MTT Szülinap

Több
20 éve 9 hónapja #126353 Írta: Kenza
Kenza válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Sziasztok! Királyrét jó ötlet én kéthéttel ezelött voltam és nagyon szép környék. A szálás is kitünő. :itscool: Viszont ott elég sok kulancs van, ugyhogy hozzatok kulancs riasztot :cry: . A büfék elég drágák, ha tehetitek mindenki hozzon magáva kaját, mert elözöleg mi is vitün és igy volt a szálás és az utazás 3000Ft két napra. Az lenne a kérdésem, hogy a vonatra a jegyet külön kell e megvenni vagy kérünk csoportos kedvezményt igy tálán olcsob lenne. Megvan a Kisvasut menetrendje: indulás Nyugati:6:30, 8:30, 10:30, 14:30, 16:30, 18:30.Kismaros érkezés:7:29, 9:29, 11:29, 15:29, 17:37, 19:29. A Kisvasut indulása Kismarosról:7:50, 9:40, 11:40, 15:40, 17:40, '9:40. Tényleg jó hely, ugyhogy érdemes ide menni. :D

Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #126272 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Batti: Ez jó ötlet! [size=9:2vpbzreh](Legalább nem lesz vita, hogy végül miért ez lett, miért nem az az eddigi lehetőségek közül.) [/size]:wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #126264 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Batti: KIRÁLYRÉTET TAÁMOGATOOOM-))
Pontosan hová megyünk? (melyik "szálloba"?)
Öcséméknek tavaly volt ott tábora és baromi jo hely! Van bakacsinerdei rész meg tó meg minden-)
És annyira meleg sincsen..
Jah meg szemben (a túristaház mellett) van sátorozosái lehetőség az tavaly 500ft/nap.. (ha ez a lehetőség is meglenn örülnék mert én ezt választanám pénzgyi gondok miatt, tábor meg hasonlok)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #126233 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Bár a vezetőség még nem döntött teljes egészében, de szinte biztos, hogy egy új hejszínt választunk. A helyszín Királyrét. Mondhatnám Khirályhréth. A befogadó képessége 60fő, mármint ágyszámra vetítve. Az ára 1300/fö akinek nem jutna ágy az kaphat matracot. Van több konyha amit használhatunk és fel is vannak szerelve. Tüzrakás nem lehetséges. A környék szép, lehet kirándulni vagy csak egyszerüen heverészni. Részemről a heverészés mellett maradok. A hely zsír új tehát nagyon kell rá vigyázni. Távozás előttt fel kell takarítani Fizetni helyben kell. Jöhet minden tag, ez már biztos. A többiről időben.

"Kane o Keizai Suru"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #126147 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Sőt, egyáltalán MINDENT el kell dönteni péntekig. :? Helyet, időpontot, satöbbi. Másképp nem megy.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #126139 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Nagyon szépen kérlek Benneteket, hogy ezt ne beleszólásnak, erőszakoskodásnak vagy stb vegyétek. Legalább abban jussatok dűlőre, hogy NE Szeged legyen, mert MOST PÉNTEKIG meg kell erősíteni a foglalást, vagy le kell mondani a szállást.

Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #126069 Írta: Kenza
Kenza válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Sziasztok! Megértettem, hogy Agárd nem tartozik a hagyományhoz. Akkor döntsük el, hogy mi a legjobb számunkra. :hein: Szegeddel az abaj, hogy messze van és persze a vizsgák. :( Bár csodálatos hely. Köhegy-el csak az a baj, hogy nincs víz ( végülis ez megoldhotó egyszer mindenki kibirná, hogy nem fürdik és inivalót mindenki tud hozni). Végül Szentendre, itt az a baj, hogy csak 10-ig maradhatunk. :cry: Bár ott van elég víz. :lol: A vita viszont nem old meg semit, hogy én ide-én oda, mert végül nem lesz egyik hely sem ahová mehetnénk. Sajnos nem lehet olyan helyet választani ami mindenkinek jó. :cry: Reméljük a legjobbakat.Végső megoldás az lenne amit Morgana mondot, ha az összes kudarcot mond. Egy a lényeg, hogy együtt legyünk és az legyen bárhol. :D

Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125991 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
A szegedi szálláshely (most kérdeztem rá) még él. Akár igénybe szeretnétek venni, akár nem, kérlek, mindenféleképp jelezzétek nekik most péntekig. /Batti és Ulmo tudja a számot/.

Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125938 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Morgana írta: Nem tudom, felvetette-e már valaki, de mi lenne, ha beszélnénk gyorsan az Alsmássy térti szabidőkptal?
Mi lenne, ha nem hajnalig tartó 'ereszd el a hajam' lenne (nincs semmi kifogásom ellene, de abból úgyis rengeteg van :arrow: találkozások topic), hanem a farsanghoz hasonló, 'konszolidált' mulatság. Tánccal, kacagással, vetélkedővel, beszélgetési lehetőségekkel.
És igen, 11-kor(vagy mikor) vége lenne, de aztán még el lehet menni ide-oda.

Mert a lényeg:
hogy pár óráig együtt legyünk, emlékezzünk, ünnepeljünk!


Mást már nem nagyon van időnk 1HÉT alatt megszervezni. (komolyan mondom, ha nem szigorlatoznék jövő csütörtökön, nekiállnék magam...)
Legalább legyen valami...

Ez most komoly tanulsággal szolgált, jövőre ügyesebbek leszünk. Csak most legyenek konkrétumok.

Ezt a bejegyzést elküldöm az elnökség többi tagjának is, véleményeztetem, az illetékesek utána járnak, hogy kivitelezhető-e, és meglátjuk, mi lesz.

Fogjunk össze, emberek! Rossz az időpont, el is vagyunk késve
:arrow: de még lehet nagyon szép az évforduló!!!!!!!!!




Én erre mondtam azt a helyet ahol FARSANGON VOLTNK!!! (de erre se ragált senki a vezetők közül)

Galadh: Itt nem a Pestiekkel volt baj!! hanem éppen azzal, hogy nagyon sokan NEM pestiek..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125915 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Szólt mindenki, e fórumon úgysem születhet döntés. Az eddigiek ismeretében és figyelembevételével a vezetőség tagjai közül azok, akik ezzel foglalkoznak, egymással beszéljék meg és döntsék el, másképpen nem lesz eredmény. Majd tudatják velünk. Olyan megoldás úgyse lesz, ami mindenkinek jó és azt kell megtalálni, ami a legtöbb embernek megfelel. Most már késő bármi egyéb javaslaton gondolkodni, azt hiszem, szerintem ha valakinek ötlete van, már ne ide dobja fel, hanem a konkrétumokat (hely, árak, lehetőségek, kontakt) közvetlenül a vezetőknek küldje. (Körmail, hasonlók úgyse működnek ilyen helyzetben).
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125905 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
[size=9:2ej0onna]Kicsit kezdünk értelmetlen OFF-ba átcsapni... :roll: Tartsuk tiszteletben azokat, akiknek ilyen típusú gondjaik vannak a helyszínnel/időponttal. :roll: :? Különben is, Áfi, Te úgyis a vezetőség tagja vagy... :roll: :wink: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125901 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Kincső írta: Ja és Galadh: nem arról van szó, hogy nem tudunk vonatozni, de egy csomóan vizsgáznak/érettségiznek/felvételiznek/stb. (én nem).


Én speciel igen, ennek ellenére hajlandó lennék elmenni Szegedre, ami az én esetemben ráadásul 2x-i vonatozást jelent - 1x föl Pestre meg onnan Szegedig.
Na jó nem kötözködöm tovább, mert fejbe leszek csapva. :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125897 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Áfonya írta: Már elnézést, de szerintem a megalakulás egyéves évfordulója teljes mértékben a buli kategóriába tartozik... :roll: A LEP az más tészta. :D


Szerintem arra gondolt, ami a jelentése. :wink: Bár mi még nem vagyunk 111 évesek. :D

Szvsz Morgie [size=9:13x5r2v0](ugye mondhatom/írhatom így? :roll: )[/size] ötlete is megfontolandó, és akkor életbe léphet a vidékiek pestiek által történő befogadása. :idea: :roll:

Ja és Galadh: nem arról van szó, hogy nem tudunk vonatozni, de egy csomóan vizsgáznak/érettségiznek/felvételiznek/stb. [size=9:13x5r2v0](én nem).[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125895 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Tőlem akár Szegeden is lehet, és a lusta pestiek igenis fel tudnak állni a fotelból (ugye???), és fel tudnak ülni a vonatocskára. (Én is pesti vagyok, szóval nem azért mondtam.)

Ne rontsuk el a hülye veszekedésünkkel a szülinapot!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125891 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Már elnézést, de szerintem a megalakulás egyéves évfordulója teljes mértékben a buli kategóriába tartozik... :roll: A LEP az más tészta. :D

És szerintem igenis fontos, hogy olyan helyen legyen, amihez kötődik is valami, mert egyéb hepaj, ahol a társaság együtt van, van épp elég.
A cannes-i filmfesztivált se rendezik máshol, mert a hely úgyis mindegy, csak az a lényeg, hogy együtt legyenek a színészek/rendezők, nem? :lol:
(Jó, ez kevésbé volt relációban, de értitek, mit akarok mondani. :D )

Nem akarok ígérgetni, de igyekszünk kitalálni vmit, oké? :)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125889 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Nem tudom, felvetette-e már valaki, de mi lenne, ha beszélnénk gyorsan az Alsmássy térti szabidőkptal?
Mi lenne, ha nem hajnalig tartó 'ereszd el a hajam' lenne (nincs semmi kifogásom ellene, de abból úgyis rengeteg van :arrow: találkozások topic), hanem a farsanghoz hasonló, 'konszolidált' mulatság. Tánccal, kacagással, vetélkedővel, beszélgetési lehetőségekkel.
És igen, 11-kor(vagy mikor) vége lenne, de aztán még el lehet menni ide-oda.

Mert a lényeg:
hogy pár óráig együtt legyünk, emlékezzünk, ünnepeljünk!


Mást már nem nagyon van időnk 1HÉT alatt megszervezni. (komolyan mondom, ha nem szigorlatoznék jövő csütörtökön, nekiállnék magam...)
Legalább legyen valami...

Ez most komoly tanulsággal szolgált, jövőre ügyesebbek leszünk. Csak most legyenek konkrétumok.

Ezt a bejegyzést elküldöm az elnökség többi tagjának is, véleményeztetem, az illetékesek utána járnak, hogy kivitelezhető-e, és meglátjuk, mi lesz.

Fogjunk össze, emberek! Rossz az időpont, el is vagyunk késve
:arrow: de még lehet nagyon szép az évforduló!!!!!!!!!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125888 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Kenza+Vénia: Egyrészt szvsz igaza van Brisának, hogy Agárdhoz semmi nem köt minket. Másrészt így utolsó pillanatban nem hiszem, hogy lenne ott szabad szállás ennyi embernek. :roll:
Egyetértek Yavannával, egyrészt, hogyha Pesten lesz, valszeg többen leszünk, másrészt, hogy döntsön a vezetőség. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125872 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Na kérem tisztelettel:

Akkor most hogy lesz?
Mert elvesztettem a fonalat.
De amúgy egyetértek a Szegeddel és a Kőheggyel.
Bár, inkább Szeged. De végül is a többség dönt.
De mondjuk ha tényleg betennénk egy 4. ötletet is, az még jobb lenne.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125841 Írta: Vénia
Vénia válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
HELLÓ MINDENKI
:arrow: Egyetértek Yavannával és a hasonlóan érvelőkkel abban, hogy a résztvevő emberek száma a fontos, mivel a szülinap úgy az igazi, ha sokan ott vannak :!: ezárt le kéne szakadni végre erről a Szeged-nemSzeged vitáról, mert ennek így semmi értelme. Nem az a legfontosabb, hogy Szegeden legyünk, hanem hogy együtt legyünk és ha lehet azért közel Bp-hez, de ne a városban. Ezért nem tartom rossznak Kenza agárdi ötletét, amit a társaság volt kedves teljesen figyelmen kívül hagyni leszámítva azt a (külön kérés után érkezett) Brisa fémondatot, miszerint oda nem köt minket semmi. Szerintem ezen így júni. 3 táján már túl kéne lépni, ha azt akarjuk, hogy legyen valami a szülinapból :evil:
:arrow: Viszont az se lenne túl jó, ha csak a vezetőség döntené el a kérdést. A körmail lenne a legjobb megoldás (már volt is szó róla) mert úgy mindenki kinyilváníthatná a véleményét és az is kiderülne, hogy hányan vállalnák be mondjuk Szegedet. A mailban fel kéne sorolni az összes felmerült lehetőséget /úgymint Szeged, Szentendre, Kőhegy, Agárd (és ha kihagytam valamit akkor bocs)/ hogy mindenki elkönthesse, neki mi a legjobb. Lehetne akár két forduló is, az még talán beleférne az időbe, de ez a vita nem :!:
:arrow: Most már inkább azon kéne gondokodni, hogy mit tegyünk azért, hogy ez a mi "LEP"-ünk igazán emlékezetes legyen helytől függetlenül. Nem hiszem, hogy mindenki szinplán csak "bulizni" akar. Szerintem van itt sok kreatív ember, aki (ahogy hallottam már többször is) bizonyította, milyen jól ötvözi a humort az alkotó, művésztevékenyseggel. Rájuk ebben a kérdésba szerinete most is számíthatunk :hello:

"Vajon bekerülünk-e valami regébe vagy
énekbe, fel fogják-e olvasni vaskos
könyvekből hosszú-hosszú évek múltán
is"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125770 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
No, szerintem most már minden javaslat elhangzott, ideje lesz dönteni.
Javaslom, hogy az elnökség szavazza meg a végleges változatot (minél előbb), ők talán döntésképesebbek mint ez a "parlament"!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125727 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Én is inkább Budapestre szavaznék...

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125653 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Sil írta: Kincső: akiknek Szeged messze van (pl. győriek), valószínűleg a tábor lesz közel... :wink:


Lehet, hogy a Szeged messza van a győrieknek, de a szülinapért képesek fél napot utazni :wink: A távolság má ne legyen akadály :D (Menjünk,menjünk,menjünk,menjünk Szegedreeeee :D [size=9:3mydk4uc]- bár az én véleményem nem sokat számít.. csak egy vaok a sok közül, és ráadásul készbeülő [/size])

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125607 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Öröm titeket olvasni! Tisztára mint a parlamentben! :D

Objektív javaslat: Bp környékén legyen!
Indoklás: A legtöbben azért mégis Bp.-iek és ugye ide tud mindenki a legkönyebben eljutni. Ez pedig pont a vizsgaidőszak/érettségi/felvételi (kéretik aláhúzni a megfelelőt) miatt számít. A szülinapon különösen fontos, hogy sokan legyünk, a legtöbben pedig akkor tudnak eljönni, ha a főváros környékén lesz. Ez tuti.

Személy szerint hihetetlenül szívesen mennék Szegedre és valóban az lenne stílszerű; de az időpont miatt kevésbbé 'eredményes'.
Javaslom, hogy ha lement ez az évvégi cécó, rendezzünk Szegedre egy szülinapi emléktúrát!

És hogy mindebből mi a tanulság!? :roll: Rosszkor alakultunk! Nem lehetett volna vizsgaidőszak után? Hogy erre nem gondoltunk... :idea: :D

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125586 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Kincső: akiknek Szeged messze van (pl. győriek), valószínűleg a tábor lesz közel... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125583 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Gandalf írta: Emberek (tündék, hobbitok, stb.)! MOST kell dönteni, vagy lőttek a szállásnak! Ha még sokáig vacakoltok, egy embernek sem lesz ágya Szegeden, nem hogy 120-nak! :!:
Ne húzzátok tovább!


Hm, nem akarnék csúnya lenni, de én ezt már megmondtam 3 nappal ezelőtt... :roll: De nekem egal, legfeljebb nem megyünk sehova (a dolgok jelenlegi állásával nagyon úgy néz ki.)
Tudjátok, mi a gáz... hogy per moment a többség (és akinek nem inge ne vegye magára!) megint a "készbe beleülés" politikáját képviseli, de ha felajánlunk egy készet, az meg nem jó. :?

[size=9:3qzvtg83](Bocs, ha kicsit nyers voltam, de tényleg.)[/size]

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125582 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
[size=9:2oxsqf56]Akkor SZVSZ foglaljuk le a szegedi szállást... :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #125577 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Emberek (tündék, hobbitok, stb.)! MOST kell dönteni, vagy lőttek a szállásnak (SEHOL nem lesz már)! Ha még sokáig vacakoltok, egy embernek sem lesz ágya Szegeden, nem hogy 120-nak! :!:
Ne húzzátok tovább! Amúgy is elég kínos Namarie-nek, hogy már lefoglalta, de nem tudta biztosra mondani. Ezzel az egész MTT is ég.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125572 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Sziasztok!
Hazajöttem Szegedről az oszt.kir.-ról... :arrow: Az én szubjektív véleményem: ha teljesen csak az érzelmeimre hagyatkozom, azt mondom, menjünk inkább Szegedre, [size=9:piim98v2]mert nagyon-nagyon szép város, a fél osztály el volt olvadva tőle, és irigykedtünk... :roll: [/size][size=9:piim98v2](Bár a 2. hely így is Kő-hegy).[/size] De ha az észérveket nézem, akkor inkább Kő-hegy. :roll:

Dínchamionnak válaszolva: ha a szállás kapcsán a tűzoltóságra gondolsz: szvsz vagyunk elegen pestiek, akik be tudunk vállalni 1-2 éjszakára 1-2 embert. :idea: :roll: :wink: Igazam van? :roll: :wink:
Másrészt: lehet, hogy Silnek közelebb van, viszont valószínűleg sok más vidékinek messzebb van Szeged, sőt esetleg Bp.-n át kell menniük.
De filozofálhatunk ezen, így sosem fogjuk eldönteni. :roll: [size=9:piim98v2]Lehet, hogy igaza van azoknak, akik szerint le kell csapni a szegedi szálláslehetőségre, ha már van, viszont így szvsz jelentősen kevesebben leszünk. :roll: [/size]

És Brisának igaza van, hogy mit is akarunk csinálni?! :roll: :idea:
Ami így kapásból eszembe jut: akinek kedve van, csinálhat egy fényképes/rajzos/szöveges összefoglalót/tablót a számára legemlékezetesebb MTT-s rendezvényekről :arrow: ezek kapcsán feleleveníthetnénk minden eredményünket. :roll: Mit szóltok?

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #125569 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Én ugyan nem vagyok MTT tag, épp ezért annyit kérnék csak, hogy arra válaszoljatok: lemondjam-e a szegedi szállást vagy ne. Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #125411 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Kenza írta: :deal: Ne vegyétek tolakodásnak, de válaszolnátok! :) :roll: :oops: :lol:
:deal:

Naaa.. léci... :wink: :bounce:


Az az igazság, hogy Agárdhoz semmi sem köt minket...

Brisa
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.348 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére