LEP 2004.

Több
20 éve 8 hónapja #163140 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Szürke Gandalf írta:

kriszana írta: Nálam van a Talált tárgyak zsákja . (Sajnos az Esgal táskája nincs benne)
nagyjából a következőket tartalmazza:...

+nálam 2 darab hajtű, kék-fehér színben. Az HNE előtt csórtam valakitől.


Gandalf, szerintem az Mogyé lesz!

H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #163136 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Egy-két kép a Szinkron bemutatóról ITT .
[size=9:10s6m3wn](Sajnos némelyik kép kicsit elmosódott...)[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #163124 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: LEP 2004.

kriszana írta: Nálam van a Talált tárgyak zsákja . (Sajnos az Esgal táskája nincs benne)
nagyjából a következőket tartalmazza:...

+nálam 2 darab hajtű, kék-fehér színben. Az HNE előtt csórtam valakitől.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #163110 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: LEP 2004.

anNamärie írta: Na szóval, ha az évi 5 alkalom igényel 5x2 hónap szervezést, az 10 hónap, 5 hét és 5 nap. Az még mindig belefér az évbe :lol: :lol: :lol:


Kezdheted is a szervezést :twisted:
Amúgy ha jól emlékszem, augusztus óta szerveződik a dolog, akkor már megvoltak az első levélváltások, és találkozók 8) Ez akkor öt hónap. Najó, négyésfél. A végére összesen 110 ember közreműködése.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #163096 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Egy pár kép a Corvin mozi weboldaláról...
www.corvin.hu/new/tolkienkepek.html

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162997 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: LEP 2004.
FIGYELEM!!!!!

Arra kérném valamelyik főszervezőt (vagy valakit, aki legalább úgy nagyjából az _egész_ rendezvényt átlátta/átlátja, statisztikákkal és mindennel), hogy írjon nekem egy részletes beszámolót a LEP-ről, és legkésőbb január 8-án 14 óráig küldje el e-mailben!!! ( dinchamion@tolkien.hu )

Nagyon fontos, mert így bekerülhet az írás a Gamer magazin Tolkien-rovatába!

Köszi:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162988 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Drágáim :) !

Először is köszönöm Süninek (hedge-nek:)) és Thinice-nek, valamint a színészeknek az együtt eltöltött kis időt (nomeg türelmet:P), és Adának meg Tamásnak a szervezést!

Valamint mindenkinek, hogy ott volt; főleg, akikkel olyan régen nem találkoztam; jó volt újra látni Titeket :D !

És hadd gratuláljak újra a paródiásoknak, és a Feanorosoknak; nemis mondok neveket; akiktől külön el voltam ragadtatva, úgyis tudják :) !

nagy puszi :D !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162985 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: LEP 2004.

_Neo írta:

Silmeniel írta:

Iowa írta:

anNamärie írta: Nem lehetne ezentúl Tolkien névnapot is ünnepelni? Hogy évente két buli legyen? :D :D :D

Ez egy nagyon jó ötlet! :D


Ahha... Jó ötlet, de akkor John, Ronald, vagy Reuel napot ünneplünk?! ;) Vagy mindet külön, aztán még egyszer közösen is?! ;) Az már a LEP-pel együtt 5 alkalom... Biztos?! ;) :roll:


Sohaaa!!!!
Akik szerveztek, tudjak(tudjuk, hogy mekkora munka es szivas ezt az egeszet osszehozni. Nem csak 1 naprol van szo, hanem az azt megelozo ket honaprol, plusz az utanakovetkezo hetrol, stb...
Egyszer eleg egy evben ugysem jonne olyan sok ember...
Max egy kis buli, belsosoknek


Na szóval, ha az évi 5 alkalom igényel 5x2 hónap szervezést, az 10 hónap, 5 hét és 5 nap. Az még mindig belefér az évbe :lol: :lol: :lol:

Any
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162962 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Emberek nem szeretnék felsorolást csinálni, csak egy kettő dolgot kiemelni, először is a csodálatos Feanor előadást! Felülmúlhatatlan,
és profi volt! Másodszor, meg a szívem csücske Hc-s előadás (valószínüleg) utolsó előadás szereplőinek: jók voltatok,
imádlak titeket!!!! És köszi Elanor, hogy ölelgethettelek!!!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162950 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Sziasztok!

Hát én még mindig nem tudtam feldolgozni az eseményeket, de mindenképpen mély nyomot hagyott bennem ez nap.
Mindenkinek köszönök mindent és gratulálok a HC-s előadáshoz, akinek még nem tettem volna meg.

Tényleg mindenkinek köszönöm meg minden, de még olyan kába vagyok. Olyan gyorsan történt minden, nem? 8O
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162949 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Sziasztok!

Én a fórumon új vagyok ugyan, de ott voltam a LEP-en, és igyekeztem segíteni, főleg Sonicának, aki már régóta nyüstölt, hogy regisztráljam magam. Hát tessék...
Ezúton szeretnék köszönni mindenkinek, akit már ismerek, és mindenkinek, akit még nem, vagy csak név szerint nem...

Január 3. fantasztikus volt, még sosem láttam ennyi lelkes embert egy rakáson :) Örülök, hogy segíthettem én is, és szeretnék köszönetet mondani:
:arrow: Sonicának a barátságáért és segítségéért, meg hogy bízott bennem 8)
:arrow: Adának és Kriszanának, akik szintén bíztak bennem

Ők hárman kértek, hogy segítsek és jól esett, hogy rám gondoltak

:arrow: Jocii-nak és Penngaladielnek a jó beszélgetésekért
:arrow: _Neo-nak, hogy lelkesen mutogatta a frissiben készült és a régebbi képeket a gépén - remélem a gép azóta már biztonságban van! :lol:

:arrow: És köszönöm mindenkinek, aki ott volt és már ismer

Orsie

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162938 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.

amanibhavam írta: Érezhetően nagy volt a feszültség (Brisára vagy négyszer köszöntem rá, miközben mit sem látó szemekkel húzott el mellettem valamilyen irányba), láthatólag megérte a fáradozást.


Tényleg? Nahát... fel sem tűnt. Pedig egyszer kerestelek is, miután rádöbbentem, hogy te is tartasz előadást. Egyetlen egyszer láttalak is, épp Lammal beszélgettél a VIP-szobában, de akkor meg azért nem mentem oda, mert azt hittem nem is emlékszel rám, így hát minek zavartalak volna...
Nohát akkor utólag is: Sziaaaaaaaaaaaa Amaniiiiiiiiiiiiiii! *pussz-pussz jobbról-balról* :D

[size=9:1zbtmfyz]A díjkiosztón Svinnel jártam hasonlóképpen. Egész végig mérgelődtem, hogy nincs ott, pedig megígérte, hogy segít. Másnap kiderült, ott állt mellettem elejétől a végéig... :roll: [/size]

Amúgy ezek a "mit sem látó szemek" valójában csak nagyon beszűkült látást jelentettek: Ankalimonra és a szabadon lófráló szervezőkre specializálódtak. :D

Én is megköszönném a pár konkrétan megnevezett embernek is munkáját.

Először is és legfőképpen Ankalimonnak, aki a legtöbbet dolgozott azért, hogy megint lehessen LEP, aki a legtöbb áldozatot hozta a rendezvényért, és aki a legnagyobb terhet hordozta a vállán az elmúlt időszakban.
Köszönjük Tamás!

Másodszorra azoknak szeretnék köszönetet mondani, akik magukat nem kímélve, a rendezvényért sok mindenről lemondva segítettek mind a LEPen, mind pedig az ezt megelőző időszakban. Ilyenek a főszervezők: Lam, Ada, Sonica, _Neo, Ulmo, Ana, Hedge, Vewy, Batti, Rózsa, Virág, a pályázati anyagokat feldolgozó kis csapat tagjai: Melian, Brandír, Fin, Cica; a színpadi elődások néhány közreműködője (a neveket nem sorolok, mert erről csak hallomásból vannak infóim), valamint a LEPen sok munkát vállaló, illetve vállaltan felül is dolgozó egyéneknek: Szméagol, Luthin, Silmeniel, Arden, Alyr, Luna, Sil, Csudi, Sötét Úr, Telcontar, Áfi, Morgana és még páran, akik beálltak segíteni a jegyszedésbe.

A szívemnek legkedvebb mondata a 3-án ez volt: "Miben segíthetek még?" by Luthin. (Nem pontos az idézet.)

Külön köszönet illet még:
:arrow: minden olyan embert, aki a LEP előtt a cseten igyekezett lelket önteni belém akkor, amikor még csak papíron kellett 100 embert koordinálnom. Különösen Léli buzdításaiért vagyok hálás.
:arrow: A kiállítás paravánjainak összerakásában segédkezőknek: Estel, Ring (örülök, hogy megmaradt a ujjad...), Alyr (aki akkor még félig aludt), Luthin, Luna, Szméagol (a vége felé még jött oda pár ember, de nem emlékszem, kik...)
[size=9:1zbtmfyz](Pókocska máskor olyan apróságokra is gondolhatnál a paraván gyártásánál, mint a belmagasság és a kiálló csavarok...)[/size]
:arrow: Esgalnak, mert láttam, hogy mennyit dolgozott
:arrow: Battinak és Minervának, amiért beszélgettek velem, amikor már a végkimerülés határán voltam
:arrow: _Neonak, amiért a kérdéseimre még a legkáoszosabb körülmények között is türelmesen válaszolgatott (Bocsi, amiért olyan sokszor nem vettem fel a telefont)
:arrow: Sonicának a felajánlott ásványvízért, amivel a szomjanhalástól mentett meg, és azért mert mindig beengedett a szobába, még akkor is, amikor nem lett volna szabad (amúgy fel sem tűnt, hogy ott voltak a színészek... biztos azért mert "nem szabadon lófráló szervezők" voltak... :D ).
:arrow: azoknak is jár külön köszönet, akik a LEP után segítettek pakolni
:arrow: A Corvinos srácoknak, akik hihetetlenül kedvesek, segítőkészek és türelmesek voltak. Nagyon nagy segítséget jelentettek számomra!
:arrow: És persze a biztonsági őrőknek, akik a rendszer teljes összeomlása előtt, átvették az ajtókat. (Köszi Ada, neked is!)
[/quote]

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162932 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Sziasztok

nem részletezném, mert ezt már megtettem a vonatkozó topikokban.
Köszönöm én is mindenkinek.
Kiemelve Brisát és Ancalimont, + Csudit, Adát, Sonicát, + minden fáradhatatlan szervezőt.

FIGYELEM!
Nálam van a Talált tárgyak zsákja . (Sajnos az Esgal táskája nincs benne)
nagyjából a következőket tartalmazza:
5 db sapka
4 napszemüveg
5 db toll
1 fekete-fehér-piros ing
1 kék hobbit-nadrág
1 kék csőrikés-szívószálas műanyag pohár
1 pár fekete cipő
1 sárga avonos strandpapucs
1 fehér oriflame-es sminkes minitáska
1 db sötétzöld-szürkés-mittoménmilyenszínű köpeny kapucnival :wink:
1 2004-es MTT-s naptár + 2db TTT írott CD egy fekete zacskóban
néhány vállfa
stb.
Ha valaki valamelyik tárgy "rendetlen gazdájának" érzi magát, akkor hívjon: 06-70/510-6698
Remélem a zsákban van, és akkor el tudom juttatni hozzá.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162927 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Finduilas írta: Leginkább az segített, amikor az énekkarosok beéneklése alatt Nólival és Loth-tal mint a hülyék ugráltunk föl-le a székek között. Nagyon jó feszültséglevezető volt. :bounce:


Finc, az tényleg nagyon jó volt... :lol: :lol:

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162924 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: LEP 2004.

amanibhavam írta: Szeretnék én is gratulálni a kemény munkához és a nagyszerű eredményéhez. Bár a rendezvény nagy részét az előadóteremben töltöttem, így sok mindent nem láttam, a nyüzsgés, a tömeg és minden egyéb így is lenyűgöző volt. Érezhetően nagy volt a feszültség (Brisára vagy négyszer köszöntem rá, miközben mit sem látó szemekkel húzott el mellettem valamilyen irányba), láthatólag megérte a fáradozást.

Egy félrekérdés: ugy az idei grafikai pályaművekből is lesz majd gyűjtemény a honlapon? Láttam néhány nagyon szép példányt közöttük.


1. § Voro hantale ß)
2. Minden bizonnyal, hisz a palyamuvek egy resze meg mindig feldolgozas alatt all, am tobbseget mar beszkenneltuk, a feltoltes csak ido kerdese

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162923 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Adrianne írta: A mai napon megjelent egy cikk a NÉPSZABADSÁGban 8) de már van kép és egyebek a www.mozinet.hu/hirek.php - oldalon is.

Továbbá várható még megjelenés: Magyar Narancs, VOX, Népszava is.


Ez jó hír, hogy még ennyi újságban benne lesz. :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162909 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Elöszőr is BÚÉK mindenkinek (így utólag :lol: ).
A szombati nap nagyon szuperre sikeredett.Tavaly nem lehettem ott,de idén egész nap kint voltam.A díszlet nagyon szép és jó volt az előtérben(én csak erdei tisztásnak tituláltam),láttam pár jelmezt(fantasztikusak voltak). :itscool: :hello:
Szinte minden előadást hallottam.Viszont nagy szívfájdalmamra a szinkronszínészekhez nem jutottam be(de szereztem két aláírást :D ).
A paródiákat sem láttam,de majd jövőre bepótolom.
(Remélem lesz LEP jövőre is)!? :wink:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162900 Írta: Vëannë
Vëannë válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Sziasztok!!!

Nagyon-nagyon köszönöm nektek ezt a csodás napot, rengeteg élményt kaptam...le a kalappal mindannyiótok előtt...

"Home is where the way is
My road goes on forever
One more voyage to go"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162899 Írta: Adrianne
Adrianne válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Szép napot mindenkinek!

Mivel sokan mondtátok a mai naptól fogva regisztrálva volnék a forumba. :D

Elnézést kell kérnem hogy ha valakire emelt hangon szóltam, de remélem ez megbocsájtható. Ez leginkább a kapuban dolgozokhoz szólt. Azért ügyesek voltatok :wink:

Továbbá köszönet mindenkinek aki türelmes volt és hagyta kibontakozni az eseményt.

A mai napon megjelent egy cikk a NÉPSZABADSÁGban 8) de már van kép és egyebek a www.mozinet.hu/hirek.php - oldalon is.

Továbbá várható még megjelenés: Magyar Narancs, VOX, Népszava is.

Sziasztok és jó pihenést mindnkinek :)

Ada - akinek foglalt a neve a forumon :cry:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162887 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Suilad Mindenkinek!

Még nem ülepedtek le bennem az élmények, de annyit mindenképpen mondanom kell, hogy köszönöm mindannyiótoknak a csodás élményeket!
Sajnos csak a Feanaros és a NHE-előadást láttam, ám ezek egyszerűen fantasztikusak voltak!!
A táncok... a párbeszédek... 8O Szürke Gandalf beszólásai, mint Legolas... :lol:

Még kavarognak bennem a képek...

Keveset tudtam csak vállalni... és sokkal-sokkal többet kaptam, mint adtam. :oops:

Köszönöm.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162886 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Szeretnék én is gratulálni a kemény munkához és a nagyszerű eredményéhez. Bár a rendezvény nagy részét az előadóteremben töltöttem, így sok mindent nem láttam, a nyüzsgés, a tömeg és minden egyéb így is lenyűgöző volt. Érezhetően nagy volt a feszültség (Brisára vagy négyszer köszöntem rá, miközben mit sem látó szemekkel húzott el mellettem valamilyen irányba), láthatólag megérte a fáradozást.

Egy félrekérdés: ugy az idei grafikai pályaművekből is lesz majd gyűjtemény a honlapon? Láttam néhány nagyon szép példányt közöttük.


love is the shadow that ripens the wine
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162885 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Sziasztok!

Nem ülepedtek le bennem még a dolgok, ha meglesz, írok még, vagy ezt átszerkesztem. Addig is: Fantasztikusak vagytok!


Gratulálok mindenkinek, és köszönöm ezt a csodás napot. Külön köszönöm Szürke Gandalfnak a telefont, és Meliannak, hogy kivitt a Keletiig.

Elnézést mindenkitől, akire ráförmedtem, vagy feltartottam.

A Gixert sajnos nem tudtm végignézni, előadásokra se jutottam be, de az énekkar, és a Feanorosok szédületesek voltak. Ha valaki kers Mephisztót, Lucifert, Eryt ajánljátok a szíves figyelmébe!

Énekkar: sikerált elsírnom magam...


Illesse köszönet a szervezőkön kívül mindazokat, akik eljötttek, és PJ-t is, de legfőképp Tolkien professzort, aki nélkül nem lehetet volna LEP. Jó emléke, és a művei, a műveiről való társalgás éljen az idők végezetén is túl!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162881 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ma egész éjjel azt álmodtam, hogy a Corvinban vagyok és pakolok, és hiába akartam azt álmodni, hogy megyek haza aludni, nem sikerült... Úgyhogy még mindig nagyon fáradt vagyok :)

A szombati nap számomra félkómában telt. Nagyon köszönöm mindenkinek, aki időről-időre egy-egy mosollyal, öleléssel lelket öntött belém. Estére már alig voltam fáradt, csak iszonyú ideges. Leginkább az segített, amikor az énekkarosok beéneklése alatt Nólival és Loth-tal mint a hülyék ugráltunk föl-le a székek között. Nagyon jó feszültséglevezető volt. :bounce:

:up: minden tünc-táncosnak. Imádlak benneteket!!! Lau a legjobb koreográfus és táncos!!! :D

Az énekkar és az NHE alatt már nem is emlékeztem rá, hogy milyen keveset aludtam az utóbbi napokban. Csodálatosak voltatok!!!! :hello:

Plusz köszönet a tegnapi pakolóbrigádnak!

Nagy-nagy ölelés és csók mindenkinek: Finc ;)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162871 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Nekem is van egy NHE előadás felvételem!
Kincső adok neked majd valamikor egy kazit (amint találok itthon)
és szeretném ha mind a négy előadást rávennéd nekem!

Alcar te is kapni fogsz egy kazit vagy cd-t (ami kell) és tőled is begyüjteném amit felvettél.


Ja és mégvalami !! benne vagyunk a Mai Népszabiban!
Ja és mégvalami

musicen.freeweb.hu/
itt találtok képeeket!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162870 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Sziasztok!
Még nem volt alkalmam megköszönni nektek a közös munkát--de tudnotok kell: iszonyúan hálás vagyok azoknak, akik segítettek, és azoknak, akik ilyen élményekkel ajándékoztak meg! És még szeretnék amúgy globálisan bocsánatot kérni mindenkitől--az előadások után kitört belőlem az elmúlt két hét stressze, és ennek folytán azt hiszem, nagyon sokatokkal goromba pokróc voltam. Szóval bocsánat, és köszönöm mindenkinek, aki ennek ellenére is képes volt elviselni.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162866 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Kincső írta:

Alcarcalimo írta: valaki felvette a Feanort is - arra nem lett volna talán hely a kazin - asszem Rózsa, vele címet kellett volna cserélni, de elkeveredtünk...


Igen, én vettem a Feanort, meg egyébként Laurelen anyukája is [size=9:1r20p1z6](ugye ő?)[/size], de anyu/Rózsa felvette az énekkart, meg aztán én is az NHE-t, meg azt még vki, akinek nem tudom a nevét, pedig tudnom kéne... :oops: :roll: És felvettem az lső HC-st is.
Alcar, te digikamerával vetted?
Szóval ha igaz, van 3 NHE és 2 Feanor (szóljon, akinek még van), ha van valaki ügyes ember, aki össze tudja vágni, az jelentkezzen. De egy biztos: hogy én nem adom ki a kezemkből a kamerát (na jó, 1-2 megbízható ember kivételével). :roll: [size=9:1r20p1z6](Tábori tapasztalatok...)[/size] De nekünk van egy programunk, csak én nem tudok vele vágni, csak szkennelni (ha nem felejtettem el augusztus óta...). De ha vki ért hozzá, és a többiek hajlandóak ideadni az anyagot, akkor itt nálunk meg lehetne vágni. :idea:
Mellesleg aki ad videókazettát, annak átjátszom, amit kér!
Ha lesz rá időm, CD-változatot is írok, csak az nagyon-nagyon lassan megy... :roll:
Kincső


nekem a cd-változat kéne mert nincs videom de a barátnőmet lehet h érdeelné a video is a HC, a Feanor, a móriai, meg az énekkar együtt kb hány perc?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162858 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Iowa írta: Fuh, erre Én is kivi vagyok, főleg így képileg, nagyon jó lenne megnézni. :D Mégegyszer látni az egészet! (Adjátok ki kazin. :D )Én biztos megvenném. :D

Mármint arra vagyok kivi amit Minerva kérdezett, hogy a szinkronszínészekkel csinált interjú fel lett-e véve?! :roll: Engem is érdekelne. :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162856 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Megdöbbentő volt látni, hogy mennyi fáradság és szervezés, és főleg mekkora szeretet és lelkesedés van egy Tolkien-születésnap eseményei mögött. Ezt egyszerűen nem is tudom átgondolni, elképzelni, ezt csak érezni lehet.
Tavaly vendégként élvezhettem azt a napot, és teljesen lenyűgözött, hogy mit vitt véghez ez a társaság és Társaság. De most láttam, hogy hogyan készül el mindez 8O 8O 8O Sajnos semmit sem láttam az NHE-n kívül, de az az előadás igazán kárpótolt ezért :)
Amit viszont nem lehet kárpótlásnak nevezni, mert egészen másfajta dolog, annál sokkal több és alig megfogalmazható: az, hogy megosztottuk az örömet egymással, azokban az ölelésekben minden benne volt, az előző három hónap minden viszontagsága és boldogsága!
Köszönöm az Énekkarosoknak, Kingának, Esgalnak, Lujzának, Aralnak, Finwének és Ulmonak, Morganának és Andris öccsének, a Tündenépnek, a Tüncöknek és Táncosoknak, Nodleenak, Galadhnak, Julcsinak, a Valáknak: Szürke Gandalfnak, Laurelinnek és Telcontarnak, Estelnek, Sisseenek és Gillznek, Felagundnak; Mírielnek, Belegnek, Aeglosnak, Brandirnak, Erynek, Cueddonak, Launak és Anának. Éljen a csapat! Köszönöm Nektek!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162854 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Minden résztvevőnek, szervezőnek és rendezőnek szívből köszönöm ezt a csodálatos napot :!: :!: Egyszerűen fantasztikus volt :!: :!:

Ahogy végig olvastam mindazt amit a LEP-ről eddig írtatok, újra átéltem az egész tegnapi napot:
- a színészekkel folytatott beszélgetést: nagyon jó volt hallani a munkájukról és élményeikről, a szinkronparódia pedig fergetegesen sikerült. Talán újra kéne szinkronizálni az egész filmet. :oops:
- az esti előadásokat: minden elismerésem a résztvevőknek. Őszintén megvallva a Feanor végén még a szemem is könnybe lábadt. Ahogy pedig a táncosokat néztem, még a lélegzetem is elakadt. Az énekkar és a móriai gixer pedig tökéletes lezárása volt egy fantasztikus napnak.

Csak azt sajnálom, hogy a du-i paródiát nem tudtam megnézni, mert már annyira tele volt a terem, hogy már nem engedtek be és sajnos volt néhány előadás, vita amin nem lehettem ott, mivel egy időben voltak.

Még egyszer köszönet mindenkinek! :itscool:

Ú i vethed nâ i onnad.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162851 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Silmeniel írta:

Iowa írta:

anNamärie írta: Nem lehetne ezentúl Tolkien névnapot is ünnepelni? Hogy évente két buli legyen? :D :D :D

Ez egy nagyon jó ötlet! :D


Ahha... Jó ötlet, de akkor John, Ronald, vagy Reuel napot ünneplünk?! ;) Vagy mindet külön, aztán még egyszer közösen is?! ;) Az már a LEP-pel együtt 5 alkalom... Biztos?! ;) :roll:


Sohaaa!!!!
Akik szerveztek, tudjak(tudjuk, hogy mekkora munka es szivas ezt az egeszet osszehozni. Nem csak 1 naprol van szo, hanem az azt megelozo ket honaprol, plusz az utanakovetkezo hetrol, stb...
Egyszer eleg egy evben ugysem jonne olyan sok ember...
Max egy kis buli, belsosoknek

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.372 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére