BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #324534 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta:

Rayan írta: És mutassatok egy lányt, aki nem egy menő csávóról álmodozik :mrgreen:

hát azért vannak, akik nem....(magamból kiindulva :wink: )


Nessa: ebben hasonlítunk.. meg már mondjuk jártam úgy is, hogy azt hittem nem az, és mire megismertem jobban, kiderült, hogy igenis az egyik menő pasas.. :D van ilyen is.. :roll:

Gandalf: igazat mondsz :!:

Rayan: "... fantáziálnak a cérnavékony, nagymellű nőkről :mrgreen: Az sajnos így van, hogy minden kornak van ideálja, a mostanié a big mell és vékonyság, szolibarna bőr és menő állás"

hát öö.. van aki igazodik de van aki nem.. engem speciel a múltkor elkezdtek cikizni h fehér a bőröm mint hófehérkéé.. meg hogy albínó vagyok.. eh, ez van.. nem fogok miattuk szoliba járni... (másfelől nem túl egészséges.. szvsz legalább is)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324527 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: És mutassatok egy lányt, aki nem egy menő csávóról álmodozik :mrgreen:

hát azért vannak, akik nem....(magamból kiindulva :wink: )

Gandalf írta: Szerintem egy embernek akkor kell megváltoztatnia a testét (meghíznia vagy lefogynia vagy hasonlók), ha a testsúlya az egészségét veszélyezteti, pusztán "esztétikai" (vagy a divatirányzatok által annak sugalt) szempontok miatt nem. De ha tényleg (szó szerint) egészségtelenül kövér vagy sovány, akkor igenis változtatnia KELL!

teljesen egyetértek.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324520 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: A Pasik az Egészséges nőket szeretik...


És fantáziálnak a cérnavékony, nagymellű nőkről :mrgreen: Az sajnos így van, hogy minden kornak van ideálja, a mostanié a big mell és vékonyság, szolibarna bőr és menő állás. Valahol azért tudat alatt a nők többsége a korhoz idomul. Meg lehet érteni azokat is, akik "tönkreteszik" a testüket ezért. És a férfiak többsége ezeket a nőket csípi, ha járásról, szexről vagy megjelenésről van szó. Barátnak, havernak marad a kedves, természetes csaj, a végén úgyis megtalálja a hozzá való rendes pasit. De azért mutassatok egy menő csávót, aki okos, iszonyat jól néz ki és gazdag, emellett egy átlagos lánnyal jár :mrgreen: Kizárt. És mutassatok egy lányt, aki nem egy menő csávóról álmodozik :mrgreen: A lényeg, hogy mindenki fogadja el önmagát, tanulja meg, hogyan érzi jól magát a bőrében; ha szilikonosan vagy vékonyan, hát, akkor úgy.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324518 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem egy embernek akkor kell megváltoztatnia a testét (meghíznia vagy lefogynia vagy hasonlók), ha a testsúlya az egészségét veszélyezteti, pusztán "esztétikai" (vagy a divatirányzatok által annak sugalt) szempontok miatt nem. De ha tényleg (szó szerint) egészségtelenül kövér vagy sovány, akkor igenis változtatnia KELL!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324508 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nam: szvsz hülyeség amit mondasz. Egy embert nem akkor fogadnak el ha megváltoztatja a testét hanem ha belülről Ő elfogadja önmagát. Nem egy barátnőm van aki az átlagnál ducibb és mégis megbecsült tagjai a társaságaiknak.
Engem soha nem a kinézetemért hanem a viselkedésemért közösítettek ki.
A férfiak pedig ált. nem azt nézik egy nőben, hogy milyen a teste, hanem, hogy milyen a kisugárzása, a tartása, a gondolkodása önmagáról,mert azonnal lejön ám. És ha valaki úgy gondolkodik, hogy a pasik csak a nagymellű, cérnavékony nőket szeretik az hülye. A Pasik az Egészséges nőket szeretik...

A zsiráfnyakúaknál meg csak akkor veszik le a karikát ha a nő bűnt követett el.

És mint lejebb írtam a korkoldilemberek törzsénél nem a nők mennek át beavatási szertartáson, nem ők "változtatják meg" a testüket hanem a férfiak.

Szvsz ameddig egy ember a saját akaratából karcoltat/éget/rajzol a testére addig ezzel semmilyen gond sincsen. A gond akkor van ha ezt erőszakkal teszik. Ugyanez a véleményem a fogyókúráról is, ha valaki akkor érzi magát jobban ha lefogy x kilót akkor tegye, csak a környezetének oda kell figyelni, hogy ne vigye túlzásba.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324484 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta:

Annis írta:
De az az x kilós nő aki úgy szép és csinos ahogy van ne hallgasson azokra akik ezt mondják. És nem az a baj hogy ezt mondják neki, hanem hogy el is hiszi és mások miatt meg akar változni.

Önmagadat kell elfogadni és nem mások által elfogadtatni magad önmagaddal... Nem attól leszel jobb, értékesebb ember mert mások annak látnak, hanem hogy te annak látod magad...
És aki nem fogad el téged olyannak amilyne vagy az valóban nem fog akkor se ha drasztikus fogyókúrától kezdve a tetoválásig bármit is csinálsz magaddal...
De érdemes egy ilyen emberért akár megpróbálni is?




Ez mind nagyon szépen hangzik és igazad is van, csak sajnos ez nem így működik.
Lelki alkat kérdése mennyire viseli valaki a kiközösítést vagy a csúfolódást. Vannak akik nem bírják, akármennyire próbálnak legyinteni az egészre, nem megy és beletörnek. Ilyenek szoktak szenvedélybetegek lenni vagy depresszió hajlamosak.
Nekem viszonylag szerencsém volt megszokni magam. Kicsi korom óta csúfoltak, kiközösítettek, volt hogy tetlegesen is bántottak. Mindig, minden szakaszomban volt velem valami, vagy a testalkatom, vagy az öltözködésem, vagy csak az érdeklődésem taszított másokat. Ez régen nagyon bántott, de mára már nem érdekel.
Most sem szeretem magamat igazán, de találtam sok más dolgot, amit szeretek, ami érdekel.
Sokan sajnos belesüppednek a ragacsba és egy idő után nem is akarnak kimászni. Amíg maguktól nem találnak valami jót az életükben, addig semmilyen bátorító szöveg nem segít rajtuk.


Tőlem sem idegen a kiközösítés, erről elég sokat mesélhetnék... most már nem is nagyon tudok közösségekben megnyílni, pedig életemben először egy jó osztályom van akik közé öröm tartozni de kb 3 mondatnál többet egyikük sem tudna mondani rólam...
Általánosban is meg gimiben is elfordultak tőlem azért aki voltam...

És volt is idő amikor próbáltam beillesztkedni de nagyon hamar rájöttem hogy az nem én lennék és nem érezném tőle jobban magam. Ráadásul attól még nem fogadnának el vagy ha mégis, akkor sem akartam közéjük tartozni.

Megtanultam hogy inkább keressem a saját helyem mint hogy megváltozzak mások kedvéért...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324481 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta:
De az az x kilós nő aki úgy szép és csinos ahogy van ne hallgasson azokra akik ezt mondják. És nem az a baj hogy ezt mondják neki, hanem hogy el is hiszi és mások miatt meg akar változni.

Önmagadat kell elfogadni és nem mások által elfogadtatni magad önmagaddal... Nem attól leszel jobb, értékesebb ember mert mások annak látnak, hanem hogy te annak látod magad...
És aki nem fogad el téged olyannak amilyne vagy az valóban nem fog akkor se ha drasztikus fogyókúrától kezdve a tetoválásig bármit is csinálsz magaddal...
De érdemes egy ilyen emberért akár megpróbálni is?




Ez mind nagyon szépen hangzik és igazad is van, csak sajnos ez nem így működik.
Lelki alkat kérdése mennyire viseli valaki a kiközösítést vagy a csúfolódást. Vannak akik nem bírják, akármennyire próbálnak legyinteni az egészre, nem megy és beletörnek. Ilyenek szoktak szenvedélybetegek lenni vagy depresszió hajlamosak.
Nekem viszonylag szerencsém volt megszokni magam. Kicsi korom óta csúfoltak, kiközösítettek, volt hogy tetlegesen is bántottak. Mindig, minden szakaszomban volt velem valami, vagy a testalkatom, vagy az öltözködésem, vagy csak az érdeklődésem taszított másokat. Ez régen nagyon bántott, de mára már nem érdekel.
Most sem szeretem magamat igazán, de találtam sok más dolgot, amit szeretek, ami érdekel.
Sokan sajnos belesüppednek a ragacsba és egy idő után nem is akarnak kimászni. Amíg maguktól nem találnak valami jót az életükben, addig semmilyen bátorító szöveg nem segít rajtuk.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324480 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Te, én nem próbáltam, hanem olyan ideges voltam egy időben, hogy rövid idő alatt kb. 12 kilót fogytam.

Amúgy meg mondhatják, mert akkor meg persze lesnek, ha látják, mit el bírok cipelni... :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324479 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta:

Tudod, egy nő akárhogy is néz ki, sose néz ki jól.


Ohh dehogynem! :mrgreen: 8)

Egyetértek. :-)

Egyébként meg sztem egy nő ne fogyjon kizárólag vki elvárásai miatt, mmint ne menjen rá az egészségére - ha az illető nem tudja elfogadni, h a másik kicsit teltebb idomú, v vmi, akkor ÍJ... :roll: Nehogy már mások elvárásai miatt tegyük tönkre magunkat... :? (ez másra is vonatkozhat mondjuk)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324478 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Fogyókúra? Egy x kilós nő, aki amúgy jól néz ki, meg jól is érezné magát, könnyne megkapja, hogy milyen kövér. Számtalanszor éltem át. (Durvábban, mint amit írtam). Amikor meg az anorexia szélére lefogytam, erőm nem volt, akkor nagyon helyes, nagyon jól nézek ki... egyesek szerint. Családom aggódott értem.

De a férfiak akkor se nyomorítják meg magukat annyira, mint egy nő, és nem is várják el tőlük. Tudod, egy nő akárhogy is néz ki, sose néz ki jól.

Egy férfi lehet akármilyen..

nem vagyok férfigyűlölő, csak láttam már pár dolgot.


De az az x kilós nő aki úgy szép és csinos ahogy van ne hallgasson azokra akik ezt mondják. És nem az a baj hogy ezt mondják neki, hanem hogy el is hiszi és mások miatt meg akar változni.

Önmagadat kell elfogadni és nem mások által elfogadtatni magad önmagaddal... Nem attól leszel jobb, értékesebb ember mert mások annak látnak, hanem hogy te annak látod magad...
És aki nem fogad el téged olyannak amilyne vagy az valóban nem fog akkor se ha drasztikus fogyókúrától kezdve a tetoválásig bármit is csinálsz magaddal...
De érdemes egy ilyen emberért akár megpróbálni is?

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324477 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ecthelion írta:

Tudod, egy nő akárhogy is néz ki, sose néz ki jól.


Ohh dehogynem! :mrgreen: 8)

köszönöm.. de drága vagy.. ez most nagyon jól esett. :P . kicsit meg vagyok borulva, gondolom, ez látszik.

még egyszer köszönöm..

majd mesélek Nektek valamit..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324474 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tudod, egy nő akárhogy is néz ki, sose néz ki jól.


Ohh dehogynem! :mrgreen: 8)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324473 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta: És hol van az leírva hogy ez csak a nőkre vonatkozik?
Tény hogy a nők a szépség jegyében formálják magukat de ugyanez a férfiaknál is jelen van csak náluk inkább az erejük, bátorságuk stb demonstrálására. (pl náluk szokás csontokat az orrba tenni stb...)


Követelmény: tedd tönkre a tetsted, hátha elfogadnak. Na lám, tönkreteted, le a kalappal előtted, de nem kellesz senkinek. nem tetted tönkre? Akkor meg az vagy, ami, és szintén nem kellesz senkinek..


Szerintem ennyire nem drámai a helyzet...
Nem kell megváltoztatni, "tönkretenni" a testet ahhoz hogy emberek elfogadjanak és legfőképpen soha nem azért kell tenni.


Fogyókúra? Egy x kilós nő, aki amúgy jól néz ki, meg jól is érezné magát, könnyne megkapja, hogy milyen kövér. Számtalanszor éltem át. (Durvábban, mint amit írtam). Amikor meg az anorexia szélére lefogytam, erőm nem volt, akkor nagyon helyes, nagyon jól nézek ki... egyesek szerint. Családom aggódott értem.

De a férfiak akkor se nyomorítják meg magukat annyira, mint egy nő, és nem is várják el tőlük. Tudod, egy nő akárhogy is néz ki, sose néz ki jól.

Egy férfi lehet akármilyen..

nem vagyok férfigyűlölő, csak láttam már pár dolgot.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324472 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nem kell megváltoztatni, "tönkretenni" a testet ahhoz hogy emberek elfogadjanak és legfőképpen soha nem azért kell tenni.


De sokan (nagyon okos emberek :twisted: ) ezért teszik...
Nem csak erre gondolok konkrétan... ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324471 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És hol van az leírva hogy ez csak a nőkre vonatkozik?
Tény hogy a nők a szépség jegyében formálják magukat de ugyanez a férfiaknál is jelen van csak náluk inkább az erejük, bátorságuk stb demonstrálására. (pl náluk szokás csontokat az orrba tenni stb...)


Követelmény: tedd tönkre a tetsted, hátha elfogadnak. Na lám, tönkreteted, le a kalappal előtted, de nem kellesz senkinek. nem tetted tönkre? Akkor meg az vagy, ami, és szintén nem kellesz senkinek..


Szerintem ennyire nem drámai a helyzet...
Nem kell megváltoztatni, "tönkretenni" a testet ahhoz hogy emberek elfogadjanak és legfőképpen soha nem azért kell tenni.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324466 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Annis írta:

Ben írta: Hát, sztem azért nem teljesen szabadon formálható a test, illetve a bőr, legalábbis nem úgy, mint pl. egy vászon. Egy aprócska hibának is lehetnek nem kívánatos következményei a szervezetre, nem? Jó, persze, ha vki ért hozzá és tudja h mit lehet és hol, akkor vsz nagy gáz nem lehet... de akkor se egy kellemes szvsz. :?


Félreértés elkerülése végett a szabadon formázhatót nem így rtettem... azon a kiállításon pontosan azt mondták hogy a test is anyag amely felhasználható az alkotáshoz...
Ez abban nyílvánult meg hogy volt aki belevarrt a bőrébe, volt aki a saját vérével festett stb stb... (ezek az enyhék voltak)

De már az is ilyen alakítás hogy valaki kilöveti a fülét, fültágítót tesz bele vagy a nyakperecek... kultúra válogatja hogy hol mi a szokás...


Ja, és azért, mert a test anyag, megnyomorítják a nőket. Követelmény: tedd tönkre a tetsted, hátha elfogadnak. Na lám, tönkreteted, le a kalappal előtted, de nem kellesz senkinek. nem tetted tönkre? Akkor meg az vagy, ami, és szintén nem kellesz senkinek..
Nyakperecek: igen, és megvan az a szerepe, hogy akkit valamiért ki akrnak közösíteni, vagy úgy gondolják, hogy valamit elkövetett, helyenjként bizonyítani se kell, és leveszik. A nyak előreesik, az illető pedig nem sokáig él utána.

Tudom, keserűen hangzik, amit írtam, de sajnos igaz. Gondoljátok végig jobban... és nem azért bezsélek, így, mert savnyú a szőlő, hanem mert őszintén felháborít. Ahelyett, hogy vigyázna az ember a testére, és a másikéra, inkább tönkreteszi.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324465 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Ben által vezérelve:

Találkozik két vámpír az utcán. Az egyiknek kezében egy szelet kenyér leledzik:
- Uramatyám, mit akarsz azzal a kenyérrel?
- Nyugi... a szomszéd utcában baleset volt, megyek tunkolni... :twisted:


Ez fájt :D
(Bár nem annyira mint a főnököm aki délután azzal hívott hogy ugyan menjek már holnap dolgozni mert az milyen jó nekem :? éljen a május elseje meg a hosszú hétvége :P )

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324463 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta:

Ethuil írta: Ben által vezérelve:

Találkozik két vámpír az utcán. Az egyiknek kezében egy szelet kenyér leledzik:
- Uramatyám, mit akarsz azzal a kenyérrel?
- Nyugi... a szomszéd utcában baleset volt, megyek tunkolni... :twisted:

jáááájjjj :twisted: :twisted: :lol: :lol:


tunk-tunk-tunk :twisted: :twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324462 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ethuil írta: Ben által vezérelve:

Találkozik két vámpír az utcán. Az egyiknek kezében egy szelet kenyér leledzik:
- Uramatyám, mit akarsz azzal a kenyérrel?
- Nyugi... a szomszéd utcában baleset volt, megyek tunkolni... :twisted:

jáááájjjj :twisted: :twisted: :lol: :lol:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324460 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ben által vezérelve:

Találkozik két vámpír az utcán. Az egyiknek kezében egy szelet kenyér leledzik:
- Uramatyám, mit akarsz azzal a kenyérrel?
- Nyugi... a szomszéd utcában baleset volt, megyek tunkolni... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324456 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudtok nekem olyan oldalt mondani, ahol Gyűrűk Urás posztereket lehet rendelni viszonylag olcsón???

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324455 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan, inkább így: "SÜLGŐSEN DULVÁN"... :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324449 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog hosszú hétvégét pupákok!

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324436 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sürgősen durván küldje el mindenki a jelentkezési lapját, aki jön táborba!!! Ma van a határidő!!! Aki nem küldi el, annak első nap vécétakarítás :mrgreen: A saját érdeketekben: küldjétek.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324423 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezektől én egész egyszerűen viszolygok. Lehet, hogy túlságosan empatikus vagyok, de mindig is kiakadtam, ha egy égési sérültet láttam, hogy mennyire fájhatott/fájhat neki. Erre ezek önként és dalolva... 8O A tetkó az más, azt kifejezetten tetszik, ha a viselőjével "viszont szeretik" egymást.

Acho írta: dorwinion: ezek szerint nem vagy hőség-rajongó! ;-) velem ellentétben...! :-)


Jól látod. Mint minden vörösbornak, nekem is a 16-18 fok az optimális hőmérséklet. :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324422 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van egy törzs valahol asszem Afrikában ahol a felnőtté avatás egyik mozzanata, hogy a 14 éves fiúnak olyan mintákat vágnak a bőrébe mintha krokodil bőrű lenne. Szó nélkül kell tűrnie és nem kap érzéstelenítőt.

Én nem vállalkoznék az ilyenre, főleg mert nekem az a kis heg is szokott fájdogálni időjárásnál ami a műtétem után maradt a térdemen...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324416 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Ti mit gondoltok az ilyesmiről? (tetkók helyett bőrbe való mintaégetés és hegek általi minták)


Nem normális dolog az fix. :roll: Gondolom legfőképp ezért is vonza az embereket. :roll:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324414 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem is nagyon kell messzire mennünk...
Mindenesetre nagy elhivatottság kell hozzá, s ha nem divathóbortból csinálja, akkor kalapot le. Én egyébként nem tennék ilyet.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324413 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
pre-Terminátor? :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324412 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No igen, a nyakperec egy ideig hosszítja a a nyakat (merthogy szerinteük minél hosszabb a nyak annál csinosabb valaki meg ha jól tudom a korhoz is kapcsolódik) aztán utána már szó szerint összetartja az embert...

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.505 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére