A Megye követei - Beszélgetések

Több
17 éve 11 hónapja #305039 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Ryana írta: Jó a vasárnap! :) Délelőtt, délután? Egyáltalán itt hogyan van nyitva? Mennyi a belépő? Hány órára? Mert csak a pécsit tudom kívülről. :)


Infók:
Szombat és vasárnap 10-14 h-ig és 16-20 h-ig van nyitva.
Belépő hétvégén: 900 Ft (hétközben: 600 Ft). Nem tudom, hogy ez egész napra szól-e vagy csak egyszeri belépésre, bár gondolom egyszerire.

Eddig nincs is gondom, de:
A korcsolya kölcsönzés díja 600,- Ft/óra, feltétele egy fényképes, érvényes igazolvány, vagy 15.000,- Ft. Korcsolyaméretek: 25-48-as méretig.
600/óra?? Azért egy kicsit sok, nem?

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #305032 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Jó a vasárnap! :) Délelőtt, délután? Egyáltalán itt hogyan van nyitva? Mennyi a belépő? Hány órára? Mert csak a pécsit tudom kívülről. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #305031 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Sziasztok Hobbitkák!

Szóval mostanság igen elfoglalt vagyok, azért nem írtam. Gondolom ezzel Mindenki így van.

Gratula Kincső az OKTV-hez! :bounce: :hello: :dance: :up:

Olosta: Előző számod, akkor törölhetem?

Korizás rulz! Utoljára általános iskolában koriztam, akkor egész jól ment. Bár hátrafelé sosem tanultam meg. :lol: De én is azt kérem, ha megyünk, akkor inkább vasárnap. :csizmáskandúrszemek:
Andris: Fenékre esés? Nem támogatom :twisted: (Bár ennyi kihagyott év után bármi... :lol: )

Fim, Niph: Sajnál, sajnál, sajnál

Tényleg ki jön szombaton HNE-re?

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #305025 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
inkább legyen vasárnap, plz, plz!
én szombaton rajzolok...

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #305024 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Most szombat jó. (Csak nem este.) Vasárnap is akár.
Korizni mki meg tud tanulni, csak önbizalom kell hozzá és eltökéltség. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #305012 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Először is Kincső Gratula!!! Ügyes vagy!!!!!!!

Másodszor..... korizni én sem tudok, de ami késik az nem múlik........, felmenni, most nem tudok pestr, de lélekben ott leszek veletek........... :bounce: :bounce: :bounce: :clown: :mrgreen: :biggrin2: :biggrin2:

Hm.. harmadszor... tessék velem együttérezni és sajnálni. holnap továbbképzésre megyek az oktatóm helyett, és fejtágítás 5 orán keresztül....ááááá

:deal: :eek4: :shake: :rmad2: :heu:

Üdv:Niph

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #305009 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Mostmár a rizsa nagyrésze megvan, ugyhogy már csak vmi numerikus matematikai(közelitő számitások vmi hülye programmal, amivel eddig semmit nem csináltunk) hülyeséget kell összedobnum, meg megtudni h milyen furmátumban kéri a tanár...

korizást támogatom, most szombat? utána sokáignem leszek pesten, ha minden a terveim szerint alakul dec 8 vagy 15-i hétvégén ugrok haza utána...
és szivesen megtanitunk bárkit(aki nem fél a jégtöl), mert az télleg vicces((:
legyetek roszak továbbra is
K

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304961 Írta: Rozsomák
Rozsomák válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
ÚÚÚÚÚÚÚ

Menjünk korizni:) Megtanítunk korizni mindenkit;) az nagyon jó szórakozás:D És mindenkinek legalább egyszer kötelező fenékre esni... :D Mikor?

Ádám: régen mondtál érdekes dolgokat... Vagy már nem szeretnéd okítani a hobbitkákat (vagy csak nem jársz minkrobiológiára? :wink: )

Paraszt vagyok :) Tanyán lakok :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304945 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Uh... Kincsőm, nem irigyellek a költözésért. De KITARTÁS!!!!
Nyelvtanhoz grat, többihez meg szurk. :wink:

[size=9:1328ce03]Ja, megváltozott a telefonszámom: 0620/2663936. Nem visszaélni vele![/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304920 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Korcsolyázni nem tudok és ovis meg alsós koromban hónapokig próbáltak tanítani szal elég durva kudarcélmény kapcsolódik hozzá :roll: :P

De a hógolyózás rúúúlz 8)

[size=9:27w82g7k]Egyébként pedig 82 pontos lett a nyelvtan OKTVm, úgyhogy továbbküldték! 8) Úgyhogy most valszeg írhatok egy szééép hosszú pályamunkát második fordulóként... :P :) Az irodalmat meg ma írtam, hááát, nemtom... évszámok pfuj. :P Meghát nem mindent tanultunk még. Szal majd meglátjuk, olyan sok reményt nem fűzök hozzá. (Holnap meg angol...) [/size]

Egyébként pedig 3-4 héten belül költözünk, de ezt az információt még nem sikerült feldolgoznom. 8O :) [size=9:27w82g7k](Ja, ha van eladó (vagy ingyen elvihető) bármilyen használt bútorotok, kiegészítőtök, a wc-ülőkétől kezdve (komolyan :mrgreen: ) a lámpán meg az éjjeliszekrényen át az étkezőasztalig bármi, szóljatok légyszi, hátha pont olyan kéne nekünk. :) )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304887 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Fimbrethil írta: nekem unalmas hülyeségekröl kell 15oldalakat irnom(najo, amikor kiválasztottam a témát, még tetszett, de 15 oldalt semmiröl nem tudok irni... :( :? )
szoval sajnáljatok...és legyetek aktivak


Dettó... :P A pillangó szóról írok szóéletrajzot, mert ez a kedvenc szavam és attól félek h a végére nem lesz az. :(

Arra gondoltam, h ugyan még nincs hó, de ha lesz akkor kéne vmi nagy hógolyózó-szánkózós partyt csapni. Addig pedig elmehetnénk korcsolyázni. Mit szóltok? :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304884 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Nudli!

KABARÉ?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304877 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Fimbrethil írta: Miért punny mindenki?

nekem unalmas hülyeségekröl kell 15oldalakat irnom(najo, amikor kiválasztottam a témát, még tetszett, de 15 oldalt semmiröl nem tudok irni... :( :? )
szoval sajnáljatok...és legyetek aktivak



:shake: :shake: :shake: sajnál, sajnál, sajnál.........

Punnyadás?? sztem mki el van foglalva a teendőivel...
Én ma úgy lefáradtam, a város egyik végéből a másik végébe másztam, babákat látogatni, emellett a 2 óra csecsemőtanácsadás is lefárasztott.......hulla vagyok........ :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

Csak egy kósza kéréds h mikorra várható tali, nem mintha tudnék szabad lenni.... de hát csak azért is......... :tongue: :biggrin2: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
Üdv:Niph

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304872 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Miért punny mindenki?

nekem unalmas hülyeségekröl kell 15oldalakat irnom(najo, amikor kiválasztottam a témát, még tetszett, de 15 oldalt semmiröl nem tudok irni... :( :? )
szoval sajnáljatok...és legyetek aktivak

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304486 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Olosta (Aelalin) írta:

Leguanember írta: Olosta, szereztem pecsétet a papírodra Kincső hathatós segítségével, így most már semmi sem akadályozhat meg abban, hogy szépeket írjál a tatai tevékenységedről :)


Millió köszönet mindkettőtöknek!
Csak aztán a közgyűlésre hozd ám el!!!


Ne köszönd, mert igazából én tehetek arról is, h. vasárnap nem találtátok, mert lenyúltam és elhoztam a hivatalos bélyegzőket, mert én vittem őket és féltem h. ha otthagyom eltűnnek és ki tudja mikor kerülnek elő... :roll: :P :mrgreen:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304476 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Leguanember írta: Olosta, szereztem pecsétet a papírodra Kincső hathatós segítségével, így most már semmi sem akadályozhat meg abban, hogy szépeket írjál a tatai tevékenységedről :)


Millió köszönet mindkettőtöknek!
Csak aztán a közgyűlésre hozd ám el!!!

Kincsőm: tutira tök jól sikerült, én tudom! :wink:

Hanna: neked meg szurk-szurk, meg ungák és bungák!!! :bounce:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304469 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Sziasztok Kedveszkéim!

Ez az én menedékem, itt a kis kuckónk.

Jelentem, majdnem regenerálódtam a tatai megpróbáltatásokból. Sok-sok ötlet maradt kiaknázatlan, és sajnos volt néhány ígéret, amelyet nem váltottam valóra.
De ugrik még a hobbit hordóba... :frodo1: (transzverzális metszet)

Köszönöm minden félszerzetnek, aki ellátogatott a fesztiválra, és sokat szorgoskodott, segített nekem! Ismét bebizonyosodott számomra, hogy dolgos és szerény nép az üreglakóké.

Niph, örvendek Neked, és hogy követő üzemmódra válthatsz!

Nudli, Kabaré-nézésre éheznek a hobbitkák!

Olosta, szereztem pecsétet a papírodra Kincső hathatós segítségével, így most már semmi sem akadályozhat meg abban, hogy szépeket írjál a tatai tevékenységedről :)

Kincső, szurkolok, hogy meglegyen, de nem hinném, hogy gond lenne!

Hannának is szorítok, valóban 17-e lesz a Beszéd napja.

Mindenki figyelmébe ajánlom pedig a közelgő február végét, amikor is várhatóan farsangi hangulatot alapozhatunk nyári szösszenetünk bővített, extra változatával. Megkezdem a toborzást a határon túlról is! :wink:

Ádám bátyó

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304461 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Eruntale/Hanna írta: kedves hobbittársak, kérem mindenki gondoljon rám jövő pénteken 16.15-45-ig, amikor a kari fordulón kell megvédenem szegény OTDK pályázatom.......
:para:


gondolunk! :wink: 17-én, ugye?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304458 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
kedves hobbittársak, kérem mindenki gondoljon rám jövő pénteken 16.15-45-ig, amikor a kari fordulón kell megvédenem szegény OTDK pályázatom.......
:para:
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304419 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Hú... én ma írtam nyelvtan OKTV-t, úgy érzem jól ment, remélem megvan a továbbküldéshez szükséges 70pont :) a szünetem is az erre (meg a többire :P ) való készüléssel telt, nomeg persze voltam Tatán, 4-én meg volt Hyarnustartali (igaz h. végül megint csak 4en voltunk, de nagyon jó volt :) ).
Tényleg elkelne megint hobbittali is. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304374 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Drágák!

Mi van veletek?
Kinek hogy telt a szünet?
Írjatok már valamiiiiiiiiiit!!!!!!!!!!!!!!!

[size=9:2osf26wk]Én tök jól vagyok. Úgy néz ki, hogy újra beindul a zsonglőrködés itt Szögedébe'. :D
Vasárnaptól megyek minden héten majd íjászkodni.
A szünet meg jóóóóóóóóóóóóóóó (rövid) volt. :D [/size]

Hiányoztok!
Kabarénézés vagy egyéb tali mikor lesz???

Pusszantás!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #304071 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Niph/Elentári írta: Üdv kedve hobbittársak.

Eru kegyelméből adódoan, /na jó szülők hosszu nyaggatás után kötélnek álltak/, lészen itthon netem, szóval ezután nyomon tudom követni mi történik itten.

milyen volt a tatai kf-e fesztivál, vki majd ir ugye élménybeszámolot, mert azért kiváncsi vagyok!!!!!!

Most hirtelen ennyi!

puszi:Niph


De jó, de jó! :hello: :bounce: :dance: :up: (Mmint, hogy van neted.)

Szóval KF:
Szerintem nagyon jó volt 3 napig együtt.
Sok dologra volt lehetőség: kreatívkodás, előadások, felolvasás, pihenés, játék-szórakozás,...
Részemről nem tudtam mindent végignézni - vállalt feladatom okán - de amit láttam az nagyon tetszett.
Még mindig az élmények hatása alatt vagyok, így rábízom vkire az élménybeszámolást, aki értelmesen tud erről beszélni :wink: :lol: :D :P

Pusszantás Nektek!

Aki még nem látta volna:
Képeim

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #303778 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Az klassz, bár igaz az is, hogy bár nekem több, mint 3 éve van internetem mégis csak alig használom.

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #303581 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Üdv kedve hobbittársak.

Eru kegyelméből adódoan, /na jó szülők hosszu nyaggatás után kötélnek álltak/, lészen itthon netem, szóval ezután nyomon tudom követni mi történik itten.

milyen volt a tatai kf-e fesztivál, vki majd ir ugye élménybeszámolot, mert azért kiváncsi vagyok!!!!!!

Most hirtelen ennyi!

puszi:Niph

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #303411 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Halihóka Drágák!

Hazaértem. :)
Ádámnak hatalmas gratula a szervezéshez! :hello: :cheers: (az ott a kezükben mézser lenne 8) )
Igen, mézser nagyon rulzik!
Na, de majd máshol máskor jobban beszámolok, ez nem is ide tartozik.

Kicsit sajnálom, hogy nem tudtunk több időt együtt tölteni mi hobbitkák. De hát mindenki elfoglalt volt, vagy legalább is válogathatott egynéhány jó kis program közül.
Huh.... úgy érzem kicsit mosottrongy (cula :) ) vagyok, úgyhogy menek lassan aludni.

Még annyit, hogy hazafelé a vonaton Ratz, Maglor meg én megtartottuk jó hobbithoz méltó bujaságunkat. :D :lol: (Maglor, te kekszmániás! :mrgreen: meg a bábjáték is jó dolog....)

Puszi és ölelés mindenkinek!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #303253 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Tiszteletem a félkész szerzeteknek

A tábori zenés produkciótok frenetikus sikeréra való tekintettel, szeretnélek felkérni benneteket, hogy tatán a Középfölde Fesztivál szombat esti fergeteg-partiján adjátok elő néhány dalotokat.

Előre is ezer hála:
egy rajongó

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #303244 Írta: Rozsomák
Rozsomák válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Sziasztok :D

Akkor találkozzunk 17:30kor (persze mindenki akkor jön mikor tud) a Keletiben a lépcsők alján, a pénztárnál... Lehetőleg addigra mindenkinek legyen jegye:D

Akkor már csak egyet kell aludni :wink:

Paraszt vagyok :) Tanyán lakok :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #303222 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Hahó Kedveseim!

Már az utolsókat rúgom, pont úgy, mint Andris disznóként a darabban...
Nincs Pécsen ismeősötök, aki elszállítana Tatára egy irgalmatlan fakádat? Tetőcsomagtartó vagy kisteherautó játszik, esetleg nagy, széles, ötajtós járgány lehajtható hátsó üléssel.

Most majd Tőletek (is) fogok energiát kérni.

Andris gazda, keresel egy Alyr hozzászólást, és a hoszzászólás alsó menüsorában a pü címkére kattintasz, ami privát üzenetet, azaz privit takar. Uúgy működik, mint egy hozzászólás. Ha kapsz, a fenti menüben, ami a tolkien hu fórumok cím alatt van, a ...üzenet pontra kattintva érheted el.

Sok sikert!
Várlak Titeket!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #303218 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Drága Hobbitkák!

Nekem már holnap elkezdődik a hétvége, mert megyek fel Pestre. Nézék majd jól Széchényi Könyvtárat a könyvtár szakos gólyácskákkal.
Aztán remélem lecsitultak már a kedélyek a fővárosban, mert este még lesz egy kis programom. 8)
Juhuuuujjjjjjjjj..... pénteken találkozunk!!!!!! :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 11 hónapja #303179 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Nekem is a 18:00-ás lenne a legjobb, mert általában 17:30-ig pénteken röpi edzésem van, és mivel a szünet utáni nagy versenysorozatra készülünk nem tehetem meg, hogy nem megyek el. :oops: :oops::oops:
Talán egy kicsit hamarabb eljöhetek és még elérhetem a 18:00-ást.
Jó lesz úgy??? :?: :?: :wink:
Már alig várom!!!

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.569 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére