MTT Nyári Tábor - 2004

Több
19 éve 11 hónapja #193103 Írta: csudi
csudi válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Az almosan ebredok neveben kerdezem, hogy minden hely megtelt-e? Ankalimon hivott engem a jelentkezesi hatarido napjan, de epp kulfoldon voltam, es nem tudtam nyilatkozni, mivel egy ilyen dontes azert igenyel nemi szervezest. (Azt nem tudom, hogy a taborrol az ertesites miert is nem talalt meg idoben...)
(Satorban laknank, Pannival, mint tavaly.)

Csudi
:?
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #192951 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Figyelem emberek!

Mostmár mindenki meg kellett kapja e-mailen a visszajelzést a tábori jelentkezési lap megérkezéséről.
Akihez nem érkezett ilyen, az szóljon mielőbb!


Aki személyesen adta ide, annak nem küldünk értesítést - érthető okoból (Eia, a tied megvan :wink: , és a Kincsőéké is természetesen)

Az első levelet, ami ugye május 15ig kellene megérkezzen hozzátok, azt csigapostán küldjük!

Ne parázzatok, majdnem midnenkinek lesz hely. :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #192915 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
[size=9:ey9qf8qi]Előre is elnézést, de ezen a gépen nincs hosszú i betű... :roll: [/size]

E. Eia Ayna írta: Nekem is mailes problémáim vannak :oops: Szóval visszajelzést én se kaptam, de 6ározottan remélem h hibátlanul és nem elveszve még megvannak a lapok, amit odaadtam (ana kezébe - onnan meg nem veszhet el.. de biztonság kedvéért..)


Szerintem ha személyesen adtad át, ne is várj visszajelzést. Én is személyesen adtam, és én se se kaptam e-mailt, de hát ha a saját szemeddel láttad, hogy "megérkezett a cimzetthez", akkor minek? :wink:

[size=9:ey9qf8qi]És szvsz most már birjátok ki ezt az egy hetet visszajelzés nélkül, amig meg nem jön a levél. :idea: :roll: :wink: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #192837 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nekem is mailes problémáim vannak :oops: Szóval visszajelzést én se kaptam, de 6ározottan remélem h hibátlanul és nem elveszve még megvannak a lapok, amit odaadtam (ana kezébe - onnan meg nem veszhet el.. de biztonság kedvéért..)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #192824 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Van egy kérdésem:

A tesómmal /Meleth lin/ közös e-mail címünk van, és ő már megkapta a jelentkezéséről a visszajelzést, én meg nem. Ez jelentheti azt, hogy az enyém nem érkezett meg rendesen? :?

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #192697 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ha nem jelentkeztem, akkor végleg lemaradtam?
És lehetett volna kevesebb napra is menni?

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #192601 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nimdorc írta: Csak az kapott e-mailt, aki e-mailben jelentkezett?


nem

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #192571 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Csak az kapott e-mailt, aki e-mailben jelentkezett?
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #191885 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Inczy írta: Apropó, a 2. levelet arról, hogy igen, ténylegesen mehetek a táborba, extra infokkal, stb... szal azt mikor kapjuk meg? :?: Meg persze majd a pénz befizetésével sem kéne elkésnem... :? Húh, csöppet zavarban vagyok a dátumokkal...

Ne légy zavarban :-)
Az "első" levél volt az e-mail, a visszaigazolás, hogy megkaptuk a jelentkezésed
A második május 15-ig kellene megérkezzen mindenkihez csigapostával. Bár mostanában a posta nagyon megbízhatatlan, ebből kifolyólag elképzelhető, hogy csak 16-án fogod megkapni :wink:
A tábor első részletét pedig május 31-ig kell befizetni.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #191884 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Apropó, a 2. levelet arról, hogy igen, ténylegesen mehetek a táborba, extra infokkal, stb... szal azt mikor kapjuk meg? :?: Meg persze majd a pénz befizetésével sem kéne elkésnem... :? Húh, csöppet zavarban vagyok a dátumokkal...

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #191306 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Itt is mondom, mélyen tisztelt tábvezeim =P, hogy van a tábor számára 10 db 120 centis, egyszóval istenes méretű bambuszfáklyám. Jó lesz majd szertartásokhoz is, meg minden. Na pussz.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #191298 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Mindenkinek küldtünk egy emailt, hogy megkaptuk a jelentkezését.
A többit majd amikor megjön az ideje.

Nyilván, ha valakivel probléma lenne, szólnánk rögtön, nem?...
Bízzatok kicsit bennünk!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #191278 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Lehet,hogy gagyi a kérdés,de lehet már tudni valamit a visszajelzésről a táborral kapcsolatban?Egyáltalán milyen formában kapjuk meg?

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #191099 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Erda niire (Area) írta: Nekem az lenne a kérdésem, hogy aki nem Pesti és nem fog vonatozni, az hol és hogyan csatlakozhat majd a bandához? vagy ilyen konkrét dolgokat még ne kérdezzek?

Szombathely lenne a legideálisabb csatlakozási pont - de erről is később beszélünk majd :wink: , rendben?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #191084 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nekem az lenne a kérdésem, hogy aki nem Pesti és nem fog vonatozni, az hol és hogyan csatlakozhat majd a bandához? vagy ilyen konkrét dolgokat még ne kérdezzek?

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #190937 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Elnézést, hogy csak most szólok, de sajna néha nagyon olyan az agyam, mint Papsajtnak....Arról lenne szó, hogy tavaly a táborban valaki otthagyott pár lapot, teleírva a LOTR-ból kiszedett versekkel. Mivel keresztülordibálták az udvart, hogy kié, és nem jelentkezett senki, ezért én elhoztam. Szóval, ha valaki nagyon hiányolja, egy év után visszakaphatja, ha jelentkezik nálam priviben.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #190758 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Még valami:

ettől a perctől fogva a "ki jön kivel és kit ismer" beszélgetésekkel vonuljatok, légyszi, át a Beszélgetős topicba, mert a chat mellett elvesznek a fontos információk.

Köszönjük!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #190707 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kedveseim!

Ugye senki nem felejtette el, hogy április 30 ., azaz most péntek a tábori jelentkezések határideje?!

Noszauccuneki, hely még van, szóval, aki esetleg eddig elfelejtette, vagy most meggondolta magát, az még nyugodtan elküldheti (holnapi feladással) mailen vagy postán.

Mi szeretettel várunk Titeket!

Üdv,
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #190649 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Na: melda Aranna és Nimrocco kicsim!!!

Ne parázzatok, mert nem kell... izgulni lehet, hogy milyen lesz (nagyon jó lesz reményeink szerint). Biztosan össze fogtok nagyon hamar barátkozni egy csomó igen jó fej emberrel. Attól, hogy újak vagytok, nem kell félni: mindenki újként kezdte valamikor! Ugye? Szóval ne aggódjatok!
Elvégre pl. én is ott leszek... :twisted:

pussz, és nyugi, szeretettel várunk Titeket!

Alcar
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #190644 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nekem főleg az a bajom,h olyan kis szerencsétlennek érzem magam,mert itt a többség már a barátaival jön,de én nem ismerek senkit és ez nagyban levesz az önbizalmamból. (mondjuk az eddig is 0 volt,szal akkor tuti,h mínuszban lesz :lol: )

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #190641 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztok!!!!!

Nekem ez lesz életem első táborja és egészen őszintén iszonyatra félek!!
Nem fogok ismerni senkit ( tisztelet a kivételnek, aki kb. 2-3 ember)! Ha valakinek bemutatnak, full zavarban leszek, ezért előre is mindenkitől bocs :shake: Amúgy már majdnem, el is késtem a jelentkezéssel, ezért főleg megy a para! Kriszana: IMÁDLAK hogy tartod bennem a lelket meg minden, hogy megnyugtattál!!!!
Mindenkinek szép napokat, és már nagyon várom a tábort, meg mindenkit!!!!!

Pussz: Aranna :bandit: (Veanne, Mithril, Konyhatünci, Eia, Ramba: Sombrero rulz!!!!!!!!!!!!!!!!!)

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #190224 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta: (...) ne chateljétek szét a topikot , de ha nem volt világos, akkor kérek mindenkit, hogy a táborral kapcsolatos élményeit priviben, vagy a beszélgetős topicban beszélje meg! Köszi

Ne csodálkozzatok, ha eltűnnek hozzászólások, melyeknek kevés köze volt az idei táborhoz. Egyelőre még csak halkan figyelünk Morganával, míg érkeznek a jelentkezési lapok. De május 1től kezdetét veszi a nagy munka, s akkor kíméletlenül kitörlünk minden nem ideillő hozzászólást.

Ez már átkerült a második oldalra, de úgy érzem, megszívlelendő... talán kevesebb lenne a konfliktus, ha figyelembe vennénk egymás kéréseit. :shake:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #190092 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Legnagyobb sajnálatomra idén sem jutok el... :( "Sajnálatos módon" Finnországba kell repülnöm nyelvtanfolyamra, egy kicsit gyakorolni ezt a gyönyörű nyelvet...
Amúgy én is féltem egy kicsit a tábortól és miután barátom a drága visszamondta, már korábban meghiúsult, hogy megyek, de a jóságos-kegyetlen Élet rögtön másnap elém tolta ezt a finn utat...
Talán jövőre eljutok, Nektek jó utat!

I hate the way things change.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 órája #189903 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nem kell félnetek a tábortól! higgyétek el, senki sem fog megenni titeket! :D Én tavaly az osztálytársammal mentem, de az utazástól eltekintve szerintem jó, ha 2 szót beszéltünk :wink: A vonatút szvsz pozitív élmény lesz mindenkinek, mert már ott is lehet ismerkedni. Szóval semmi para, és gyertek bátran!!!! Ha meg valaki nagyon unatkozik, keressen meg engem, mert szívesen barátkozom mindenkivel :D (És mellesleg nagyon nagy szám van :oops: :wink: )

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 órája #189893 Írta: Eleira
Eleira válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én is eljutok végre, márha lesz helyem.
Az igazság az, hogy én is félek picikét, de amit Celebromtól hallottam anno meg most, meg amúgy mindenkitől aki volt, szerintem nem kellene senkinek sem félnie. Csupán gondolom nyitottnak kell lenni az amúgy is külön egyéniségekből álló csapatkához. Szal én csak próbálok itt most erőt adni az újaknak, hogy hajrá!! Jó lesz!! ;)

Maybe I can find a place
I can call my home
Maybe I can find a home
I can call my own
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 órája #189890 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta:

Eena írta: és Inczyhez csatlakozva kérdezem, hogy hogy lesz ez a csapatbeosztás...? biztos nem vagyok egyedül, aki azt kéri, hogy valaki ismerőssel osszák egy csapatba :)


Figyelembe vesszük az egyéni kéréseket, a barát/barátnőket, de semmit nem tudunk garantálni.

A csapatbeosztását mindenki a tábor kezdtete előtt - a második hírlevélben - fogja megkapni. Azon utólag változtatni nem lesz lehetőség.
De a csapatok nincsenek elszeparálva egymástól. Bárkivel töltheted az idődet, aki számodra szimpatikus.


hidd el a közös kreatívkodás hozza legjobban össze az embereket ezért ne aggódj ha olyanokkal kerülsz össze akiket nem ismersz

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 órája #189846 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én tavaly úgy mentem oda hogy nem ismertem senkit,és nagyon jól éreztem magam,vmint sok barátot szereztem.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 napja #188949 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Eena írta: és Inczyhez csatlakozva kérdezem, hogy hogy lesz ez a csapatbeosztás...? biztos nem vagyok egyedül, aki azt kéri, hogy valaki ismerőssel osszák egy csapatba :)


Figyelembe vesszük az egyéni kéréseket, a barát/barátnőket, de semmit nem tudunk garantálni.

A csapatbeosztását mindenki a tábor kezdtete előtt - a második hírlevélben - fogja megkapni. Azon utólag változtatni nem lesz lehetőség.
De a csapatok nincsenek elszeparálva egymástól. Bárkivel töltheted az idődet, aki számodra szimpatikus.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 napja #188943 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Pedig ez volt ráírva...
de egy próbát megér, és holnap elküldöm újra, hátha.. :wink:

és Inczyhez csatlakozva kérdezem, hogy hogy lesz ez a csapatbeosztás...? biztos nem vagyok egyedül, aki azt kéri, hogy valaki ismerőssel osszák egy csapatba :)

fogta és elindult megkeresni magát
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 napja #188913 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Eena írta: Segítség!
Visszajött a táboros jelentkezési lapom, a posta meg ráírta, hogy "Elégtelen címzés" - pedig tudtommal minden infó rajta van..
mit csináljak? :?:
nem lehetne mégis e-mailban jelentkeznem? (17 vagyok)

A pontos cím:
Magyar Tolkien Társaság
MTT Nyári Tábor
Budapest
Pf: 79.
1701

Ha ez szerepelt a boritékon, akkor nem volt honnan visszaküldjék, emrt a postafiókba automatikusan berakják a levelet, nem küldik vissza soha...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.482 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére