A Megye követei - Beszélgetések

Több
17 éve 9 hónapja #308850 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Szintúgy én is Kellemes és Boldog Ünnepeket Kívánok mindenkinek..............................

Moderálás miért lesz?????? :hein: :hein: :hein: :oops: :P

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308847 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Leguanember írta: [size=9:2aqcz5mf]Moderálni fogok...[/size]


Mit? :hein:

EZT :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308845 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Egyétek degeszre magatokat, és pihenjetek nagyokat két ünnep vagy épp két vizsga közt!

Békés, meghitt, vagy harsány, életteli karácsonyt kívánok minden kedves hobbitkámnak!


[size=9:gpsgexb0]Moderálni fogok...[/size]

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308774 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Hali!

Minden kicsi hobbitkának BoKa, meg BUÉK, én leléptem haza és otthon nincs netem...

legyetek rosszak:)

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308698 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Ez a helyes beszéd, Ratz :D Mármint, h. legközelebb jössz. :twisted: (Remélem, jól sikerült a vizsgád!)

Nólit meg sajnáljuk, de miért nem jött ő, gondolom ha az éjszaka közepén beállítunk, azt nem értékelte volna annyira, délelőtt meg olyan kevés idő volt :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308684 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Kincső!
Ezt nagyon szépen mondtad. Szívfájdításnak ideális volt. :P / :gonosz:
Egyre inkább van kedvem elmenni valami hasonló talira. Bár ez az utóbbi 2-3 el-nem-menetlben sem kedv kérdése volt. :roll: Ha törik ha szakad a következő ilyenre tényleg elmegyek... Fogjatok szavamon :!: ( - de ne szervezzétek jan 26-nál előbbre.. :D )
Mert hát.. nem hagyhatom, hogy Ádám egyedül legyen kénytelen viaskodni az EGÉSZ Pajkos háremmel, EGYEDÜL!

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308662 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

_Newra írta:

Olosta írta:

_Newra írta: Ja tényleg. Nóli lelkileg összetörve és remegve érkezett HNE-re. Azt üzeni, tudja, hogy nem szeretjük, azért nem mentünk el hozzá.


Mivan??? :hein:


Nem emlékszel?
Mondtam, hogy Nóli üzente, hogy menjünk el hozzá.


Öh..... és ismételten rájövök, hogy mennyire igaz: "hosszú haj, rövid ész". Nem emlékszem. :oops:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308661 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Olosta írta:

_Newra írta: Ja tényleg. Nóli lelkileg összetörve és remegve érkezett HNE-re. Azt üzeni, tudja, hogy nem szeretjük, azért nem mentünk el hozzá.


Mivan??? :hein:


Nem emlékszel?
Mondtam, hogy Nóli üzente, hogy menjünk el hozzá.

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308652 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

_Newra írta: Ja tényleg. Nóli lelkileg összetörve és remegve érkezett HNE-re. Azt üzeni, tudja, hogy nem szeretjük, azért nem mentünk el hozzá.


Mivan??? :hein:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308650 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Sziasztok Hobbitkák!

5 nap után végre volt egy szabadnapom.
Jaaaj, most hogy így olvasom a topicot rámtörtek az emlékek. :boldog: :boldog:
Nagyon örülök, hogy együttlehettünk, meg hogy voltatok, meg... na szóval, tudjátok úgy is :oops: :D
Nagy-nagy köszönet Ádámnak és a családjának, hogy befogadta a háremet (bocs, ezt nem lehetett kihagyni :wink: )!

Még ilyet! :D :)

Ja tényleg. Nóli lelkileg összetörve és remegve érkezett HNE-re. Azt üzeni, tudja, hogy nem szeretjük, azért nem mentünk el hozzá.

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308609 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Ratzkha írta: Ryana! Műjég. Ringgel együtt mi biztosan megyünk holnap. Tanácsolok egy negyed-fél négyes találkozót a Stadionoknál - kijöve a Metroból a föld fölé - ahol megszállhatjuk a város szíve felé menő trolit. Akinek van kedve, jöjjön bátran.

Helyes! Bár én a jászaitól megyek a trolival, mert egyszerűbb. 4-re ott leszek! ;)
Akinek még van kedve jöjjön! Karácsony előtt a legjobb korizni! :)

(Ne tudjátok meg h hányszor küldtem el azt üzenetet. :D Agyhalál beállt. :D )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308602 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Ryana! Műjég. Ringgel együtt mi biztosan megyünk holnap. Tanácsolok egy negyed-fél négyes találkozót a Stadionoknál - kijöve a Metroból a föld fölé - ahol megszállhatjuk a város szíve felé menő trolit. Akinek van kedve, jöjjön bátran.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308479 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Sziasztok drága hobbitkák!

Nagyon örültem Nektek, már nagyon hiányzott egy hasonló bandázás az életemből! 8) (Bár arra rájöttem, h. angolul még mindig sokkal rosszabbul értek, mint szeretnék[size=9:gpbb3lkq] (ha legalább angol felirat lett volna, már az is sokat segített volna...)[/size], főleg este 11 után. :P Deee a zene meg a látvány határozottan élvezhető volt. 8) )
Az ötóra alvás kicsit kevés volt, főleg h. a hétvége további részében sem sikerült sok ilyesmire sort kerítenem :P És mea maxima culpa a reggeli telefoncsörgésért! :oops: (De legalább fölkeltünk...)
Köszönet a kókuszgolyóban segédkezőknek, és h. ízlett akkor is ha krumpliból volt és nem azt szoktátok meg :P
Hmmm... nem lehet összefoglalni ezt a hangulatot, mert tulképp semmi extra, megfogalmazható. De én azt mondom, hogy fel sem tudjuk becsülni, milyen jó nekünk, hogy vagyunk egymásnak! 8) [size=9:gpbb3lkq](jó ez most nem csak a hobbitokra, hanem a bármilyen spontán összegyűlő, mindenféléről beszélgető és egymással magát jólérző emtétés gyülevészhadra vonatkozik :) )[/size] Az viszont nagyon jó, hogy 5 hónappal a tábor után is ilyen sokan gyűltünk össze a csapatból (és ha nem vizsgaidőszak, akkor mégtöbben lettünk volna...), és remélem, ez a tendencia megmarad! 8)
A teljes elfogadás, nyíltság és összetartás a nagyon nagy élmény (az emtété alapélménye :P ) még mindig. Hogy csak azért, mert a táborban egy csapatban voltunk, így közel kerültünk egymáshoz. Nekem még mindig és újra meg újra hihetetlen élmény, hogy van egy társaság, ahol olyanok is, akiket kevésbé ismerek és a barátság szűkebb definíciója szerint nem barátomnak mondok, elfogadással, nyíltsággal, szeretettel fogadnak, és nem kell arra ügyelni, hogy mit teszek vagy mondok, mert az mások rosszallását válthatja ki... Annyira hiányzik ez általáben a világból. És azért nagyon jók a tábori csapatok, mert a teljes emtétében (néha) már túl nagy tömegben vagyunk ennek átéléséhez, de remek kapcsolódási pontok a csapattársak, vagy a kisebb talik, amik emberibbek. :) És ezekből alakulhatnak ki az új barátságok. :)

Nemtom miért írtam ezt a sok rizsát, csak jólesett :mrgreen: Szeretlek Titeket, na. :P És még ilye(smi)t, azokkal együtt, akik most nem voltak. :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308438 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Közben kiderült h mégiscsak csak a 21-e jó. Na na na? Ratzi helyes példáját tessék követni! :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
17 éve 9 hónapja #308429 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Üdv Hobbitkák!!

Nah a mai nappal befejeztem a 15 hetes nagygyakorlatomat.... :bounce: :bounce: :bounce: :biggrin2: hozzá kell tennem, hogy írtó jól éreztem magam, rengeteg mindent megtanultam.....eh.... de zt így nehéz belezsúfolni egy mondatba....lényeg hogy nagyon jóóóóóó volt.....

Most akkor mondhatnám hivatalosan hogy egy hónap pihi, de sajna nem.................... :crap: állhatok neki a szakdolgozatomat írni. amihez őszintén szólva nincs sok kedvem meg energiám se...egyenlőre. :deal:

De teesék mesélni, hogy milyen volt a tali........... ki vele!!!!! :biggrin2: :bounce: :bounce: :bounce: :biggrin2: :biggrin2:

Üdv:Niph

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308354 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
...hello...ha lehetséges lesz, én is mennék korizni...
de nekem csak a 22-e jó...

én voltam.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308351 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Nagyon jól hangzik! Már régen ácsingózok valami hasonlóra. Viszont akkor feltehetően 21., mert pénteken színitosz, vgy karácsonyi bevásárlás. Megpróbálom beszervezni a szívem legkedvesebb baltaforgatóját is.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308336 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Igénytfelmérek. 21-én vagy 22-én ki érne rá/lenne kedve korizni? 21-én a műjég csak 600 ft (4től 8ig). Akinek van kedve írjon! Most csak akkor megyek ha jöttök többen! :P

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308311 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Szervusztok Drágák!

Köszi Ádám a vendéglátást, meg anyukádnak a kajcsit, meg mindent. Szép, nagy szobád van, tök jó. :D
Jó volt látni Titeket!
A LEP-en majd találkozunk megint!

Pusszantás!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308263 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Hello kipihent és éber hobbitok! :)
Kaptok egy kis szellemi rágógumit, itt a Salad Fingers , vhol a részek alatt van a lemon tree is, h értsétek mit éreztem reggel. :D

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308169 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Leguanember írta: Newra, miért? Előre kell valamit rendezkedned? Gondosan kiszámoltam, 13:12-re lenn vagy a Moszkván, ha az orrod előtt megy el a villamos, az még öt perc, további 24 a Mester utca. Ez összesen 38 perc tőlünk. 13:41-re ott vagy a villamosmegállóban:-)


Rendezkednem is kell és Ben már fél kettőkor jön. Meg hát mégiscsak a házigazda azért legyen ott időben. :D Így mindenképp hamarabb kell eljönnöm. De nem baj így is lehetek azért veletek valamennyit. :)

Tényleg így mi lesz az előadás próbájával? Majd mindenki 3 szerepet játszik 1xre? :P


Ma este találkozunk! Pusszantás!

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308148 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Leguanember írta: itthon meggyanúsítottak, hogy háremem van. erről a feltevésről kedves vendégeimnek kell lebeszélni a kedves szüleimet. ha Andris se jön, akkor nehéz lesz. készüljetek!


:mrgreen:
[size=9:2rr99r96](Vicces, pont a minap gondoltam arra, hogy mit fognak szólni a szüleid, hogy ennyi lányvendéged lesz.)[/size]

Maglor: :cry: Hát kire fogok így felnézni?!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308109 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
brühhü. majd megemlékezünk az elhullottakról, akik távol maradnak.

itthon meggyanúsítottak, hogy háremem van. erről a feltevésről kedves vendégeimnek kell lebeszélni a kedves szüleimet. ha Andris se jön, akkor nehéz lesz. készüljetek!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308105 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
kedves és szívemhez közelálló hobbitnép!

mélységesen sajnálom (és tudom, sokaknak megígértem, h n így lesz), de nem tudok holnap menni. az okot ne kérdjétek, elég ha engem bánt, de majd gondolok rátok innen a sötét sarokból, ahol a magány pókja lassan kiszívja minden erőmet!

vigyázzatok magatokra és egyetek helyettem is!!!!!!!!!

maglorca, a legkisebb hobbit


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308095 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Leguanember írta: Lüke voltam , hogy nem szóltam előbb - a találkozóra én a hegy felől érkezem, húgocskám a Mátyás-templomban énekel a Kodály gimnázium karácsonyi hangversenyén, lehet jönni ingyér, nagy élményér.
19 óra 30 perckor kezdik, Moszkva tértől Várbusszal közelíts!


Hmmm..... ez is meggondolandó, de késni bunkóság, nem?
Lehet, hogy inkább felhívom majd Kincsőt. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308094 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Fim, ez nagy mondás!!

Suhi, még szombat reggel se tudsz jönni? Vagy hajnalban? 931-es busz jön óránként.

Newra, miért? Előre kell valamit rendezkedned? Gondosan kiszámoltam, 13:12-re lenn vagy a Moszkván, ha az orrod előtt megy el a villamos, az még öt perc, további 24 a Mester utca. Ez összesen 38 perc tőlünk. 13:41-re ott vagy a villamosmegállóban:-)

jah, és még valami:
Lüke voltam , hogy nem szóltam előbb - a találkozóra én a hegy felől érkezem, húgocskám a Mátyás-templomban énekel a Kodály gimnázium karácsonyi hangversenyén, lehet jönni ingyér, nagy élményér.
19 óra 30 perckor kezdik, Moszkva tértől Várbusszal közelíts!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308089 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
hahó nép.
úgy néz ki, mégsem tudok menni, pedig már jó lett volna látni a fejeteket, szégyenlem is magam, hogy már mióta nem mozogtam köreitekben :( de hirtelen összesűrüsödtek a dolgok, amiket már nem tudok lemondani vagy átteni.
érezzétek jól magatokat, aztán meg meséljetek :)
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308084 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések

Leguanember írta: úgy tudom, Newra jön, és mivel nála van a kulcs gondolom, a HNE-s különítmény vele távozik. 13:03-kor kell indulnotok, tehát délben már ebédelni fogunk.


Igen, jövök. :D
Necces ez az egy órási indulás. Nekem már el kéne indulnom délben, de legkésőbb fél egykor. Legfeljebb nem eszem veletek. A többiek ráérnek akkor indulni.
Holnap találkozunk, remélem sokan ott lesztek!

Pusszantás Mindenkinek!

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308036 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
ej-ej Ratzi, ez nem indok, én is ott leszek a baltaavaton, és és 7fön vizsgázok ma este meg még a holnapi ZHra tanulok...
utána a héten meg még 2 vizsga...

-tudjátok miért jo az egyetemistának?
-mert csak kettöt kell aludnia mikulástol karácsonyig
[size=9:sb5i23sx]lehet kövezni érte[/size]

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
17 éve 10 hónapja #308033 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: A Megye követei - Beszélgetések
Üdvözlet minden pipafűpusztító, szőröslábú, szakácsnészomorító és felettébb buja hobbitnak!

Nagyon jónak ígérkezik a program, mindannyiótokat fertelmesen iriyellek előre is az ottlétért. Kívánom, hoy az összes elképzelhető hobbitbűnbe szügyi gázoljatok (gyomrtúlterhelés;a másik szándékos betegre nevettetése; esetleg némi ultrakispolgári nagypolgárpukkasztás).
Sajnos nem fogok tudni csatlakozni eme felettébb vidámnak ígérkező kompániához, mert a ma megrt ZH-m után a keddi vizsgámra kell készüljek. Sokat. Illetve már elíérkeztem egy programra szombat este szívem törpénelk balta-izé-szallagavatójára, a kettő pedig nem férne bele. De azért lélekben igyekszem, veletek lenni.

Ratzkha

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.555 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére