KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 8 hónapja #339278 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Igen, sorry, a találka nem volt jó előre leszervezve, de ez még csak egy ötletelős dolog lesz első nekifutásra, senki nem marad ki semmiből! :wink: Konkrét szervezési munkába még nem kezdünk bele, csak letisztázzuk, pontosan mit és hogyan is szeretnénk. Aki nem tud jönni, kérem írja ide, amit élőben javasolna, mondana! Köszönöm! :)
És elkezdhetjük közben szervezni az első KOMOLYABB szervezői megbeszélés időpontjának egyeztetését!

Rabyn: Igyekszek figyelni mindenfelé, de jobb lenne, ha a villamosmegállónál taliznánk. :wink:

Ezen a héten nekem nem jó a délután 17-19 közötti két óra (pénteken 16-17-ig nem érek rá), hétvégén meg elutazom. Hétfőn még nem tudom pontosan, mi lesz, utána csak augusztus 20. után érek rá.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339275 Írta: Dreamer_KF
Grrr-hrrr, hogy ezt MA este kellett bejelenteni :(

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339269 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Oktognon belül hol?:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339267 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Én erre a KÖMF-re mennék a szervezői munka az...meg úgyis jön majd, hogy nem csinálná meg-e valaki...? Szóval majd sodródom az árral.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339265 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Bárki jöhetne, de azért a tapasztalatok azt mutatják, nem sok külsős jön ilyesmire, inkább MTT-sek és MTT-közeliek. Még ezen is gondolkodunk azért egy sort. :wink:
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339264 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Ez ilyen, hogy is mondjam nyílt lesz? Mármint bárki mehet nyilvános vagy inkább ilyen belső MTT-s dolog. :roll: :oops: :roll: :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339263 Írta: dorwinion
Én nem tudok menni. :(

Gandalf: privi ment!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339262 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007

kicsit megbuherálom az időbeosztásomat, és reményeim szerint ott tudok lenni.

viszek pár ötletet is :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja #339258 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: KÖMF - Kreatív Őszi Művészeti Találkozó 2007
Hmm. Jelezném, hogy nagyon szívesen segítek, a leterheltségemet (elsősorban egyetem) sajnos még nem tudom előre, illetve túlzottan kreatív hajlamú sem vagyok. :-)
Ettől függetlenül a helyszínen szívesen segítek kisebb-nagyobb feladatokban, meg az előkészületekben is (plakátolás, cuccok elhozatala a raktárból, helyszín berendezése). Kérdés: ilyen "fetételek" mellett menyire lenne rám szükség a holnapi ötletelésnél? (végülis elvileg megoldható h ott legyek)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
16 éve 8 hónapja - 16 éve 7 hónapja #339255 Írta: Gandalf


KREATÍV ŐSZI MŰVÉSZETI FESZTIVÁL 2007.


Azaz röviden: KÖMF (azért nem hosszú Ő, mert röviddel jobban hangzik... :wink: :P )

Az idei őszre egy olyan rendezvényt tervezünk, amely egyesíti a hagyományos Őszi Találkozókat a Művészeti Estekkel és egyéb alkotói-kreatív programokkal. Az ötlet még a tavaszi közgyűlés utáni ötletelés során merült fel és én kapva kaptam az alkalmon és kezembe vettem a kezdeményezést.

Többen jelezték, hogy szeretnének szervezőként beszállni a dologba: Milendoria, Dorwinion, gillz, Cueddo, Hanna, Rabyn, Márk azok, akik így elsőre eszembe jutottak (biztos voltak többen is, tőlük elnézést kérek előre is, de nem jut hirtelen minden név eszembe, erősítsék meg!), de mindenkit várunk szeretettel, aki valamilyen szervezői munkába szeretne részt venni.

Ez egy "hosszú hétvége" lenne, valószínűleg a szokásos október vége-november eleje időszak (még nem biztos), lehetőleg úgy, hogy ne ütközzön össze az Őszi Tudományos Tolkien Konferencia időpontjával.

Ezen a Fesztiválon egyrészt mindenféle alkotás bemutatásra kerülhetne, tánc, ének, színdarab, film, harci bemutató, kézműves alkotások, versek stb. amelyekre előre felkészülnének a fellépők/előadók és itt előadják egy-egy gálaest keretében, mint anno a Művészeti Esten, a Táncesten és hasonló alkalmakkor tették ezt a lelkes emtétések és nem emtétés barátaik.
Másrészt magán a KÖMF-ön folyna alkotó tevékenység, hogy azok is le legyenek foglalva, akik csak lemennek kikapcsolódni, nekik mindenféle alkotó foglalkozás lenne, és a legutolsó estére készülhetnének valami bemutatóval is. Ez lehetne akár a tábori Rendek mintájára szervezett dolog is. Megbeszéljük.

A produkciók nem kell, hogy Tolkien Professzorhoz köthetők legyenek, akármilyenek lehetnek (pl. Sen-Jün, musical-ek, amit nem szégyeltek), de az egészet egy középföldi keretjáték fogná egybe, mint pl. Farsangon vagy Haloweenkor szoktuk néha.

AZ ELSŐ ÖTLETELŐS MEGBESZÉLÉST HOLNAP TARTJUK DÉLUTÁN, TALÁLKOZÓ 14-KOR AZ OKTOGONON, MINDEN LEENDŐ SZERVEZŐT (CSAK KÍVÁNCSISKODÓK NE JÖJJENEK) SZERETETTEL VÁRUNK!

Véleményeket, egyebeket ide a topicba várom.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.421 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére