BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #324209 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Mindegy, gmail jobb szvsz. :D

egyetértek! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324195 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Outlookot nem szeretem, mert mikrófost, és az letölti a gépre a leveleket (ha jól tudom), énmeg kapok jó adag spamet naponta, nem hiányzik egy vírus. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324194 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Erre jó az Outlook az nem módosítgatja magát csak én tudom elrontani... (tény, hogy időnként meg is teszem de legalább tudom ki a felelős érte :P )

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324186 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem a kék színnel mondom, semmi bajom, de a belső felépítése borzasztó, kár volt így elcseszniük. Mindegy, gmail jobb szvsz. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324185 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaaa, akkor azért jön be nekem mindig a régi, mert én csak beírom a címsorba, hogy 'fr' (nem rövidített url) és már rögtön kihozza a legutóbb megnyitott freemailes oldalt a legördülősávban. Hmm. Egyszer asszem láttam az újat, és hát persze hogy nem tetszett, hiszen hét éve használom a régit, hogy tetszene már az új...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324184 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Snuff, vsz nem mindenkinek állt át, pl. anyámnak is a régi jön be - egyelőre béta verzió, a kék színnel nekem nincs bajom, de egyébként iszonyatosan pocsék és undorító. Nam, használd ezt a címet ni, így csak kilépésnél jön elő az új verzió, belépésnél és a kezelőfelületnél minden a régiben marad: freemail.hu/fm/login1?ver=0 ;-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324182 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Napok óta hallom ezt a freemailes változást, de az én böngészőm kitartóan az évek óta használt freemail-oldalt hozza ki nekem. Ez milyen változás, külső vagy belső?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324179 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Idegbajt kapok az új freemailtől. Különösen, hogy használati utasítást akar adni a barátaimhoz. (Miért, tárgyak ők, hogy használom őket? én nem így látom... )másfelől meg mi az, hogy nem enged be, hanem előbb végig kel másznom mindenen.

Kinek lehet megadni egy másik címet?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324176 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Füstölő az jó, a magnólia és a fenyő különösen. :-) Dohányozni én sem dohányzok (nem is akarok), de a pipafüst illata akkor is kellemes.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324175 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Aha, meg a szárazé.


Különösen az allergiásoknak. :P

Dohány: én szeretem alapjáraton szagolgatni, bár nem vagyok dohányos. A pipafüst illatát is kellemesnek találom

Füstölő: levendula, lótusz a kedvencem. Egyszer viszont nem tudtam, miért vagyok állandóan ingerült- hát azért voltam, mert fahéjas füstölőt használtam.

Galadriel 14: illóolajat sem szabad párologtatnod?

Egy jó frissítő: azonos arányban csöpögetteni a párologtatóba rozmarin-és levendulaolajat.

A levendulás füstölő kiválóan űzi a szúnyogokat, és mellette szellemileg regenerál, serkenti a szellemi munkát végzőket, valamint nyugtat.

Svédcseppet szoktatok inni? Csalánteával frenetikus hatása van.

meg annak is az lesz, hogy nagyon úgy nézem, a floppin lévő tanulmányomnak annyi. Szerencsére egy jó erős vázlat megvan papíron. :roll: 8)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324164 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
dohány-téma: bizonyos pipadohányok kellemes illatúak..
Snuff: minek? mert pl. egy kocsiban utaztam vele a héten (Gödöllőtől Egerig, Szilvásváradig, Kékestetőig, Pestig meg vissza... és nem minden megy ki az ablékaon.. főleg nem a pesti dugókban.. brrr...
dorwinion: nem csak az.. hollandiában nem szagoltam ennyit Kees dohányfüstjét.. :D ... de itthon.. brr... "csak addig nem füstöl amíg a következőt sodorja" by évfolyamtársam.. :D és milyen igaza van.. :D
Annis: füstölők!!!! nagyon bírom őket.. nekem most épp nem szabad, de ha visszaköltözök a szobámba. :D :D:D (amúgy a rózsás a kedvencem...)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324158 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
aq fűnyírót tologatni se olyan nagy élvezet ám nem csak hallgatni... én legalábis kevés dolgot utálok jobban eme "házi feladatomnál"...
Nyírott fű illata jó, bár az allergiára hajlamosak kétlem hogy osztják a véleményemet (pl szegény unokatesóm aki ha jön hozzán előtte 3 nappal már nem lehet lenyírni)

Dohány: A cigit én sem bírom de a szivarnak pl kifejezetten kellemes illata van... no meg a füstölőknek

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324140 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadriel14 írta: az se rossz :D *de a holland dohány szagánál nincs fullasztóbb...*


Ezt csak az értheti, aki járt már Hollandiában. :twisted:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324130 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ami nincs ízesítve, mindegyik büdös. alapjáraton meg minek szagolgassam... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324129 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem a cigaretta büdösebb. :P A szivarnak meg a pipának egész kellemes illata tud lenni.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324128 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadriel14 írta: *de a holland dohány szagánál nincs fullasztóbb...*


De, a japán, meg a kínai dohány. :lol: Meg az összes szivar, minél vastagabb, annál büdösebb.

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324127 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Liliom írta: Aha, meg a szárazé.


az se rossz :D *de a holland dohány szagánál nincs fullasztóbb...*

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324126 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aha, meg a szárazé.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324124 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, a lenyírt fű illata az valóban jó.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324123 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
frissen nyírt fű illatánál nem sok jobb dolog van :D (nagyon szeretem) (de a zajt nem..) :D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324119 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

keshu írta: Én azt bírom a vidékben, amikor a szép tavaszi/nyári szombat hajnalokon az utca összes fűnyírója egyszerre zúg fel :eek4:

Ó igen... Az efféle dolog ragályos egyébként, legalábbis én más magyarázatot nem látok a jelenségre. (Mondjuk a félig-szembeszomszéd debil gyereke szinte folyton járatja a fűnyírót, ordítoznak is vele eleget. (Igen, kellemes környék... :D ))

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324117 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én azt bírom a vidékben, amikor a szép tavaszi/nyári szombat hajnalokon az utca összes fűnyírója egyszerre zúg fel :eek4:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324113 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vidéki ébresztőről csak annyit hogy én 7 éve falun lakom és igazán idilli először a két kertszomszéd kakasainak duettjére ébredni, aztán a bal oldali szomszéd kiabálására a nem rendesen működő csirkéknek címezve...
Ez tartott kb két hétig aztán annyira hozzászoktam hogy simán átalszom. De ez hozzátartozik a vidékhez és még így is lényegesen nagyobb a csönd mint a nagyvárosban...
Azelőtt mi is panelban laktunk és ott volt minden az éjszakai futóversenytől kezdve a discoig ahol 10 centis kilengéssel remegtek a falak... Bár legalább mindíg legfölül laktunk és nem volt beázás...

A zene meg kell... teljesen jól lehet kultúrálni a lakosságot ha nyitott ablaknál max hangerőn hallgatok valamit mert én a ház másik felében ténykedek de ott is szeretném hallani :P
De főleg nyáron jó, amikor itthon vannak a diákok és mindenki a maga kedvenc zenekarait nyomja... volt már hogy igen érdekes összhatás jött ki az "utca zenéiből"

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324109 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Tablónk:
kep.tar.hu/snuffles/50178490/29582015#2

:)

Az osztályfőnök, az osztályfőnök! :D :D
Egyébként tök jó, továbbra is. :-) :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324105 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lajcsi és szarvendégei :P Jó volt az a műsor, főleg szilveszterkor, én anyuval ötévesen mindig arra buliztam. :D

Tablónk:
kep.tar.hu/snuffles/50178490/29582015#2

:)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324103 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, jelentkezz nála... :D Mármint a Lajcsinál. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324101 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Áhh, ez igen! Miért nem indultál pl. a megafrászba? Ja persze, elnézést, Művésznő, az túl alantas lett volna Önhöz... :D :D



Indultam, de amint kinyitottam a számat, Presser sírva könyörgött hogy had írjon nekem zenét arra a szövegre, amit a Novák ír. Péli feleségül kért, a Bakács meg könyvet akart írni rólam. Soma csak mosolygott.
Amikor megértettem mit akarnak (kiszakítani a mulatós kultúrkörből) azonnal hátat fordítottam nekik.
Nem foszthat meg senki az álmomtól: hogy egyszer Lajcsi műsorában énekeljem a 100 Ft-nak 50 a felét.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324099 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Áh, a jó öreg Zámbó Jimmy überelni mindkettejüket!! Egyébként azt tudtátok, hogy Jimmy él? Oslóban van... :mrgreen:


Jaj :twisted: :twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324092 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Áh, a jó öreg Zámbó Jimmy überelni mindkettejüket!! Egyébként azt tudtátok, hogy Jimmy él? Oslóban van... :mrgreen:

megint kiütöttél...! :-) :-) :lol: :wink:
egyébként én ÉJSZAKAI klasszikus-maratonra gondoltam ( ;-) ), de tényleg ne csináld meg! vagy ha igen, kend rám! ;-)
Liliom: eddig nem is tudtam, hogy ilyen jól énekelsz! :-) ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #324058 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áhh, ez igen! Miért nem indultál pl. a megafrászba? Ja persze, elnézést, Művésznő, az túl alantas lett volna Önhöz... :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.547 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére