MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 1 hónapja #175443 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A névtábla szerintem csak megkönnyítené a gyilkosok dolgát. Bár ez nekik kifejezetten jó lenne... Attól függ, melyik oldalról nézzük. :) Viszont leszünk ott százvalahányan és ennyi "ismerkedés öröme" szerintem sokakat kikészítene! :roll:

<:3)~ <:3)~
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #175288 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én a névtáblák mellett vagyok... Ugyan elég sok mindenkit ismerek, de akit nem annyira (mivel elég ritkán jutok el talikra), azokat gyakran keverem... :oops: Nekem ugyanis meglehetősen rossz a név- és arcmemóriám, és egy sima bemutatkozás alapján nem tudom megjegyezni az embereket...

Egyébként Galadhnak elég könnyű dolga volt a gyilkosos játékban: rá senki se vadászott, mivel ő a listán még Verya Olórea néven szerepelt, és senki sem tudta, hogy az kicsoda... :wink: Ahogy kiderült, hogy ő az, Galadh fél órán belül halott volt... :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #175285 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
hat ..bar en meg nem sok mindenkit ismerek..
de azert ellene vagyoka a nevtablas dolognak..mert akkor elveszik az ismerkedés öröme..
meg az a gyilkosozás is izgibblesz
de ez csak szvsz

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #175263 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Névtáblát támogatom! De csak egy név legyen rajta, az, amelyiken szeretné a gazdija, hogy szólítsák!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #175213 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Rabyn\n

_Neo galádh módón kinyírt

_Neo hogytudott téged galádh módon kinyírni??? :D


Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #175119 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én tavaly 7 ember öltem meg amíg _Neo galádh módón ki nem nyírt egy csapat tünde között.. :evil:
Mondjuk ha éppen nem azt kapom áldozatomul akit akkor éppen ki kellet nyírnom akkor talán egészen addig éltem volna mig haza nem kellett mennem...(

Ja ami meg érdekes, hogy emberek úgy is tudták, hogy ki vagyok, hogy nem hordtam a névtáblám és még csak nem is egy csoportban voltunk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #175113 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Szerintem a névtébla azért lenne jó, hogy a hozzám hasonlóak ne szenvegyjenek( 2 napon keresztül kerestem az áldozatom....), viszont _Neonak igaza van, hogy így elveszne az ismerkedés hangulata. De az bizti, hogy én nem szállok senkivel versenybe, tavaly se öltem meg senkit, igaz nem rajtam múlt :D

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #174817 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

_Neo írta: Galadh: verseny? ß)

Ok, én benne vagyok :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #174778 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Aiya!

Necvetli felesleges, igy elveszik az ismerkedes izgalma, plusz nem lesz olyan konnyu a vadaszat sem ß)
Galadh: verseny? ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #174389 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Üdv!

Csak a tábor szervezőinek egy javaslat: Valahogyan meg kéne oldani a névtáblák kérdését. Merthát ugye ez már tavaly is rengeteg problémát okozott, és idén meg már ha 140-en leszünk, nem hiszem, hogy mindenki ismerni fogja a másikat.... :roll: Szóval "központilag" kéne mindenkinek névtáblát csinálni a nicknevével (vagy ha az nincs, akkor a rendessel).

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #173480 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Na figyejettek találtam pár helyet

www.vendegvaro.hu/36-429
www.vendegvaro.hu/36-1064
www.vendegvaro.hu/36-2831


De itt még tudtok keresni www.vendegvaro.hu

Ja és ittvannak a Balcsi környéki szállások linkjei: balatoniszallas.lap.hu/

remélem segítettem valamit ezzel, én nem értek hozzá mi a jó hely meg mi nem.


Az a helyzet, hogy nem emlékszem mi pontosan hol voltunk osztkirándulni két éve csakhogy jó hely volt lehetett sátrat is verni és volt fürdés lehetőség külön fiuknak lányoknak voltebédlő és közel volt a falu illetve a vízpart tovább a vonatállomás. Ja éshogy 2100forintért voltunk amiben minden benne volt. De megrpobálom felvenni a kapcsolaott az oszályfönökömmel!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #173464 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kedvesek!

Február 19-én, csütörtökön, 18:00-kor első tábori megbeszélés. A CDFűben!!!

Sürget az idő, ezért kérjük szépen, hogy csak és kizárólag (!) azok jöjjenek, akiknek konkrét ötleteik vannak és ezeket készek is megvalósítani, illetve úgy gondolják, hogy aktívan részt szeretnének és tudnának venni a szervezés körüli munkákban.

Előre is nagyon köszönjük megértéseteket és segítségeteket!

Minden jót!
Puszik,
(a tábvezek nevében)
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #173428 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Oké akkor én utána nézek egykét helynek (csak be kell jutnom a régi sulimba az oföhöz)

De Mogy és Rayan beszéltek valami Újepsti gyerektáborrol meg ilyen helyekről.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #173389 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Üdvözlet néktek!

Mivel egyre több helyről halljuk Morganával, hogy sokan vízpartra szeretnétek menni, ezért itt lehetőség. Hozzatok ajánlatot olyan helyről:

&#8226; Vízpart van
&#8226; Elfér 140 fő
&#8226; Megoldható, hogy szeparált legyen, tehát ne kelljen más csoportokkal együtt lennünk, hogy nyugodtan bonyolíthassuk a keretjáték részleteit
&#8226; Természetesen zöldövezet &#8211; más szóba sem jöhet
&#8226; Legyen valamiféle színpad
&#8226; Írjátok le a pontos megközelíthetőségét
&#8226; Pontos idei évi árajánlatot
&#8226; Mikor szabad? Tehát a mi táborunk tervezett időpontjában van-e még hely?
&#8226; Milyen messze van a víz, a strand?
&#8226; Milyen a víz minősége?
&#8226; Ha esetleg túl nagy lenne az érdeklődés, akkor mennyi ember fér el maximum? (Sátorban/házban)


Tehát itt nem arra gondolunk, hogy &#8220;én voltam Siklóson, tök jó hely, menjünk oda&#8230;&#8221; stb, HANEM KONKRÉT DOLGOKRA.
Ha találunk olyat, ami legalább olyan jó, mint Velem, akkor lehet róla szó.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #173172 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta: Az első és legfontosabb, - a vízpart ellenében - hogy képtelenség arra felügyelni, h 140 emberből mindenki jó úszó legyen, és ne történjen semmi baj...
Nekem ez a legnyomósabb érvem a vízpar ellen

Kriszana, te igazán mindenre gondolsz, de hát
-Itt asszem nem 4-7 évesek lesznek!
-Egy kanál vízbe is megfulladhat egy huszonéves is, nem kell ahhoz vízpart!

MINDAZONÁLTAL:

Murphy törvénye amúgy garantálja, hogy a vízparti táborok a nyár leghidegebb napjaira fognak esni.. személyes tapasztalatom is ezt támasztja alá.

Ennek fényében (na meg mert én is utálom a szúnyogokat) sztem is Velem az abszolút befutó. Híresen tiszta a levegője, úgy hallottam, elgyötört pesti tüdőknek elsőrangú!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #173162 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta: Yavi, nem te vagy az egyetlen, aki nagyon szeretne vízpartra menni.


Ugye!!! Sőt úgy tudom a többség így szeretné...

kriszana írta: De nagyon sok szempontot kell figyelembe venni a helyszín kiválasztásánál.


Ez tény! Én csak azt mondtam, hogy ha megfelelő körülmények esetén rendelkezésre áll ilyen lehetőség, akkor vegyük figyelembe a vízpart iránti igényt!

kriszana írta: Az első és legfontosabb, - a vízpart ellenében - hogy képtelenség arra felügyelni, h 140 emberből mindenki jó úszó legyen, és ne történjen semmi baj...


Ebben is van valami, de kismillió gyerektábort tartanak vízparton! Az ottani szervezők így képesek a felügyeletre, gondolom ti sem maradnátok el mögöttük! :wink:
És azt is érdemes megjegyezni, hogy tavaly sem voltak renitens megmozdulások (pedig lehettek volna :roll: ), minden simán ment!

kriszana írta: no meg az, hogy Velem tökéletesen bevált


Bevált ez igaz. Sőt én nagyon élveztem, a hely gyönyörű volt :!: de ez mért jelenti azt, hogy itt meg kell ragadni? Ismerjünk meg egyre több helyet! Olyan színes ez a Magyarország és annyi lenne a lehetőség!

Bár innentől kezdve kezetekben a döntés, én csak érvelni próbálok és hangot adni sokak akaratának! :roll: Remélem megértő fülekre/ szemekre találok! :wink:

Neo: Na igen... De minden fokozható! :twisted:

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #173128 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Yavi, nem te vagy az egyetlen, aki nagyon szeretne vízpartra menni.
De nagyon sok szempontot kell figyelembe venni a helyszín kiválasztásánál. Az első és legfontosabb, - a vízpart ellenében - hogy képtelenség arra felügyelni, h 140 emberből mindenki jó úszó legyen, és ne történjen semmi baj...
Nekem ez a legnyomósabb érvem a vízpar ellen
no meg az, hogy Velem tökéletesen bevált

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #173120 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Gratula a szervezőknek! Sajnos már megint le vagyok maradva, mint a borravaló! :roll: De azért még élek! :D

Nem tudom, hogy vannak-e már konkrét elképzelések, mindenesetre tennék egy általános javaslatot a helyszínválasztás kapcsán!

Könyörgöm legyen vízparton! Mindegy, hogy hol, csak vízparton!!!

(Ha egy mód van rá, lehessen sátorozni, mert azt a többség nagyon élvezte! 8) )

- Elhangzott, hogy azért legyen Velem, mert a többség teljesen elégedett volt vele, mint tábori helyszínnel. Nos én is az voltam, de ez még nem zárja ki az újítást, az újabb és szebbnél szebb élményeket!

- Új helyekre lehetne kirándulni, és több lenne a programlehetőség is a víz bevonásával! Akár a játék szempontjából is!

- Akik nem vágytak a vízpartra, azoknak már tavaly teljesült a vágyuk, idén miért ne teljesülhetne a többieké is? :(

- A többség szeretné a vízpartot! Bár azt én is aláírom, hogy nem ez az egyedüli szempont és mérlegelni kell! De léccilécciléccilécci!!!

Más: Ha egy mód van rá, akkor mellőzzük a szárazkolbászt, mint a napi étkezés fő elemét! :wink:


És egy uccsó apróság az illetékesekhez: (Talán RÓZSA, de nem tudom biztosan... :roll: :( )
Tud-e valaki bármit azokról a felvételekről, amelyek tavaly készültek a táborban? Pontosítok: A riportokra, illetve a Tesco-ra gondolok!
Én már annyi pletykát hallottam, hogy nem tudom hol az igazság, de ha egy pici szívességet kérhetek legyenek olyan jók és engedjék meg, hogy valamilyen formátumban hozzáférhessek!
Előre is köszönet érte!

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #173006 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kedvesek!

Február 19-én, csütörtökön, 18:00-kor első tábori megbeszélés.
(hely nemsokára meglesz)

Sürget az idő, ezért kérjük szépen, hogy csak és kizárólag (!) azok jöjjenek, akiknek konkrét ötleteik vannak és ezeket készek is megvalósítani, illetve úgy gondolják, hogy aktívan részt szeretnének és tudnának venni a szervezés körüli munkákban.

Előre is nagyon köszönjük megértéseteket és segítségeteket!

Minden jót!
Puszik,
(a tábvezek nevében)
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #172192 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Gal: dogozni juniusban kő menni! (én ha megyek akkor akkor fogok menni!)

Ana: Velembe leszünk? Mikor derünek ki részletek?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #172132 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Sünee írta: Miért, úgy kábé mikor is lesz?

ÚGY kb. 2004. JÚLIUS 16-25ig KB.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #172099 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Miért, úgy kábé mikor is lesz?

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #172023 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
kedves szervezők: azt már tudom, h kb mikor lesz a tábor (köccee kirszana ;) ), de azt nem, h mennyibe kerül kb...valami terv csak van, ugye?
remélem el tudok menni mindenképp, és talán rá tudom venni anyumat, h vigyen ki a vonatig, mert nagyon gondolkodom rajta, h viszam a naaagy palotás négyszemélyes sátramat, meg a kicst hármast, és akkor abba mehentek a cuccok-)))
de csak akkor, ha valaki bevállalja, h segít cipekedni kicsit-)))

Artemisz: ezt ugye ma lebeszéltük, én vagyok az éjszakás-))
sztem olyan sziget fíling lesz: 10 napig no alvás, és hazaéréskor meg két nap zsinórban-) kezdem megszokni-))))
nagyon nagyon szeretnéke elmenni, és ha kell, lemondok az idén a szogetről, hacsak nem tudom ingyen megoldani-)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #171836 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Theala Vandron írta: Köszönöm, ez a szülővel-beszélős ötlet tetszik, de azt hiszem, apám még magát Tolkient is le tudná beszélni a GYU megírásáról!
A kirándulások nagyon izgatják a fantáziámat, ha testben nem is, de lélekben ott leszek veletek (lélekben az ember ruhája sem szakad el... :wink: )


Ne becsüld alá a t. vezetőséget, azt hiszem van már gyakorlatuk az ilyenekben.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #171834 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Köszönöm, ez a szülővel-beszélős ötlet tetszik, de azt hiszem, apám még magát Tolkient is le tudná beszélni a GYU megírásáról!
A kirándulások nagyon izgatják a fantáziámat, ha testben nem is, de lélekben ott leszek veletek (lélekben az ember ruhája sem szakad el... :wink: )

<:3)~ <:3)~
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #171708 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Lamorak írta:

Telcontar Léli írta:

Theala Vandron írta: A keretjátéknak kifejezetten örülök, mert imádom az ilyesmiket és nem hiszem, hogy sokan lesznek, akik vérre fogják venni. Ha mégis, ők bánják meg!
Őszintén, a táborhellyel kapcsolatban jobban örültem volna Sikondának, mert pécsi, antitolkienista szülők gyermeke vagyok és nekei Velem messze van, főleg ilyen "alternatív társasággal". men tudtok valami jó szülőleszerelő módszert?

Az elnökség ((többnyire)komoly, családos felnőttek) már nem egyszer felajánlotta, hogy ha kell, írnak levelet a szülőknek, illetve ha van rá igény, tartanak "szülői tájékoztatót", ahová a szülők eljöhetnek, kérdezhetnek, ők beszélnek velük. Szvsz ha van rá igény, simán össze lehet egy ilyet hozni a táborhoz.

Léli


Az elnökség minden ilyen igényre nyitott, csak szóljatok, h mire lenne igény.


ez a szülői dolog nekem is segítene a rábeszélésben

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #171631 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Telcontar Léli írta:

Theala Vandron írta: A keretjátéknak kifejezetten örülök, mert imádom az ilyesmiket és nem hiszem, hogy sokan lesznek, akik vérre fogják venni. Ha mégis, ők bánják meg!
Őszintén, a táborhellyel kapcsolatban jobban örültem volna Sikondának, mert pécsi, antitolkienista szülők gyermeke vagyok és nekei Velem messze van, főleg ilyen "alternatív társasággal". men tudtok valami jó szülőleszerelő módszert?

Az elnökség ((többnyire)komoly, családos felnőttek) már nem egyszer felajánlotta, hogy ha kell, írnak levelet a szülőknek, illetve ha van rá igény, tartanak "szülői tájékoztatót", ahová a szülők eljöhetnek, kérdezhetnek, ők beszélnek velük. Szvsz ha van rá igény, simán össze lehet egy ilyet hozni a táborhoz.

Léli


Az elnökség minden ilyen igényre nyitott, csak szóljatok, h mire lenne igény.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #171567 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Theala Vandron írta: A keretjátéknak kifejezetten örülök, mert imádom az ilyesmiket és nem hiszem, hogy sokan lesznek, akik vérre fogják venni. Ha mégis, ők bánják meg!
Őszintén, a táborhellyel kapcsolatban jobban örültem volna Sikondának, mert pécsi, antitolkienista szülők gyermeke vagyok és nekei Velem messze van, főleg ilyen "alternatív társasággal". men tudtok valami jó szülőleszerelő módszert?

Az elnökség ((többnyire)komoly, családos felnőttek) már nem egyszer felajánlotta, hogy ha kell, írnak levelet a szülőknek, illetve ha van rá igény, tartanak "szülői tájékoztatót", ahová a szülők eljöhetnek, kérdezhetnek, ők beszélnek velük. Szvsz ha van rá igény, simán össze lehet egy ilyet hozni a táborhoz.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #171562 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A keretjátéknak kifejezetten örülök, mert imádom az ilyesmiket és nem hiszem, hogy sokan lesznek, akik vérre fogják venni. Ha mégis, ők bánják meg!
Őszintén, a táborhellyel kapcsolatban jobban örültem volna Sikondának, mert pécsi, antitolkienista szülők gyermeke vagyok és nekei Velem messze van, főleg ilyen "alternatív társasággal". men tudtok valami jó szülőleszerelő módszert?

<:3)~ <:3)~
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #170834 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ankalimon írta: Az elnökség a mai napon Morganát (Sándor Annát) és Kriszanát (Kovács Krisztina Annát) bízta meg a 2004. évi MTT Nyári Tábor szervezésének és helyszíni lebonyolításának vezetésével. Sok sikert kívánunk nekik! :up:


OFF: Gratula és sok sikert! :wink: Biztos vagyok benne, hogy szuper tábor lesz a Ti vezetésetekkel. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.475 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére