Díjak

Több
20 éve 7 hónapja #168485 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Díjak
Őszintén örülök a 4/4-es eredménynek, így az Oscar esélyek is növekedtek. Azonban - mint ahogy korábban utaltam rá - ha nem is nyeri meg az Oscart, attól a film még nem lesz rosszabb, s nekem sem fog kevésbé tetszeni.
Ha nyer is Oscart a főbb kategóriákban, akkor azt valószínűleg mindhárom részért fogja kapni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168476 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Díjak

angelina írta: Nem akarlak megetetni én semmivel sem, ne félj; és ezt a hangnemet nem is veszem fel, ha megbocsájtasz; nem akarok itt veszekedni, sem felháborítani senkit, csak leírtam a véleményemet, ennyi.Jesszus :lol: !
Kicsit több tolerancia kéne!

OFF: Hát én meg felvettem. Nem ide tartozik, de nem szeretem, ha tanítónéni hangnemben osztanak ki. És én sem akartam itt sértődést vagy bármi ilyesmit okozni, majd igyekszem moderálni magam, ígérem.

Azt pedig egy árva szóval sem mondtam, hogy Viggo Mortensen lenne a legnagyobb színész a világon, csak épp annyit bátorkodtam megjegyezni, hogy láttam filmeket Penntől is és Mortensentől is, és szerintem az utóbbi magasan veri a másikat! Ennyi.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168473 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Díjak
Tuuutam, tuuutam! Nem adhatják másnak!!! Ez így nagyon tuti! Én Theron és Penn??? Hát nem mondom... Szerintem azért tudok olyat, akivel Seancicának meggyűlne a baja!!!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168469 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Díjak
Bizony, bizony! Már csak a színészeket kellene jelölni, mert igazán megérdemelnék.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168468 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Díjak
Fantörpikus!!!!!!!!!! :cheers: :bounce:
Oscaresőt látok a varázsgömbömben! :hello:
Nem gondoltam volna,hogy nyer(csak nagyon-nagyon reménykedtem).
Most teljesen happy vagyok. :mrgreen:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168466 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok!!!!!!!!!!!!! :D

Gondoltam elsőként írom be,hogy a RotK megnyerte mind a 4 Golden Globe díjat,amire jelölve volt!!!!(film,rendező,filmzene,betétdal)
Álmaimban sem hittem volna,h mind a négyet elviszik és most tök boldog vagyok!!! :bounce: :bounce: :up: :cheers:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168442 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Díjak
Ezek szerintem még nem véglegesek, mert én azt olvastam valahol, hogy jan 27- én (kedden) lesz meg a végleges jelölések listája, mert néhány ország nem jutatta el időben a szavazatait v mi, ezért csűszik a dolog, igy addig még bármi történhet. Reménykedjünk, hogy most többet fog kapni mint az előző két rész...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168425 Írta: BaLi
BaLi válaszolt a következő témában: Díjak
Köszi.Hát jó lenne ha nyerne is néhányat :) (Ha már a Titanic nyerhetett 11-et akkor ez...

'I amar prestar aen...
han mathon ne nen...
han mathon ne chae...
a han noston ned gwilith.'
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168417 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Díjak

BaLi írta: Ti honnan vettétek , hogy hány jelölést kapott a film? :?:
Mert én még egy filmes oldalon se láttam,hogy közölték már a jelöléseket.

A www.theonering.net -en egyböl ilyen jó hírekkel fogadnak.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168376 Írta: BaLi
BaLi válaszolt a következő témában: Díjak
Ti honnan vettétek , hogy hány jelölést kapott a film? :?:
Mert én még egy filmes oldalon se láttam,hogy közölték már a jelöléseket.

'I amar prestar aen...
han mathon ne nen...
han mathon ne chae...
a han noston ned gwilith.'
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168358 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok!

Leguanember írta: Persze, elfogultak vagyunk, és szívesen látnánk kedvenceinket a díjazottak között. Mert tudjuk, hogy mennyi mindent fektettek ebbe a munkába, hogy ragadták meg a könyvbeli karakter sok-sok mozzanatát, amennyiben a forgatókönyv erre lehetőséget hagyott.


Igen, igazd van, de a jelőléseket akkor is megérdemlik és Samu igenis kitűnt, mint mellékszereplő. Akár még díjazottnak is el tudtam volna képzelni. És nem csak én mondom. Megkérdeztem már pár kívülállót, akinek lehet adni a véleményére és ő is azt mondta. Viszont Ian-t ebben a részben tényleg csak a jelölésig tudnám elképzelni. :roll:

Mi az, hogy nem biztos? Még van remény? Hát nem ez a végleges jelölés hallottam, hogy kitolták valahova, de ez elég véglegesnek tűnik. :?
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168219 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Díjak
Persze, elfogultak vagyunk, és szívesen látnánk kedvenceinket a díjazottak között. Mert tudjuk, hogy mennyi mindent fektettek ebbe a munkába, hogy ragadták meg a könyvbeli karakter sok-sok mozzanatát, amennyiben a forgatókönyv erre lehetőséget hagyott.

A filmbeli jellemek közül szerintem Boromir lett a legjobb, legösszetettebb. Az első részben nagyon jó még Gandalf.
Théoden vagy Gollam lenne jelöltem "nagy" díjra, utóbbival ugye az a baj, hogy nem indulhatna a hús-vér színészek között.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168216 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Díjak
Szerintem a Gyűrűk Ura PJ-féle filmváltozata nem adja meg igazán az okot arra, hogy bármelyik szereplőjét is GG vagy Oscar-díjra jelöljék. A színészválasztás igazán kitűnően sikerült, sokunknak elnyerte a tetszését és emlékezetes alakításokat láthattunk. De annyi szereplőt mozgat a film, hogy nem tud kibontakozni egyikük sem kiemelhető módon. A könyvhöz képest többük alakjába hoztak be jellemfejlődést, de még így sem kapnak lehetőséget annyit vásznon lenni. Ennek oka ismét a sok szál, szereplő jelenléte. Ennél a filmnél az összkép, összhatás nagyobb súllyal esik számításba, mint külön a karakterek alakítása, az Akadémia tagjai is inkább ezt értékelik majd érzésem szerint. Sok epizódból, felvillanó képekből, erőteljes képi világgal, akciókkal fűszerezve a hangsúly a jellemekről a látványra tolódott. Szerintem Frodó sokkal kevésbé főszereplő jellegű, mint a könyvben volt, a film Aragorn történetét emeli ki jobban, én őt hangsúlyosabbnak tartom a filmben, mint Frodót.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168187 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak
Szméagol:teljesen egyetértek veled,mert Sean Astin nagyon megérdemelte volna,hogy jelöljék.Talán még történhet csoda és jelölik az Oscaron,de ehhez nem sok reményt fűzök... :( :roll:

A Golden Globe-ra pedig nagyon kiváncsi vagyok,mert se a FotR se a TTT nem nyert egy díjat sem.Talán a RotK-nál most másképp lesz... :roll: :(
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168152 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok!

Aldarion írta: Legjobb férfi mellékszereplő
Ian McKellen – A Gyűrűk Ura – A király visszatér
Gandalf egy mellékszereplő lenne 8O :x


Most ez komoly?! Elismerem a FotR-ban vagy a TTT-ben sokkal jobban játszott, de a RotK-ban Samu volt a jobb és kész. A jelölést akkor is ő érdemelte meg. Ez nem érvényes. Csak azért kapta ő, mert öreg. Nem igazságos.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168135 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: Díjak
Én is megnézem, aztán meg kit érdekel a suli?? :D :D
Részemről azt mondom, hogy muszáj nyernie valamit! Mer' ha nem, hát velem gyűlik meg a bajuk... :evil: :twisted: :nono: :sungl: :D

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168069 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok!

Gondoltam beírom ide,hogy hétfő hajnali 1:00-től élő közvetítés lesz a Golden Globe díjátadásról a pro7-en. :D
Én sztem tuti megnézem,bár aznap suli... :lol:
Aztán,ha nem nyer semmit.... :evil: :twisted:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167908 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Díjak

Gandalf írta: Golden Globe díjátadás mikor lesz? S ott hány kategóriában esélyes?

Most lesz vasárnap, 25-én. Négy kategóriában jelölték: legjobb film (dráma), rendező, filmzene, betétdal.

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167906 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Díjak
Golden Globe díjátadás mikor lesz? S ott hány kategóriában esélyes?
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167824 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Díjak

Nem nem Gwali, félreértesz. Most, a sok már elnyert díj után már én is optimista vagyok.
De tény amit PJ mondd, még sosem nyert fantasi vagy sci-fi a legjobb filmben.

Én is optimista vagyok. Nem nyeri meg. Nem lesz PJ-é a drágaszág :gollum1: :twisted:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167520 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Díjak
Akár megkapja, akár nem, nekem attól nem fog jobban tetszeni. Igaz megútálni sem fogom.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167463 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Díjak

Hegyirabló írta:

Gwaleriol írta: Remélem, hogy mindketten tévedtek. Én az optimisták táborát erősítem, szerintem a RotK megnyeri a legjobb filmnek járó Oscart (is).


Nem nem Gwali, félreértesz. Most, a sok már elnyert díj után már én is optimista vagyok.
De tény amit PJ mondd, még sosem nyert fantasi vagy sci-fi a legjobb filmben.

Mindazonáltal ha most a GYU nem nyerne, akkor a rajongók lebontanák Hollywoodot, ezt pedig nem akarják megkockáztatni.

H.


:P Itt az ideje hogy ez megváltozzon! :dance: :dance: :dance:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167460 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak

Gwaleriol írta: Remélem, hogy mindketten tévedtek. Én az optimisták táborát erősítem, szerintem a RotK megnyeri a legjobb filmnek járó Oscart (is).


Nem nem Gwali, félreértesz. Most, a sok már elnyert díj után már én is optimista vagyok.
De tény amit PJ mondd, még sosem nyert fantasi vagy sci-fi a legjobb filmben.

Mindazonáltal ha most a GYU nem nyerne, akkor a rajongók lebontanák Hollywoodot, ezt pedig nem akarják megkockáztatni.

H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167381 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Díjak

Hegyirabló írta: Peter Jackson pesszimista az Oscarral kapcsolatban.

www.cinematrix.hu/hirveg.php?interju_id=12153

Az utolsó bekezdés.

Ezt ugatom Én is legalább egy éve!


H.

Remélem, hogy mindketten tévedtek. Én az optimisták táborát erősítem, szerintem a RotK megnyeri a legjobb filmnek járó Oscart (is).

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167332 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak

Elza Eldanielle írta: Sajnos - nem értem miért -, de a díjkiosztokon egy filmnek csak egy főszereplője lehet. A GYU esetében ez Frodó.
Így Gandalfot - McKellent csak a "Legjobb férfi mellékszereplő" katergoriában tudják jelölni.


Cáfolnom kell.

1976-ban a Hálózat című filmért Peter Finchet és William Holdent is a legjobb főszereplő (Actor in leading role) kategóriában jelölték, és más példa is van még.

H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167329 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Díjak

Aldarion írta: Legjobb férfi mellékszereplő
Ian McKellen – A Gyűrűk Ura – A király visszatér
Gandalf egy mellékszereplő lenne 8O :x

Sajnos - nem értem miért -, de a díjkiosztokon egy filmnek csak egy főszereplője lehet. A GYU esetében ez Frodó.
Így Gandalfot - McKellent csak a "Legjobb férfi mellékszereplő" katergoriában tudják jelölni.


[size=9:2yxiv9te]Nem tudom volt-e már, de azért berakom:[/size]
"Míg Peter Jackson az Oscar-díjának esélyeivel kapcsolatban pesszimista nyilaktozatokat ad, filmje A király visszatér újabb Oscar-esély jelző díjat kapott: a producereket tömörítő Producers Guild of America (PGA) szervezet 2003 legjobbjának a Gyűrűk Ura záró epizódját hirdette ki a Los Angeles-i eredményhirdetésén."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167314 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
Peter Jackson pesszimista az Oscarral kapcsolatban.

www.cinematrix.hu/hirveg.php?interju_id=12153

Az utolsó bekezdés.

Ezt ugatom Én is legalább egy éve!


H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #167265 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: Díjak
Sean Astin szerintem is megérdemelte volna a jelölést. Jól jött volna ki, ha két színész is jelölve lett volna a Rotk-ból.
Ez a díjátadás mikor lesz?

Mikor meghallottam a TV-ben, hogy 12 jelölést kapott, egy hatalmasat ugrottam örömömben. A szüleim meg csak néztek rám nagy szemekkel, hogy már megint mi bajom van. :lol:

Ú i vethed nâ i onnad.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166776 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Díjak

Aldarion írta: Sok Gratu a Rotk-nak & PJ-nek :!: :bounce: :hello: :itscool: :dance:

Legjobb férfi mellékszereplő
Ian McKellen – A Gyűrűk Ura – A király visszatér

Gandalf egy mellékszereplő lenne 8O :x

Engem az lepett meg, hogy Sean Astint nem jelölték ebbe a kategóriába, szvsz megérdemelte volna. Persze, én elfogult vagyok. :D

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #166774 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Díjak
Sok Gratu a Rotk-nak & PJ-nek :!: :bounce: :hello: :itscool: :dance:

Legjobb férfi mellékszereplő
Ian McKellen – A Gyűrűk Ura – A király visszatér

Gandalf egy mellékszereplő lenne 8O :x

Más lett a világ
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.613 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére