Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004

Több
19 éve 8 hónapja #211956 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Ha jól számoltam kb. 20 olyan ember/tünde/egyéb van, aki volt Várgesztesen is és a pécsi listán is rajta van (aki eszembe jutott, hogy ott lesz Pécsett csak nincs rajta a listán, azt is számoltam, a teljesség igénye nélkül). Szóval szerintem simán megjátszhatnánk újra a fényképhozós dolgot, főleg mert 1. azok közül, akik voltak Várgesztesen is tudok olyat, aki nem volt ott ezen a fényképes cuccon vagy nem vitt fényképet (utóbbi pl. permí... :P ) 2. aki ott volt csak talál másik fényképet 3. ki emlékszik már azokra a képekre?! :twisted: :)

Szóval ha a népnek a tetszik az ötlet, én örülnénk ha újra lenne egy ilyen. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211955 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Eia: hát akkor tessék cucujezni! :P

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211948 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004

Dodiee írta: Ok, Ery, elfelejtünk téged, ha nagyon akarod...

nem azt mondta, h felejtsétek el, hanem hogy "Felejetsetek el!" ez azért egy e különbség! Egyébként meg Győrbe jöhetne egy kis eső.. mondjuk egy olyan max félórás.. de kiadós :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211946 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Ok, Ery, elfelejtünk téged, ha nagyon akarod...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211944 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Mi lenne ha olyan ismerkedős-cuccot csinálnánk, mint Várgesztesen? (Ott mindenki - azaz sokan - hoztak egy kisgyerekkori fényképet, ami körbement és ki kellett találnunk ki az, és utána bemutatkozott az illető.) Bár nem tudom mennyi az átfedés a résztvevők között (majd utánanézek :twisted: ).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211936 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004

Laurelen írta: (ne felejtsetek el cuccujézni!)


De! Felejetsetek el!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211935 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
kedves Ryana és többiek,
sajnos úgy alakultak mindenféle-fajta dolgok, hogy nem tudok lemenni pécsre. nektek nagyon jó szórakozást kívánok! (ne felejtsetek el cuccujézni!)
puszi,
lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211898 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Hát, nem tudom, sztem vmit csinálhatunk, de egyébként meg senki nem fogja leharapni a fejedet, a "bocs, te ki vagy?" kérdésre. ;) Én legalábbis mindig ezt csinálom. (A Ryana ismerkedik műsor egyébként egy külön mese, ugye Anglachel? :) )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211879 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004

gilloth írta: Ryana, v akárki: lesz vmi ismerkedős cucc? 8O :D v én vagyok az egyetlen, aki nem ismer mindenkit? :oops: :)


Nyugi, én kb a lista felét nem ismerem. Vagyis annál több embert nem ismerek. Igazából alig ismerek valakit. De ez nem baj szvsz. Vagyis remélem.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 8 hónapja #211873 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Sil: perme is busszal megy, mert olcsóbb, de még nem tudom, mikor érek le, igyekszem mihamarabb

Ryana, v akárki: lesz vmi ismerkedős cucc? 8O :D v én vagyok az egyetlen, aki nem ismer mindenkit? :oops: :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211867 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Rana: 11:18. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211864 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Ry,jó lenne,ha adnál egy konkrét időpontot,hogy mikora érjünk oda a vasútra,mert akkor ahhoz igazodom! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211860 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Ágynemű van, hálózsákot akkor hozz, ha akarsz. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211836 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Ryana, szuper vagy!! :wink:
Én már tisztára Pécs hatása alatt vagyok... 8)
Jah és még egy kérdés... Akkor ágynemű/hálózsák kell avagy nem? :?:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211809 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004

Ryana írta: De akkor itt mondanám, h aki nem a pestiekkel jön, hanem másik vonattal/busszal/autóval/gyalog/bánomén, az jelezze nekem, h mikor ér ide, és összeszedem! Lehetőleg vmikor a délelőtt folyamán lenne szerencsés, még a pesti vonat érkezése előtt, mert ha megjött a tömeg, úgy nehezebb szaladgálni. ;)

Én 10-re érek be busszal. Szóljatok, ha jön még valaki busszal, vagy autóval, a buszállomáson akár én is össze tudom szedni az embereket, tudom az utat.
Aki esetleg autóval jön, annak mondom, hogy ha kelet felől jön be a városba a 6-oson, akkor nehézségei lehetnek, mert ahol kéne, ott balra nem lehet lekanyarodni, tehát valahol meg kell fordulnia... Nem egyszerű a pécsi közlekedés, ha valaki nem ismeri a várost.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211807 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Ryana!! A mogy+még1 meg a mogy plusz egy az egyik sem Dodie! Az egyik mogyi anyukája a másik meg a barátja, szal Dodie így nincsen a listán. Ugye van még neki hely? Mivel nekem ugye ketten nem jönnek akik jöttek volna.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211802 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Ryana!!! Én a magam részéről a szállást visszamondom, mert jómagam és még néhányan HoPe-osok máshol fogunk aludni. Szóval minden más pogramban résztveszünk, csak a koleszalvásban nem. Tehát most van egy szabad hely, lehet érte bunyózni, licitálni rá (Az összeget kérem a bankszámlámra...jó, ez gyenge volt :roll: )

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211797 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Programokkal kapcs

Örülök, h ilyen lelkesek vagytok programok terén. Természetesen semmi nem lesz kötelező. (Csak erősen ajánlott. >:) Najó nemis.)
Programtervezettel még nem tudok szolgálni, mert megvárnám vele Szürkét, és akkor együtt megbeszéljük.
De azért felsorolom az eddig felmerültket:
- foci
- számháború
- mecseki túra
- belváros (ebbe simán beletartozik a lakatrács(ok) ;) ) – nappal-este-éjjel, ahogy teccik
- múzeum
- tesco B)

Ötleteket még szívesen veszünk, csak tessék arra is gondolni, h nem lesz olyan nagyon sok időnk. :(

(Sil, köszi a térképet ;) )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211796 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Utazással kapcs

Mírrand, ezt a vonatcuccot hol nézted? Csakmert tegnap a diák Pécsre még csak 692 volt. ;)
Jah és Fim is vállalta a nép összeszedését, mint gyakorlott Pécsrejáró Egyén, úgyhogy számíthacc rá, ha kell segítség.
Sztem majdnem mki azzal megy, kivéve a nem pestiek. Legalábbis eddig senki nem jelezte, h mással menne.

De akkor itt mondanám, h aki nem a pestiekkel jön, hanem másik vonattal/busszal/autóval/gyalog/bánomén, az jelezze nekem, h mikor ér ide, és összeszedem! Lehetőleg vmikor a délelőtt folyamán lenne szerencsés, még a pesti vonat érkezése előtt, mert ha megjött a tömeg, úgy nehezebb szaladgálni. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #211795 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Jelentkezéssel kapcs

A jelentkezettek. Mivel az 50 főt elértük, a jelentkezés lezárult. (Esetleg akkor van még lehetőség, ha vki az utolsó pillanatban lemondja.)

Sil
Léli
Thaur
Silmeniel
Jacopo
Drizzt
mogy
mogy+még1 (Andris)
Dodie
Minerva
Rabyn
Rogue
Arden
Finwe
Aeglos
Nodlee
Ankalimon
Mau
Laurelen
Ulmo
Cueddo
Namarie
Evenstar
Drowse
Peredhil
fqqdk
Áfi
Cala
Kincső
Alyr
DaroNight
Inczy
Ranamarth
Eena
Orsie
Toma gazda
Aranymag
Adelard
Elanor
Ring
Eldamyn
Anglachel
Phelan
Eleira
Eleira öccse
gilloth
Daeadan
Tirno
Nimdorc (1 éjszakára)

Ez azoknak a listája, akik koleszben lesznek, ezen felül vannak persze a pécsiek és közvetlen tartozékaik. ;) Meg akik mondták, h majd jönnek, de szállást nem kértek. Őket azért nem sorolom fel, mert nem emléxem már mindenkire és nem lenne szép tőlem ha vkit kihagynék.

Továbbá felmerülhetnek a listával kapcsolatos lehetőségek. Ezeket sorba szedtem, h mindenki megtalálja a neki teccőt.
- Jelentkeztél, és rajta vagy a listán -> minden rendben, örülj magadnak!
- Jelentkeztél, de nem vagy rajta a listán -> valsz nem írtál emailt, sőt, olyan közlési formában jelezted megjelenési szándékodat, h az elkallódott az agyhelyemben. Az is lehet, h Szürkénél jelentkeztél és nem jutott el hozzám az info. Ebben az esetben sürgősen írj lehetőleg emailt, de vhogy mindenképp szólj!
- Jelentkeztél, aztán kiderült h mégse tudsz jönni, mégis rajta vagy a listán -> valsz nem mondtad le emailben, és így ez is elkallódott mire listát frissítettem. Ebben az esetben is jó volna ha szólnál, mert így értelemszerűen hely szabadul fel.
- Nem jelentkeztél, de rajta vagy a listán -> nos, feltehetőleg mind én, mind Szürke tévedtünk vhol. Senki sem lehet tökéletes. :)
Összességében: ha listában vhol gáz van, SZÓLJATOK!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211793 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Na végre összeszedtem magam, próbáltam mindenre átfogóan válaszolni, ha vmi kimaradt, kérdezzétek meg mégeccer! ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211759 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli

Ankalimon írta: Kedves szervezők!

Szvsz. kellene publikálni egy aktuális résztvevő listát, meg egy hozzávetőleges programot.

Ezzel talán még tovább lehetne fokozni a részvételi lelkesedést a most még bizonytalankodók között.


Ezzel annyi a problematika, hogy listája csak Szürkének, de inkább Ryanának van, ők meg még pár napig tudtommal Balatonoznak.

Leutazás Pestről:
Indulás 7:55-kor a Déli Pályaudvarról, így szvsz nem ártana, ha a nép 7:00-tól elkezdene gyülekezni. Találkozó a zárt részen, a jegypénztárak előtt. Jegyárak: Diák: 781 Ft, Teljes: 2130 Ft. Az út 228 km, a menetidő 3 óra 23 perc és 11:18-kor érkezik be a vonat Pécsre.
Minden, az indulással kapcsolatos kérdésekkel engem keressetek, ha lehet telefonon, mivel hétfőtől csütörtökig sajnos nem leszek internet közelben. Számom: 0620-5611526.
Illetve, ha ez elérhető, kéne vlmi listaféle azoknak a nevével, akik ezzel a vonattal jönnek, csak hogy senkit ne hagyjuk ott/el. Nem akaron az ördögöt a falrafújni, csupán a biztonság kedvéért!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211758 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Na, tökjó, tökjó! 8)
Végülis progira van egy csomó terv, szal nem fogunk unatkozni... :wink:
Ryana, akkor mutatsz egy aktuális listát, h kik jönnek?
Az állatkertem meg le lett szavazva, szipp... Pedig tök kiváncsi voltam a kisbölényre... :( Node sebaj, cserébe, majd boldogítalak titeket... :twisted:
Júj, Ryana, valszeg mégis vonattal megyek, és nem Pécsen csatlakozom! Jó? 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211757 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Toma, kábé vmikor délelőtt. Lehetőleg ne hajnalban. B) Ha megmondod, mikor érsz ide, megyek eléd, oszt szép sorban összeszedjük a népet. ;)

No a többire meg majd holnap válaszlok, bocsesz, csak amilyen zokni most az agyam, nem is lenne szerencsés nekiállnom… :/ (most értem haza)

Ankalimon: hát persze. :) Adsz egy időgépet, és akkor már tegnapelőtt felrakom. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211756 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Kedves szervezők!

Szvsz. kellene publikálni egy aktuális résztvevő listát, meg egy hozzávetőleges programot.

Ezzel talán még tovább lehetne fokozni a részvételi lelkesedést a most még bizonytalankodók között.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211742 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Toma: valószínűleg a nép Bp.-ről érkező része a 7:55-kor induló, 11:18-ra beérkező vonattal utazik majd (mivel legközelebb csak 13 óra valahánykor van vonat...), ha jól emlékszem korábban Ryana azt mondta, hogy a vonatérkezéshez lenne célszerű a többieknek is menni. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211740 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
hányra érjünk oda mert én most egy jó ideg nem leszek pontosan csütürtükig!!
jó lenne vasárnapig mondani hogy merre s mint

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211735 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Dodiee: ez is csak veled történhet meg. :twisted:

az állatkertet én se támogatom...

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211732 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
A Csontváryt támogatom, de én a Vasarely kiállításra még egyszer az életben be nem teszem a lábam.. az a két alkalom amikor voltam pont kettővel volt több a kelleténél:D Állatkert: én annyira emlékszem, hogy mikor nem adtunk pillecukrot a csimpánznak, bemutatott nekünk... 8O

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #211727 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Pécsi Nagy Nyári Találkozó 2004
Hááát... Nem. :? Voltam már párszor (igaz, az utóbbi években nem), de a pécsi állatkert szörnyű. Nagyon le volt romolva, zsúfolt volt, az állatok pedig kifejezetten büdösek. Nem egy olyan hely, ahova szívesen visszamennék. :roll: Van valakinek jobb tapasztalata róla?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.364 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére