Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek

Több
16 éve 4 hónapja #350899 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Üdvözletem!

Jó éjszakát, csapat :) Örülök, hogy egy család voltunk :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #350896 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Pápá Mindenkinek! :closed: :bawling:
Remélem Mindenkivel találkozhatunk a következő táborban is!

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #350843 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Mindenkinek igen boldogságos ünnepeket kívánok!!!
Ezennel elbúcsúzom a csapattól :closed: köszönöm, hogy eljöttetek és kibírtátok velünk :hello: :bounce:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #350797 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Nos, mivel még holnapig lehet írni, felhasználom a lehetőséget, és elmondom, hogy:

Nagyon jó csapat voltunk, akkor is úgy éreztem, most is úgy érzem. Köszönöm mindazt a jót, szépet, és a sok vidámságot, mait kaptam Tőletek!
AÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hónapja #350604 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Szolgálati közlemény

Kedves csapattagok!

A 2008. évi tábor szervezése elkezdődött, ezért az idei tábor főszervezőjének kérésére a 2007. évi tábor topicjai bezárásra kerülnek. Vasárnap estig még szabad a vásár, akkor minden csapat-, rendi- és szervezői topic bezárásra kerül, és átköltözik az Archívumba.

Szolgálati közlemény vége
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja #348779 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ROKON (DORW)! Vagy fogantatásnapot? :hein: Neeem, ez szülinap. :biggrin2: Mindegy.. Szóval boldogat, de nagyon! :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
16 éve 6 hónapja #344735 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek

Melyanna írta: Kedves Kispajtások,

információk az ősz első KószaKommandó-túrájáról, ami a X. NAHÁT (Nagymarosi Hátizsákosok Társasága) Jubileumi Teljesítménytúra keretében lesz.

Időpont: 2007.09.22., szombat
Tervezett útvonal: a 21 kilométeres távot tesszük meg, ennek útvonala: Nagymaros - Szent Mihály-hegy nyerge - Hegyes-tető - Zebegény, kálvária - Törökmezői halastó - Köves-mező - Nagymaros
Piszkos anyagiak: nevezési díj van, ami 400 Ft/ fő, 18 év alatt 250 Ft/fő.
Nagymarosra a Nyugati Pályaudvarról vonattal lehet eljutni, sajnos 900 Ft a vonatjegy (csak oda :x ) (ez a teljesárú jegy)
Találkozó: mivel a nevezés reggel 7-től 9-ig van, a 6:55-ös vonattal kell mennünk (ezzel kb. 7:40-re érünk oda, személyvonat, Szob a végállomás), találkozó 6:30-kor a Nyugati Pu. főbejáratnál, a kijelző alatt.

Útközben valamennyi kis ételt-italt kapunk (a teljesítők pedig emléklapot és kitűzőt is). Természetesen ennek ellenére mindenki hozzon elégséges mennyiségű elemózsiát és innivalót, a kényelmes túracipő és réteges öltözék pedig a szokásoknak megfelelően kötelező.


Aki jönne, kérem jelezze nekem priviben, MSN-en (már van netem 8)), vagy a melian*kukac*tolkien*pont*hu mailcímen.

A KószaKommandó mindenkit sok szeretettel vár!!!


Itthonmaradottaknak jelentem: Fehérszirt nemes családja jelentős számban képviseltette magát, és megcsináltuk. Csatlakozott még: két teler, egy vala, és további két bizonytalan entitás. Ezeken felül felmerült Dae/siss tiszteletbeli fehérszirtiségének ténye is, miáltal ő is a mi csapatunkat erősítette (nem mintha az elnevezés bármit is jelentene annak fényében, hogy jó volt, jelenlévő családtagoknak kösz, többieknek pedig buzdítás, hogy legközelebb jöjjenek).

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #344084 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Kedves Kispajtások,

információk az ősz első KószaKommandó-túrájáról, ami a X. NAHÁT (Nagymarosi Hátizsákosok Társasága) Jubileumi Teljesítménytúra keretében lesz.

Időpont: 2007.09.22., szombat
Tervezett útvonal: a 21 kilométeres távot tesszük meg, ennek útvonala: Nagymaros - Szent Mihály-hegy nyerge - Hegyes-tető - Zebegény, kálvária - Törökmezői halastó - Köves-mező - Nagymaros
Piszkos anyagiak: nevezési díj van, ami 400 Ft/ fő, 18 év alatt 250 Ft/fő.
Nagymarosra a Nyugati Pályaudvarról vonattal lehet eljutni, sajnos 900 Ft a vonatjegy (csak oda :x ) (ez a teljesárú jegy)
Találkozó: mivel a nevezés reggel 7-től 9-ig van, a 6:55-ös vonattal kell mennünk (ezzel kb. 7:40-re érünk oda, személyvonat, Szob a végállomás), találkozó 6:30-kor a Nyugati Pu. főbejáratnál, a kijelző alatt.

Útközben valamennyi kis ételt-italt kapunk (a teljesítők pedig emléklapot és kitűzőt is). Természetesen ennek ellenére mindenki hozzon elégséges mennyiségű elemózsiát és innivalót, a kényelmes túracipő és réteges öltözék pedig a szokásoknak megfelelően kötelező.


Aki jönne, kérem jelezze nekem priviben, MSN-en (már van netem 8)), vagy a melian*kukac*tolkien*pont*hu mailcímen.

A KószaKommandó mindenkit sok szeretettel vár!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #343724 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Taliról képek:
kep.tar.hu/newra22/50529871#2

Jó volt veletek! Remélem szervezünk még ilyet!

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342993 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Sajnos nem tudok holnap menni, tábori talira sem. Ha valakinek van nálam valamilye, azt majd máskor adom oda. Elnézést, nem így terveztem. :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342981 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Bocsánat!Sajnálom,de kizárt, h oda érjek, asszem még táboritaliról is kések.Remélem az idő szebb lesz.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342954 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Örök hála, Anyu!
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342711 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Engedve a közakaratnak, legyen a tali 11től. Valszeg esni fog, az esőhely az Oktogonon lévő Burger King gyorskajálda. Onnan kb. 1 perc a tábori tali (ha esik).

Ha nem esik, akkor marad minden a régiben, csak az új időponttal. Igazából én sem szeretnék korán felkelni, és mindig elfelejtem, h már Keresztúron lakok, ami kicsit messzebb van a belvárostól, mint a XIII. ker...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342662 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Ha esik, hol találkoznánk? Jó idő esetén a Margit-sziget mely pontján?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342553 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Ööööö 8O :quasi: :blackeye: :eek4:
Engem ne várjatok 9-re. Nekem másfél óra a vonattal, hogy felérjek és óránként van csak járat. Ergo akkor már a 7.20-assal el kéne indulnom. Nem kelek olyan korán szombaton. :D (Ráadásul pénteken 10-ig dolgozom)
Megpróbálok a 8.20-assal elmenni.
Annyit ígérek, hogy maximum 11-re ott leszek. :oops: 8)
Akkor a Margit-szigeten találkozunk?

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342174 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Üdvözletem!

Nekem is jó lenne, de előre szólok, hogy Lamy sírógörcsöt fog kapni, ergo inkább mondanék egy tízet - viszont előbb-utóbb majd nyilatkozik ő is, addig nem szóltam :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342173 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Korán kelés szombaton = rossz!

...de értetek mindent! :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342140 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Nekem jó a kilenc, akár kezdhetünk akkor is.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342079 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Lamy: tábori talihoz a találkozás, akárhova megyünk (fedett hely v. hajógyári sziget), a margit híd budai hídfőjénél, a hév-megállóban lesz, 2 körül. Tehát még csak nem is egy nagy etwas átjutni egyikről a másikra.
eső esetére kitalálok valamit.

kilenckor kezdhetnénk, nem?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342037 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Nekem is jó (eddig unézki)!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #342014 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Nekemis OK, ha tábori tali előtt összefutunk de. Hol is lesz a tábori tali?
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341949 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek

Esgal írta: most nincs sok időm, csak benézek, szóval, én támogatnám a tábortali előtti délelőttöt margitszigeten. aztán kettő körül kényelmesen átsétálunk a hídon a többiekhez. Így mindenkinek csak egyszer kell utaznia, grill akkor majd máskor ;) akkor ez tetszik a legtöbbünknek?


Príma!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341934 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek

Phaedra/Namarie írta: Esgla: nekem az a megoldás a legjobb, amit te javasoltál. Viszont mi történjen akkor, ha esik az eső?


Beduin sátor? :o

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341933 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Esgla: nekem az a megoldás a legjobb, amit te javasoltál. Viszont mi történjen akkor, ha esik az eső?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja - 16 éve 7 hónapja #341914 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek

icke írta: Üdvözletem!

Én például leszek tábori talin, meg elviekben Lamy is.

icke


Lamy legyen gyakorlatiakban is. Lamy, legyél gyakorlatiakban is. :lol:

Anyu: Nekem végülis mindegy. A hétköznap is jó, meg a tábortali előtt is jó.
*talizzunkkétszer..Oké, nem vagyok telhetetlen.Annyira. :lol: *
Szóval ami a legtöbbünknek tetszik, azt fogom támogatni.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341909 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
most nincs sok időm, csak benézek, szóval, én támogatnám a tábortali előtti délelőttöt margitszigeten. aztán kettő körül kényelmesen átsétálunk a hídon a többiekhez. Így mindenkinek csak egyszer kell utaznia, grill akkor majd máskor ;) akkor ez tetszik a legtöbbünknek?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341887 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Üdvözletem!

Nekem leginkább a Missy-féle ötlet tetszik - én is gondoltam már rá, csak akkor nem akartam feltételeket szabni :D Viszont a tábori tali előtti összefutás is jó ötlet, a grillezést meg megtartjuk később :) Én például leszek tábori talin, meg elviekben Lamy is.


icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341842 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Missy: Nem megyek sajnos. :(
Szerintem akár azt is csinálhatjuk, hogy tábori tali előtt délelőtt összefutunk a Margit-szigeten. Mit szóltok?
Namarie, ha jól értettem nem kötelező az előadás...
Egyáltalán hányan leszünk ott táboros talin?
A hétközbe az nekem elég necces, mert mindig máskor dolgozom.

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341781 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Nekem sajnos tuti nem jó, de mi lesz így a performansszal? Lehet esteleg olyat is csinálni, hogy kitalálni egy alapot, mi is lett az egész családdal (tehát Helcaraxe, túléltük, stb, de vannak olyanok, akik egyéni uatkat kezdtek járni)

Szóval össze lehetne hozni valamit, legalábbis megbeszélés szintjén, különösen, hogy van chat.

Esgal anyánk? Merre vagy???

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 7 hónapja #341769 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Aiculosse - Fehérszirt csapat - Előkészületek
Nekem a szept. 1-2 is jó(értsd, ha nagyon kell, akkor meg tudom oldani a föntmaradást), de döntsük el, hogy mikor legyen, mert legalább egy olyan hétvége kellene, amikor haza tudnék utazni. 8-án ugye táboros tali, Namarie nem tudja, hogy jó -e az időpont, Dorwnak az egész hónapja "tiszta káosz", Lamynak meg pont ez nem jó.
Ezek után szept. 1-2-őt lehet úgy fixálni, hogy NEM akkor lesz a csapattali?Ahogy nézem nagyon a nem fele hajlik a dolog.
Ha mindenképp hétvégén szeretnénk, akkor csak 8-a utánra lehetne. De Kincses meg szept. 7-től 16-ig nyaral... :roll:
Newra pedig lehet megy ki külföldre.

Szóval ezek fényében én inkább egy 8-a vagy 16-a utáni dátumot szorgalmaznék.
VAGY: esetleg olyat is lehetne, hogy egy rögtönzött "előcsapattalit" szervezünk vmikor még augusztus végén. Pl. 30, 31? Az csütörtök, péntek. Vmikor a délutáni(lévén vkik dolgoznak), vagy a koraesti órákban. Lehetne HNE(bár én még nem voltam, de azt hiszem úgy működik, főleg nyáron, hogy egy parkban tartjátok)típusú, vagy beülni vmi cukrászdába. :twisted:

Természetesen tisztában vagyok vele,olyan csapattalit úgyse tudunk szervezni, ami mindenkinek jó lenne, de tényleg, ha nem is egy héttel, de min. 5 nappal előre jó lenne, ha eldöntenénk.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.250 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére