KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Több
16 éve 8 hónapja #339508 Írta: Ankalimon
Félreértések elkerülése végett: a mostani rendezvény nem a tavalyi Középfölde Fesztivál mintájára készül. Akkor azt a tanulságot vontuk le, hogy ilyenre ebben a formában nincs szükség (lényegében ennek a helyére lépett a monostorapáti Középfölde Fesztivál).

Ez egy normál, MTT-seknek és szimpatizánsoknak szóló őszi találkozó lesz, azzal a kiegészítéssel, hogy egyrészt összevonjuk az őszi művészeti esttel (vagyis mindenki, akinek van valami éretelmes előadnivalója, az ide hozhatja), másrészt pedig itt is lesz alkalom különböző módokon a kreatívkodásra, itt is lehet új produkciókat összedobni, vagy a régieken az utolsó simításokat elvégezni, az utolsó próbákat megtartani.

A szervezőknek célszerű, ha 60-80 fő részvételével kalkulálják az eseményt (ennyire lehet reálisan számítani). A fentiek miatt szerintem teljesen felesleges széles körben hírdetni a dolgot - erre kár a szervezői energiát pazarolni...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339506 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Rabyn írta: Egyébként ha elég szép (és terveink szerint elég szép) kampányt csinálunk a rendezvénynek nem lesz gond azzal, hogy kicsit távolabb van Pesttől.


Ezzel vitatkoznék.
Tavaly pl. többen mondták nekem Szegeden (ahol kiplakátoltam a Közéfölde Fesztivált), hogy milyen jó, meg minden, de olyan messze van Tata, hogy nem jönnek el, ha Pesten lenne, még talán, de így tutira nem.
Pestieknek gyakorlatilag mindegy, hogy hol van, mert sajnos annyira vízfejű országban élünk, hogy minden út Pestre vezet, és onnan a legkönnyebb eljutni mindenhova.
Nekünk vidékieknek általában először Pestre kell felutaznunk ahhoz, hogy az ország más részébe eljussunk!

Persze az én szavam nem számít, meg reményeim szerint ősszel nem leszek itthon, így menni sem tudok erre a rendezvényre (bár én vagyok annyira fanatikus, hogy egy veletek töltött hétvégéért keresztülutazzam a fél országot), de ha kicsit több külsőst szeretnétek, és esetleg vidékiekre is számítottok, akkor érdemes elgondolkodni egy budapesti, ill. ahhoz közeli helyszínen. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339505 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Hahó!
Egy fontos kérdést nem ártana előre tisztáznunk.
Ez most egy Középfölde Fesztivál 2. lesz??
Ugye még véletlenül sem?!
Ugyanis a tavalyi nyílt rendezvény nem érte el a célját, pont azt határoztuk el tavaly, hogy nem fogunk 10 látogató miatt felhajtást csapni. Az MTT-sek nagyon jól érezték magukat, külsős alig volt, néhány iskolás lézengett... Ezt ugye nem ismételjük meg mégegyszer?

Legyen zárt, csak magunknak, mint egy Farsang vagy Musical est, max a főoldalon hirdessük, hogy aki idetéved és van kedve, jöjjön, de plakátolni, meg kampányolni felesleges pénzkidobás és energiapocséklás lenne.

Volt 3 nagy nyílt programunk: a LEP, a Völgy-Zugoly, és tavaly a Középfölde Fesztivál. Az az igazság, hogy nem vagyunk már annyira fontosak, hogy évi 3 nagy nyílt rendezvényünk legyen. Akit ennyire foglalkoztat Tolkien mitológiája, az már eltalált hozzánk, tagként, barátként van jelen, nem idetévedt látogatóként.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339490 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Mindenekelőtt: Sorry! :oops: Azt hiszem, a tegnapi beszámolómat sikerült úgy megfogalmaznom, mintha az szentírás és lefektetett axióma lenne már, ami megmásíthatatlan, de ez nem volt szándékomban. Ez a tegnapi első ötletelés alapján körvonalazódott látomása Ilúvatar Dallamának. :P Ha összeáll a végleges szervezői csapat, ezeken még módosítunk, meg itt a topic még az ötleteléshez. Ne ijedjen meg senki, még nem dőlt el véglegesen semmi.


gillz:
Igen, értem én, nyilván a mestervizsgákat letenni akaróknak fontos. Két oka van még a rövid időn kívül annak, hogy a mestervizsga nem biztos hogy jó ötlet lenne: egyrészt a jövő évi táborban tuti lesznek rendek és mestervizsgák, ezt már előre sejteni lehet, és lassacskán egyre kevesebb potenciális mester-jelölt lesz. Vagy egy idő után ugyanazok tesznek majd még egyszer? Idén a táborban már nagyon sok mester volt. A másik ok, hogy ez a rendezvén az egyéni és páros kezdeményezések helyett inkább a közös, csoportos, kollektív dolgokat támogatná. De a döntés még nem végleges, amint meglesz a rendi főfelelős, vele megbeszéljük. Lehet, hogy még meggyőzhetőek vagyunk. :wink: De azért ezeket a szempontokat is figyelembe kell vennünk.

Ben:
A nagyon off dolgok keretjátékba illesztésére még nincs ötletünk, valami nagyon jó keretjátékot kéne öszehozni rá.

Aeglos:
Felmerült a másik tatai helyszín is, az a kolesz, ahol az első Őszi Tali volt, de ott nagyon kevés állítólag a helyszín (én nem láttam), ennyi programnak sok terem kell, ezért döntöttünk egy iskola mellett. Nyilván nem a leghangulatosabb és legpraktikusabb helyszín egy Gálaesthez, ez nyilvánvaló, de a többi program miatt max. egy művház jöhetne még esetleg szóba, de az valószínűleg drágább lenne és a szállás akkor nem megoldott mellette.

Aeglos, Trithyn, Artemisz:
Nekem nagyon tetszik az ötlet, én támogatnám a "rendhagyó Rendek" létrehozását is. :P

Rayan:
Nyilván anyagilag is jobban megérné Budapesten tartani, de ezeknek az évszakos taliknak mindig az a lényege, hogy vidéken vannak és kiszakítanak egy kicsit a megszokott környezetünkből. Nyilván nem annyi külsőst várunk, mint a LEP-re, mert az nem lenne reális. De remélhetőleg sok rokon, családtag, ismerős, barát is jön megnézni majd a fellépőket.

gillz, Aeglos:
Ezeknek a helyszíneknek az elérhetőségeit meg tudnátok adni? Van hozzájuk bármilyen kapcsolatunk? (Anát megkeresem majd.)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339489 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Minden helyszínötlet elérhetőségét adjátok meg nekünk és akkor tudunk választani!

A tatai kolival emlékeim szerint az volt a gond, hogy a portásnéni nem örült annyira annak, hogy mi éjjel is mászkálunk és ott csak az ebédlő van nem túl nagy.

Egyébként ha elég szép (és terveink szerint elég szép) kampányt csinálunk a rendezvénynek nem lesz gond azzal, hogy kicsit távolabb van Pesttől.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339482 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Szerintem is nagyon jó az ötlet! sok sikert a finomságok elkészítéséhez! ;-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339479 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Aeglos írta: Sziasztok!

Tegnap este kitaláltam, hogy végre szeretném létrehozni az MTT sütő-főző részlegét. Biztos nem én vagyok az egyetlen aki örömét leli a finom kaják létrehozásában (no meg elfogyasztásában is... 8) ). Pl.: Lehetne lembas hasonmás-sütő verseny, meg amúgyis mindenféle finom és különleges cuccot hozhatnánk össze, és akkor legalább a büfében sem zsíroskenyér, teasütemény, kávé és maggileves lenne. Lehetne egy külön kreatív részleg csak ennek szentelve. Ja és van már egy tag: Ankalimon, aki saját bevallása szerint az összes szekció közül legszívesebben ide tartozna... :D


Ez azért is lenne jó ötlet, mert amikor árusítottam az MV-be többen odajöttek kérdezni, hogy hol találnak olyan helyet ahol olyan étekejet árusítanak ami Tolkien világában is teret kapott. Pl: Lembas...stb.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339478 Írta: Artemisz

Aeglos írta: Sziasztok!

Tegnap este kitaláltam, hogy végre szeretném létrehozni az MTT sütő-főző részlegét. Biztos nem én vagyok az egyetlen aki örömét leli a finom kaják létrehozásában (no meg elfogyasztásában is... 8) ). Pl.: Lehetne lembas hasonmás-sütő verseny, meg amúgyis mindenféle finom és különleges cuccot hozhatnánk össze, és akkor legalább a büfében sem zsíroskenyér, teasütemény, kávé és maggileves lenne. Lehetne egy külön kreatív részleg csak ennek szentelve. Ja és van már egy tag: Ankalimon, aki saját bevallása szerint az összes szekció közül legszívesebben ide tartozna... :D

Szóval próbáljunk olyan helyszínt találni, ahol lehet használni a konyhát, hogy régi vágyam teljesülhessen... :oops:


Aeglos, ez nagyszerű ötlet!

Magasfokon csatlakozom a konyhatündérek brigádjához, keress meg MSN-en vagy privin, máris van pár remek ötletem! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339476 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Rabyn írta: Szerintem nagyon jó lenne ha tartnál középkoros előadást.) Boszikról:)

Ha azokról nem is, de akkor gondolkozom vmi középkoros cuccon, köszi. :-)

Koppány: Lembas receptet Dorwtól kérj, ő ebben profi. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339475 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Hm, szálláshelynek a Gyömrői cucc, amit még a tavaszi találkozóval kapcsolatban próbáltunk megkérdezni, csak éppen nem volt jó? Az akkor nagyon olcsó lett volna, kajával együtt... Kriszana tudja pl. a pontos elérhetőséget, mert ő már beszélt velük.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339472 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Aeglos írta: Sziasztok!

Tegnap este kitaláltam, hogy végre szeretném létrehozni az MTT sütő-főző részlegét. Biztos nem én vagyok az egyetlen aki örömét leli a finom kaják létrehozásában (no meg elfogyasztásában is... 8) ).


Ezennel csatlakoznék a sütő-főző részleghez :P -mint szakács 8)


:lembashozzávalóingondolkodik: :P

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339469 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Lenne egy javaslatom a szervezőknek. Ha vidéken lesz, mint mondjuk tavaly Tatán, a rendezvénynek nem lesz látogatottsága. Ami anyagi szempontból az MTT-nek nem túl jó. A többségünk budapesti, vagy Budapesthez lakik közel, mi lenne, ha egy budapesti iskolában/koleszban tudnánk lebonyolítani a rendezvényt? (Így aki fázós, az is nyugodtan hazamehet aludni.) Nyilván így elesünk a szálláspénzből befolyó bevételtől, illetve nem tudom, az MTT-nek lenne-e kerete zsebből állni ezt az egészet... Csak egy javaslat, nyilván ti döntötök.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339458 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Sziasztok!

Tegnap este kitaláltam, hogy végre szeretném létrehozni az MTT sütő-főző részlegét. Biztos nem én vagyok az egyetlen aki örömét leli a finom kaják létrehozásában (no meg elfogyasztásában is... 8) ). Pl.: Lehetne lembas hasonmás-sütő verseny, meg amúgyis mindenféle finom és különleges cuccot hozhatnánk össze, és akkor legalább a büfében sem zsíroskenyér, teasütemény, kávé és maggileves lenne. Lehetne egy külön kreatív részleg csak ennek szentelve. Ja és van már egy tag: Ankalimon, aki saját bevallása szerint az összes szekció közül legszívesebben ide tartozna... :D

Szóval próbáljunk olyan helyszínt találni, ahol lehet használni a konyhát, hogy régi vágyam teljesülhessen... :oops:

Még valami:
Én nagyon nem pártolom, hogy Tatán legyen a cucc, egyrészt mert elveszünk a hatalmas épületben, másrészt mert október végén egy fűtetlen iskolában a padlón aludni, annyira nem egészséges. Nem vagyok kényeskedő, de nagyon jó lenne valami normál szállásos cuccot találni. Ha már Tata, ott volt az a kollégium is, ahol anno egy őszi tali volt. Ott vannak ágyak is, és polifoamon is aludhat akinek ez szíve vágya. Az miért nem jó?
Vagy meg lehetne próbálkozni más kollégiumokkal is, mivel hosszú hétvégére a lakóik hazautaznak. Ott van pl.: a Szentendrei Ferences gimi kolesza, meg a sulinak van egy nagy tornaterme ahol rendezvények szoktak lenni, vagy Esztergomba is mehetnénk (ott asszem bencés gimi van...). Budapest közeli város mindkettő, és hangulatosak is... Körbe lehetne nézni arrafelé.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339451 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Gandalf: a mestercucc a látszattal ellentétben nem nekem fontos, hanem olyanoknak, akik a táborban pl. kimaradtak belől, de szerettek volna bene lenni :P (és a táborban sem volt több idő rá, sőt szvsz kevesebb, mint két nap). Csa félig off megjegyzés a sorry gillz megjegyzésre.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339448 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Ben: az idei őszi talinak nem fő jellemzője az, hogy Tolkienhez kapcsolódjon, éppen amiatt mert lassan minden témát kimerítünk ezzel kapcsolatban. Szerintem nagyon jó lenne ha tartnál középkoros előadást.) Boszikról:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339446 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Gandalf írta: és lehetne jelentkezni előre előadónak olyan témában, amelyben otthonosan mozgunk, egy kis történelem, egy kis természettudomány, ez-az, amaz, amolyan Mindentudás Egyeteme jelleggel, de egyszerűbb, laikusabb nyelvezettel és ÉLVEZHETŐ formában. Egymással párhuzamosan több előadás menne minden nap, persze, ha lesz ennyi előadni vágyó. Legyen.

Hmm, ez szimpatikusnak tűnik, de vajon ez nem "térítené el" úgymond a figyelmet a rendezvény fő profiljáról? Illetve nem tudom, mennyire lehet beleilleszteni ezt egy lazább keretjátékba. Vagy azért lesz valami megkötöttség az előadásokat illetőleg, hogy minimálisan, de valahol mégis csak kapcsolódjanak a tolkieni mitológiához?
Félreértés ne essék, nem vagyok a fent idézett koncepció ellen, sőt, én szívesen tartanék előadást valamiféle, a középkorhoz kapcsolódó témában, aminek az égvilágon semmi, de semmi köze Tolkienhez (noha az előadói képességeimről nem vagyok éppenséggel 100%-ig meggyőződve... :roll: ), csak nem tudom, biztosan beleférne-e egy alapvetően tolkieni ihletésű rendezvény kereteibe, mennyire venne vissza a dolog hangulatából, úgy en bloc? (Mert míg a filmes dolgokat valahol lehet kötni a LotR-filmekhez, és így közvetve az egész tolkieni cuccmákhoz, teszem azt, a középkori szerzetesrendeket már jóval nehezebben. :D )
Viszont maga az ötlet, a kezdeményezés tetszik. :-) Nyilván nem lehet az örökkévalóságig, minden rendezvényen Tolkien és az óskandináv mitológia közös vonásait, illetve a hét fő erény/bűn Tolkien világában való megjelenési formáit és a többi témát boncolgatni/taglalni, ez valahol törvényszerű.

No, elnézést a belevauért.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339444 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Nem tudom, hogy néz ki a tatai suli mert nem voltam ott de azt nem lehet megoldani, hogy a tornateremhez legközelebb eső folyosót bérlejük ki?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339440 Írta: dorwinion
Nekem tecc!
Három apróbb észrevétel, ami hirtelen megkapta a figyelmemet.

A tatai iskola pazar helyszín, de tavaly többektől is hallottam, és szerintem is túl nagy volt nekünk, elvesztünk benne. Főleg a tornaterem volt messze, így az ott zajló programok az iskola másik felében lévőknek sok esetben elkerülte a figyelmét.
Bár talán a napirend kilógatása segít ezen. :wink:

Gandalf írta: Erősen gondolkozunk még Gothica/vendégelőadó/mézsörösök lehívásának lehetőségén is.


Szerintem ne gondolkodjunk. :lol: Gyorsan hívjuk őket! (A vendégelőadó ötletéért külön puszit küldök!)

Gandalf írta: Jó lenne, ha Büfét azért tudnánk szerveznim, ha nem is állandóra, de a nagy közös esti programokra és esetleg reggel közös kakaózás-féleséget összehozni.


Büfé kell! Igény van/lesz rá, amikort és hogyant majd megrágjuk még.

Ja, és állásajánlat elfogadva! :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339428 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
No, a mai ötletelős megbeszélésen négyen voltunk, Rabyn, Cueddo, Márk és jómagam.

Kijelöltük a KÖMF időpontját: október 19-20-21-22 hosszú hétvégéje (várhatóan 22-ét, hétfőt megadják majd szünetnek a 23. miatt), péntek este indulna és hétfő délben végződne kb., 3 éjszakát foglalna magába. Természetesen ezt a helyszínnel történő egyeztetés után tudjuk csak 100%-ra lefixálni.

Megállapodtunk a helyszínről: Tata, az iskola, ahol tavaly a Középfölde-fesztivál volt, ugyanúgy termek bérelésével az alváshoz és a programokhoz, kaja önellátásra lenne bízva. Rabyn már megszerezte Ádámtól a kontaktot, igyekszünk mihamarabb beszélni velük majd.

Körülhatároltuk a feladatköröket:
-Van egy főszervező, azaz permísünc. 8)
-Van már egy kommunikációért felelősünk, Rabyn
-Kell egy logisztikus, ezt igazából dorwra szeretnénk bízni, ahogy előzetesen már pedzegettük is :cépennéz:
-A programok három részre vannak osztva: gálaest (ez lenne az előre készülő produkciók bemutatkozós műsoros estje), rendi foglalkozások (a tábori mintájára, de apróbb módosításokkal), egyéb programok (ide kerülnének be különböző /nem feltétlenül tolkieni/ ismeretterjesztő előadások, közösségi játékok, szabad foglalkozások). Mindhárom kategóriának lenne egy felelőse, akik közvetlenül a főszervezőnek vannak alárendelve, neki tartoznak elszámolással.
*Ez a 6 ember lenne a tulajdonképpeni főszervezői csapat, a konkrét embereket ezekre a pozíciókra csak és kizárólag a főszervező jelöli ki, persze előzetes felmérés alapján, ki mit vállalna. Alájuk tartoznának alszervezők (pl. rendi vezetők), alfelelősök, akiket az adott terület főfelelőse közösen választ ki a főszervezővel.
NAGYON FONTOS: Ez a 6 ember tulajdonképpen semmilyen más feladatot nem vállalhat ezen kívül, nem vállalhat más tisztet a szervezői csapatban, mind a hatuk egyszerre csak a maga egyetlen feladatát láthatja el és még fellépnie sem szabad a gálaesten vagy foglalkozásokat vezetni vagy előadnia valamit! Tudom, ez nagyon szigorú és kegyetlen dolog, ami nem jellemző az MTT-re, de én itt és most ragaszkodok ehhez. :!: Ennek tudatában jelentkezzetek. De ez csak a 6 emberre szentírás-jelleg, alfelelőseikre csak erősen ajánlott. Egyelőre. Ha látom, hogy valaki túlvállalja magát, eltiltom utólag valamitől. :twisted:

Programtípusok:
- A Gálaest a korábbi Művészeti-/Musical-/Táncestekhez hasonló valami lenne, lehetőleg az első este, hogy a későbbiekben az erre készülők ne kavarjanak bele a többi programba. Ha túl sok fellépő lenne, esetleg áttolhatjuk a felét a második estére, de nem szeretném. Tartani fogunk egy meghallgatást és meg kell ütni egy mércét. Pont. Ez önmagában egy elég nagy szervezést igényel, a felelősének jó csapatot kell összehoznia hozzá. A produkciók nem kell, hogy tolkienisták legyenek, de kell egy keretjáték, amit a további napokban továbbvinnénk.
- A Rendek: Lenne a táborban megismert 6 rend, de a bölcsek itt nem középföldei bölcsek lennének, hanem echte bölcsészfoglalkozásokat tartók. És egyik rendnek sem kell kapcsolódnia Tolkienhez, csak egy laza keretjáték kell, ami egybetartja az egészet. Mestervizsgákon sokat gondolkodtunk, vitartkoztunk, végül úgy döntöttünk, hogy nem lesznek egyéni mestervizsgák. Sorry gillz! Egyszerűen ez a rövid idő és a rendezvény jellege nem lenne ideállis ehhez. Helyette egész-rendes bemutatkozásra kerülne sor utolsó estén a második gálaesten, ahol a rendeknek mint közösségeknek kellene felmutatniuk valamit együttesen a többieknek, élvezhető (!!!) formában. Cél nem a LEP-re vagy Kapolcsra készülés, cél a fejlesztés, a másodteremtés, az alkotás öröme. Valószínűleg napi 2*2 vagy 2*3 óra jutna a rendekre, egy délelőtt, egy délután. És mivel utsó este bemutató és az érkezés napja a Gálaesté, ezért ténylegesen 2 napjuk lenne a rendeknek.
- Egyéb programok: Ennek több része is van.
Egyrészt ki kellett valamit találni a táborban nem nagyon működő "szabad rendi órák" helyére, mellé. Lenne minden nap 1-1,5 óra, amikor rendektől független foglalkozásokat tartanának és lehetne ide-oda mászkálni, ezekkel párhuzamosan pedig rendkívül ÉRDEKES előadások lennének, pl. Márk tartana vizuális kommunikációval, filmekkel kapcsolatos fejtágítót, és lehetne jelentkezni előre előadónak olyan témában, amelyben otthonosan mozgunk, egy kis történelem, egy kis természettudomány, ez-az, amaz, amolyan Mindentudás Egyeteme jelleggel, de egyszerűbb, laikusabb nyelvezettel és ÉLVEZHETŐ formában. Egymással párhuzamosan több előadás menne minden nap, persze, ha lesz ennyi előadni vágyó. Legyen.
És emellett nem szeretnénk háttérbe szorítani az Őszi Talik eddigi alapvető funkcióját: a közösségépítést. Ezért az egyéb programok kategóriába beépítenénk közösségi játékokat is, melyeken minden KÖMF-öző részt venne, de akár lehetne közös táncházat szervezni élőzenével, stb. mint tavaly. Egy ilyen közösségi este lenne a második este.

(Tehát: első este Gálaest, második este Közösségi Est, harmadik este Rendi Bemutatkozó Est.)

Erősen gondolkozunk még Gothica/vendégelőadó/mézsörösök lehívásának lehetőségén is.

A napi program táblázatszerűen elékszülne időben és nyilvánosságra lenne hozva, hogy lehessen választani. Rendekbe jelentkezésnél ugyanúgy több megjelölés lehetséges majd priorotási sorrendben.

Jó lenne, ha Büfét azért tudnánk szerveznim, ha nem is állandóra, de a nagy közös esti programokra és esetleg reggel közös kakaózás-féleséget összehozni.

Reklámozni fogjuk külsősöknek is, lépcsőzetes kampány lesz majd. Bár eredetileg 30 fősre terveztem a dolgot, látva az érdeklődést, talán 50 ember is összejön majd...

Ütemezés:
- Augusztus végére le kell fixálni a helyszínt.
- Szeptember elejéig kell bejelenteni a Gálaesten való szereplést.
- Szeptember végén tartani egy meghallgatást nekik.
- Szeptember végére fix programok kellenek, mindhárom fő kategóriában.

Elsőre kb. ennyi. :D Sünc.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339427 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
szept.első hétvégéjéig mert még augusztusban kéne még egy megbeszélés.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339426 Írta: dorwinion
Köszi!

Hétköznaponként 4ig melózom, és 18-20án biztos nem vagyok itt. A szeptember 1-2 attól függ, hogy mikor lesz a tábortali.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339424 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Rabyn írta: Mindenki legyen olyan tünemény és írja be, hogy mikor érne rá egy nagyobb találkozóra. Én aug.25ig ill. 26.-án aztán már csak szept.1jén.

Milyen idő intervallum között? :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339419 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Egy rövid összefoglalóval tudok csak szolgálni nektek a mai megbeszélésről, bővebben majd Gandalf.

Lehetséges időpont okt.19-22

Keresünk embereket mindenféle posztokra. A kommunikációért én vagyok a felelős mindenfélével hozzám lehet fordulni illetve Gandalfhoz mint főszervezőhöz.

Mindenki csak egy fő feladatot vállalhat, hogy senki se vállalja túl magát.
Készítettünk egy előzetes programkoncepciót is, de ez nagyon vázlatos így nem írnék róla.

Mindenki legyen olyan tünemény és írja be, hogy mikor érne rá egy nagyobb találkozóra. Én aug.25ig ill. 26.-án aztán már csak szept.1jén.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339392 Írta: dorwinion
Valaki nem tudna egy rövid összefoglalót küldeni a mai megbeszélés eredményéről? Így kicsit ostobán érzem magam... :oops:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339374 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
A konferencia mikor lesz várhatólag?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339365 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

eszembe jutott egy előadásötlet, ha már összehasonlítunk:

Tolkien világa és Ende világa - Végtelen történet, Momo? :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339342 Írta: Sirgon Esgalnor
Szokásos háttérmunkáimmal továbbra is rendelkezésre állok: Szerkeszt, nyomtat, sokszorosít... számol, keres... :)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339298 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
gillz: mesterréavatás? akkor azt lehetne kicsit komolyabban úgy, hogy a fellépőket honorálni ilyesmivel, de csak ha új cuccról van szó (lepen előadható zsírújság), és úgy hogy akkor nem két nap van rá, hanem addig jósok?

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339289 Írta: Laurelen
nem lesz ez így sok? mármint 2 nap alatt zene, színjáték, tánc, próbálás, fellépés, tanítás, szervezés, megfelelő színpad, fény, hangosítás, kellékek, mármint nyilván nem akarjuk vérprofira, de egy táncest/musicalest színvonalhoz is össze kell rakni dolgokat....?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339285 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
nem tudok menni, de ötletem van, illetve a rendi cuccot támogatnám, de azzal a pontosítással, h mindenkire vonatkozhasson, ne csak a nem előre készülőkre (értsd: ne csak a 'csak lemennek kikapcsolódni' társaságnak). Legyen mesterré avatás meg minden :ugri: táborban is két nap volt a mesterdarabra, itt is annyi, nem? :twisted:

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.474 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére