Tolkien Születésnap 2005

Több
19 éve 7 hónapja #214795 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
ajánlom elolvasásra a Lep 2005 - felhívás című linket(és nem a dátumra vonatkozó részt):

Brisa írta: A 2005. jan. 3-ai rendezvény szervezésének elősegítésére...

LEP 2005 - felhívás
Művészeti pályázat - felhívás


(javaslom a " jan3" kifejezés kitiltását a topicból)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214754 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
A 3.a tényleg nem túl jó 5let, bármennyire is hagyomány.
Viszont helyszínnek én is ajánlanám a Millenárist, ott lehet filmet vetíteni, a kiállítást és az előadásokat is meg lehet oldani, sőt színpad is van.
De ha megint moziban akarjuk, akkor ott van a Mammut, ahova, mivel bevásárlóközpont is, nagyon sok ember jár, ami előnyünkre válhat. És szerintem egy ilyen nagyobb méretű rendezvénycuccot támogatnának.(idén a Filmszemle is ott volt). :wink:

"Százszorszép jóéjszakát"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214729 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
Egyertelmu hogy nagy bakloves lenne akar egy konnyed szorakoztatos estet is Jan 3-ra tenni.

Itt azt latom fokent azt emlitettetek hogy csak 4 utan lenne jo aznap az iskolasoknak es a dolgozoknak is (sot, sokan 5-6-ig dolgoznak).

De ahogy Leli is irta: aznap meg elo is kene kesziteni a terepet , ami azt jelenti hogy napkozbenre szabit kene kivenni a dolgozoknak. Marpedig egyre tobb helyen nem engedik hogy a szilveszterhez hozzarakjanak szabadsagot a dolgozok.

Tehat nem lesz eleg ember aki elokesziti.

A probakrol pl nem is beszelve. Mindenki suliban, dolgozni lesz, nem fogunk tudni probalni.
De meg egy-ket nappal elotte sem, mivel szilveszterkor mindenki szanaszet van.
Az a hetvege sokkal de sokkal realisabb!!!

Helyszinre en pl valamilyen muvhazat tudnek javasolni.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214713 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
nu, akkor döntsük el az időpontot, hogy tudjunk fontosabb kérdésekről is beszélni.

JAN. 3:
mellette
:arrow: Tolkien születésnapjának valódi dátuma
:arrow: hagyományőrzés( bár csak két évre visszamenőleg)

ellene
:arrow: munka/tanítási nap
:arrow: ebből kifolyólag korlátozva vannak mind a résztvevők, mind a célközönség, vagyis:
:arrow: középiskolások(akik elég sokan vannak az érintettek közül)csak délután érnek rá, és nem tudnak maradni késő estig
:arrow: dolgozó emberek - csak 5 vagy 6 után érnek rá
:arrow: problémát jelent a vidékieknek
:arrow: tehát délelőtti és késő esti programokat nem lehet tartani
:arrow: 4-n, az utána következő napon-ami ugye szintén munkanap-mindenki zombi lenne


szvsz egyértelmű,hogy bárkinek is szánjuk ezt a LEP-t a JAN. 8. jobb időpont.


helyszínnek mit szólnátok a millenáris parkhoz? vagy egy kissebb tér a tetején, vagy a földszinti rész. az egyik kapolcsi szervező ott dolgozik ő talán segíthet nekünk.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214712 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005

Cueddo írta: én is aszondom, legyen inkább másodikán


8O 8O 8O Ezt ne mondhatod komolyan... Másodikán... Szilveszter után???? Egy szóval: Lehetetlen. Komolyan, rosszabb, mintha harmadikán lenne... :roll: Főleg, hogy gondolj bele, a szervezőgárdának (azaz nekünk, mindenkinek, aki a LEP-en szervező lesz, kb. 80-100 ember megint) előző nap (tehát a javaslatod szerint január 1-én!!!) elő kell készítenie a terepet, főpróbák, miegyéb.... Naneeeeee.....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214710 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005

én is aszondom, legyen inkább másodikán, Tolkien mester biztos elnézi nekünk - de mindenképp nagyobb szabású legyen (megváltozott lehetőségeinkhez mérten), ne pedig egy csendes koccintás, mert akkor tényleg kimegyünk a köztudatból.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214678 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005

Dae/siss írta: Nem értem, miért nem logikus, hogy egyszerűen nem lehet a LEP 3-án.
Egyrészt a szervezőket oltárira le fogja szívni, legfeljebb akkor nem, ha kivesznek hétfőre-keddre szabadnapot, de hát melyik főnök fog akkor szabit adni, amikor épp visszajönnének az emberek, hasonlóképp, melyik szülő fog igazolást írni két napra? Az eredmény mindenképpen siralmas lenne, ha nem is a LEP minőségét, de a szervezők leszívottságát illetően mindenképpen. Lehet, hogy csak kisebb LEP lesz, viszont a kicsiség szintje, ha nem akarjátok, hogy az emberek másnap félhullán menjenek melóba/suliba, tényleg meg kell hogy álljon a sima koccintás szintjén. Az emberek sem fognak ilyesmire elmenni délután, mivelhogy egy átlag dolgozó/iskolás minimum négyig munkahelyen/suliban van, elég neki kifújni a nap fáradalmait, minthogy még egy ilyenre elmenjen. Hacsak nem egy kijelölt körnek/körrel akarjátok csinálni, semmi értelme hétfőre tenni. :?

Teljesen egyetértek Sissel! Idén nagy mázli volt, hogy hétvégére esett a dolog, de jövőre már eleve nem is lehetne akkora felhajtás, mert a 3 filmet már levetítették és biztos csökkent a lelkesedés. (Most nem az MTT-re gondolok természetesen, hanem a "külsősökre".) És az, hogy ráadásul hétfőn van, az csak tovább ront a dolgon. Mindenképp meg kell emlékezni 3.-án, de a LEP-et szerintem se lenne jó 5let aznap tartani.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214658 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005

Alyr Arkhon írta:

Dae/siss írta: Nem értem, miért nem logikus, hogy egyszerűen nem lehet a LEP 3-án.
Egyrészt a szervezőket oltárira le fogja szívni, legfeljebb akkor nem, ha kivesznek hétfőre-keddre szabadnapot, de hát melyik főnök fog akkor szabit adni, amikor épp visszajönnének az emberek, hasonlóképp, melyik szülő fog igazolást írni két napra? Az eredmény mindenképpen siralmas lenne, ha nem is a LEP minőségét, de a szervezők leszívottságát illetően mindenképpen. Lehet, hogy csak kisebb LEP lesz, viszont a kicsiség szintje, ha nem akarjátok, hogy az emberek másnap félhullán menjenek melóba/suliba, tényleg meg kell hogy álljon a sima koccintás szintjén. Az emberek sem fognak ilyesmire elmenni délután, mivelhogy egy átlag dolgozó/iskolás minimum négyig munkahelyen/suliban van, elég neki kifújni a nap fáradalmait, minthogy még egy ilyenre elmenjen. Hacsak nem egy kijelölt körnek/körrel akarjátok csinálni, semmi értelme hétfőre tenni. :?


Hacsak nem nyilvánítjuk állami ünneppé január 3-át. :D Akkor többen jönnének bár a másnapi cucc még nem volna megoldva...

Eygetértek Sissel. :)
Alyr: ha már állami ünnep január 3-a, akkor adják meg az egész hetet szünetnek!: :D
Viccen kívül ez így sokaknak nem lesz jó. :?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214649 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005

Dae/siss írta: Nem értem, miért nem logikus, hogy egyszerűen nem lehet a LEP 3-án.
Egyrészt a szervezőket oltárira le fogja szívni, legfeljebb akkor nem, ha kivesznek hétfőre-keddre szabadnapot, de hát melyik főnök fog akkor szabit adni, amikor épp visszajönnének az emberek, hasonlóképp, melyik szülő fog igazolást írni két napra? Az eredmény mindenképpen siralmas lenne, ha nem is a LEP minőségét, de a szervezők leszívottságát illetően mindenképpen. Lehet, hogy csak kisebb LEP lesz, viszont a kicsiség szintje, ha nem akarjátok, hogy az emberek másnap félhullán menjenek melóba/suliba, tényleg meg kell hogy álljon a sima koccintás szintjén. Az emberek sem fognak ilyesmire elmenni délután, mivelhogy egy átlag dolgozó/iskolás minimum négyig munkahelyen/suliban van, elég neki kifújni a nap fáradalmait, minthogy még egy ilyenre elmenjen. Hacsak nem egy kijelölt körnek/körrel akarjátok csinálni, semmi értelme hétfőre tenni. :?


Hacsak nem nyilvánítjuk állami ünneppé január 3-át. :D Akkor többen jönnének bár a másnapi cucc még nem volna megoldva...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214648 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
Nem értem, miért nem logikus, hogy egyszerűen nem lehet a LEP 3-án.
Egyrészt a szervezőket oltárira le fogja szívni, legfeljebb akkor nem, ha kivesznek hétfőre-keddre szabadnapot, de hát melyik főnök fog akkor szabit adni, amikor épp visszajönnének az emberek, hasonlóképp, melyik szülő fog igazolást írni két napra? Az eredmény mindenképpen siralmas lenne, ha nem is a LEP minőségét, de a szervezők leszívottságát illetően mindenképpen. Lehet, hogy csak kisebb LEP lesz, viszont a kicsiség szintje, ha nem akarjátok, hogy az emberek másnap félhullán menjenek melóba/suliba, tényleg meg kell hogy álljon a sima koccintás szintjén. Az emberek sem fognak ilyesmire elmenni délután, mivelhogy egy átlag dolgozó/iskolás minimum négyig munkahelyen/suliban van, elég neki kifújni a nap fáradalmait, minthogy még egy ilyenre elmenjen. Hacsak nem egy kijelölt körnek/körrel akarjátok csinálni, semmi értelme hétfőre tenni. :?
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214641 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005

Léli írta: Ráadásul a vidékieknek szintén hasonló időben el kell menni (és aki messze lakik, az éjfélre haza is ér).

Nem, aki igazán messze lakik, az nem tud hazamenni, mert 9-10-kor már nincsenek buszok/vonatok. De valószínűleg eleve elmenni se tud a LEP-re, ha hétköznap lesz, mert ez eddig is 3 napot érintett a vidékieknek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214632 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
[size=9:43776j6o]Mivel nem vagyok MTT tag, és aktiv szervező sem, ezért csak csöndben megjegyezném, hogy januárban már/ még elég sok szalagavató lesz, tehát jó lenne hamar eldönteni hol szeretnétek tartan a LEPet és mikor, mert a jó helyek hamar elkelnek. Ebből adódóan minél később tűzitek ki mindezt, annál könnyebb lesz a hétfői időpontra terepet szerezni, mert minden egyéb rendezvény (csütörtök), péntek, szombatra, (vasárnapra) szokott esni.[/size]

[size=9:43776j6o]Anno az én szalagavatóm a MOM művelődési központban volt a MOM bevásárló központ mellett, és van egy elég nagy szimpad, az emeleten meg egy olyan helység(kupola) ahol kissebb előadásokat is lehet tartani, vagy képeket egyebeket kiállitani...[/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214611 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
Részemről mindenképpen OK a dolog, ha 3.-án lesz, ha nem... Ennyi :D

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214610 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005

Drizzt írta: De pont a felnőtteket érintő cuccokat nem tehetjük délelőttre, mert ugye ők dolgoznak...nos egy részük...mondjuk az egyetemisták ott tudnak lenni, ha akarnak. Ha őket tekintjük a többségnek, akkor 3.-a oké, persze ez még mindíg nem vígasz a vidékieknek.


De ugyanakkor ha 3-án lesz, akkor a szervezőgárda is megcsappan. egyrész a dolgozók nem biztos, h ki tudnak venni szabit, vagy ha igen, akkor is másnap munka. A diákokról nem is beszélve, a fiatalabbakat a szülők lehet, "korán" (9-10) hazaparancsolnák, és ez megnehezíti a különböző előadásokat. Ráadásul a vidékieknek szintén hasonló időben el kell menni (és aki messze lakik, az éjfélre haza is ér). Az egy dolog, hogy a fiatalfelnőtt közönséget célozzuk meg, de a szervezőgárdának is ott kell lennie...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214607 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
Kár, h 3-a hétfőre esik, mert szerettem volna elmenni, a tavalyi is tök jó volt. De így, h de suli, meg másnap is, eléggé bizonytalanná teszi a dolgot. :( Arra az egy napra meg nem fognak igazolni sulájból. :neutral:
Szvsz nem csak én vagyok így ezzel, de lehet, h tévedek...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214603 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
Az idézet tényleg tőled van :)
De pont a felnőtteket érintő cuccokat nem tehetjük délelőttre, mert ugye ők dolgoznak...nos egy részük...mondjuk az egyetemisták ott tudnak lenni, ha akarnak. Ha őket tekintjük a többségnek, akkor 3.-a oké, persze ez még mindíg nem vígasz a vidékieknek.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214600 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005

Brandir írta: Hű, de népszerűtlen leszek :twisted:

de idén és tavaly is sokan voltak akik láthatóan nem a film-divat miatt jöttek, elsősorban felnőttek, és őket nem kellene cserbenhagyni.

Drizzt tapintott a lényegre, vagyis hogy Kiknek csináljuk a LEP-et. A tavalyi kb. 100 fős szervezőgárdát, és családtagjaikat, vagyis Minket nem számolva, a fizetővendégek nagy része Budapesten tanuló Főiskolás, Egyetemista volt. Akiknek jóformán mindegy, hogy január 3. milyen napra esik.
Ha emlékezetem nem csal, az eddigi Születésnapokat 9 órakor kezdődtek. A délelőtt folyamén, az egyik filmvetítésen kívül „csak” néhány tudományos előadás volt.


Ez az idézet mondjuk tőlem van, de mindegy.
Meg lehet úgy csinálni, hogy a kevesebb érdeklődőt/inkább felnőtteket vonzó programok délelőtt legyenek, de az magában hordja azt a veszélyt, hogy van aki eljön de nem tetszik neki ami van és nincs kedve órákat várni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214598 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
Hű, de népszerűtlen leszek :twisted:

de idén és tavaly is sokan voltak akik láthatóan nem a film-divat miatt jöttek, elsősorban felnőttek, és őket nem kellene cserbenhagyni.

Drizzt tapintott a lényegre, vagyis hogy Kiknek csináljuk a LEP-et. A tavalyi kb. 100 fős szervezőgárdát, és családtagjaikat, vagyis Minket nem számolva, a fizetővendégek nagy része Budapesten tanuló Főiskolás, Egyetemista volt. Akiknek jóformán mindegy, hogy január 3. milyen napra esik.
Ha emlékezetem nem csal, az eddigi Születésnapokat 9 órakor kezdődtek. A délelőtt folyamén, az egyik filmvetítésen kívül „csak” néhány tudományos előadás volt.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214590 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005

Rabyn írta: Figyelj, eddig SENKINEK SEM jó a jan3. Nekünk is iskola van, a dolgozóknak munkanap. az az érzésem, hogy harmadikán SEMMIKÉPPPEN se fog összejönni.


Rabyn, végigolvastam a topicot, értem, hogy nem jó a 3. Csak még egy plusz indokot akartam fölhozni, hogy ne ezen a napon legyen, ha véletlenül mégiscsak 3-ra szerveznék a rendezvényt.
Bocsi az OFF-ért.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214589 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
Azért a senkinek, és a semmiképpen kicsit erős, és Magyarországon tényleg minden út Budapestre vezet...vagy azon keresztül. Ezek vélemények csupán. Amúgy az ilyen művelődésiház típusú cuccokban szokott lenni színpad, nem ? És az egyetemek ? Hm ? Ott biztos van hely előadásoknak. Színpad mindenhol lehet...csak pénz kérdése :P .
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214587 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
Szerintem semmiképp se lenne jó a kiskoccintás LEP helyett, és nyáron csinálni az angliai mellett a rendezvényt mert:

- A támogatók többsége tudtommal a film miatt adott pénzt. Dec 10 a RotK bővített bemutatója, utána egy jan3/8 még belefér, de egy augusztus semmiképpen sem.

- Lassan egy hagyomány kezdett kialakulni, ha idén abbahagyjuk, esélyünk sem lesz, hogy jövőre a belsős- koccintós dolognál nagyobbat csináljunk. Esetleg csak akkor ha hirtelen csinálnak a Hobbitból egy filmet.

- Valószínűleg kisebb/családiasabb lesz a dolog, és kevesebb lesz a szponzor, de idén és tavaly is sokan voltak akik láthatóan nem a film-divat miatt jöttek, elsősorban felnőttek, és őket nem kellene cserbenhagyni.

- Azok akik Angliába mennek, ezért vagy azért azzal lesznek elfoglalva vsz és nem tudnak teljesértékűen résztvenni az itthoni dologban, márpedig gondolom ők az MTT "krémje" "színe-java" "színe-virága" meg ilyesmije lesznek, tehát azok akik előadást tartanak meg konferenciára járnak tehát fokozottan szükség van rájuk az itthoni rendezvényen.

Továbbá:

- Ha nem jan 3-án csináljuk mert az tanítási nap meg munkanap is hanem mondjuk 8-án akkor azt rettentően be kell vinni a köztudatba (az idei LEP egyik nagy hibája a tavalyival szemben a kevesebb reklám volt a belépődíj szedés mellett(persze tudom, ez minkettő gazdasági ügy de akkor sem volt jó))

- Nekem mindegy, hogy hol lesz, csak a hely legyen elérhető. (a Corvin roppant kényelmes megoldás volt mert ismert meg minden, szvsz nemigen számíthatunk hasonlóan jó helyre, de törekedni kell)

- Továbbra sem kellene hagyni, hogy egyszerű konferenciává vagy előadássorozattá fakuljon a dolog, mert ez elvileg egy ünnep és helyet kell adni a (nézői szempontból) könnyed szórakozásnak, tehát: színpad v. hasonló hely kell, muszáj, nincs apelláta.

A többit majd meglátjuk.

UI: Nekem a hazaút eddig is gond volt pedig nem lakom messze és nem tanítási napon volt a LEP...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214584 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
Figyelj, eddig SENKINEK SEM jó a jan3. Nekünk is iskola van, a dolgozóknak munkanap. az az érzésem, hogy harmadikán SEMMIKÉPPPEN se fog összejönni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214582 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005

Rabyn írta: Olosta: nem tehetünk róla, hogy Pest van magyarhon közepén! És, hogy itt élnek a legtöbben az országban.


Pest csak infrastruktúrálisan van Magyarország közepén, földrajzilag nem. De már ez is éppen elég ahhoz, hogy jan. 3-án szinte csakis és kizárólag a pestiek vegyenek részt a LEP-en.
Minden esetre szervezzétek, mi majd alkalmazkodunk - ha tudunk. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214578 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
Olosta: nem tehetünk róla, hogy Pest van magyarhon közepén! És, hogy itt élnek a legtöbben az országban.

Helyszínre még tipp: Ha nem egy suliban lesz akkor egy közházban is meg lehetne oldalni szerintem, egy olyanban aminek több terme van.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214577 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005

Drizzt írta: Éshát' haza is kell menniük vhogy a vidékieknek...ha jól emlékszem idén elég sokáig tartott, mondjuk, hogy aznap már nem utazhatnak, tehát másnapra is szabadság kell, hm ?


Vagy még a vége előtt, a legutolsó vonattal hazamennek, de akkor meg értelme nincs felutazni arra a teszem azt 2-3 órára. Így hát megint ott vagyunk, ahol a part szakad. [size=9:1923llbb](Éljen Magyarország Pest-központúsága! :evil: )[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214575 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
Éshát' haza is kell menniük vhogy a vidékieknek...ha jól emlékszem idén elég sokáig tartott, mondjuk, hogy aznap már nem utazhatnak, tehát másnapra is szabadság kell, hm ?
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214573 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
Ha jan. 3-án csak délután lesz rendezvény az a pestieknek tökéletes megoldás, mivel munka/iskola után még kényelmesen ott lehetnek, akár az elejétől a végéig is. Viszont figyelembe kéne venni, hogy az MTT-nek vannak vidéki tagjai is, akik szintén szeretnének részt venni az ünnepségen. Nekik akár 2-3 órát is kell vonatozni/buszozni, hogy Pestre érjenek, plusz teszem azt még fél-egy óra, míg a rendezvény helyszínére érnek. Tehát nekik mindenféleképpen szabadságot kell kivenni/lógniuk kell a suliból azon a napon, ha ott akarnak lenni.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #214571 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
És azt se felejtsétek el, hogyha hétköznap lesz, mondjuk éppen hétfőn akkor másnap még mindig munkanap illetve iskola. És nem hiszem, hogy EZÉRT engednének engem lógni.. Az érettsigizőknek ráaádsul baromi fontos ez az év.(nálunk tavaly az első iskolai napon már irattak dogát pedig csak 10.es voltam) Ezt is vegyétek figyelembe. És nemhiszem, hogy azok akik dolgoznak ki tudnának venni egykét szabadnapot, hogy ki is tudják pihenni az előző estét.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214568 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005
Tudom, hogy nem sok jogom van beleszólni viszonylag új fórumosként, és eddig nem túl tevékeny tagként, de...igazából azt kéne eldönteni, hogy kinek csináljuk a LEP-et. Ha magunknak, akkor lehet akár 3.-án is nyugodtan, mint egy délutános/estés program. Ha viszont a "nagyközönségnek", akkor sztem jobb lenne 7végén, hogy minél több emberhez eljuthasson az, amit mi adni szeretnénk/tudunk...illetve azért, hogy minél többet adhassunk.
Amúgy a nyári programok tényleg túl soknak tűnnek, de ez mindíg csak rajtunk múlik...mindenestre jobban meg kell szervezni őket, mint az idén...már elnézést...
Persze ez mind magánvélemény...
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #214566 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Tolkien Születésnap 2005

Ery írta: LEP helyszine lehetne egy iskola. Lenne elég terem az előadásoknak.


És a színpadi előadásoknak? Nem minden iskola rendelkezik színpaddal (vagy annak kinevezhető valamivel...). Sokan pl. egyszerűen csak a sportcsarnokban (izé, tesiteremben) oldják meg a rendezvényeiket.
Tehát, ha iskolába megyünk, akkor szvsz erre ügyelni kell. (Bár iskolák nem igazán tudják támogatni a rendezvényt, míg a Corvin asszem ilyesmit is tett... Ja, és a művészeti pályázat kiállítása is "eldugodtabb" helyen lenne (ha úgy lesz, mint tavaly, h vagy 1 hónapig kint lesz még LEP után..))

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.399 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére