MTT Szülinap

Több
20 éve 10 hónapja #125397 Írta: Kenza
Kenza válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
:deal: Ne vegyétek tolakodásnak, de válaszolnátok! :) :roll: :oops: :lol:
:deal:

Naaa.. léci... :wink: :bounce:

Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125361 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Gandalf írta: EZT el lehetne tolni mondjuk az első közgyűlés évfordulójára, vagy a hivatalos bejegyeztetés időpontjára... :roll:

Az első közgyűlés az alapító közgyűlés volt... A bejegyzésnek meg nincs meg az az érzelmi többlete, ami különlegesebbé tenné bármely másik időpontnál, azt az időpontot teljesen a hivatali önkény határozta meg...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125349 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
hát egen egy egyéjszakásra (de az teljesen egy éjszakás lenne)

Most hirtelen ez jutott eszembe..
Többnaposra sajnos csak vidéki helyeket tok..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125347 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Rabyn írta: KITAÁLTAM VALAMIT!!!
m,i lenne ha ott lenne ahol a farsang volt???
Csak ez most bálosabb jellegű lenne!!!Na ehhet mit szoltok?


De ott nem igazán tudnánk aludni... (bár nemtom, milyen helységek vannak még ott), vagy csak egy naposra gondoltál?

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125346 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
KITAÁLTAM VALAMIT!!!
m,i lenne ha ott lenne ahol a farsang volt???
Csak ez most bálosabb jellegű lenne!!!Na ehhet mit szoltok?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125333 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Telcontar_Leli írta: Gandalf: ezt ugye nem gondolod komolyan? 8O (mintha azt javasoltad volna, hogy ne jan.3-án, hanem mondjuk febr. 14-én tarsuk Tolkien születésnapi megemlékezését...)


EZT el lehetne tolni mondjuk az első közgyűlés évfordulójára, vagy a hivatalos bejegyeztetés időpontjára... :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125330 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Gandalf: ezt ugye nem gondolod komolyan? 8O (mintha azt javasoltad volna, hogy ne jan.3-án, hanem mondjuk febr. 14-én tarsuk Tolkien születésnapi megemlékezését...)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125329 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125320 Írta: Kenza
Kenza válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Sziasztok!

Sajnos nem tudtam végigolvasni, amit irtatok, mert nagyon kell sietnem, de lenne 1 ötletem:
Menjünk az agárdi kempingbe! Közel van, és olcsóbb.

Mit szóltok hozzá?

Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125218 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Mindenképpen érdemes lenne hagyományt csinálni a szülinapból, és még sok mindenből...

De az a véleményem, hogy ha centralizálódunk, azt meg fogja sínyleni az MTT. Már a közgyűlések kapcsán is felmerült, hogy road-show jelleggel szervezzük meg.

Az a véleményem, hogy mivel a pestiek kedvezményezett helyzetben vannak minden ( :!: ) tekintetben, néha tekintettel kellene lenni a vidékiekre is. Pl. szép meg jó, hogy éjszakába nyűló bulit tervezünk, meg minden, de körbeérdeklődött valaki Pesten a szálláslehetőségek terén? Mert nekem pl. szükségem lenne rá... :roll:

Egyszóval abszolút a decentralizáció pártján állok. Természetesen megértem a vizsgázókat, meg minden. Ezzel nincs is gond. De akkor nézzetek körül, hogy a vidékieknek milyen lehetőségeik lennének aludni. Pl.

Áfonyának pedig igaza van: nagyon sürgősen el kell dönteni a dolgot, mivel alig két hetünk van (ami csak naptárilag két hét ugye, mert a szállást le kell foglalni, ki kell fizetni, stb.)

(És továbbra is Szeged birtokolja a szavazatomat. 8) )

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125139 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Brisa: csak nem az MTT-bálról beszélsz? Ami úgy volt, hogy évente 2x lesz, a nyári az MTT szülinapja környékén... :roll: :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125134 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

ÉSzAH írta: Milyen többség? Valóban abban az illúzióban ringatjuk magunkat, hogy a többség itt megszólal? Azon kívül legalább annyian vannak az itt megszólalók között Szeged ellen (Szentendre rajongók + Kőhegy rajongók + egyik ötletet sem kultiválók), mint Szeged mellett. Már csak ezért sem kellene önkényesen lefoglalni a szegedi szállást.


Oké, akkor mondjatok jobbat. :D Nekem spec nincs ötletem, ha valakinek van, lelkem rajta. Nekem végülis (majdnem) mindegy.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125115 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Rabyn írta: Brisa és az milyen 5let?


Majd Batti elmondja.

Mi lenne, ha a témát más szempontból közelítenénk meg? Azaz, hogyan óhajtjuk megünnepelni az MTT szülinapját? Mert ha csak koccintani akarunk, akkor menjünk a Margitszigetre, az a legegyszerűbb. :D

A tábortűz, a bandázás szép meg jó, de azt bármikor máskor is megcsinálhatjuk. Szerintem valamivel különlegessé kellene tenni azt a napot. Esetleg valami olyannal, amiből hagyományt csinálhatunk.

Ötlet? (Próbáljatok elszakadni a helyszínektől.)

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125110 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Természetes, hogy mindenki a legjobbat szeretné magának, de én úgy vélem, ha van egy 90%-ra biztos helyünk (ez pedig Szeged, ahol Namarie szerzett nekünk helyet), akkor ki kéne használni ezt a lehetőséget.

Nem akarnék önkényeskedni a vezetőség v. a magam nevében, de ha jobbat nem tudunk kitalálni, akkor a többség akaratát figyelembe véve le fogjuk foglalni Szegedet. Ez valószínűleg egy-két napon belül eldől.


Milyen többség? Valóban abban az illúzióban ringatjuk magunkat, hogy a többség itt megszólal? Azon kívül legalább annyian vannak az itt megszólalók között Szeged ellen (Szentendre rajongók + Kőhegy rajongók + egyik ötletet sem kultiválók), mint Szeged mellett. Már csak ezért sem kellene önkényesen lefoglalni a szegedi szállást.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125109 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Sziasztok! :D
Már figyelgetem egy ideje ezt a vitát, de kérlek Titeket NE Szegeden legyen a szülinapi buli, és ezt jó pár vizsgázó-érettségiző-felvételiző nevében mondom. És valószínűleg a "kisebbeket" sem engednék el olyan messzire.... Jobbnak, kényelmesebbnek tűnik egy pesti megoldás, bár tudom, hogy a helyet meg kell még találni( ahogy nézem, se Szentendre, se Kőhegy :( )
Sajnos nem tudok én se olyan helyről, mely alkalmas lenne, de ha találok valamit szólok.
Előre is köszönöm.
Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125067 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Merras írta: A szülinapot tartsuk Gumipók irodájában 8) :lol: :P :D

Erről azért kérdezzük meg Gumipók véleményét is... ;)
:D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125061 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Brisa és az milyen 5let?

Én sajnos egyáltalán nem tudok ilyen helyeket...(

És ha ez olyasmi lenne mint amikor tábortüzeztünk? (itt arra gondolok, hogy nem ülnénk be sehova mivel nekem spec az anyagi keretem ezt nem engedi de szalonnát sütni vagy akármi arra még futja)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125059 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Finduilas, attól függ, milyen helyet akarnátok. A Bécsi Kávézót le lehet foglaltatni, a Tisza partján van egy nyárra odatett kiskocsmaszerűség.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125057 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Nekem volt egy, csak az Battitól függ. Lehet, érdemes lenne még a döntéssel várni egy ideig...

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125053 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Én csak annyit tennék hozzá, hogy Szegedet nem támogatom. (nekem 16-án lesz kemény vizsgám) Ráadásul Szegeden hol buliznánk? A koleszban?! Vagy a Tisza-parton? Akkor ennyi erővel már a Duna is lehetne.
Mindenestre úgy tűnik, hogy a Kőhegy sem a legjobb ötlet. És Szentendre sem az igazi.

Valaki hozzon már egy jó ötletet! :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125031 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Merras írta: A szülinapot tartsuk Gumipók irodájában 8) :lol: :P :D


na ja, meg neki is zülinapja van :lol: különben Szeged rocks, max ellógom a bankettemet

üdv

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125023 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Áfonya írta: Kedves mindenki!

A köremail jó ötlet, igyekszünk megvalósítani. :itscool:

Viszont. Kérlek mérlegeljétek azt, hogy nem ránk várnak, sem Kőhegyen, sem Szegeden. Ha túl sokáig húzzuk a dolgot, valószínű hogy hoppon maradunk. Természetes, hogy mindenki a legjobbat szeretné magának, de én úgy vélem, ha van egy 90%-ra biztos helyünk (ez pedig Szeged, ahol Namarie szerzett nekünk helyet), akkor ki kéne használni ezt a lehetőséget.

Nem akarnék önkényeskedni a vezetőség v. a magam nevében, de ha jobbat nem tudunk kitalálni, akkor a többség akaratát figyelembe véve le fogjuk foglalni Szegedet. Ez valószínűleg egy-két napon belül eldől.

Akkor pedig nem egy napra mennénk, hanem a 13.-tól 15.-ig terjedő hétvégére. Tehát nem kell egy nap öt órát utazni.

Bocs, gyerekek, de néha dönteni is kell. Lehet kövezni. 8)


Senki nem kovez meg senkit, meg ha -es ezt vessetek melyen az agyatokba- meg ha azt is mondja, hogy Jehova!
*_Neora kozapor zudul a szakallas holgyek kezebol, majd egy oriasi kotomb ala temetik*

Ennyit Afi kovezeserol... ß)

(Bocs az OFFert)

Mellesleg johet Szeged ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125022 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
A szülinapot tartsuk Gumipók irodájában 8) :lol: :P :D

Live long and prosper!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #125000 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Kedves mindenki!

A köremail jó ötlet, igyekszünk megvalósítani. :itscool:

Viszont. Kérlek mérlegeljétek azt, hogy nem ránk várnak, sem Kőhegyen, sem Szegeden. Ha túl sokáig húzzuk a dolgot, valószínű hogy hoppon maradunk. Természetes, hogy mindenki a legjobbat szeretné magának, de én úgy vélem, ha van egy 90%-ra biztos helyünk (ez pedig Szeged, ahol Namarie szerzett nekünk helyet), akkor ki kéne használni ezt a lehetőséget.

Nem akarnék önkényeskedni a vezetőség v. a magam nevében, de ha jobbat nem tudunk kitalálni, akkor a többség akaratát figyelembe véve le fogjuk foglalni Szegedet. Ez valószínűleg egy-két napon belül eldől.

Akkor pedig nem egy napra mennénk, hanem a 13.-tól 15.-ig terjedő hétvégére. Tehát nem kell egy nap öt órát utazni.

Bocs, gyerekek, de néha dönteni is kell. Lehet kövezni. 8)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124989 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Min: nagyon el vagytok kényeztetve, ti pestiek... :clown: :evil3: Nekem Pest oda-vissza 8 óra... :wink:

Köremail jó ötlet. :itscool:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124968 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Minerva írta: Jól értem, h Szegeden akarjátok tartani? 2és fál óra oda, két és fél vissza, és ez még csak a vonatút! Ha mondjuk kát napos lenne, megérteném, de egy nap öt órát utazni kicsit kegyetlenség, legalábbis a pestieknek biztosan... :?


Most tényleg nem piszkálodásképpen, és zárjuk le ezt az értelmetlen vitát, de pl. nekem is (pécsi lévén) öt óra vonatozásba kerül Pest... :? És azt hiszem, nem vagyok egyedül... :roll:

Vic ötlete pedig remek. :wink: Támogatom. :idea:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124963 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Egy egyszerű kérdésem lenne:
Kinek van meg az MTT teljes e-mailes taglistája? Batti?

"Mindössze" annyi lenne a teendő, hogy szét kellene dobnia valakinek egy körmélt, és megkérni mindenkit, aki MTT tag és érdekli a szülinap (=ergo el tud jönni rá), hogy válaszként a tárgyban csak annyit küldjön vissza, hogy
a) b) c) d) választás.
a) lehetne mondjuk Szeged, b) a hegy, c) Szentendre, d) saját ötlet

Így nem kellene végigolvasni a válaszleveleket, elég lenne csak a tárgyat végigfutni, és rögtön látszódna a szavazás eredménye.

Így senki sem maradna ki, azok is tudnának szavazni, akik hetek óta nem voltak fórumközelben és legalább mindenkiben tudatosulna, hogy szülinapozunk. :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124961 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Már az alakulóülésen sem tudtam ott lenni... hát akkor ezt is kihagyjuk.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124956 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Jól értem, h Szegeden akarjátok tartani? 2és fál óra oda, két és fél vissza, és ez még csak a vonatút! Ha mondjuk kát napos lenne, megérteném, de egy nap öt órát utazni kicsit kegyetlenség, legalábbis a pestieknek biztosan... :?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124933 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Ha olyan 10-ig buli, utána máshol folytatjuk lenne (és nem kétnapos), akkor tényleg csak egy buli lenne a sok közül... :roll: A szülinapot méltón kell megünnepelni. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.376 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére