A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 8 hónapja #168222 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
a képek nagyon jók! Nem tudnád kivágni a garfikákat a stáblistákból? Már egy csomóan keresték, szal sezrintem ez közkívánat.... nem? :roll:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #168220 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Leguanember írta: A legjobb szórakozást nyújtó GYU-ról szóló írás és vélemény, ami az elmúlt három évben született. 8) :D Hatalmas! :twisted:

member.rpg.hu/cu/cuo30/gyu.htm

Keletkezés időpontja: 2002. január


Jaj! :lol: :lol: Halálra röhögtem rajta magam.

Különösen ezen:

Rokon lelkek azok a trollok, akik "mekkora szar volt a varázsló, negyedik szinten jobbat tud a karakterem" jellegű észérvekkel dobálóztak a fórumokon, csak hogy valaki észrevegye őket. Vagy lehet, hogy barlangi fajtársuk szomorú sorsa miatt orroltak meg?


Amúgy én inkább az ilyen "trollokon" idegelem fel magam, nem a primitív, orklelkű fajtákon, mert azoknak (mint ahogy Murphy is mondja) hiába magyarázod, hogy primitívek, ugysem értik meg, hiszen primitívek.

A RotK után a buszmegállóban is egy ilyen magyarázta, hogy "hááát, amiko Gollam beleesett a vulkánba, na azon tökre láccott, hogy compúteres trükk...".

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168202 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gyöngyszem írta: Iowa: megprobálom felrakni neked azt a képet, kicsit nehezen bár, de nagyjábol elkaptam a mosolyt :) ( kep.tar.hu/nessa -Saját ROtks képek)



de ott tény a lovon mindegyik hobbit nagyon arin mosolyog :)

A tökös hobbit naon hasonlit Andy Serkisre szvsz


KÖSZI! :D Mindegyik igen. Nagyon jók a képek különben... az összes ilyen Frodost megnéztem... fuh, az mikor nincs meg az ujja... nagyon brutál, de jó...
Hát nem tudom... kicsit hasonlít a vigyora, de szerintem ne Ő... :roll:

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168192 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

nathalee írta: Most néztem meg egy GYU-ás paródiát :)
Frodo és Samu kontra Gollam TTT eleje
Vmi nagyon veszett :D :D :D


Hol? Milyen? Letöltött? Akkor linket ide! :)
Ha videókazi (LEP-es), tessék bedigitalizálni :)


Egyik haveromnál néztem. Ha ma már nem is, de holnapra megpróbálom megoldani. Amúgy max mennyi Mbyte-ot bír ki ez a fórum?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168190 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

nathalee írta: Most néztem meg egy GYU-ás paródiát :)
Frodo és Samu kontra Gollam TTT eleje
Vmi nagyon veszett :D :D :D


Hol? Milyen? Letöltött? Akkor linket ide! :)
Ha videókazi (LEP-es), tessék bedigitalizálni :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168189 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gyöngyszem írta: Iowa: megprobálom felrakni neked azt a képet, kicsit nehezen bár, de nagyjábol elkaptam a mosolyt :) ( kep.tar.hu/nessa -Saját ROtks képek)



de ott tény a lovon mindegyik hobbit nagyon arin mosolyog :)

A tökös hobbit naon hasonlit Andy Serkisre szvsz

Jók a képek, csak egy darab Aragornos nincs benne.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168185 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lili írta: Gyöngyszem:nekem vmiért nem hozza be a képeket,vagyis azt írja ki,h feldolgozás alatt... :( Pedig úgy megnéztem volna pl azt a lovas képet,mert az a mosoly télleg nagyon édes... :P


Kattincs rá a képekre. Nekem úgy bejött :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168184 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Gyöngyszem:nekem vmiért nem hozza be a képeket,vagyis azt írja ki,h feldolgozás alatt... :( Pedig úgy megnéztem volna pl azt a lovas képet,mert az a mosoly télleg nagyon édes... :P
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168183 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Most néztem meg egy GYU-ás paródiát :)
Frodo és Samu kontra Gollam TTT eleje
Vmi nagyon veszett :D :D :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168173 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ja, és az elnevezéseid is haláli, Frodócica meg Faramircica :biggrin2:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168165 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tök jók :)
Ugye hogy Orlando jobb hosszú hajjal :wink: :lol: :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168161 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Gyöngyszem: NAGYON jók a képek!! Csomó olyan képet találtam köztük, amelyet eddig máshol nem láttam!
Köszi. ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168157 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Iowa: megprobálom felrakni neked azt a képet, kicsit nehezen bár, de nagyjábol elkaptam a mosolyt :) ( kep.tar.hu/nessa -Saját ROtks képek)


de ott tény a lovon mindegyik hobbit nagyon arin mosolyog :)

A tökös hobbit naon hasonlit Andy Serkisre szvsz

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168134 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Remélem, hogy az a kép is felkerül ezek közé a Rotk-os képek közé, mikor Frodo ül a lovon, és olyan nagyon aranyosan mosolyog, mert imádom azt a részt! :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168132 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Harmadjára is fantasztikus volt a film! :D
Viszont az a tökös hobbit szerintem nem Andy. :roll:

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168129 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Remélem, a "háááát" jót jelent! :wink: Mert nekem nagyon tetszik az Into the West.

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168127 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Endóre írta: És hallottátok a film zenéjében az utolsó számot? Háááát


Ez a "Háááááát" most jót v. rosszat jelent? SZVSZ nagyon jó lett az Into the West! Márha arról van szó......... :oops: :roll:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168123 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
És hallottátok a film zenéjében az utolsó számot? Háááát

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168117 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

A szinkronhoz: No igen, én most már jobban meg vagyok békélve a szinkronnal, mint január 3-a előtt. Nem tudom, de amióta élőben is láttam azt a néhány színészt a hangjuk is sokkal szimopatikusabb lett. :D Igaz Kerekes József és Csöre Gábor hangja eddig is nagyon tetszett. :roll: De mondjuk tényleg van a szinkronban pár fura dolog. Ennek ellenére nagyon várom már, hogy feliratosan nézzem meg és legközelebb olyanra is megyek. Már annyit áradoztatok róla... :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168096 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
nyárson végzi?? fuuuj

a közönségrol: én már nem mondok semmit, de amikor moziban voltam osztálytársam ult mogottm vmi bnojével és végig csorgették a fulembe a popcornos zacsit... :roll:

ja és asszem már elérhetok a képek ha érdekelnek vkit: kep.tar.hu/nessa és itt a Saját Rotks képek-et nézzétek

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168094 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Gondolom, Gandalffal szenved aztán segítséggel vagy anélkül kirepül...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168087 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mae govannen!

(az utóbbi öt oldalhoz:)
áfi meg a többiek: köszi a képeket, nagyon jók, csak valamiért nem menti le rendesen a gép, mint a többit szokta... :roll:
Közönséges téma: elég közönséges közönség szokott lenni...a röhögcsélés már megszokott dolog, vannak "jobbak" is: egyszer TTT-t néztem barátnőmmel, kivételesen nem a Plazában, hanem egy lerobban, fa székes moziban ( :roll: ), mögöttem ült egy nő a kisfiával; a nő mindig ha megöltek valakit, elkezdett sziszegni, meg "hú, szegény", meg egyéb hasonlók (Haldirnál ugyanúgy, mint akár egy uruk-hainál... :? ), most meg 2-szorra néztem ROTK-ot, én tesóm és barátnőm közt ültem, tesóm mellett egy pasi nyitott szemmel horkolt, barátnőm mellett egy másik bizonyos időközönként olyanokat tüssszentett, hogy szinte beleremegett a terem... :roll:
Szerintem olyat kéne csinálni, mint annak a pasinak volt, aki a Simpson családot kitalálta, az a magyar emberke; otthoni házimozi, úgy értve, hogy egy saját, különbejáratú moziterem, csak berak egy DVD-t, és leül megnézni...nincsenek zavaró tényezők, és mégis moziminőségben látja... :roll:
Eldarionhoz: nagyon aranyos, és tényleg hasonlít a "szüleihez"; tök olyan szeme van, mint Viggonak... :D
Nálunk sajnos csak szinkronnal játszák. Van egy-két személy, akinek egész elmegy a szinkronja (pl: Gríma vagy Szarumán), sőt, samué még tetszik is, de a többi...Pl: mikor Frodó felébred, és megpillantja Gandit, na ott hülyébben ki se lehett volna mondani a nevét, meg utána jön "Gemli"...vááááááá :)
DVD: jó, hogy hamarabb lesz. Szarumán hogy fog kiesni, én azzal viccelődtem, hogy Gríma majd őt dobja ki, mert ugye a palantír már valahogy kiesett... :P

(Bocs, hogy ilyen hosszan írtam, néhol biztos hülyeségeket is, de most 5 oldalon keresztül megint nem fogok írni semmit...)

Ja, és tényleg vicces a sisakja...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168084 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

erwianne írta: Ja és még valami, Faramir fején marha fura a sisak!


miért? sztem tök jo.csak másfajta mint a többi gondorié

Gyöngycem (voltam valaha)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168080 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Endóre írta: A Bővített verzióban benne lesz Szarumán? Mert nagyon sajnáltam, hogy kihagyták, mikor Gandalf eltöri Szarumán botját.


Én is úgy tudom hogy benne lesz. Nyárson végzi... :?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168078 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Obi-Wan (Ben) Kenobi1\n

A film korhatáros volt. 14 éven aluliak elvileg nem is mehettek be. Ehhez képest mindenkit beengednek, még az 5 éves kisgyereket is (mint mondtad :) ). quote]

off:

Öt??? Én PELENKÁS másfél körüli kisgyereket láttam a FotR egyik szegedi vetítésen. Anyuka kb öt percenként rohangált ki vele.

A TTT- re meg síkrészegek jöttek be, de szerencsésen kimentek fél óra múlva, majd az egyik nagy hangosan vissazjött azzal, hogy merre mentek a barátai, merthogy az ő kocsiját vitték el.

Nem értem, ha valakit valami nem érdekel, miért megy be, és ha egy film korhatáros, miért visz be kiskölyköt. Főleg: miért engedik be? És ha a gyerek elkezd üvölteni, mert megijed?


"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168075 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Endóre írta: A Bővített verzióban benne lesz Szarumán? Mert nagyon sajnáltam, hogy kihagyták, mikor Gandalf eltöri Szarumán botját.


Benne lesz, kb 7 percben. Hogy Gandalf eltöri-e Szarumán botját, azt nem tudom (Gandalf botját viszont eltörik :) )
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168072 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A Bővített verzióban benne lesz Szarumán? Mert nagyon sajnáltam, hogy kihagyták, mikor Gandalf eltöri Szarumán botját.

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168068 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A film korhatáros volt. 14 éven aluliak elvileg nem is mehettek be. Ehhez képest mindenkit beengednek, még az 5 éves kisgyereket is (mint mondtad :) ). Úgy látszik egy-két oda nem illő ember mindig van a közönségben... a amikor én láttam akkor azon kezdett el röhögni a legalsó sorban ülő közönség egy része, amikor a Banyapók beszőtte Frodót. :roll: Aztán azon, amikor a Banya elüldözése után Samu odarohan Frodó élettelen testéhez. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem, ez bunkóság, hogy a film felénél az egész terem hangos a nevetésüktől (pedig nem voltak sokan, kb. öten).

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168058 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

erwianne írta: Ja és még valami, Faramir fején marha fura a sisak!


Miért?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168050 Írta: Aragorn
Aragorn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Végre én is láttam,igaz a hétvégén,de sikerült megnéznem,mivel elkellett valahogy Szegedre a legközelebbi normálisabb moziba.
Nagyszerű film volt.
Szinte nagyon felsem lehette dolgozni.
Amikor ahazértem,lefeküdtem,és akkor gondoltam át mit is láttam. :)
a közönség?
Erről jobb nem szólni.(azért itt egy kis adalék)
Kritikán aluli!
Az 5 éves gyerektől(nemtudom,a szülők azthitték Disney film?)kezdve a nemérdekelmicsaküljekbeészabáljamapopcornt réteg. :evil:
Különösen egy szemüveges csóka tetszett(én is az vagyok)
"Ez akkora szar film,ha tudom el sem jövök"hozzászólással volt a szünetben,mert ugye volt 10(20!)perc.Simán kibartam anélkül,hogy felálltam volna.
Persze voltak azért akik ki-ki mendegéltek közben is.
Ezt itthon nyugodt körülmények között kell majd megnézni.
Vagy egyszer egy rendes hozzáértő közönséggel!
Miért nem volt ez korhatáros?Manapság már nemdivat?
Anno a 80-as évek filmjei,akkor nemengedtek be mindenkit a moziba!
Sok kedves rész volt benne!A látvány az szuper volt!
Nemcsak Lucas van már a világon
:D
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.123 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére