajban készítették hogy anéni rádobta atükörtojást a neonszínű nyálkás izére és az percekig csúszkált körbe az olajon...
Almát hírből se láttunk csak nagyon cukros sütiket amire én - mivel itthon szinte semmi cukrot nem használunk- ránézni se bírtam...

De a legviccesebb ami azóta is viszi a pálmát az a rakott tészta volt... tészta-lekvár-tészta-dió-tészta-mák-tészta-túró-tészta majd ezt kockákra vágták és elegáns mozdulattal rávágták a tányérra, hogy esés közben öszekeveredett, na aki evett már lekváros mákos diós túrót az megérti hogy az asztalig se mentünk el hanem rögtön vitte mindneki vissza...

Negyedikben meg bevezették az A meg B menüt ami jó volt halvány reménsugárnak csak a finomabbik A az kb öt perc után elfogyott és jött a kiábrándulás az ehetetlen B-vel, vagy a harc a gyorsakkal és puncsosokkal az adagjukért...

Meg oylna is volt hogy rántott sertésszelet volt az ebéd amit én alaphangon szeretek is,csakhogy fölvágás után kiderült hogy a többiekével ellentétben a enyém csirkéből van... namármost akkor jöttek az emlékek hogy úgy egy hete valóban rántott csirke volt és elszállt a bizalmam...

Aztán negyedikben beraktak egy nagyszünetet a bioszfakultáció és az azt megelőző órák közé hogy mehessünk enni... és miután fölmásztunk a harmadikra tálcákon kipakolták az aznapi boncolnivalót... Na azóta nem tudnak semmit mondani amitől elmegy az étvágyam...

De ami finom volt az a paradicsomos káposzta... azt még a menzán se lehet elrontani :D

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333367 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
GyümölcsleveSre gondoltam.

Tudom hoyg visszaköltöztek a Vezúvhoz, de én ezt nem tartom norműlisnak. Azon is csodálkozni szoktam hogy miért építkeznek az emberek ártérbe... Kicsinyes vagyok?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333363 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A szalmonella finom kis betegség. Bátyám egyszer egy hétig futkosott miatta, még arról is szó volt, hogy karanténba rakják a családot, de hogy mért, azt nem értettük! :D /Ugyanis nem itthon szedte össze.Üzemi konyhán... :D /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333360 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, a Junior nevű étkezde szolgálta fel hazánk több intézményében a "görög gyümölcsleves" nevű, állítólag nagyon jó ízű étket 1996 nyár elején (tanév vége), amiben a szalmonella volt. Én szerencsére megúsztam (már évekkel azelőtt megutáltam a Junior menzakajáit...), de az öcséim szépen kikapták. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333358 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Nálunk a gyümölcslevet melegen adták 8O

Gyümölcslevet vagy gyümölcslevest? :D A gyümölcslevet nálunk is, de finom az úgy is, nem csak hidegen. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333357 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Azért nem maradtam ki a jóból, mert táborozáskor menzán kajáltunk: meggyleves... akkor láttam olyat életemben először. Csak az nem értettük, hogy ha meggyleves, akkor miért van benne barack, körte, alma, lóláb etc. Vagy a színe miatt hívják úgy?

Öö, nem tudom, nekünk a gyümölcslevesben viszont minden benne volt, kivéve a meggyet. :D Gondolom, azért meggyleves, amiért a kőleves is kőleves. :D Meggy az alapja és ahhoz jön mindenféle finomság.

Nóli: levet vagy levest? Mert nálunk a gyümölcslevest adták langyosan, de megszoktuk fél év után.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333356 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Snuffles írta: Valami Junior konyháról hozták, de annyira finom volt a kaja...

Jesszum nem ott volt az a naaagy szalmonella botrány? 8O


Na és? A Vezúv is kitört néhányszor, mégis visszaköltöznek az emberek! :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333350 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Valami Junior konyháról hozták, de annyira finom volt a kaja...

Jesszum nem ott volt az a naaagy szalmonella botrány? 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333349 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk a gyümölcslevet melegen adták 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333348 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Zöldbordót én se! Új színkreálmány...?;-):D

Hehe :D Az eredetiben már javítottam. :) De ugye hogy nem volt az rossz? Valami Junior konyháról hozták, de annyira finom volt a kaja... Persze nálunk is voltak sokan, akiknek nem ízlett, de azok miért kajáltak ott? Nekem is főzhetett volna anyukám, mert a munkahelyén kettőkor már végez, sőt, fél kettőkor hazaindul, szokott is főzni, de mivel menzás voltam, eddig csak vacsorát készített.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #333347 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm, az én sulimnak se menzája, de még tornaterme sem volt...

Azért nem maradtam ki a jóból, mert táborozáskor menzán kajáltunk: meggyleves... akkor láttam olyat életemben először. Csak az nem értettük, hogy ha meggyleves, akkor miért van benne barack, körte, alma, lóláb etc. Vagy a színe miatt hívják úgy? :roll:

Zöldborsó: az mindenhogy finom. Meg a kelkáposztaleves is. Na meg a spenót... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333345 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Snuffles írta: A zöldbordó olyan jó, hogy anyukám se tudja utánozni...


Na ilyet se láttam még :)

Zöldbordót én se! Új színkreálmány...?;-):D Viccet félretéve, a zöldborsófőzelék nálunk is az egyetlen olyan kaja volt,amit a menzán jobban szerettem,mit itthon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333342 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát a menzakaját inkább hagyjuk ki, örülök, hogy megszabadultam tőle... Még az egyébként jó kaját is képesek voltak elrontani. :roll:

Na jó, csodák csodájára egyedül a gyümölcslevest nem. :D Jaigen, meg a sajtos-tejfölös és a mákos tésztát is jól csinálták.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.280 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére