Kószák Szövetsége

Több
22 éve 1 hónapja #73343 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Minerva:Csak vicc volt :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #73340 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Telu: Mi van??? 8O Hobbit férfi, dúnadán nő :arrow: gyerekük miért lenne semleges nemű? 8O Persze a kószám fiú lesz, nyugi. Az enciklopédia szerint nincsenek női kószák. :P
Arwen: ha a tünde/embernél nincs baj, miért lenne az ember/hobbitnál? A hobbitok közelebbi rokonai az embereknek, mint a tündék. :idea:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #73339 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Minerva: Az ötlet végül is egyedi, de nem fog majd a gyereknél olyan probléma fellépni, mint a ló meg a szamár esetében(Hogy a gyerek "nemzésképtelen")?
*Arwen tisztára tökkelütöttnek érzi magát, hogy ilyeneken jár az esze* :D
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #73333 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Brisa írta: Minerva: Akkor már inkább a félhobbit, mint a Lórienes sztori. Az legalább eredeti ötlet... mégha bizarr is.

Elképzelem egy ember és egy hobbit lagziját, utána meg a... :oops: szóval... hm... kíváncsi leszek, hogyan oldod meg. Amúgy a nő vagy a férfi lesz a hobbit?


És a gyerek milyen nemü lesz?Semleges????
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #73330 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Köszönöm a bátorításokat! :mrgreen:
Brisa: Mi a baj a Lóriennel? Túl sokan tömörülnek ott? :lol: Amúgy nyugi, nem a nő lesz a hobbit... az úgy érdekes lenne... 8O :P :lol: Bár az is furi, hogy a férfi a hobbit, a nő meg dúnadán. Hmmm... 8O *fejet vakar*
Mindegy, még meglátom... Így belegondolva, tényleg elég bizarr... De szeretem a kihívásokat! :twisted: :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #73297 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Minerva: Akkor már inkább a félhobbit, mint a Lórienes sztori. Az legalább eredeti ötlet... mégha bizarr is.

Elképzelem egy ember és egy hobbit lagziját, utána meg a... :oops: szóval... hm... kíváncsi leszek, hogyan oldod meg. Amúgy a nő vagy a férfi lesz a hobbit?

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #73272 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Minerva: Érdekes elképzelés... :roll: :) De biztos jó lesz, ha megcsinálod! Legalább lesz valami extrém! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #73270 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Minerva:Kreativitásod gyönyörködtet, szerintem csináld meg, marha kíváncsi leszek rá! :D :wink:

Ami meg Lórient illeti, miért is ne..elvégre ha kósza az egyik szüleje... :roll:

Meg aztán egy nagy növésű hobbit és egy kis növésű kósza között már nincs is akkora különbség... :lol:

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #73245 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
És azt lehet, h egy kósza Lórienben nevelkedik, és egész életében azt tekinti hazájának?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #73244 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Brisa írta: Úristen Minerva! Ez...ez... nagyon...nagyon...nagyon durva...

Bris, ne haragudj! Csak vicceltem! :mrgreen:
De tényleg! Lehet félhobbit? Mondjuk, 160 centis kis kószácska, sokat eszik, és hébe-hóba feláll az asztaltól, és leáll orkokat kaszabolni... :mrgreen: De most komolyan! Mert akkor már megvan a kószám alapsztorija!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #73133 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hát tényleg félreértettem... :roll: :?
De az még jobb! Egerben már úgyis voltam. 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #73089 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Kincső írta: Rossz idő esetén sztem jó az a teaház vagy micsoda, jó idő esetén meg az egri terv.


Kincső, asszem félreértettél. Jó idő esetén nem Egerbe mennénk! Hanem a Pest (pontosabban Buda) környéki (asszem Pilisborosjenő melletti) egri vár díszletét látogatnánk meg :arrow: az Egri csillagokat forgatták anno itt.

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #73068 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
OFF:
Yavi... bocsi, Yavanna ( :wink: :) ): Kezdek félni tőled! :) Legközelebb rád sem merek majd nézni! :roll: :wink: Egy ilyen "isteni" lényre! :D :wink: :twisted: :wink: :) :lol:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #73046 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Yao írta: Yavi:leginkább itthonról.Van egy kis társaság aminek a tagjai erre vannak szakosodva.Bár már lassan kezdek kifogyni belőlük :D !
(Ehem,a megszólítás remélem nem baj :!: )


Mármint mire vannak szakosodva? Szabad óráikban rövidke idézeteket gyüjtögetnek innen-onnan? Egyébként ez az ötlet nem is rossz! Majd egyszer nekiállok és összeírom a kedvenceimet! 8)
(A megszólítás pedig nem bántó, hanem egyenesen felháborító! Vérben forognak a szemeim! Hogy jössz te ahhoz, hogy becézgess egy valát? :eek2: -- Persze ez csak vicc... végülis csupán a fél társaság hív így. :wink: :D )

Már megint OFFolok! Ajjaj...

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72973 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Csatlakoznám az előttem szólóhoz.A 15.-e jó,de már picit sok lesz a talikból,még a végén nem tudok mindegyiken ott lenni.Vonatom sem igazán van,meghát minden héten fölmenni picit durva.Azért tetszik,hogy így beindul a dolog :D !

Yavi:leginkább itthonról.Van egy kis társaság aminek a tagjai erre vannak szakosodva.Bár már lassan kezdek kifogyni belőlük :D !
(Ehem,a megszólítás remélem nem baj :!: )

"Az életünk végén olyanok vagyunk,mint a tengerbedobottak.Vagy úszunk,vagy meghalunk" :evil:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72946 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nekem jó a szept. 15., ha igaz. Szeptember egy csúcs hónap lesz, ha ennyit talizunk! 8) Rossz idő esetén sztem jó az a teaház vagy micsoda, jó idő esetén meg az egri terv. De egy héttel később semmiképp ne legyen, 3 tali egyszerre már "némi" nehézségekbe ütközik! :roll: :wink: :D
Na jó éjt!
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72942 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Yao írta: "Láncok...mindig csak a láncok...lassan ideje lesz letépni őket" :twisted:


OFF: Yao! Mondtam már, hogy imádom az idézeteidet? Ez meg különösen tecc'! :D Honnan szeded őket?

Brisa: Oopppsz! Kiment a fejemből, hogy a 21.-e már foglalt! :oops: Na sebaj, majd csak lesz valahogy! :wink: Ha itthon leszek, akkor nem úsztok meg, az fix! :twisted: [/b]

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72900 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jajj, de szupcsi!
Akkor jövök 15-én!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72865 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Szóval 15.-e? Meglátjuk,meglátjuk...

"Láncok...mindig csak a láncok...lassan ideje lesz letépni őket" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72847 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
A weboldalunk nagyon yóó! Érdemes rákattintani! És a logó! :up:

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72828 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Látom nem hiányoztál az 5-ös szorzótáblánál. Repül a puszi:Cupp!
Na yó. Ennyit a matekról

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72825 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Szerintem 5....
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72824 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jojojojojojojó. Nem kell egyből keresztülszúrni! Nos az is problem, hogy minden péntem 1 új biciklibe ölöm, ráadásul anyuék látatlanba nem adnak ki ennyi pénzt. Ha minden tesóm "csak" ennyit kérne, havonta 2500 ft. menne ki a háztartásból..( Aki kitalálja, hányan vagyunk tesók, kap 1 puszit.

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72818 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Gekko írta: Oké, de én nem vagyok MTT tag és koromat tekintve még1 darabig nem is leszek... akkor mi van? Nem hiszem, hogy minden kósza MTT tag...


Tényleg nem az. Viszont, ha még kisbaba lennél, akkor is beléphetnél az MTT-be. A feltételeket lásd lentebb.

A TTT bemutatójára tényleg készül az MTT. De ahogy a társaságot ismerem, a bemutatón után is lesz egy csomó közös mozizás... :roll: :D

Most azonban kósza taliról van szó. Arra is várunk szeretettel minden kószát, nem kószát, MTT tagot és nem MTT-seket is.

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72809 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Oké, de én nem vagyok MTT tag és koromat tekintve még1 darabig nem is leszek... akkor mi van? Nem hiszem, hogy minden kósza MTT tag...

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72806 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Gekkó a szeptember 15.-ét szervezzük most...és a TTT-vel ugy lenne...legalábbis 1000 éve igy hallottam, hogy a január 3.-ai MTT gyülésre mwgpróbálnánk kikunyerálni az intercomtól hogy 1 elöadás legyen akkor nekünk akkor.....vagy az már rég nem igy van?????
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72802 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Tünde-lány írta: Lehet, hogy én vagyok az egyetlen ilyen idióta, de má örülök, hogy suli lesz...

Nem csak te vagy így ezzel...
Ja és ha jól értelmeztem akkor itt valami találkozás készül. Nos van egy ötletem: Nézzük meg majd együtt a GYU 2-tőt! Persze erre várni kell , de ha most elkezdjük szervezni és hirdetni, akkor minden jól megy majd... És mi van a szept 15-tel???

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72795 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Minerva írta:

Telcontar_Leli írta: Minerva: Mi lenne a másik szüleje? Merthogy tünde-kósza párosításból már minden hely kiadva.

Konkrétan hobbit/kószára gondoltam... :lol: :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :oops:
(Szegény hobbit nő... 8O Na jó, akkor legyen az apja hobbit. :lol: :lol: )


Minerva: :lol: :lol: Mini kósza aki sokat eszik és szereti a gombát...hehe.... :lol: 8)
Ja és egyébként...az előirásban nem az van hogy a kószánk csak teljes kósza lehet???????És most hallom hogy van fél-tünde-kósza is...... :evil:
Ezu nem éééér..... :(
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72764 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Úristen Minerva! Ez...ez... nagyon...nagyon...nagyon durva...

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #72758 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Telcontar_Leli írta: Minerva: Mi lenne a másik szüleje? Merthogy tünde-kósza párosításból már minden hely kiadva.

Konkrétan hobbit/kószára gondoltam... :lol: :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :oops:
(Szegény hobbit nő... 8O Na jó, akkor legyen az apja hobbit. :lol: :lol: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.534 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére