A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 8 hónapja #168025 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ja és még valami, Faramir fején marha fura a sisak!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168023 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A legjobb szórakozást nyújtó GYU-ról szóló írás és vélemény, ami az elmúlt három évben született. 8) :D Hatalmas! :twisted:

member.rpg.hu/cu/cuo30/gyu.htm

Keletkezés időpontja: 2002. január

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #168022 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hah, mily rég el kellett szakadnom Tőletek, drága barátim! Azt hiszem így hirtelenjében nem fogom átlapozni az elmúlt csaknem fél év fórumtermését, melyet nem láthattam, inkább úgy teszek, mintha most lennék itt először, s egészséges rácsodálkozással figyelem az új fejleményeket.

Na de bocs a mellédumáért, máris a lényegre térek, s megosztom Véletek, mit szűrtem le A király...-ból az első három megtekintésre:

:arrow: Mind közül a legszebb, legátgondoltabb és legkönnyfakasztóbb rész, és olyan rossz, hogy nem lesz következő :bawling: ! (Habár némely csintalan kismadarak azt susorogják, hogy Peter megpróbálkozik a Babóval is, de e híresztelésben egyelőre nem bízok.)

:arrow: Amellett, hogy jó és szép, végre a moziközönség sem volt végtelenül bunkó (mikor egyszer a Két tornyot néztem, a mögöttem ülőnek csörgött a telefonja, holott a film előtt a kedves mellette ülő felhívta a figyelmét annak kikapcsolására, és ha még nem volna elég, hogy becsörgött, még fel is vette és 10 percen át társalgott valamivel a normál hangerőt túllépve :down: ). Köszönöm Szeged népe!

:arrow: Akármennyire szép és jó, a vége kicsit furcsa lett. Aki olvasta, legalábbis szerintem, annak nem elég (csak hiányzik Szarumán dúlása a megyében), aki meg nem olvasta, annak kicsit nyújtottnak tűnhet (habár aki nem olvasta, magára vessen!).

:arrow: Örömmel konstatáltam, hogy az, amit a legjobban hiányoltam az előző kettőben, az itt megvan (csak fura, hogy most kezdték és eddig ezt a részt nem domborították ki annyira), jelesül az énekekről van szó, amik nagyon jók lettek és szerintem nagyon meghatók. Én például bőgtem, mint a záporeső, mikor Pippin énekelt.

:arrow: Végül pedig arról számolnék bé, hogy eleddig a hobbitok (mármint Frodó és Samu kivételével) eddig kissé kívül estek a látóteremen, de most annyira megszerettem Pippint, hogy ő a negyedik kedvenc karakterem Legolas, Aragorn és Gimli után (a könyvben kicsit ... hogy is magyarázzam :roll: ... sokkal ostobábbnak tűnt, persze itt sem világmegváltó lángész). :pippin5:

Ha mindezt már leírtátok, kérlek ne haragudjatok meg rám.

Más: Én is veszettül várom a bővítettet. Amint kijön, elküldöm egy napra a szüleimet meg az öcsémet kirándulni, és végignézem az első rész első másodpercétől a harmadik utolsó pillanatáig.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #168010 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Olyan jó lenne ha már októberben megérkezne...Azt hiszem ezzel a DVD-vel kapcsolatban türelmetlenebb leszek egy kicsit... :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167999 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

Mornambar írta: A bővítettről mostanság mi hír?

A DVDCenter írta: annyit érdemes tudnunk, hogy a kétlemezes A gyűrűk ura - A király visszatér DVD-t május 25-re datálják, a négylemezes, bővített változatot pedig az augusztus és november közti időszakra.


Vagyis a kétlemezes pár hónappal korábban jön ki, a bővített valószínűleg a rendes időben :( (még NEM hivatalos Warner infok!)


Németországi Warneresek októberre ígérték a bővítettet.

Jé, mégis ráfér egy lemezre a 3. film? Vagy a 2. CD-n szorítanak még a végének egy kis helyet az extrák mellé?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167997 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: A bővítettről mostanság mi hír?

A DVDCenter írta: annyit érdemes tudnunk, hogy a kétlemezes A gyűrűk ura - A király visszatér DVD-t május 25-re datálják, a négylemezes, bővített változatot pedig az augusztus és november közti időszakra.


Vagyis a kétlemezes pár hónappal korábban jön ki, a bővített valószínűleg a rendes időben :( (még NEM hivatalos Warner infok!)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167983 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: A bővítettről mostanság mi hír?


Lesz. :evil3:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167975 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A bővítettről mostanság mi hír?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167965 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Timona írta: ÉS IGEN bővitették a screencapeket, de még mindig nem jutottak a végére, de majd szép lassan... :)

Ha valaki még nem látta:
www.pbase.com/calico/rotkcaps&page=26


Ahh, új screencap-ek! :D (Nem hiszem el, hogy kihagyták amikor Frodó végül elkapja Samu kezét... :evil: )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167951 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Kedves rye!
Köszike :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167935 Írta: rye
rye válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
ja és "faj"-ként pedig ember van feltüntetve, azon belül is dúnadán...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167928 Írta: rye
rye válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
hi,
az encyclopedia of arda szerint nincs információ eldarion születési évéről (a könyben sem találtam), csak hogy apja halála után, nk. 120-ban király lett... azért tippet adnak: nk 30 körül születhetett. szóval azért télleg vártak egy kicsit... :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167915 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta:

nathalee írta:

Gandalf írta: Lehet, hogy csak később fogant, nem rögtön a házasságuk elején... a tünciknél ez mindig lassan megy... :roll:


Akkor ő most félig tünde, félig meg dúnadán?


Ez most már kicsit elkanyarodik a filmtől, inkább a Kérdések topicban kérdezd meg! :wink:


Attól még lehetne rá választ kapnom :wink:
Amúgy csak eszembe jutott, nem fontos. Majd kiderítem :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167913 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

nathalee írta:

Gandalf írta: Lehet, hogy csak később fogant, nem rögtön a házasságuk elején... a tünciknél ez mindig lassan megy... :roll:


Akkor ő most félig tünde, félig meg dúnadán?


Ez most már kicsit elkanyarodik a filmtől, inkább a Kérdések topicban kérdezd meg! :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167907 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Lehet, hogy csak később fogant, nem rögtön a házasságuk elején... a tünciknél ez mindig lassan megy... :roll:


Akkor ő most félig tünde, félig meg dúnadán?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167905 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lehet, hogy csak később fogant, nem rögtön a házasságuk elején... a tünciknél ez mindig lassan megy... :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167900 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Aragorn 87éves lehetett ugye, mikor Arwent elvette. Látszott rajta a változás, de még elég fiatalos volt. Aztán 6-8 év múlva /ennyinek tippelem a kisfiút/ már eléggé ősz. Vagy a háború viselte meg ennyire?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167897 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

nathalee írta: Mintha Arwenre hasonlítana egy kicsit, nem?

Igazad van. Van benne egy kicsi Arwenből, hasonlít rá. De hát elvégre az anyja.
És az is igaz, hogy Gornira is hasonlít. Jó gyerek szereplőt találtak. Valahogy mind Viggoból, és mind Livből is van benne egy kicsi.
Egyébként az egész jelent nagyon megható.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167890 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tinúviel!Tinúviel! írta: Ráadásul, mennyire aranyosan vetette magát aragorn ölébe és ahogy ránézett Arwenre...na itt borultam ki teljesen....mintha csak az apját látnám... :oops:


Van benne valami... Mintha Arwenre hasonlítana egy kicsit, nem?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167885 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ráadásul, mennyire aranyosan vetette magát aragorn ölébe és ahogy ránézett Arwenre...na itt borultam ki teljesen....mintha csak az apját látnám... :oops:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167881 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Olyan szép ez a gyerek...Én általában nem szeretem a gyerekeket de ő még engem is megfogott. :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167869 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

Szméagol írta: Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ki játszotta Eldariont, Aragorn kisfiát? Nincs benne véletlenül a családi vállalkozásban? :wink: ( Ő az. )


Sadwyn Brophy. Az imDB szerint ez az első filmszerepe. (Jó indítás :) )


Pedig olyan ismerős. Azon törtem a fejem a moziban, melyik filmben láthattam már.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167867 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ki játszotta Eldariont, Aragorn kisfiát? Nincs benne véletlenül a családi vállalkozásban? :wink: ( Ő az. )


Sadwyn Brophy. Az imDB szerint ez az első filmszerepe. (Jó indítás :) )
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167864 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Bővítették a screencapeket?! Amíg egy hobbit sincs benne az nekem nem bővítés... :lol: 8)

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ki játszotta Eldariont, Aragorn kisfiát? Nincs benne véletlenül a családi vállalkozásban? :wink: ( Ő az. )
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167862 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
ÉS IGEN bővitették a screencapeket, de még mindig nem jutottak a végére, de majd szép lassan... :)

Ha valaki még nem látta:
www.pbase.com/calico/rotkcaps&page=26

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167857 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
1400 computergrafika! 8O Azt hiszem ez azért nem semmi :D Mire nem képes a technika ördöge, tényleg csak mostanra érett meg arra a könyv, hogy megfilmesitsék, mert azt hiszem ezek nélkül nem lehetett volna elérni ilyen hatást. 8) Most viszont tökéletesre sikerült!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167851 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elza Eldanielle írta: Olvastátok: James Cameront A Gyűrűk Ura inspirálja


Hát egen... :mrgreen:
Valamikor azt mondta PJ, hogy olyan filmet szeretett volna készíteni,
ami a fantasyban "magasabbra teszi a lécet"!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167847 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elza Eldanielle írta: Olvastátok: James Cameront A Gyűrűk Ura inspirálja


Nagyon helyes!!!!!

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167841 Írta: Elza Eldaniella
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #167840 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Kedves fórumosok!

Sajnos mindenkinek vannak kellemetlen élményei a mozizásról, mindig akad pár emberszabású, aki nem értékeli a filmet. De most már hagyjuk abba ezeknek a felidézését. Biztos van érdekesebb téma, mint a tahók a moziban.
Most még nem kezdek el törölgetni, de ha ismét kezdenek halmozódni ezek a hozzászólások, nekiállok takarítani.

Köszönöm a figyelmet. Szolgálati közlemény vége.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.084 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére