MTT Szülinap

Több
20 éve 10 hónapja #124918 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Sil: nem. Ez mellette egy másik, ugyanabban az utcában, és nem a nagy vöröstéglás. Belülről én se sokat láttam belőle, mindössze a portát.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124901 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Namarie írta: A kollégium Újszegeden van, a várostól gyalog max. 20 perc, zöldövezet, a Liget után.

Hmm... Ez nem ugyanaz a koli, mint ahol a szegedi tábor volt? :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #124881 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Arra gondoltam, hogy ha decentralizálni akarunk, akkor tökmindegy, hogy Szegeden lesz-e vagy máshol, mert ugyanúgy nem egynapos/egyestés lesz.

A "tízig buli - után máshol folytatjuk" dolgot én sem támogatom.

Szeged rulz. 8)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124860 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Szegeden az eldöntetlenség miatt kérdőjellel foglaltam szállást, ami azt jelenti, hogy legkésőbb jövő hét péntekig, de inkább, szerdáig fix döntés kell.Szakközépiskolai koli, az árak a következők:

Első éjszaka felnőtteknek: 1202+ 300 Ft, tehát 1502 Ft
Második éjszaka felnőtteknek:952+300 Ft, tehát 1202 Ft.

Első éjszaka diákoknak 1202 Ft,
Második éjszaka diákoknak 952 Ft.

Remélem, ez nem fog változni.

A kollégium Újszegeden van, a várostól gyalog max. 20 perc, zöldövezet, a Liget után.

Az se utolsó szempont, hogy Szegedre, különösen Pestről, elég jó a közlekedés.

Én csak annyit kérnék, hogy tényleg mielőbb döntsétek el, bárhova is szeretnétek menni, mert sok helyütt már most le vannak foglalva arra hétvégére a helyek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #124854 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Én saját emlékeim miatt szinte biztos, hogy mégegyszer fel nem megyek Kőhegyre. A múltkori kirándulás is sok volt nekem. Igaz, csak 20 percet töltöttünk ott (még Telcontár és Cica szervezték...).
Szóval a többi nekem mindegy csak Kőhegyen sajna nem leszek.

Tündecsók a kósza kobakotokra!

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124853 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Gandalf írta: Max. 1 estés vagy délutános alkalmon tudnék részt venni, tehát jobb, ha centralizálunk! :wink:


Nálam ugyanez a helyzet, ezért is voltam a Szentendre mellett.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124825 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Üdv!

Akkor mi most Eiával ketten meghozzuk érveinket:

Tűzoltóság:
:arrow: Drága. Jó, hogy beleadjuk a szegedi útravaló pénzt, de attól még oda is el kell jutni valahogy.
:arrow: És akkor még a bútorok...
:arrow: Kellemes érzés lehet, amikor a buli kellős közepén meghalljuk, hogy a tűzoltókat esethez riasztják... :?
:arrow: 10-kor vége 8O ne komolytalankodjunk kérem...
:arrow: Utána még elmenni valahova? Megszakítja a buli hangulatát... :x

Kő-hegy:
:arrow: oda még fölmászni, utána lemászni... ezt vegyük bulinak :?:
:arrow: Szállás oda is kell
:arrow: Ha nincs, akkor viszont a sátrazás nem jó ötlet...
:arrow: Nosztalgia nulla... (tudjuk, tábor, de az egy kicsit más...)

Szeged:
:arrow: NOSZTALGIA
:arrow: Nincs korlátozva az idő
:arrow: Van normális szállás
:arrow: Mégis csak ott alakultunk... (éjféli fürdőzés a Tiszában... 8) )
:arrow: Decentralizáció! (a szegediek úgyis mindig kimaradnak a talikból...)
:arrow: Utazás: hova nem kell?

Kell ennél több indok? Szeged RULEZ!

Eia és Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124823 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Max. 1 estés vagy délutános alkalmon tudnék részt venni, tehát jobb, ha centralizálunk! :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124820 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Valahogy Szeged ügyében még mindig ott tartok, hogy egyéni ráfordítás tekintetében sokkal több pénzből jönne ki (persze akadhat olyan egyéni eset, mint Sil). Arról nem is beszélve, hogy az "áldozathozás" nem attól függ, hogy valaki hajlandó-e meghozni, hanem sokkal nagyobb mértékben attól, hogy van-e rá lehetősége.

Nekem a legkeményebb vizsgám van 17.-én. Már az is az ügy oltárán hozott áldozat, hogy egy délután+estét el tudok szabadulni a könyveim közül. Ez is belefog telni jó pár éjszakázásba, hogy előre tudjak dolgozni. Szerintem nem vagyok egyedül a problémámmal - és itt ne csak azokra gondoljatok, akik itt már szót emeltek. Egy vizsgaidőszakos nem-igen tud a vizsgaidőszakában több napra "nyaralni" menni, ezt igazán beláthatjátok. És hangsúlyozom, hogy itt nem CSAK magamról beszélek. De konkrétan tudom, hogy a vizsgázók igen nagy %-át teszik ki az MTT-nek. És valószínűleg a vizsgaidőszak az oka annak is, hogy nincsenek itt a fórumon, így nem is halljátok a véleményüket és úgy érzem, kicsit úgy tesztek, mintha ez az egyetértésük jele lenne.

Úgyhogy túl kellene már lépni egy kicsit azon, hogy "mi Szegeden szeretnénk" mert szerintem nem csak ezt a szempontot kellene mérlegelni. És itt nem arról van szó, hogy "az legyen, amit én akarok", hanem az, hogy próbáljunk már tekintettel lenni azokra is, akik esetleg a idő, pénz, stb. hiányából nem tudnak erre az eseményre két vagy akár három napot áldozni.

Jó, decentralizáljunk. Ne legyen Pesten.
Jó, nem akarunk 22.00-kor lelépni. Nem akarunk 30 rongyot fizetni. Ne legyen Szentendrén.
Jó, nem akarunk sátorozni, hegyet mászni (mert bizony ilyenek is vannak). Ne legyünk Kőhegyen.

Még van időnk. Nem lehetne egy olyan megoldást találni, ami azért a tagság nagy részének megfelel. Nem hiszem, hogy jó buli lenne, ha a tagság 90%-a távol maradna, még akkor sem, ha a megjelenő 15-20 fő jól érezné magát. Azt hiszem a szülinap ilyen részvételi aránynál azért többet érdemel. Viszont akkor ennek szellemében kellene szervezni.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124815 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Gondoljatok bele, hogy 30.000 Ft-ot (!) kiadunk 1 db medencéért, de akkor még nincs hova leülni, nincs mit enni/inni, és este 10-kor mehetsz haza. :? Háááát.... :roll:

Kő-hegyet én egyetlen személyes okból nem támogatom, mégpedig azért, mert a nyelvvizsgám miatt én mindenképpen csak később tudok utánatok menni, egyedül pedig nem fogok felmászni a hegyre, az 1000 %. :D

Mellesleg sztem az egy éves évforduló megünnepléséből logikusan következik, hogy a megalakulás helyén kell megünnepelni, nemdebár? Nem tudom, de nekem máshol egyáltalán nem lenne ugyanaz a feelingje a dolognak. :( (ennyi áldozatot sztem mindenki hozhat.)

Szóval SZEGED!

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124797 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

Telcontar írta: Ulmo: ezért jó megoldás, ha 10-ig medence aztán átvándorlunk máshová (akár Kő-hegyre is) sátorral. De 1500 Ft Kő-hegyért nagyon sok. Akkor inkább vadkempingre szavazok (a vízből addigra úgyis elegünk lesz, nem?) :)



A vadkepminget büneti a törvény... (meg nekem nicnsen sátram MÉG)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124796 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
akkor most ÉÉÉn jövök-)))

Szóval nekem Szenterndre lenne a legközelebb de ez a 10ig maradhatunk nem tetszik nekem sem.. szal ez kilőve

Kőhegyen még nem voltam. Nem is tom milyen-) Nekem az is jó lenne

Szeged: Na ez nagyon tetszik mert ímádok vonatozni!! (csak legyen pénzem az útra meg egyebek) Egyébként sokan nem fognak majd tudni jönni mert ÉRETTSIGIZNEK ezen időpontokban :cry:

Egyébként a nyár többi részében én úgy néz ki dolgozom (hát egen szigetre is kell jutni meg táborkötöpénz) Szóval valszeg most ére majd rá ucsoóra..

Szal Szerintem SZEGEDre menjünk

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124795 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Ulmo: ezért jó megoldás, ha 10-ig medence aztán átvándorlunk máshová (akár Kő-hegyre is) sátorral. De 1500 Ft Kő-hegyért nagyon sok. Akkor inkább vadkempingre szavazok (a vízből addigra úgyis elegünk lesz, nem?) :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124787 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Én is hozzászólnék.
A Tűzoltóság medencéje jól hangzik, de hogy csak 10-ig tartson a születésnapi buli szombaton... Ez nem lenne túl jó. :shake:
Szeged töb szempontból is ideális (főleg, mert a megalakulás színhelye), de kicsit messze van. Mondjuk ha 2 éjszakát maradunk, az egész jó lenne.
Kőhegy természetes közeg, közel van (igaz, csak pestieknek), ott is jó lenne a buli. (csak legyen víz a mosakodáshoz!)

Hogy ne csak mindig a pestieknek legyen jó, én Szegedre szavazok. De ha a távolság többeknek problémát jelent, B-változatnak jó Kőhegy is.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124785 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Akkor en is megegyszer beirok meg mielott kivegeznek a meg nem ertobb tagtarsak: nem tudok ott lenni, akarhol is lesz, igy nem is szavazok helyszin-program ugyekben.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124773 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Addigra (ha minden jól megy) túl leszek a szigorlaton, úgyhogy nekem szinte mindegy, hogy Kő-hegyre megyünk-e vagy Szegedre.
Tűzoltóság nem jön be...

A véleményem nem csak tőlem függ, úgyhogy az első kettő egyezetés alatt...
8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124770 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Szijjasztok :D !!
En a magam reszerol sajna csak Pest kornyekere tudnek menni,(de az se tuti,es barmennyire Szeged a legvonzobb.. :( ),ugyhogy medence vagy Kohegy(azert inkabb medence :) )!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124765 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Én akkor ezúton hallatom a hangomat.... 8)
Sorrendet állítottam fel:
1. Kő-hegy
2. Medence
3. Szeged

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124764 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Egyre szilárdabban támogatom Szegedet.
:arrow: Kövezzetek meg, de nekem jóval olcsóbban kijönne a "szegedi út + szállás", mint a "Szentendre (Pestre utazni min. 5000 + Szentendrére külön) + szegedi bedobott pénz"... :roll:
:arrow: Azért a decentralizáció sem utolsó szempont ám... Szinte minden talin előnyben vannak a pestiek... :roll:
:arrow: És a társaság alapítása is egyértelműen Szegedhez kötődik...

A Gandalf-féle "Gumipók irodája"-megjegyzés nem a Tokajban vagy hol felállítandó sátorra vonatkozott? :?:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124750 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
ÉSzAH: Emitt vannak a Czibulka adatai:

Hegység: Pilis, Visegrádi-hegység
Cím: Szentendre-K

Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124743 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Én a magam részéről azért preferálom Szegedet, mert egyfelől tökmindegy, hova megyünk (nekem), másfelől pedig szülinap lesz, és Szegeden születtünk. :)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124738 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

ÉSzAH írta:
Kőhegy
Szervezés alatt (nagyon kellene a néni telefonszáma)
Támogatók: Finduilas, Elanor, Kincső


Egyébként én még a medencés bulit is támogatom, mivel hozzám az sokkal közelebb van, meg úgy egyébként is szimpi :lol:
Szeged sztem elég gázos lenne, de, ha úgy dönt a többség (vagy a vezetőség :twisted: ), akkor persze el kell fogadnunk.
Nem tudom, hogy lehetne eldönteni a kérdést :?
Egyetértek ÉSzAH és Telcontar felvetésével, miszerint, ha mindenki bead egy előre megszabott összeget (pl. a szegedi út költségét) akkor simán meglenne a pénz a medencés hepajra. De asszem, ezt is a vezetőségnek kéne eldöntenie...

Ja, és Telcontar: szentendrei tűzoltóság :arrow: nosztalgia zérus??? Dehogy, hisz ott volt az októberi közgyűlés :wink: :wink: (én személy szerint akkor léptem be az MTT-be, úgyhogy nekem örök emlék marad... szipp, szipp :) )

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124735 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT Szülinap

ÉSzAH írta: Személy szerint azt mondom, hogy tényleg kellene valahogyan szavazni ebben a kérdésben.


A Szavazás szekcióban nem lehet nyitni erről egy új szavazást? [size=9:2mynepxq](Cool, úúúútálom a szóismétlést, dehát így sikerült :? )[/size] Igaz, akkor nem csak az MTT-sek tudnak szavazni.

Hogyan lehetne propagálni a dolgot? Egy körmailt tudunk küldeni a tagoknak?

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124723 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Tehát az alábbi lehetőségek merültek fel:

Szentendre Tűzoltóság
30.000 Ft
22:00-ig lehet bulizni
Nincs kerti bútor.
Viszont van medence!!!
Támogatók: Batti, Vic, Alyr Arkhon, ÉSzAH
Felmerült, hogy miként tudja az MTT ezt finanszírozni. (Még mindig azt mondom, hogy ha beadja mindenki a Szegedre való leutazás költségét - és akkor még nem kértem a szállásra és a kajára költendő összeget - akkor többszörösen megvan a szükséges összeg.)

Szeged
Szervezés alatt.
Tervezett tartózkodás: jún. 13-15 (két éjszaka)
Szállás-lehetőség: Ady Endre kollégium, 1202 Ft/fő/éj (Köszi Namarie!)
Támogatók: Dín, Sil, Áfonya, Brisa, Telcontar Léli, Eia, Telcontar

Kőhegy
Szervezés alatt (nagyon kellene a néni telefonszáma)
Támogatók: Finduilas, Elanor, Kincső

Győr
Támogatók: Fiona

Gumipók irodája :-)
Gandalf szellemes felvetése. :-) :-) :-)

Személy szerint azt mondom, hogy tényleg kellene valahogyan szavazni ebben a kérdésben.
Ha van valakinek ötlete, hogy miként lehetne valahogy bevonni az MTT azon 90%-át, akik még nem hallatták itt a hangjukat, akkor ossza meg velünk, mert nem kellene pár ember véleménye alapján dönteni, akármelyik helyszín is kerülne ki győztesen.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124722 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: MTT Szülinap
Eddigi verziók értékelése:
Kő-hegy: nosztalgia jópont, árfekvés jópont, földrajzi elhelyezkedés jópont, lehetséges programok: nos, ilyenfajta buli csak júniusban is lesz még két másik.
Szeged: nosztalgia jópont, árfekvés: hát, most nem szívesen adnék ki 5-10e Ft-ot, földrajzi elhelyezkedés: sokaknak rossz, lehetséges programok: akikre vonatkozik, úgyis tudják, mire gondolok. :) Jópont.
Medencés buli: nosztalgia zérus (de megalapozhatunk újabbat), árfekvés: khmmm... szerintem összedobható fejenként 1000 Ft-ból, ha többen leszünk, kevesebből is, földrajzi elhelyezkedés: kényelmes, lehetséges programok: medencét akarok! :) Bár ezt egy külön strandos programmal is megoldhatjuk.
Szerintem dobjunk össze némi zsetont a medencére, aztán este záráskor menjünk el valahová (akár Kő-hegyre vagy Dunapartra) beborulni egy-két sátorba a tűz mellett. Bár Szegedhez nagy kedvem lenne, és célszerű, ha kissé kevésbé centralizálódunk Pestre, de a nagy többségnek mégis ez jobb szerintem. (Bocsi, ÉSzAH, ha az összefoglaló elé vágok...)
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #124715 Írta: ÉSzAH
MTT Szülinap téma létrehozva ÉSzAH által
Nos, akkor helyezzük át ide az MTT Szülinap szervezését. Azért nem a Talákozások topikot jelöltük ki, mert ott nem feltételnül MTT-s, hanem mindenféle, a fórumozók által szabadon szervezett talikról van szó és jobb kerülni a félreértéseket.

Ez a topik az MTT szülinap után lezárásra fog kerülni.

Hamarosan jövök egy összegzéssel arra vonatkozólag, hogy eddig miről is volt szó.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.331 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére