LEP 2004.

Több
20 éve 8 hónapja #161094 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Toma gazda írta: pardon de mostanában ritkaság vagyok fenn és ezért elsütöm a kérdést :
A Plakáttal mi van?? :oops: :oops: :oops:


Nyomtatható nincs sajna (tudtommal), ha tudsz jó helyet, ahova a nyomdaikat ki lehetne rakni, fordulj Ankalimonhoz.

Rabyn: úgy rémlik, hogy szervezői kártyával is ingyen jössz be, de fordulj Ankalimonhoz [size=9:3qk33fah](de szvsz telefonon, mert e-mailre/privire nem biztos, h. válaszol...).[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161091 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Itt is megkérdezem.
Mivan akko ha szerepelek ámde nem fizettem bé a tagdíjat. Ráaádsul elég régóta. (mert ez így van és most nem lesz 6ezer forintom befizetni az hótziher)
akkor fizetenem kell vagy nem mehetek be?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161086 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: LEP 2004.
pardon de mostanában ritkaság vagyok fenn és ezért elsütöm a kérdést :
A Plakáttal mi van?? :oops: :oops: :oops:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161075 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ring, no para, nem jelentünk fel :)
A nyugta/igazolás nekem csak azért kell, mert rajtam kívülálló okok miatt nem minden nyugtatömb került vissza hozzánk, ill. az iroda költözése miatt 2 bankszámla-kivonat sincs (még) meg :arrow: a táblázatunk hiányos lehet. Tehát ha valaki másképp tudja, hogy mennyi tagdíjat fizetett be, azt csak nyugtával/banki igazolással tudja bizonyítani. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161032 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: LEP 2004.
jéézusom.... :?

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161025 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Telcontar Léli írta:

Ringbearer írta: Ha kaptam is akkor azok a nyugtak, mar reg nincsenek meg!


Khm... Ring! Azokat a nyugtákat 5 évig kell megőrizni!!! (emlékeim szerint ez van az alapszabályban)

Léli


De az irattárolási rendelkezések szerint is...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161006 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Ringbearer írta: Ha kaptam is akkor azok a nyugtak, mar reg nincsenek meg!


Khm... Ring! Azokat a nyugtákat 5 évig kell megőrizni!!! (emlékeim szerint ez van az alapszabályban)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160988 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ha kaptam is akkor azok a nyugtak, mar reg nincsenek meg!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160970 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Akkor legfeljebb az lesz, hogy Olostáék előbb elmennek és akkor majd vhogyan megkapják díjakat......

Galadh: hálisten engem már befogadtak (köszönöm neki :D ), de képzeld el, hogy te lennél olyan helyzetben mint Olosta. Állítom, hogy te is pánikolnál, hogy mi legyen a csoporttal, amiért te felelősséget vállaltál....

Nimrocco: az előadásokat sztem vki a MTT-ből ugyis felfogja venni (speciel én is), és a felvételeket az MTT-n belül kölcsön lehet kérni. Bár az sajnos nem olyan lesz, mintha élőben látnád, de legalább látni fogod... :wink:

Brisa: Teremfelügyeletet szívesen vállalok, főleg akkor, hogyha a vetitőteremben kell felügyelni. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160958 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
MTT TAGOK!
INGYENESEN (AZ EGYIK PÉNZTÁRNÁL TAGSÁGI IGAZOLVÁNY FELVÉTELÉVEL) MEHET BE A LEPRE, AKINEK NINCS TAGDÍJHÁTRALÉKA.
JANUÁR 2-ÁN ESTE NÁLAM LEHET TAGDÍJAT BEFIZETNI.
FELTÉTEL: HOZNI AZ EDDIGI NYUGTÁKAT, BANKI IGAZOLÁSOKAT, STB., HOGY NE LEGYEN KAVARODÁS A TÁBLÁZATUNK ESETLEGES HIÁNYOSSÁGAI MIATT.
HA KORÁBBAN (PL. VALAMELYIK PRÓBÁN) TÖBBEN SZERETNÉNEK TAGDÍJAT FIZETNI, AKKOR KÉRÉSRE ODAMEGYEK.
KÖSZI A SEGÍTSÉGET!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160950 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Öhm...
Én még életemben nem voltam sehol 'egyedül'.Meg nem az a Bp.-i típus vagyok,nekem Pest egy hatalmas betondzsungel,ahol a tájékozódásom 0.
Szal,csak szülőkkel tudok jönni.
De elsődlegesen az a problémám,h anyáék biztos nem fognak fél 11-ig maradni az én kedvemért.És a legtöbb műsor amit szívesen megnéznék későn van! :rmad2:
Olostáék is lemaradnak róla. :?

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160946 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Rabyn: Még nem tudtam foglalkozni a beosztással, de ahogy az összeset, így ezt a problémát is megoldjuk. :wink:

Galadh: Lehet, hogy szerinted kimerült a megoldások sora azzal, hogy vagy Pesten alszik Olosta 3-án, vagy korábban hazamegy és lemarad a díjkiosztóról, én azonban vallom, hogy mindig van egy harmadik, negyedik, ötösik stb. megoldás, csak meg kell találni. :wink: Asszem sikerült is, nem? :D

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160933 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Azé le ne harapjátok má egymást fejét no!

Brisa: ugye nem baj, hoy mésgem tudom vállalni a dolgokat?
Ha tudok ígérem bárhol besegítek!
(mobilember :twisted: )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160931 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Galadh írta:

Brisa írta: Galadh: Olosta problémája egyátalán nem nyavajgás. Ha belegondolsz, te is belátod.


De ha belegondolsz, hogy egyetlen megoldás sem jó neki, nincs más hátra, mint egy esti vonattal hazamenni... akkor meg teljesen felesleges itt sóhajtozni.


Csak azért sóhajtozok, mert csoportot viszek, akik többsége kiskorú, és haza kell érnünk éppségben, és időben :!: Meg eddig úgy volt, hogy korábban lesz a díjkiosztó is. De mindent megoldunk, nincs probléma.

Ezt a hozzászólást meg nyugodtan törlölje ki az illetékes.
BOCSÁNAT!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160930 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Brisa írta: Galadh: Olosta problémája egyátalán nem nyavajgás. Ha belegondolsz, te is belátod.


De ha belegondolsz, hogy egyetlen megoldás sem jó neki, nincs más hátra, mint egy esti vonattal hazamenni... akkor meg teljesen felesleges itt sóhajtozni.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160929 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Olosta: Még a LEP előtt kapnak értesítést a nyertesek. Ha te is köztük vagy, írj egy privit, és megoldjuk a problémádat.
Ha minden igaz a művészeti pályázat nyertesei kapják meg legelőször a díjakat, tehát az ünnepség első felében (Árpi bácsitól függhet még sok minden).

Galadh: Olosta problémája egyátalán nem nyavajgás. Ha belegondolsz, te is belátod.

Az éjjeli palacsintázást sem javaslom egyedül egy vidéki lánynak... [size=9:r87tspu1]De még egy "félig felnőtt" srácnak sem, mint Alyr. :wink: (Ettől mentettem meg, amikor nálunk aludta a TTT után.)[/size]

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160928 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: LEP 2004.

. írta: Olosta: valahol megértem ha kicsit bizalmatlan vagy , de talán enynire mégsem kéne.Én még egy emberröl se hallotam , hogy pályaudvaron csövezet volna azért , mert nem lett volna hol aludnia egy tali után vagy miatt .
És ahogy ismerek itt pár emebrt , nem is engednék ezt meg !
pl. a TTT extra vettitésén is meg lett oldva Alyr gondja.


Nem vagyok ennyire bizalmatlan, sőt! De itt nem csak rólam van szó! Csoporttal megyek, és a csoport átlag életkora 15 év, vigyáznom kell rájuk, és éppségben hazajuttatni őket, még aznap este!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160927 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
De amugy ha nem akarsz menni senkihez vannakéjjel is nyitvatartó kajáldák ahova be lehet ülni mig az első vonat elindul (pl a Battyhányi téren a Nagyi Palacsintázója)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160926 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Olosta: ne aggódj, azokat a díjakat, amiket nem vesznek át, biztosan megőrzik az MTT-nél. nem fogjuk kidobálni vagy szétosztogatni magunk között(sajna..)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160925 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Olosta: valahol megértem ha kicsit bizalmatlan vagy , de talán enynire mégsem kéne.Én még egy emberröl se hallotam , hogy pályaudvaron csövezet volna azért , mert nem lett volna hol aludnia egy tali után vagy miatt .
És ahogy ismerek itt pár emebrt , nem is engednék ezt meg !
pl. a TTT extra vettitésén is meg lett oldva Alyr gondja.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160924 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Én is elég messze lakom a corvintól és nagyon későn fogok hazaérni (este 10kor még előadás is lesz amibe szerepelek)
ugyhogy elég macerás lesz hazajutni, de megoldom! A vonatok azt hiszem 11ig közlekednek!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160921 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Olosta írta: Bocsi, hogy beleszólok, de szvsz még ezzel sincs megoldva a probléma, mert lehet, h vannak olyanok, akik nem mennének egy "idegenhez" aludni. De lehet, h csak én vagyok ilyen "hülye". :roll:


Bocs, de azokat tudjuk sajnálni... ha vkinek semmi sem jó, az legalább ne nyavajogjon.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160918 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Bocsi, hogy beleszólok, de szvsz még ezzel sincs megoldva a probléma, mert lehet, h vannak olyanok, akik nem mennének egy "idegenhez" aludni. [size=9:qvqrqssx](De lehet, h csak én vagyok ilyen "hülye". :roll: )[/size]

És egy kérdés: biztos, h a művészeti pályázat díjkiosztója 17:30-19:30-ig fog tartani? Csak azért, mert nem valószínű, h nyerek valamit, de ha mégis, akkor nem biztos, h ott tudnék lenni (legalább is a végén), mert a vonatom pont 19:30-kor indul. És mivel csoportot viszek nem tudok szállást kérni sem (a csoportban is van egy-két emberke, aki küldött a pályázatra művet).
Remélem, hogy nem csak a magam nevében szóltam. :roll:
[size=9:qvqrqssx]És bocsi a problémázásért![/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160893 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: LEP 2004.
a forumosok közt bizti akad rendesebb , aki felajánlja szerény hajlékát valakinek vagy valakiknek :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160878 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: LEP 2004.
De ezzel a problem még nem lett megoldva :?

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160855 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Nyugi, akinek nincs kocsija, az Pesten se nagyon tud akkor már közlekedni :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160842 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: LEP 2004.
(A jó műsorokat miért kell éjszakára rakni?Így nem tudom őket megnézni.Nem mindenki Pesten lakik :? ,2 óra az út haza)

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160834 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Hát annak nem nagyon örülök, hogy mindenfelé terjesztik, hogy Andy és Billy jönnek... aztán lesz a pofáraesés. :?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160820 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Üdv!

Egy újabb cikk rólunk:
Színes RTV 2004. január 5-11.
A Premier részlegben, ahol a RotK-ról írnak.

"A Gyűrűk ura-trilógia befejező része: A király visszatér végre megérkezett! Szenzációs hír a rajongóknak: Andy Serkis (Gollam/Smeagol) ( :) ) és Billy Boyd színészeket, A Gyűrűk ura című film szereplőit várják Budapestre, a Corvin Filmpalotába a Tolkien-napra, a 2004. január 3-án, J. R. R. Tolkien 112. születésnapjára szervezett eseménysorozatra."

Miért nem képesek soha "születésének 112. évfordulójára"-t írni??? Így egy cseppet félreérthető a dolog....

Brisa: lehet, hogy mégsem tudom elvállalni a terem-felügyeletet, mert kriszanáék most szóltak, hogy hajnali 4-től lesz 8-ig próbánk... 8O :x Szombaton lesz próbánk, akkor majd megint beszélünk erről, és remélem, akkor már majd tudok biztosat mondani.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #160801 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Brisa, engem is beoszthatsz bármilyen melóra. /Azt hiszem az idősebb generációhoz tartozom..../ A részleteket leírtam priviben.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.407 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére