BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #324407 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: Ez abban nyílvánult meg hogy volt aki belevarrt a bőrébe, volt aki a saját vérével festett stb stb... (ezek az enyhék voltak)

Ez már kicsit hasonlít a mazochista metál szubkultúrához... :D

A nyakperec az egy érdekes valami, mmint ami egyes afrikai törzseknél dívik, illetve gyakran látni ilyen fotókat - csak az a cinkes, ha ugye levenné, szépen összerogyna a nyaka, az illetőnek meg kampec. :roll: :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324405 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Hát, sztem azért nem teljesen szabadon formálható a test, illetve a bőr, legalábbis nem úgy, mint pl. egy vászon. Egy aprócska hibának is lehetnek nem kívánatos következményei a szervezetre, nem? Jó, persze, ha vki ért hozzá és tudja h mit lehet és hol, akkor vsz nagy gáz nem lehet... de akkor se egy kellemes szvsz. :?


Félreértés elkerülése végett a szabadon formázhatót nem így rtettem... azon a kiállításon pontosan azt mondták hogy a test is anyag amely felhasználható az alkotáshoz...
Ez abban nyílvánult meg hogy volt aki belevarrt a bőrébe, volt aki a saját vérével festett stb stb... (ezek az enyhék voltak)

De már az is ilyen alakítás hogy valaki kilöveti a fülét, fültágítót tesz bele vagy a nyakperecek... kultúra válogatja hogy hol mi a szokás...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324403 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, sztem azért nem teljesen szabadon formálható a test, illetve a bőr, legalábbis nem úgy, mint pl. egy vászon. Egy aprócska hibának is lehetnek nem kívánatos következményei a szervezetre, nem? Jó, persze, ha vki ért hozzá és tudja h mit lehet és hol, akkor vsz nagy gáz nem lehet... de akkor se egy kellemes szvsz. :?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324401 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az, aki vállalja, illetve akarja hogy mintákat égessenek/faragjanak a bőrébe az szerintem tudja és fel is vállalja hogy utána akár hetekig fájjon neki, mert neki megér ennyit a dolog. És egyet értek Liliommal abban hogy ez is egyfajta művészet bármennyire is bizarr. Most már egyre több művészeti ágazatban gondolják azt hogy a test is ugyanúgy eszköz, ugyanúgy formázható, alakítható mint bármely más anyag (láttam kiállítást is ami ezzel a témáal fogllakozott és nem mondom hogy nem kell hozzá gyomor de maga a teória érdekes)
Ez az ejárás is arra épül hogy a test, jelen esetben a bőr csak egy anyag, ami formázható alakítható és utána magukon viselhetik mintegy ékszerként ezeket...
A fájdalom a test és a szépség összhangja tulajdonképpen.
Egyébként anno így "bélyegezték meg" az embereket...
Csakhát felmerül a kérdés hogy ki és miért vállakozik erre, és hogy hogyna fog ez mutatni egyrészt ha túlzásba viszi, másrészt ma megöregszik...

Mindenesetre tőlem rettenetesen távol áll ez a műfaj és soha nem hagynám hogy mintákat sütögessenek a bőrömbe...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324389 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Először elképzeltem, hogy jó oké, érzéstelenítik a hátán a bőrt (már akinek ott van... az egész hátán), farigcsálják a bőrét le, aztán ha elmúlik az érzéstelenítő órákkal később, akkor hetekig akármit csinál, mennyire fájhat már... És hát a bőr elég kényes dolog sérelem szempontjából... De a macska legfelül egész aranyos. Persze nem az én bőrömben :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324388 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem nem gáz. Mondjuk én nem csináltatnék ilyet, meg tetkót se, de ez is egyfajta művészet, jó hogy van ilyen is a világon.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324386 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Ti mit gondoltok az ilyesmiről? (tetkók helyett bőrbe való mintaégetés és hegek általi minták)


Mazochista.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324383 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
váááá :?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324379 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Ti mit gondoltok az ilyesmiről? (tetkók helyett bőrbe való mintaégetés és hegek általi minták)


bloáááá
és ha hajlamos a túlképzésre, hogy fog kinézni? fujj

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324377 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ti mit gondoltok az ilyesmiről? (tetkók helyett bőrbe való mintaégetés és hegek általi minták)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324375 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Itt már süt a Nap megint. (Tulajdonképpen egész nyáron ez lesz, többé-kevésbé permanensen (mmint napközben), baromi unalmas. :P )


Legalább könnyű dolguk lesz a meteorológusoknak... mindent felsorolnak egy napra és akkor nagyot biztos nem tévednek... vagy leegyszerüsítve: "változékony idő lesz"...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324372 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: a napozók se jöttek be a stégről.

Mert már olyan magasra csaptak a megáradt Duna hullámai, hogy nem tudtak bejönni? :mrgreen:
Itt már süt a Nap megint. (Tulajdonképpen egész nyáron ez lesz, többé-kevésbé permanensen (mmint napközben), baromi unalmas. :P )

Tünde: Jó, majd átadom. :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324369 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt meg csak borong, de nem esik. A Duna-parton voltunk, ott csöpörgött, de semmi komolyabb, a napozók se jöttek be a stégről.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324368 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Remzymama/Tünde írta: ideért, felőletek jött :P :)

Ohh... akkor üdvözlöm, mondd meg neki. :D :P

(Közben anyám hívott, tényleg odaért, mert ő meg épp Kőbánya-Kispesten lekéste a buszt... :D )


nem volt nagy, már el is ment :wink:
anyudat meg én üdvözlöm :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324366 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta: ideért, felőletek jött :P :)

Ohh... akkor üdvözlöm, mondd meg neki. :D :P

(Közben anyám hívott, tényleg odaért, mert ő meg épp Kőbánya-Kispesten lekéste a buszt... :D )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324365 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Itt most fejezte be, még morog egy kicsit (bár nem hallom teljesen jól a Blind Guardiantől :D ), de más süt a Nap. Kb. öt perce még zuhogott, mintha dézsából öntenék... :roll:


ideért, felőletek jött :P :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324363 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt most fejezte be, még morog egy kicsit (bár nem hallom teljesen jól a Blind Guardiantől :D ), de más süt a Nap. Kb. öt perce még zuhogott, mintha dézsából öntenék... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324362 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mifelénk is esett, meg be van borulva. Kicsit lehűlt a levegő :P De tűrhető :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324359 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt meg 3szor is esett az eső :D De csak olyna mutatóba, snassz béndzsó módon... Esett egy kicst (épp csak annyira hogy kénytelen legyek bemenni a kertből), majd elállt. Mikor flszáradt az a kis esőcske, megint nekikezdett, majd megint elállt amint felszáradt... Most meg dögmelegen süt a nap :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324354 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, csak nem cuccujéztek Gesztesen? Legalábbis itt beborult az ég, esett is egy kicsit, sőt még dörgött is. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324342 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff avatarja nem csúnya, no! ;-)
dorwinion: ezek szerint nem vagy hőség-rajongó! ;-) velem ellentétben...! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324339 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta:

Ben írta: Jah, ezt én is ismertem. :-) Ja, Annis, csak emlgetni kellett, ma jött fiszes hírlevél... :D :P


Én is kaptam ma kettőt hogy érezzem a törődést :P


Én is :P 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324338 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Jah, ezt én is ismertem. :-) Ja, Annis, csak emlgetni kellett, ma jött fiszes hírlevél... :D :P


Én is kaptam ma kettőt hogy érezzem a törődést :P

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324327 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah, ezt én is ismertem. :-) Ja, Annis, csak emlgetni kellett, ma jött fiszes hírlevél... :D :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324324 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: lehet, hogy ismeritek, de szerintem eszméletlen jó:
- Nagymama, nem láttad a gyógyszereimet? Az volt rájuk írva "extasy"...
- Ki nem szarja le a gyógyszereidet, láttad már a sárkányt a konyhában?!


Ismertem, de nagy király! :lol:

(de. 10 óra van, és árnyékban lerohad a gatyám rólam... :down: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324322 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
lehet, hogy ismeritek, de szerintem eszméletlen jó:
- Nagymama, nem láttad a gyógyszereimet? Az volt rájuk írva "extasy"...
- Ki nem szarja le a gyógyszereidet, láttad már a sárkányt a konyhában?!

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324310 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Thunderbird egyszer feltelepítette magát, v én raktam fel, nem tudom már, de vmi nem volt teljesen tiszta benne. :-) Lehet h egyszer majd megpróbálom újból.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324308 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Outlookot nem szeretem, mert mikrófost, és az letölti a gépre a leveleket (ha jól tudom), énmeg kapok jó adag spamet naponta, nem hiányzik egy vírus. :P

Ha csak ez a gond, ott a Thunderbird. Abban van tök jó beépített spamszűrő (csak be kell tanítani, az max 1-2 nap), meg nem is olyan béna, mint a PiciPuha programjai.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324296 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, ezt muszáj beraknom, már sírva röhögök rajta... :mrgreen:


8 biztos jel, hogy Ön nem a legjobb fogorvost választotta:

1. A kezelés elején kauciót kell adnia, ha közben eltörne a fúró vagy megsérülne a szék.
2. A doki altatásban végzi a fúrást is, mert remeg keze és nem tudja kiszámítani, melyik testrészen okoz majd fájdalmat.
3. A nyálelszívót ultrás vízzel öblítették le, ezért folyamatosan szappanbuborékokat fúj.
4. A kezelés alatt az orvos végig megpróbál beszélgetni Önnel, majd amikor Ön válaszolni próbál, belefúr a nyelvébe.
5. A fogfehérítés után nem megy ki a szájából a magasfényű zománcfesték szag, ráadásul hátul össze is ragad.
6. Az új protézisével többször is megharapja a manduláját, mert fordítva szerelték be.
7. Megpróbálja bedugni az Ön szájába a fejét, hogy a nővért szórakoztassa.
8. Kihúzza két metszofogát is, mert árnyékolja a bölcsességfogát tömés közben.

:D DDDDDDDD

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324293 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

zénó írta: bocs az eggyel-t dupla gy-vel irjuk....


Attól függ. mertha számnévként használodm, valóban dupla gy, de ha ige (répát egyel) akkor szimpla.)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.576 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére